Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Power Line
20-07-13, 13:19
Hmmm.
Autor Wiadomość
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 31-03-13, 13:38   Hmmm.

Dobra może wyjdę na kretyna i nie wiadomo kogo, ale mam dość tych kłótni na forum. Czy nie możemy żyć w zgodzie i nawzajem sobie pomagać przy różnych rzeczach? tylko musimy się hejtować i jechać po sobie jacy to nie jesteśmy. Czasami trzeba spojrzeć na siebie i zobaczyć jakim się jest, a potem kogoś oceniać z góry. Myślę, że każdy powinien się nawzajem przeprosić, przecież to tylko gra w końcu my tworzymy tą sieć i nie może tak być, że między nami jest jak na jakieś wojnie. Przepraszam wszystkich których w jakiś sposób obraziłem, może czasem przesadziłem ale w tym momencie sprawy prywatne zmuszają mnie do tego, że szybko mi nerwy puszczają. Spójrzmy na to obiektywnie, bez spin i różnych hejtów jest na prawdę fajnie na forum czy serwerze. Każdy popełnia błędy, ale w końcu człowiek uczy się na błędach.
_________________
 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez IN FLAMES 31-03-13, 13:52, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Power Line, slims, Ciasteczko
Power Line
Posta chcę nabić



Nick w grze: Power Line
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 924
Piwa: 97/62
Skąd: Starokrzepice
Wysłany: 31-03-13, 13:44   

Szczerze mówiąc nie biorę udziału w żadnej z kłótni ale jak się na to patrzy z boku te jest nie miło. Razem gracie na tych serwerach a jedziecie się jak byście byli największymi wrogami
Zastanówcie się a Święta to czas najlepszy do takich rozważań
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 31-03-13, 13:44   

Dokładnie tak. To że delma rzadko się zjawia i nie pilnuje nas to nie znaczy że mamy robić burdel.:>

Nikogo nie obraziłem ,ale też przeprosze. <hura> <hura>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 31-03-13, 13:47   

Zawieszenie broni to dobry pomysł i ja nie mam żadnych korzyści z ciągłych awantur i sporów, jestem tego samego zdania, że można zakończyć już ten cyrk, który od paru dni ma tu miejsce. Ale w tym celu trzeba by zmienić parę decyzji, którą wątpię, że się zmienią.
Na dzień dzisiejszy jest na forum nie jedna, a kilka kłótni.
Dla przykładu sprawa 2 punktów karnych dla Dropera - on nie popuści, póki nie zazna sprawiedliwości. Uważam, że nie powinna spaść na niego cała kara. W ostateczności można mu wyzerować licznik i zacząć naliczanie punktów od dziś.
Sprawa wypowiadania się gdzie komu się podoba - skoro tak bardzo nalegacie, to mogę nieco mniej ingerować w niektóre sprawy. Ale po co dzielić forum na 3 osobne państwa, gdzie admin bf2 nie ma nic do gadania w sprawach coda? Jesteśmy jedną siecią, a nie trzema osobnymi serwerami.
Jestem też w stanie zakończyć spór z Mystery, ale liczę, że zmieni się coś w naszym zachowaniu. Admin owszem nie jest od wychowywania, ale powinien reprezentować jakiś poziom - jeśli on nie przestrzega regulaminu, to dlaczego gracze maja? Przeklinanie jest dozwolone w regulaminie, niech admin przeklina. Obrażanie nie jest, więc niech nie obraża. Nie mówię teraz w czyimkolwiek kierunku, mówię ogółem. Tak samo, jeśli czegoś nie ma w regulaminie, to nie czepiajmy się graczy o to.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
slims
STEAM_0:0:54163076



Wiek: 28
Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 704
Piwa: 44/22
Skąd: Olkusz
Wysłany: 31-03-13, 13:48   

Hmm. Sytuacje na forum nie tylko na naszym ale na każdym mogę porównać np. do sporów między Koreą Pn. a Koreą Pd. Między nimi zawsze będę spory tak jak między nami, nikt z tym nie wygra, nie ma bata. Powodem tych kłotni jest nasza różnorodność, każdy jest inny na swój sposób i dlatego ma odmienne zdanie, czyli wychodzą spory. Oczywiście możesz próbować, teraz tak z tydzień będzie spokój a później znowu to samo...

Życzę Wesołych Świąt ! :) HOHOHOHOHO
Ostatnio zmieniony przez slims 31-03-13, 13:51, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Babel Q



Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 593
Piwa: 38/18
Skąd: Prabuty
Wysłany: 31-03-13, 13:48   

No sa swieta, byliscie u spowiedzi macie czas na krotki refleksje :P Mamy tworzyc tu taka "rodzine" a nie "skupisko wzajemnej nienawisci" !!

Przeprosmy sie wszyscy i po sprawie, zrobmy to do 19:59 xD A o 20 pijemy na TS3 xD
_________________
Pomoglem? Stawiaj browca :]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 31-03-13, 14:14   

Ja tam wcale się nie gniewam , nie wtrącam się w żadne kłótnie i krótko Życzę Wam Wesołych Świąt.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 02-04-13, 04:31   

Stworzyłem warunki odpowiednie by zakończyć chyba ostatni nasz spór na forum z udziałem adminów COD. Dropera licznik punktów karnych został wyzerowany, winnych w tej sytuacji jest wielu po trochu, ale przegranych nie ma żadnych, więc odpowiedni jest moment by pozostawić sprawę. Nikt nie wymaga uroczystego podania dłoni czy podobnych, wystarczy zaprzestać różnych złośliwości względem siebie.
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Power Line
Posta chcę nabić



Nick w grze: Power Line
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 924
Piwa: 97/62
Skąd: Starokrzepice
Wysłany: 02-04-13, 10:31   

Delmus Ma racje powinniście zakończyć spór punkty są wyzerowane i sprawa powinna się zakończyć tak jak by jej w ogóle nie było :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry