Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
02-03-14, 10:38
Co nieco - Cieniuu
Autor Wiadomość
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 21-01-14, 22:19   Co nieco - Cieniuu

Cześć.
Jak możemy zauważyć wyżej, jest to dział informację, a jak informację, to mam coś do powiedzenia, czego nie mogę dłużej w sobie dusić.
Były wielokrotne spiny, wywyższanie się, prowokacje, krzywe odzywki pomiędzy mną a Administratorami, oraz wami Drodzy gracze, więc pomyślałem sobie, że napiszę przeprosiny w waszą stronę, i myślałem, że będzie OK, jak zauważyliście po moich przeprosinach zmieniłem swoje nastawienie do gry, oraz do was. Teraz to znowu powraca... z czego nie jestem zbyt zadowolony, myślałem, że w pewnym stopniu już panuję nad swoim zachowaniem, lecz prawda jest zupełnie inna. Powraca to do mnie coraz szybszym tempem.... jak zauważyliście w ostatnich dniach, znowu się pojawiły Skargi... z czego nie jest mi do śmiechu, ponieważ złożyłem słuszną skargę i dostałem warna, dostałem perma także w Grze za podejrzenia, że wizerunek pewnej osoby, który widnieje w Grze na każdej ścianie to moja sprawka. Nie potrafię sobie z tym poradzić, ta wasza presja..... co coś napiszę, to zaraz mnie wyzywacie, obrażacie moją rodzinę.... to jest nie w porządku, bo ja staram się zachować pewien dystans do każdego z was i próbuję się jakoś po składać .... napieracie na mnie coraz częściej bym odszedł z Serwera, bym odszedł z Forum bo tylko niszczę Atmosferę jaka tu panuje. Moja odpowiedź na te wasze wypowiedzenia jest prosta : Nie chcę odchodzić, chcę spokojnie sobie grać.... serwer mi się podoba i nigdzie się nie wybieram, a jeśli wam nie pasuję moja osoba to po prostu mnie unikajcie bądź ignorujcie. Piszę to tak jakby to była tylko moja wina, lecz prawda jest inna... każdy z nas działał pod presją, dlatego w tym miejscu chciałbym po raz kolejny wam napisać, iż nikt nie jest doskonały... za te ostatnie momenty, które były niefajne, chcę przeprosić.

Link do pierwszego kroku w Waszym kierunku : http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=13995

Nie wiem jak wy to odbierzecie, ale chcę wam napisać, że moje intencje wobec was są czyste jak łza. Każdy popełnia błędy, lecz trzeba nauczyć się je naprawiać, i ja właśnie to spróbuję zrobić - naprawić coś, co było błędem. Pewnie teraz pomyślicie, że to wszystko na pokaz, ale zapewniam, że tak nie jest, po prostu, po długo dniowym przemyśleniu doszedłem do wniosku, iż to co było, było złe.

Teraz nasuwają się wam pewne myśli, przez jedną skargę został wyrzucony najlepszy Opiekun Serwera FD^GoD, a jeśli jego Delmus wyrzucił, to powinien się pozbyć Cienia by był spokój, i tak sobie myślicie w główkach, że ja ten Temat założyłem by "przylizać" się każdemu z was, a wiecie co ja wam odpowiem ? myślcie o mnie co chcecie, przynajmniej mam jaja, by się przyznać do błędu, oraz przeprosić za swoje zachowanie. Spojrzeć na Siebie, z innej perspektywy, zobaczyć coś, co trudno było mi dostrzec.

Możecie się śmiać, płakać, wymiotować, dusić się ze śmiechu, wybuchać śmiechem, posikać się, ale ja sobie niczego nie zarzucę, ponieważ spróbowałem i efekty tego mam nadzieje, że zobaczę już w niedalekiej przyszłości.

To są już moje drugie przeprosiny, i miejmy nadzieję, że ostatnie. Wiecie, że mam tendencję do tego by się rozpisywać, lecz nie dziś, nie we Wtorek, skupiłem się na konkretach i swobodnej wypowiedzi, która miała naświetlić pewne niewyjaśnione kwestie.

Wyżej napisane słowa, mają dać wam do zrozumienia, że to co było, było złe, to co będzie, będzie dobre. Jeśli macie coś takiego jak Honor, to zaciśnijcie ząbki, ściśnijcie pośladki i powiedźcie sobie w głębi duszy " To co było, odsyłam w niepamięć " , każdy kto zrozumiał powyższą wypowiedź, niech sobie odpowie teraz na pytanie " Czy ja byłem wobec niego w porządku ? " Odpowiedź pozostawiam wam, nie musicie tego pisać pod Tematem, po prostu sprawdźcie to.

Nie żyjmy przeszłością, lecz teraźniejszością.

Hymmm

Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wirrtex O.o
KAT <3



Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 974
Piwa: 87/130
Skąd: Gliwice :>
Wysłany: 21-01-14, 22:52   

Teraz niech każdy przyjmie przeprosiny i git, poexpimy w spokoju :D
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
kuba123214
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 22-01-14, 13:47   

Taka sytuacja trwa już od tylu lat, nie raz się tym walczyło, ale bez skutku. Najlepiej niech każdy się przeprosi jak to napisał wirrtex i będzie gitos. :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cykor
GameMaster



Nick w grze: Cykor
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 50
Piwa: 14/20
Skąd: Wola Uhruska
Wysłany: 22-01-14, 14:19   

Już raz był przeprosiny i nic one nie dały więc nie widze sensu znowu tego robić.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Gruszka
Netia


Nick w grze: Netia
Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 110
Piwa: 32/63
Skąd: Lubin
Wysłany: 22-01-14, 15:19   

Nie wierzę w twoje przeprosiny bo już raz były i znowu jest to samo. Wydaje mi się że to jest ciszy przed burzą. I tak to prawda umiesz tylko się podlizywać i mam nadzieję że Delmus nie uwierzy w teoja bajeczkę
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 22-01-14, 15:56   

Cieiuu to co zrobiłeś z wizerunkiem Gruszki jest karalne w naszym kraju i tak powinienes sie cieszyc ze nie zostaly wyciagniete konsekwencje twoje przeprosiny wiekszosci nie ruszaja bo wiemy co bedzie za 1,2,3 tyg to samo i co pozniej znow napiszesz temat jaki ty dobry jestes i nam wybaczasz <bezradny> nie ma cie na serwerze i jest spokojnie zero spiny <okok> i niech tak zostanie wiesz napisać przeprosiny na forum to zadna odwaga <facepalm>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 22-01-14, 16:01   

Nie chce się wierzyć że nagle dostałeś olśnienia i będziesz przepraszał wszystkich. Może i jest to już przeszłość, ale wspomnienia zostają. Jak się pokażesz na początku, tak będziesz zapamiętany i chyba każdy o tym wie, pierwsze dobre wrażenie jest najważniejsze, a ty widocznie tego nie mogłeś zrozumieć. Nikt teraz nie będzie zaciskał ząbków i wyrzucał z głowy sobie twoich wcześniejszych postów, odzywek i tak dalej.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-01-14, 16:13   

Moje odzywki zawsze były na poziomie, to wy wyzywaliście, obrażaliście moją rodzinę, nie ja was, więc to i tak plus, że pierwszy wyciągam rękę do zgody, mi także trudno zapomnieć wszystkie wasze przewinienia.

Były pierwsze przeprosiny, i zmieniłem się na kilka Tygodniu, po czym Gruszka zaczął nowy rozdział pisać w swojej Bajce, stąd się wzięły kolejne Skargi. Dlaczego ja mam was szanować, jesli wy mnie nie szanujecie ? Myślałem, że będzie Ok, po moich pierwszych przeprosinach, ale to wy mnie zmusiliście do tego wszystkiego... jak tylko się broniłem.
Wszystko piszecie tak jakby to była tylko i wyłącznie moja wina.... a tak nie jest, przecież to wy mnie wyzywaliście na każdym kroku, nie ja was....

BombakoS, czy macie jakieś dowody, że ten wizerunek w Grze to moja sprawka ? Chyba gracze, którzy to robili zostali już ukarani, więc nie wiem dlaczego mnie posądzasz o tak nikczemny czyn ...
Co do Serwera, to zawsze gdy jestem na Serwerze to nie ma żadnych spin... tylko na Forum mnie prowokujecie, a w Grze jestem spoko.

Szanujcie mnie, a ja Was też będę szanował.
Rozumiem, że nie da się wymazać złych wspomnień, ale spróbować można.
BombakoS, po tym wszystkim co na mój temat pisałeś, też mi trudno to zapomnieć...... ale będę próbował, bo już mam serdecznie dość tego co było.

Pozdro

[ Dodano: 22-01-14, 16:19 ]
Myślałem, że napiszecie po prostu :
"Stary... spoko, skoro wyciągasz pierwszy dłoń, to jej nie odtrącę, ja też chcę by było lepiej, więc zapomnijmy o tym co było, i żyjmy tym co będzie. " <--- Na to liczyłem. Ja pokazałem, że mam Honor, i potrafię się przyznać, że byłem głównym członkiem owego konfliktu, lecz już nie chcę się w to bawić.


Wydawało mi się, że macie mi coś do powiedzienia..... widocznie tylko ja jestem na tyle ogarnięty i potrafię napisać słowo, które ma 11 liter... no cóż, starałem się.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Misiu moj Ty


Nick w grze: Misiu moj Ty
Wiek: 23
Dołączył: 27 Lip 2013
Posty: 179
Piwa: 46/86
Skąd: oko. Bydgoszczy
Wysłany: 22-01-14, 16:24   

Drodzy państwo :)
Moim zdaniem to nie jest wina Cieniuu bo jeśli wyzywa lub ma złe zachowanie to chyba nie bez powody nie!! ? Jak wyzywacie jego to on odpowiada jak zwykle.. Moje zdanie takie jest:
Wasze zmuszanie Cieniuu jest bez sensu bo to on decyduje czy chce odejść czy nie.
Cieniuu ty też zignoruj innych, ty miej ich w dupie jak Ci dokuczają to będzie gites !! :)
_________________
KONTO STEAM
Nick: ||Misiek|| Classic-Zone.pl
Steam_ID: 0:0:63843906
VAC: brak bana
PROFIL PRYWATNY
Link do Steam Community:
76561198087953540

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kisielowaty
Huehuehue



Nick w grze: Kisielowaty
Wiek: 27
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 462
Piwa: 84/138
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-01-14, 16:40   

Stary... spoko, skoro wyciągasz pierwszy dłoń, to jej nie odtrącę, ja też chcę by było lepiej, więc zapomnijmy o tym co było, i żyjmy tym co będzie.

Ja powiedzmy, że Ci wierze. Myślę, że wszyscy się potrafią ogarnąć. Trzeba obserwować sytuację i zobaczymy kto znów pierwszy zacznie prowokować skargami z błędami z przed kilku tygodni/miesięcy. Wtedy (jak tak się stanie) powinny być wyciągnięte konsekwencje z ponownego zaczęcia drążenia kłótni poprzez wyzywanie, skargi, bany.

Też przepraszam jeżeli was obrażałem i mam nadzieję, że będzie spokój na forum po tym jak wasze blokady na shoutbox wygasną.
_________________

Gość
Jeżeli masz jakąś sprawę, PISZ
E-MAIL: mateusz155a@gmail.com
PW!
STEAM: Kisiel |Po przerwie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 22-01-14, 17:21   

Cieniuu napisał/a:

"Stary... spoko, skoro wyciągasz pierwszy dłoń, to jej nie odtrącę, ja też chcę by było lepiej, więc zapomnijmy o tym co było, i żyjmy tym co będzie.


Wybacz lecz w tym zdaniu wyczuwam w chuj kłamstwa , już raz wyciągałeś rękę i powinno być lepiej właśnie wtedy , z czasem doprowadziłeś ludzi do takiego stanu że najchętniej to by cie zakosowali z zimną krwią bez względu na skutki jakie by ponieśli. Jesteś zakałą tego servera , robisz tu największy syf i mimo tych przeprosin ci nie zaufam.
Jedyny + za chęci do tej lektury , która mimo swojej długości raczej jest kolejną ściemą.
Takie jest moje zdanie.

PS : Liczę na to że nie odezwiesz się do mnie ani razu bo nie ukrywam że cię nie znoszę i znowu mogło by być nieciekawie , podoba ci się Cod Mod to graj ja ci nie bronie, tylko nie wchodź mi w paradę.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-01-14, 17:35   

Winner, OK, rozumiem :) Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na ten Temat.
Napisałeś, że to co napisałem, to czysta ściema, lecz ja Ci postaram się udowodnić, że to co zawarłem w tej Lekturze jest prawdą, i nie ma w niej ani grama ściemy.
Wiesz Winner, między nami była ogromna przepaść, i przyznaję, że głównie to moja wina... niepotrzebnie Cię prowokowałem... ale cóż, było minęło, postaram się zmienić swoje podejście do Administratorów, nawet tych, których nie darzę zbytnio sympatią.
Każdy popełnia błędy, grunt by umieć je naprawić. Ja postaram się to zrobić w tym Roku, który zapowiada się "kwitnąco".

Pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kuba123214



Wiek: 27
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 172
Piwa: 24/99
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 25-01-14, 10:06   

A ja sobie tak czytam te wszystkie wypowiedzi i dochodzę do wniosku że te kolejne przeprosiny to początek nowej kłótni która zaraz narodzi się w nową "wojnę", w podniesionej atmosferze o byle co będą pisane nowe skargi itd. itd. ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 25-01-14, 17:51   

kuba , dlatego nie wierzę w jego ani jedne słowo mimo że to 2 przeprosiny, bo ten człowiek się nigdy nie zmieni , całe życie będzie stał na swoim mimo tego że nie ma racji , w chuj duże ego go wpierdala , niedługo nie będzie co zbierać po nim, sam się zniszczy :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 25-01-14, 22:10   

Kurcze no.....trudno mi sobie z tym poradzić już... napisałem te drugie przeprosiny, i myślałem, że będzie OK. A tu nagle znowu robicie najazdy w moją stronę.... przykład ? ostatnia sytuacja :

Odblokowali mi SB, spytałem się czy konfident to obraza = najazd. Potem wypowiedziałem się w Podaniu na Admina, że jestem na nie i oczywiście uzasadniłem, po czym z 5 osób znowu najazd w moją stronę robią..... ale przecież to tylko i wyłącznie moje zdanie.... nikogo innego, i nie powinno was to interesować co ja napisałem, ponieważ to moja sprawa.... po skomentowaniu, od razu wulgi w moją stronę, że mam wypiepszać z Forum itd... potem Gruszka napisał, że musi dbać o porządek na Forum i mnie wyrzucił z Forum, ale chłopak się "zmanił" bo wróciłem na nie po 2h.... i oczywiście Gruszka tylko mnie wyrzucił z Forum, mimo tego, iż nic złego nie zrobiłem ;]

Wyżej napisane słowa, mają wam do myślenia. Chciałem po dobroci... żeby było spoko loko euro koko.... by było fajnie, bez spin, byśmy się nie wyzywali, ale widzę, że WY tego nie chcecie, i będziecie to ciągnąć jak najdłużej, myśląc, że odejde, lub ktoś mnie wyrzuci... --> tu sie puknijcie.... nigdzie nie ide, i nigdzie mnie nikt nie wyrzuci. To w was tkwi problem, nie we mnie ..... to co wy piszecie, to jest śmiechu warte.... jacyś ludzie zarzucają mi, że ja wyzywam innych, a NIGDY podkreślam NIGDY nikogo nie obraziłem z graczy, to WY szukacie spin, nie ja..... chciałem by było dobrze po tych przeprosinach, ale teraz widać, że niedojrzeliście do Tego by być ze mną w porzadku.

Pisałem "Szanujcie mnie, a ja Was też będę szanował" <-- teraz te słowa nic dla mnie nie znaczą, bo widzę, że Wy jesteście ludźmi spoza jakiejś "grupy" którzy wiecznie mają jakiś problem do mnie. Skończyło się ! próbowałem, lecz moje starania nic nie dały. Nie we mnie tkwi problem, lecz w was. Nie potraficie pojąć pewnych kwestii związanych z tą siecią, jesteście zbyt ....

Przyznaję się, robiłem wiele złego, wy też, ja przeprosiłem, a z Was nikt nawet do mnie nie napisał, jednego słowa "Przepraszam, też wobec Ciebie nie byłem w porządku, i jest mi z tego powodu wstyd" rozumiecie ? NIKT nie napisał, czyli macie mnie w 4 liteerach, więc ja zrobie to samo co Wy .


Pozdro i nie będę się płaszczył bo nie warto. Tacy się urodziliście, tego nie zmienię, widocznie do każdego docierają pewne kwestie w swoim tempie. Życzę wam byście pojęli powyższą filozofię i ogarnęli się.


Nie zasługujecie na mój szacunek.
Pzdzrrssz PIS Joł ziomeczki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 25-01-14, 23:30   

Znow robisz ofiare z siebie biedny Cieniuu na co liczysz ze pogłaskam ci po głowce ? <bezradny>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guffy.
1000 Postów chcę



Nick w grze: {W}eteran{P}layer|Guffy.
Wiek: 27
Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 378
Piwa: 29/89
Skąd: Jesteście?
Wysłany: 26-01-14, 10:00   

No i koniec teamtu Chciałbym tym postem zakończyć i temat i rozmowę ponieważ jest ona bez sensu :)

CLOSE
_________________
Gość Masz Problem ? Chcesz Się Coś Dowiedzieć ? Chętnie Pomogę, Napisz Do Mnie.


Głosuj Codziennie ! || COD || DD2 || ZM ||
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28-01-14, 22:17   

Merry BombakoS napisał/a:
Znow robisz ofiare z siebie biedny Cieniuu na co liczysz ze pogłaskam ci po głowce ? <bezradny>



Nie :) Daje wam do zrozumienia, że takich rzeczy nie będę tolerował :> To, że na razie Skarg nie ma, to nie znaczy, że nie działam w pewnych kwestiach.

Wy mnie nie potraficie szanować, traktujecie mnie jak psa, to możecie tego samego oczekiwać ode mnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
h0w?!
Legenda



Nick w grze: Ładowanie..
Wiek: 26
Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 333
Piwa: 83/129
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-03-14, 09:25   

Nie wiem czy moge sie jeszcze wypowiedziec no ale skoro temat otwarty... Powiem tak znam troszke Cienia i w stosunku do mnie zawsze byl wporzadku w sensie zachowywal pelna kulture osobista nie wszczynal w jaki kolwiek sposob sprzeczek,konfliktow jezeli juz wypowiadal slowa typu piczo,lamko to tylko dlatego bo w zartach sie z kims jechal i bylo okej. Wiadomo kazdy ma swoje slabsze chwile nerwowe dni latwo o agresje czy tez slabsze ego. On rowniez jest tylko czlowiekiem zwyklym graczem szukajacym przygod na serwerach rekreacji itd. Przynajmniej ma swoj honor i dobra wole aby cos takiego napisac bo wiekszosc by sie na tym spalila i wgl nie odezwala czy podjela kroku ku temu aby wszystko bylo w normie. Tak wiec ja osobiscie nic do Ciebie nie mam no ale szanuje za twoja determinacje oraz odwage ktora w tobie micno siedzi. Mysle ze nie bedzie juz wiecej takich sytuacji z twoim udzialem bo jestes naprawde wporzadku. ;)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wirrtex O.o
KAT <3



Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 974
Piwa: 87/130
Skąd: Gliwice :>
Wysłany: 02-03-14, 09:35   

Kushin, nie odkopuj tematów!
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
-_-.Tiesto.-_-
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry