Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Delmus
19-04-13, 03:30
Warn
Autor Wiadomość
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 05-04-13, 16:51   Warn

Dostałem dziś warna za wklejenie do shoutboxa linka, który mógł zdenerwować, ale w większości przypadków jednak był powodem do śmiechu.

Wchodząc w link pojawiała się animacja flash, a konkretnie przycisk, po wciśnięciu którego otwierały się w błyskawicznym tempie setki kart. Szef uznał, że ma dziś zły dzień bo go boli ząb i dał mi ostrzeżenie za ten link. Regulamin jednak nie zabrania takich rzeczy, a moim celem nie było szkodzenie komukolwiek.
To nie są przeprosiny, to jest odwołanie od warna :)

Czekam głównie na wypowiedź Delmy, ale wypowiedzi mające sens też mogą się tu pojawić. Link zawarty jest w powodzie mojego ostrzeżenia.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Nielegalny Sort
Ciemna Strefa



Wiek: 29
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 274
Piwa: 24/15
Skąd: 32-300
Wysłany: 05-04-13, 17:01   

No jakby nie patrzeć to nie jest powód do śmiechu, znaczy się moim zdaniem. Zrobiłeś to z premedytacją i jakby nie patrzeć chciałeś komuś zaszkodzić, nie jakoś bardzo no ale otwieranie tylu kart jest uciążliwe, wiem bo już raz kliknąłem w coś takiego. Według mnie warn jest słuszny ale co zrobi z tym Delma to nie wiem.
_________________
Gość, masz problem? Pisz !

||||||||||
60%/40%
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
$zef.
GANJA FARMER



Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 638
Piwa: 75/35
Skąd: Mod-team
Wysłany: 05-04-13, 17:50   

Wkleiłeś link raz (wczoraj), ok przebolałem to, ale gdy dziś znów go dałeś uznałem to za spam i chęć zaszkodzenia innym użytkownikom i właśnie za to dostałeś warna. Mój komputer po otworzeniu tego linku zwariował (zużycie procesora wzrosło o XXX% co spowodowało straszne zawiechy i ścięcie przeglądarki). U ludzi, którzy mają słabszy sprzęt to normalne zjawisko. Jeśli masz taki humor to zacznij wklejać obrazki na kwejka czy inne gówno, ale w sb na to nie pozwolę. Mnie to nie rozśmieszyło a zdenerwowało, bo nie mogłem nic zrobić w przeglądarce.

natsu. napisał/a:
Szef uznał, że ma dziś zły dzień bo go boli ząb i dał mi ostrzeżenie za ten link
<lol2> Co ma mój ząb do tego? Napisałem, że mam zły humor bo mnie boli, ale to nie przez to dostałeś warna, więc powoływanie się na niego nie jest stosowne.

natsu. napisał/a:
Regulamin jednak nie zabrania takich rzeczy, a moim celem nie było szkodzenie komukolwiek.
Nie ma regulaminów idealnych. Gdyby miał być to byłoby w nim zawarte setki podpunktów (a wtedy kto by go czytał). Teraz możesz wykazywać skruchę, ale mnie to nie rusza, warn słuszny i mam nadzieje, że zostanie podtrzymany (korona z głowy Ci nie spadnie jak go odpracujesz, albo i nie, w końcu z ostrzeżeniem można normalnie funkcjonować).
_________________
Chcesz ze mną porozmawiać? Przeczytaj! ZANIM NAPISZESZ...

http://banid.pl/kto?to=STEAM_0:1:26033021
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-04-13, 20:54   

Mnie też to zdenerwowało. Komp złapał zawieche... <blee>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
karpuś


Nick w grze: carpie diem
Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 179
Piwa: 12/7
Skąd: Golub-Dobrzyń
Wysłany: 06-04-13, 20:52   

A mi się zresetowal sam lol
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Droper



Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 338
Piwa: 20/7
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 06-04-13, 22:27   

Dajcie chłopakowi kolejną szanse ale z drugiej strony ten link nie był zbyt miły chociaż jakim trzeba być wybitnym umysłem by wcisnąć ten guzik skoro od razu widać że to podpucha natsu., nikogo nie nakłaniał do klikania w guzik on dał tylko link (nie zabija się posłańca) Na przyszłość lepiej dawać jakieś fajne stronki w ten deseń: <ciach>


Te smerfne linki zostaw dla siebie

//$zef.
_________________
Ostatnio zmieniony przez $zef. 06-04-13, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
$zef.
GANJA FARMER



Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 638
Piwa: 75/35
Skąd: Mod-team
Wysłany: 06-04-13, 22:46   

$zef. napisał/a:
Mój komputer po otworzeniu tego linku zwariował (zużycie procesora wzrosło o XXX% co spowodowało straszne zawiechy i ścięcie przeglądarki).


Wilczek. napisał/a:
Mnie też to zdenerwowało. Komp złapał zawieche... <blee>


Hade[S] !? napisał/a:
A mi się zresetowal sam lol


natsu., taki był celu tego Twojego żartu?

Droper napisał/a:
trzeba być wybitnym umysłem by wcisnąć ten guzik skoro od razu widać że to podpucha
podobno miała być beka (tak zapewniał natsu) więc ja, wybitny umysł się nabrałem i kliknąłem - jak widać nie tylko ja.

Droper napisał/a:
natsu., nikogo nie nakłaniał do klikania w guzik on dał tylko link (nie zabija się posłańca)
Za współudział się idzie siedzieć, tak tu dostaje się również ostrzeżenie.

@Droper, jeszcze raz zobaczę gdzieś ten smerfny link od Ciebie (najczęściej widuje go w sb) i podzielisz los kolegi natsu.
_________________
Chcesz ze mną porozmawiać? Przeczytaj! ZANIM NAPISZESZ...

http://banid.pl/kto?to=STEAM_0:1:26033021
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 06-04-13, 22:52   

Przyznam, że też nie ucieszyło mnie to, choć wiedziałem co się stanie. Pierw przeczytałem ten temat, później doleciałem do Sb. I oczywiście ja i mój rozum musieliśmy to kliknąć. Wyskoczyło 100 kart i zrobiło taką zawiechę, że straciłem przez to jakieś 15 minut życia.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 07-04-13, 11:02   

Trzeba było reseta kompa zrobić <bezradny>
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Droper



Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 338
Piwa: 20/7
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 07-04-13, 13:22   

$zef., A więc mam rozumieć że na naszym forum jest wprowadzona JAWNA CENZURA śmiesznych gifów i podobnym im stroną??? Jeśli mam ochotę podzielić się z forumowiczami jakąś śmieszną bądź głupią stroną to nic nie możesz zrobić nie dość że to łamanie wolności słowa to jeszcze nie ma tego w zapisie naszego regulaminu i tyle.

natsu., Nie rozprowadzał wirusów komputerowych tylko zwykły link nic więcej i tyle a ty $zef., masz nauczkę na przyszłość by być ostrożniejszym.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
$zef.
GANJA FARMER



Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 638
Piwa: 75/35
Skąd: Mod-team
Wysłany: 07-04-13, 14:30   

Ale to Twoje hristu nie jest śmieszne ani fajne - dziecinne i za przeproszeniem chujowe.. Po to są zrobione odpowiednie działy źeby tam się dzielić śmiesznymi tekstami/obrazkami/gifami. W sb można się podzielić czymś śmiesznym, ale z głową (XXX otwierających się kart czy jakiś banan z Twojego linki to przesada). Jeśli chodzi o regulamin, to przeczytaj mój pierwszy post w tym temacie.

Przepraszam bardzo, ale od zwykłego linku komputer się nie restartuje czy zawiesza, że nic nie można zrobić. Skończ dyskusję w tym temacie, bo nic nie wnosisz.
_________________
Chcesz ze mną porozmawiać? Przeczytaj! ZANIM NAPISZESZ...

http://banid.pl/kto?to=STEAM_0:1:26033021
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19-04-13, 03:30   

Warn zostaje,
zaszkodziłeś wielu osobom.

Zamykam
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry