Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: IN FLAMES
22-03-13, 14:51
skarga na natsu
Autor Wiadomość
Honor
Honor



Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 13
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 22-03-13, 11:55   skarga na natsu

Dostałem bana bez potwierdzenia mojego adresu ip. Każdy mógł wejść na mój nick i wyzywac nevera czy innych graczy. Jeśli banujecie bo screenach to jestescie strasznymi bałwanami. Widać właśnie że ten serwer jest na poziomie zera razem ze swoimi smiesznymi adminami

[ Dodano: 22-03-13, 11:58 ]
tak jak napisał w tamtym temacie admin Staff nick Baku. : Jak mamy go zbanować bez ip? jak wejdzie na forum napisz po prostu do admina i wtedy niech go zbanują. /Cl.


ale tak jak zaznaczałem pare razy juz admini sa na poziomie zera, nieraz gosc potrafi jechac na wh czy innym chujostwie 2 mapy za nim sie ogarnie admin ... porażka i jeszcze raz porażka

[ Dodano: 22-03-13, 12:00 ]
licze na szybkie UB bo dostałem bana bezpodstawnie a ssy to żaden dowód
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
catch me
Nosce te Ipsum



Nick w grze: CaTcH mE =D
Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 29
Piwa: 1/2
Skąd: Lębork
Wysłany: 22-03-13, 13:00   

Admini nie wszyscy :)
Na dzień dzisiejszy nie wiem dlaczego trzymacie gracza o nicku Never [t] który jest jednym z największych prowodyrów bezsensownych kłótni między graczami... Co potwierdzi większość osób na serwerze ...a co za tym idzie serwer na którym gra traci na kulturze i reputacji ...
_________________
Nosce Te Ipsum....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
gumib
Ah te ns'y ;)



Nick w grze: NeveR. [t]
Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 8
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Mce ;)
Wysłany: 22-03-13, 13:27   

Po pierwsze twoje w chwili wyzywania mnie zgadzało się z ip kiedy wszedłeś , co prawda nie mam na to dowodów ale to cie powinno oduczyć wyzywania graczy :)

P.S Po drugie Natsu nie jest niczemu winien.
Po trzecie Życzę miłego odpoczynku od gry Honor ;)
Aha zapomniałem dodać zastosuj wzór a nie piszesz jak jakieś dziecko skargę bez wzoru...
_________________
Pozdrawiam.
NeveR. [t]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-13, 13:30   

Skoro SSy to zaden dowod to jak mamy udowodnić? Mam kręcić film kamera i najechać na monitor? Bo pewnie demko też nie będzie wystarczające.

Stwierdziłem, że to byłeś Ty i wlepiłem ci bana. Skoro "gość potrafi jechać na wh czy innym chujstwie" to to zgłoś, admini ocenią czy jest czysty czy nie. Nie od dziś tak jest.
Nikt cie tu nie trzyma na sile, nie raz widzialem cie juz w akcjach wcale nie rozniacych sie od tej na screenie, wiec nie wiem skad te uwazanie sie za jakiegos lepszego gracza niz reszta.

Never t dostaje ban, jeśli jego kultura jest niska, ale nie bede banował go za coś, za co nie banuje innych. Każdy jest na równi i każdy jest tak samo oceniany. Nie dostanie perma za to, że obraża. Dostanie bana na 4-24 godziny, a jeśli to nie pomoże, to dostaje takich więcej. Proponuję sprawdzić jego historię banów na amxbans.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
B3sT



Wiek: 27
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 37
Piwa: 2/5
Skąd: Krakow
Wysłany: 22-03-13, 13:50   

Honor robi nie potrzebny zamet, kup steama nie bedzie problemu nsie.
_________________
Zawsze może być gorzej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 22-03-13, 14:09   

Opinie w stylu "kup steama" są zbędne, bo to nie jest obowiązek. Po to na serwerze jest dproto, żeby grać mogli i gracze Steam i NS.
Niestety trudniej zidentyfikowac na NS czy to podszywka czy nie, powód jest chyba oczywisty.

Zacznijmy od tego, że prawdopodobnie masz zmienne ip, więc jest to wręcz niemożliwe.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 22-03-13, 14:51   

Możliwe, że Ty jesteś zero, a nie MY. Nie zawsze musimy słuchać taki płaczków dla których każdy coś ma bo to nudne jest wręcz. W dodatku never gra na steam, więc prawdopodobieństwo, że gra na jakimś wh jest małe, dostałeś bana więc odczekaj, a nie piszesz jakieś skargi bez sensu, nie raz zauważyłem, że potrafisz się rzucać do graczy.
/Cl.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry