Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Delmus
30-03-14, 15:55
[Refleksje] Elite COD :)
Autor Wiadomość
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21-12-13, 14:02   [Refleksje] Elite COD :)

Witam wszystkich bardzo Serdecznie ! :)
Ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia chciałbym wszystkim graczom, użytkownikom Forum oraz Administratorom każdego Serwera złożyć najserdeczniejsze życzenia, w ostatnim czasie między klanem Elite COD a Administratorami była bardzo napięta sytuacja, teraz kiedy moja rozmowa z Delmusiem dała mi do zrozumienia pewnych kwestii, chciałbym wszystkich przeprosić za swoje zachowanie, za wszystkie skargi, które tak na prawdę były błahostkami, za moje wypowiedzi na ShoutBoxie, które niszczyły w pewnym stopniu Atmosferę na Forum, za to wszystko chciałbym was przeprosić w raz z moim KLANEM Elite COD. Nie każdy jest doskonałym człowiekiem, niektórzy nie widzą swoich wad, piszą coś co wydaję im się dobre w pewnym stopniu, musi być druga osoba, która napiszę, że z innej strony wygląda to nie ciekawie, ponieważ widzisz dobre strony, a złych nie. Teraz nadchodzą Święta, jest to czas radości i miłości między Ludźmi, dlatego zebrałem się na napisanie tego Tematu by nie było już żadnych konfliktów między Elite COD a Administratorami oraz graczami. My Elite COD jesteśmy tylko zwykłymi ludźmi, którzy chcieli by Sprawiedliwość panowała na wieki, teraz dzięki pewnym osobom dostrzegliśmy wagę tych naszych wypowiedzi oraz Skarg, które były niepotrzebne i zajmowały czas Administratorom, jednakże to nie tylko nasza wina :) ale my posiadamy "rodzynki" i przeprosiliśmy za swoje czyny, dostrzegliśmy swoje błędy, które popełniliśmy w ostatnich dniach bądź miesiącach, wy ( Admini ) nie musicie przepraszać nas za swoje zachowanie wobec nas, bo to jest wyłącznie wasza sprawa, my Elite COD dostrzegliśmy swoje błędy i serdecznie przeprosiliśmy. Każdy z nas jest inny, inni widzą same pozytywy w pisaniu skarg, a inni dostrzegają te złe strony w pewnym sensie oczywiście mówię. Na ten Serwer zaprosił mnie Elite COD Boom, pisząc "Chodź pokażemy im jak się na prawdę gra, pokażemy im jak się strzela z AWP" pamiętam te słowa jakby to było wczoraj, tak się zaczęła nasza nie za dobrze gra na Classic Zone, ponieważ każdy z nas miał robione SS'y co najmniej 4 razy :) Zbaczam lekko z tematu, ale to wszystko dlatego bo chciałbym wam przytoczyć naszą grę tutaj, jak zaczynaliśmy, od czego się zaczął konflikt. Elite COD zawsze było sprawiedliwe. Kończąc moją wypowiedź chciałbym wszystkim życzyć ponownie Wesołych spokojnych Świąt oraz Szczęśliwego nowego Roku :) Oby rok 2014 był lepszy niż 2013 między innymi na Serwerze Classic Zone :) Każdy z nas jest indywidualnością, jest inny. Konflikt, który trwał kilka miesięcy między Elite COD, a Administratorami, mam nadzieję, że zakończy się w tym Dniu tj. 21 Grudnia 2013 roku. Mam nadzieję, że ten Temat, który założyłem, zmieni coś w życiu każdego z nas, nie myślcie o nas źle, my chcieliśmy tylko aby na Serwerze był spokój oraz sprawiedliwość, do tego dążył Klan Elite COD.

Były wzloty i upadki, były wyzwiska oraz groźby, były nagminne Skargi oraz bezsensowne wypowiedzi - My Elite COD przepraszamy, i oczekujemy tego samego od Was :)

--------------
Elite COD # -=!.oTo.!=-
Elite COD # .Bo([])m~
Elite COD # .Cieniuu~
MÓWIĄ ! :

Przepraszamy za swoje zachowanie i życzymy, życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT oraz Hucznego Sylwestra ! :)
 Autor postu otrzymał 5 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
nyah, Ovelin | LaysPL, Delmus, kuba123214, budyniowy
Misiu moj Ty


Nick w grze: Misiu moj Ty
Wiek: 23
Dołączył: 27 Lip 2013
Posty: 179
Piwa: 46/86
Skąd: oko. Bydgoszczy
Wysłany: 21-12-13, 14:31   

Ziom pięknie napisałeś. Należą Ci się brawa za Honor.
Miałeś jaja żeby napisać to, nie bałeś się, przeprosiłeś i jest wszystko dobrze :>
TEGO SAMEGO ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM Z FORUM NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA !!!!!!!!!!!!
_________________
KONTO STEAM
Nick: ||Misiek|| Classic-Zone.pl
Steam_ID: 0:0:63843906
VAC: brak bana
PROFIL PRYWATNY
Link do Steam Community:
76561198087953540

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cykor
GameMaster



Nick w grze: Cykor
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 50
Piwa: 14/20
Skąd: Wola Uhruska
Wysłany: 21-12-13, 14:59   

Wielki plus za honor i odwagę, na którą sie zdobyłeś wraz ze znajomymi. Kilka moich wypowiedzi w waszym kierunku również było niestosownych ale jak sam napisałeś sytuacja była napięta i w nerwach leciały różne słowa do czego się przyznaję i również przepraszam . Wesołych Świąt wszystkim.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 21-12-13, 16:32   

No i bardzo ładnie :D Wesołych wszystkim. A co do Booma to może i tak pisał ale z AWP akurat to on w papę dostał :D
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ovelin | LaysPL
No Way !



Nick w grze: ~.LaYs`
Wiek: 24
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 142
Piwa: 18/33
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 21-12-13, 18:19   

No i bardzo dobrze, zgoda przede wszystkim ;P
_________________
Kontakt ze mną :

GG - 47662460      Steam - ~.LaYs` 

Skype - ~.LaYs`      E-Mail - Krzysiu.wajda@wp.pl 

PW na forum


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 21-12-13, 19:27   

Ja tam na nic się nie gniewam, ale trochę było mi szkoda, że aż do tego musiało dojść. Na szczęście już wszystko jest ok i oby już tak pozostało. Pozdrawiam i również życzę Wesołych Świąt.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 22-12-13, 05:19   

Cieszę się, że taka przemiana w Was zaszła, jestem pełen podziwu.
Dziękuję, Przepraszam i również życzę wiele dobrego ;) .
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 22-12-13, 17:40   

http://www.youtube.com/watch?v=8zBFuIcmnDs

Refren Boba, jedno zdanie.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry