Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Babel Q
19-06-12, 10:50
Skarga Tigerek
Autor Wiadomość
HLTVserweraINFO
Tajne informacje



Wiek: 25
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 4
Skąd: asdasd
Wysłany: 19-06-12, 10:11   Skarga Tigerek

1. Twój nick: YOUNG WILD AND FREE

2. Nick admina: TIGEREK

3. Data zdarzenia: 19.06.2012

4. Twoje Steam ID:STEAM_0:1:15868100

5. Twoje IP: ...


6. IP admina: ...

7. Steam ID admina: ...

8. Co zrobił: Zbanował mnie

9. Dowód: Kilku graczy i admini

10. Opis:Niesłuszne bany, banuje graczy , którzy są zdenerwowani , ponieważ admin nie banuje tego kogo powinien, czyli czita. Nie da się z nim dogadać . A poza tym admin od 16 lat ziomeczku.
Ostatnio zmieniony przez HLTVserweraINFO 19-06-12, 10:15, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 19-06-12, 10:12   

dziecino co placze mam 18 skonczone haha :D zbanowalem ciebie bo mam takie prawo nastepnym razem ogarni kulture. Ja mam tez swoje zycie i sprawy realne nie tylko cs sie dlamnie liczy

NO I PODAJ POWOD TWEGO BANA ;p
Ostatnio zmieniony przez Tigerek 19-06-12, 10:16, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
|**Dawidek**|



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 24
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Niepruszewo
Wysłany: 19-06-12, 10:13   

YOUNG WILD AND FREE
ty tez sie ogarni bo dlamnie to kolego masz 5 latek i niedawno ze zlobka wyszedles pokurczu. to jakie ty teksty waliles na servie to Admin mial prawo cie zbanowac i dobrze ze tak zrobil :) Jak ty poza cs nie widzisz swiata to ci wspolczuje :) ale sa tez inne zajecia wazniejsze od serva i banowania takich typow jak ty. Z tego co mi wiadomo Tigerek ma dzisiaj waznego goscia w domu ( jego dziewczyne ) wiecc ogarni sie noobku : *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
HLTVserweraINFO
Tajne informacje



Wiek: 25
Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 4
Skąd: asdasd
Wysłany: 19-06-12, 10:16   

Pomyśl zanim napiszesz , bo z tego co widze to nieźle adminom tyłek liżesz za premiumke.
Ostatnio zmieniony przez HLTVserweraINFO 19-06-12, 10:19, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 19-06-12, 10:17   

Poznan zapraszam ;) zobaczymy czy bedziesz taki odwazny
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
szuruuu
szurson



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 4
Skąd: fdsfd
Wysłany: 19-06-12, 10:17   

Tigerek ban byl nie sluszny i nie tylko on go dostal...
byl czit na serwerze a nie blyo zadnego admina , wiec wyzywal go zeby sobie wyszedl . a b@ll czyli niby ty nic na to nie poradziles chociaz miales adma , wiec mogles wejsc na tigerka i zbanowac czita tak ? ale nie ty wolales siedziec na "b@ll" i sie klucic z graczamia chyba czteroma ,ale jak juz weszli ci na nerwy to wtedy wszedles na tigerka i zbanowales ych co z toba sie klucili i napisales tekst typu : b@ll i Tigerek to ja H@H@H ,bardzo madre to bylo ze wolisz sie klucic niz banowac czita . duzo graczy na CB narzeka a w tym tez 2-och adminow jak narazie. nie mowie tez juz o twoich slayach dla zabawy... TIGEREK OWNED
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
|**Dawidek**|



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 24
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Niepruszewo
Wysłany: 19-06-12, 10:19   

nie wyzywal go tylko tigerka :) i ban byl sluszny i sie nie kloc :) ciekawe jakbys mial dziewczyne u siebie siedzialbys na cs :) hahaha young zapraszam poznan hahahaha

[ Dodano: 19-06-12, 10:20 ]
ban byl sluszny i nie masz co sie klocic ;c dobra niemam czasu odpowiadac dzieciom mam wazniejsze sprawy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 19-06-12, 10:21   

Tak samo ja :) mam dziewczyne w domu i nie zamierzam zepsuc wszystkiego przez przedszkolaki
Ostatnio zmieniony przez Tigerek 19-06-12, 10:21, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
THRIVE



Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 25
Skąd: Suwałki
Wysłany: 19-06-12, 10:21   

OGÓLNIE TIGEREK TO Z PUPSKA ADMIN. Jak trzeba zbanować haxa, to go nie ma. NATOMIAST, gdy sie haxa obrazi, to banuje nie haxa, a graczy za obrazę. OGARNIJ się typie, bo się to w głowie nie mieści.


+

Tigerek, od kiedy admina się pożycza kumplom? NIE SPRAWDZASZ SIĘ W ROLI ADMINA.

B@LL AKA TIGEREK????

edit

DAWIDEK nie było Cię na serwerze podczas zdarzenia, więc się nie odzywaj, bo niczego do tematu nie wnosisz.
_________________
THRIVE
Ostatnio zmieniony przez THRIVE 19-06-12, 10:27, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
szuruuu
szurson



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 4
Skąd: fdsfd
Wysłany: 19-06-12, 10:21   

Dawidek nie wiem czemu nie jestes jeszcze w szkole , bo rok skzolny sie konczy 29 czerwca ale jezeli jak juz jestes to przestan pucowac na forum , jak chesz to zajedz do neigo do domu i kup mu kwiaty . usprawiedliwienie ze dziewczyne ma w domuu ? to niech nie gra w cs'a ? bo to jest troszke cos nie tak . i prosze nie udzialaj sie w tym temacie jezeli masz zamiar pucowac bo to nie o to w tym chodzi .

[ Dodano: 19-06-12, 10:24 ]
Fajnie by było zeby w tym temacie odezwali sie wszyscy co maja troszke odwagi i chca powedziec cos na temat Tigerka a jeszcze lepiej by bylo zeby odezwalo sie tu 2och adminow ktorzy tak strasznie narzekaja na Tigerka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 19-06-12, 10:28   

b@LL to moj kuzyn :) i mojego admina nigdy niemial ;) ja gram na B@ll bo krol strzelcow jest fajny :) ja mam takie haslo na adma ze zadko kto wejdzie na niego ;D thrive wgl ogarni sie co mowisz :) obrazalas tez mnie . a cs wlacza mi sie odrazu jak podnosze klapke od laptopa ; * nalezal mu sie ban tak jak tym co obrazali wszystkich. wkoncu bym doszedl do tego haxa ale z tego co wiem to uciekl . i raczej nie przyloze wiekszej wagi gdy ktos najwazniejszy w moim zyciu siedzi mi na kolanach a ja bede banowal ludzi bo ktos placze hahahahhaha szuruuu jakbys nie wiedzial matura juz sie skonczyla wiec rok szkolny juz dawno :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
|**Dawidek**|



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 24
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Niepruszewo
Wysłany: 19-06-12, 10:30   

buhahahahha rok szkolny 29 to chyba podstawowka taka masz wiedze noobku :P juz od miecha mam wolne bo matury sie skonczyly :) i nie pucuj to ty sie zaczni leczyc :) a jak ci przeszkadza to ze padasz to pograj hmmmm w batela 3 i tam sie odradzasz po dedzie :)

[ Dodano: 19-06-12, 10:31 ]
i skond wiesz ze mnei nie bylo hahaha tutaj mam tylko taki nick ;)
Ostatnio zmieniony przez Babel Q 19-06-12, 10:45, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
szuruuu
szurson



Wiek: 32
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 4
Skąd: fdsfd
Wysłany: 19-06-12, 10:43   

staty przed banem 27:4 ,cos blisko tego a CB wgl nie pamietam wiec pewnie byles w dolnej czesci tabeli wiec o co chodzi z tym padaniem ? mam steam od 2k7 ,nie bede sie chwalil eslem itd ale szczylu mieJ troszke szacunku do starszego i teksty typu "jeb**e dzieciaki" zachowaj dla siebie, na innym serwerze bys nie mogl tak szczekac ale chyba przez pucowanie ,dostales dobyrch skrzydeł...
pisałes mature ? przykro mi ,ze nie zdałeś ale błedy typu "skond" na maturze nie sa dopuszczalne :)

PS : b@ll i migus(czit) dalej razem graja sobie na serwerze .



TIGEREK OWNED
Ostatnio zmieniony przez Babel Q 19-06-12, 10:47, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Yabari1231



Wiek: 28
Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 22
Skąd: Poznan
Wysłany: 19-06-12, 10:48   

YOUNG WILD AND FREE , Ty obrażasz ciągle i wiele..
Nawet mi jechałeś..
Tigerek ma hasło,to mój kuzyn - prawda.
Tak czy siak hasło na b@LL. sprzedaje więc..
SZuru,Tobie polecam słownik zakupić bo jak widzę "kłutnię" to aż smutno się robi..
Jeśli chodzi o Tigerka,to jakoś zawsze jak go wołałem i wgl. to było dobrze,a to,że nakazem jest przestrzeganie kultury to co,to już płaczecie o bana.? <bezradny>
To nie klnij skoro masz płakać jak pi**a... <mysli>
PS>. Jeżeli macie dalej się tu kłócić,to wyjdźcie wszyscy na dwór i nie opie******ie się w domu..
Mimo,że Tigerek to mój kuzyn,to muszę NIE wspierać skargi..
Z dwóch powodów.. 1. Rodzina.. 2. Zawsze jak nie ma nikogo,a jednak zbanuje czita to się cieszycie,że ma tego admina..
Zastanówcie się zanim coś zrobicie..
Pozdro,b@LL. :]


Że co proszę.? Ja Czituję.? To Ty jesteś za przeproszeniem taka oferma,że nie ogarniasz..
_________________
Skrzydła też ważą,ich ciężar czujemy na plecach..
~~_b@LL._~~
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
|**Dawidek**|



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 24
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Niepruszewo
Wysłany: 19-06-12, 10:49   

pisze na fonie szczylku dlamnie i tak jestes maly i glupi mial prawo was zbanowac i po cholere sie klucicie:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Babel Q



Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 593
Piwa: 38/18
Skąd: Prabuty
Wysłany: 19-06-12, 10:50   

DOBIJAJA MNIE LUDZIE KTORZY SPAMIA NA U@. Dobra... Chcecie to spamcie, ale admin nie musi wam mowic czy sprawdzil danego gracza. Jesli uzna ze jest odpalony to da mu bana i bd widzieli a jesli uzna ze jest czysty to go zostawi a wy o tym nie musicie wiedziec!!

Temat zamkniety do czasu az odezwie sie Delmus. Konsekwencje zostana wyciagniete
_________________
Pomoglem? Stawiaj browca :]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry