Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
26-12-13, 10:34
Problem z 8.5gb
Autor Wiadomość
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 23-01-13, 18:18   Problem z 8.5gb

Witam. Mam płytki 8.5gb DVD+R DL/RL a w programie pokazuje mi że ich pojemność wynosi 8.152gb. Firma to VAKOSS, czy to wina płyty czy programu ? Program którego używam to ImgBurn. Pozdrawiam.
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 23-01-13, 18:40   

Na wstępie od razu ci powiem, że jak już kupujesz DVD DL to tylko firmy Verbatim, bo tylko one są "pewne". Sprawdź w innym programie (np. Nero) czy widzi taką samą ilość wolnego miejsca na płycie. Sprawdź jeszcze czy twój napęd jest przystosowany do płyt DVD DL. A można wiedzieć co chcesz nagrać? bo jesli gry na Xboxa to inna bajka zupełnie, a jeśli coś innego to o wiele bardziej się opłaca kupić 2xDVD
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 23-01-13, 18:44   

Tak na Xboxa, pojemność pliku 8.334, teraz instaluje inny program, nie nero tylko jakiś wysoko oceniony Ashampoo Burning Studio 2012 10.0.15, jakaś specjalna darmowa wersja, nagrywa ISO.
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 23-01-13, 19:26   

Od razu się domyśliłem że Xbox ;) sam mam tą skrzynkę w domu i sam wypalam, nagrywaj tylko na płytach Verbatim i programem ImgBurn. Gra na Xboxa waży ok. 3-4GB a reszta miejsca zajętego na płycie to puste sektory sztucznie zapychające miejsce. Dlatego wszystkie gry mają ten sam rozmiar. Nagrywaj gry normalnie, bez żadnych obaw. Jeśli wyskoczy komunikat, że za mało miejsca na płycie po prostu go zignoruj. Nie dogra on wtedy po prostu kilku ostatnich pustych sektorów, co jest całkowicie nieszkodliwe w przypadku gier z zabezpieczeniami xgd2 i starsze. niestety w najnowszych zabezpieczeniach, czyli xgd3, konsola sprawdza płytę do ostatniego bajta przed odpaleniem gry. Tutaj z pomocą przychodzi nam specjalne oprogramowanie które można za darmo pobrać i zainstalować, ale działa ono tylko ze specjalną wersją nagrywarki - LiteOn iHAS124B. jego cena to ~150zł (zanim wyszło oprogramowanie do wypalanie gier na tej nagrywarce cena wachała się w granicach 80-100zl).

W zależności jaką masz przeróbkę zajrzyj do tych tematów:

LT 2.0

http://xboxforum.pl/artyk...h-2-0-a-125826/

LT 3.0

http://xboxforum.pl/artyk...cja-3-a-120365/
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kaczor
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 23-01-13, 19:43   

Dzięki za pomoc, co potem będzie to Ci powiem jutro.:)
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 23-01-13, 19:59   

Nie znam się na wypalaniu płyt do konsol, ale zauwaz, że płyty nigdy nie mają tyle pojemności ile jest podawane. 4,7gb ma zazwyczaj ok. 4,3-4,4gb, więc może po prostu 8,5gb ma ok. 8,1gb. Identycznie jest z dyskami. Przykładowo dysk 160gb ma 149gb.

pozdrawiam :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 23-01-13, 20:01   

Ale z dyskami takimi dokupywanymi czy na ktorym jest oprogramowanie ? bo tak normalnie to np windows zajmuje miejsce, a na fonach np android
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 23-01-13, 20:17   

różnica w miejcu na dysku wynika z zabiegu marketingowego, gdy kupujesz pendrive'a 8GB to ma on 8000000000 Bajtów a żeby było to prawdziwe 8GB musiałby mieć 8589934592 Bajtów (1MB to 1024B). pendrive 8GB to tylko z nazwy ;]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 23-01-13, 21:03   

vakoss to faktycznie firma z demobilu, a plytki vernbatimaK sa ok. jednak zarowno przy dyskach, floppy, pendrivach czy plytkach nigdy nie jest tyle ile jest napisane.

Dyskietki mialy 1.44MB a w rzeczywistosci mialy 1.29MB, dysk np 320GB ma realnie z 310~315, to samo plyty - nie 4.7Gb tylko około 4.3GB - dlaczego tak sie dzieje wyjasnil AkTyN.

a gry sie kupuje w sklepach a nie sciaga i wypala.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 23-01-13, 21:14   

SUPERCUCUMBER napisał/a:
a gry sie kupuje w sklepach a nie sciaga i wypala.


owszem kupuje się - na zachodzie. Nowa gra w polsce kosztuje 200zł, a zarabia się tyle ile się zarabia... więc się nie dziw że społeczeństwo ma pirackie oprogramowanie, nie kupują płyt, filmy oglądają w domu nie w kinach, a konsole przerabiają. Takie są realia kraju w którym więcej się wydaje niż zarabia...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 23-01-13, 21:17   

Dzieki, bede teraz wypalał płytkę, powiem Ci za godzinke co i jak bo ide mecz oglądać. I jak ściagasz skrótem to zaznaczyć opcję Zapisuj do końca płyty
czy Zapisuj do końca obrazu ?

EDIT: Dałem opcje zapisuj do konca plyty - nic nie zmienialem
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 23-01-13, 21:53   

AkTyN napisał/a:
SUPERCUCUMBER napisał/a:
a gry sie kupuje w sklepach a nie sciaga i wypala.


owszem kupuje się - na zachodzie. Nowa gra w polsce kosztuje 200zł, a zarabia się tyle ile się zarabia... więc się nie dziw że społeczeństwo ma pirackie oprogramowanie, nie kupują płyt, filmy oglądają w domu nie w kinach, a konsole przerabiają. Takie są realia kraju w którym więcej się wydaje niż zarabia...


po czesci masz racje, ze zarobki nie sa oszałamiajace - ale analogicznie - jak nie stac Cie na gry za 2 stówki - nie stac Cie na konsole - nie kupuj jej. Slabe zarobki nie sa zadnym wytlumaczeniem. Sam kolekcjonuje konsole Nintendo, ktore sa najdrozsze w utrzymaniu w naszym kraju i wiem ile kosztuje to hobby.

Za kolekcjonerke Xenoblade Chronicles placilem ponad 3 stówki.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 23-01-13, 22:01   



I dupa. Co jest grane ? / zacieło się
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 23-01-13, 22:04   

piratom sie nie pomaga <haha>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 23-01-13, 22:07   

A ja myślę że te nowe gry maja te zabezpieczenia i bd potrzebna nowa nagrywarka ta specjalna. Czy tak ? I mam nadzieje że starsze gry bd mógł pobrać i ściągnąc normalnie ? ;d
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 23-01-13, 22:13   

SUPERCUCUMBER, wiem, że piractwo jest złe. Ale nie jest to moja wina, ze ściągam wszystko z neta. Skoro ludzie pracują, nie opierdalają się, tylko pracują, nie siedzą na zasiłku, powinno byc ich stać na życie na jako takim poziomie a nie martwić się czy starczy do końca miesiąca na wyżywienie rodziny. Ot co, takie są realia tego kraju. 200km dalej, za zachodnią granicą możesz w MC donaldzie pracować i się utrzymasz...

Kaczor, plytka do śmieci, właśnie dlatego masz kupować Verbatimy. Prędkość zapisu zawsze na 2.4x na allegro masz pakowane po 10 sztuk za ~60 zł Verbatimy i uwierz mi, że wszystko śmiga ;]

co do gier xgd3 to trochę loteria, bo jedną wypaliłem i raz śmiga, raz wyskakuje komunikat "przetrzyj szmatką bla bla bla...". ale odpalę znowu i działa :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 24-01-13, 14:36   

A to jak są 4.7gb i jak mówisz że gra zajmuje 3-4 gb to lepiej takie kupować chyba nie ? :d, a co do tej fify13 to wydaje mi sie ze nagrywarka bd potrzebna, a jak już to od kiedy jest to zabezpieczenie xgd3 bo nie wiem jakie gry sciagnac, moze cos jeszcze wykminie/sprawdze. A przeróbke jaką mam ? chyba lt2
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 24-01-13, 15:04   

gry musisz nagrywać na płytach DVD DL. Fifę 13 nagrałem zwykłą nagrywarką i działa (Zwykła nagrywarka czytaj: nagrywarka obsługująca DVD DL). Raz na jakiś czas konsola wywali jakiś błąd, ale gra działa bez zastrzeżeń. błąd który ty miałeś nie ma związku z rodzajem zabezpieczeń, tylko z płytą - tutaj stosuj tylko Verbatim. gry z xgd3 wypalisz normalnie, tylko konsola może ich nie odczytać (to też loteria). No i nie graj na Xbox Live bo prędzej czy później złapiesz bana.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 24-01-13, 15:29   

No płyty mi wypaliło jakiś 1 cm bo jakiś błąd był , a o xlive wiem :d.
Dowiedziałem się też że powyżej 8 gb to xdg3 a ponizej 8gb to xdg 2. Nie wiem czy to prawda ale tak pisało na jakimś forum. Może spróbuje fife 12 ściągnąć bo to xdg2, a przed tym zobacze jaką mam nagrywarke i czy obsluguje dl. Dodam że używam nagrywarki z laptopa. I jeszcze jedno - co ozanacza SRT ?
http://allegro.pl/verbati...2956271009.html chodzi o takie cos ?
bo mam to samo ino ze z vakoss. :D
hp cddvdw ts-l633n - nagrywarka w laptopie, czy obluguje dl nie wiem.
Posta edytuje ciągle także :)
Dodam że mam jedną płytę verbatim na której jest nagrana fifa 12 i nie działa nie wiem czemu bo to nie ja ją zgrywałem.
zgralem na 700 mb cd-r muzyczke zeby obadac czy w ogole cos sie da i wynik pozytywny :d
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 24-01-13, 21:00   

tak to te płyty, tak twoja nagrywarka obsługuje DVD DL

Cytat:
Drive Information
------------------
Drive : hp CDDVDW TS-L633N
Type : DVD±R/RW DL Recorder
Firmware Version : 0300
Buffer Size : 2 MB
Date : ?
Serial Number : R3186GTZ347611
Vendor Specific : HM
Drive Letter : G:\
Location : 0:1
Mechanism : Tray
Read Speed : 24 , 20 , 16 , 10 X
Write Speed : 24 X


jak nagrywasz ustawiaj prędkość na 2.4 i nagrywaj TYLKO I WYŁĄCZNIE na Verbatimach ;) no i jeszcze dość istotne jest jaką masz przeróbkę - tą informację masz na kwitku od gościa, który ją przerabiał. Jak nie masz kwitka to daj chociaż jakies info kiedy miałeś przerabianą konsolę to ci mneij więcej powiem jakie możesz mieć przeróbki u sb... ja mam LT 3.0 i wypaliłem normalną nagrywarką - fifa 13 działa <hura>

co do rozmiaru
7,29GB=XGD2
8,13GB=XGD3

zwróć uwagę, że po instalacji na dysku zajmują o wiele mniej miejsca ;>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 24-01-13, 21:27   

Verbatim albo TDK - z czego TDK sa troche drozsze, a jakosciowa są równie dobre
Vakosow po 59gr lepiej omijac.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 25-01-13, 15:37   

@Aktyn

2.4 to wiem, przerabianego xboxa miałem 2 razy to pewnie mam l.t3 potem Ci powiem.
Mam rozumieć że 2x przerwało mi wypalanie fifki bo to nie verbatimy ? ;d
I jak ściągnąłem fifke13 (moja pierwsza ściągnięta gra na xbox'a) to mam takie coś
i najbardziej mnie ciekawi co wrzucić na img burna bo ja wrzuciłem to .dvd a coś tam czytałem, że iso ma byc ale ja zielony.
Dzieki za wyjaśnienie xdg3/2 i za nagrywarkę, mam rozumieć, że normalnie moge nagrywać tą nagrywarką ? :D
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 25-01-13, 17:29   

plik .dvd ma w sobie odwołanie od pliku .iso + informacje w którym momencie ma zacząć nagrywanie na drugiej warstwie płyty. więc nagrywasz plik .dvd, ale plik .iso musi byc w tym samym folderze. nagrywanie gier na innych płytach niż Verbatim to loteria, raz wyjdzie raz nie wyjdzie. Verbatim - tutaj tez czasami zdarzy się błąd, ale bardzo rzadko. zawsze prędkość nagrywania zostawiaj na 2.4x i podczas nagrywania odejdź od komputera. to ważne, żeby nie działały żadne inne aplikacje, żebyś nic nie klikał itp...

co do nagrywarki, to iHAS zrobi ci kopię płyty 1:1 więc wszystko pięknie... zwykła nagrywarka nie upchnie danych tak dobrze i nie zostanie dograne ostatnie 200-300MB... samej grze to nie przeszkadza, ale konsola jak nie sczyta tych danych może rozpoznać piracką płytę... wywali wtedy komunikat "przetrzyj płytę wilgotną szmatką itp...". albo włączy konsolę... wtedy włączasz ją jeszcze taz i grasz <haha>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 25-01-13, 17:52   

ale ja nie widze zadnego .iso, mam tylko ten .dvd, czyli mam go wrzucic na imgburna? A zrobiłem tak 2x i mi sie nie udalo bo przerwało nie wiem czemu i jak mowilem mam 1cm jakis nagrany na plycie ;d / pytam bo nie chce spalic 10 plyt.
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Ostatnio zmieniony przez Kaczor 25-01-13, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 25-01-13, 17:55   

Kaczor napisał/a:
.
Mam rozumieć że 2x przerwało mi wypalanie fifki bo to nie verbatimy ? ;d


przerwało Ci, bo cos zle robisz. Teoretycznie to nie ma znaczenia czy TDK, Verbatim czy Vakoss z demobilu. nagrac musi na kazda z nich. Jakosc płyt tyczy sie głównie ich trwałości - kupujac Verbatima, masz pewnosc, ze nie zacznie Ci sie zdzierac wartwa, ze mimo glebokich rys czy innych defektow plyta bedzie nadal odczytywana przez naped. Kupujac Verbatimki, masz pewnosc, ze za 10 lat wlozysz ja do jakiegos napedu i bedzie odtwarzana jak nowa. Niestety, nie mozna tego powiedziec o tanich płytkach typu Vakoss czy innego badziewa - delikatne, tandetnie wykonane robią swoje i po krotkim czasie mozesz plytke wywalic na smietnik.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 25-01-13, 23:13   

SUPERCUCUMBER, Xboxy to dziwna sprawa i nagrywając gry na innych płytach niż verbatim rzeczywiście wyskakuje bardzo często błąd przy wypalaniu, mimo że teorytycznie płyta to płyta... M$ zagina czasoprzestrzeń <haha>

Kaczor, jak nie masz pliku .iso to jak ty chcesz nagrać grę? :D

edit:///

tutaj masz z obrazkami co i jak masz robić

http://forum.programosy.p...0-vt102603.html

możesz pominąć część o wyborze nagrywarki, to ci nic nie da :>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
TiGeR
loVe :*



Nick w grze: TiGeR
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 805
Piwa: 412/81
Skąd: Kulesze
Wysłany: 25-01-13, 23:30   

Sam mam xboxa aby nagrać grę na płytkę i żeby ona działała to potrzebujesz tylko jedynie Verbatim inne płytki są do dup... no i rób tak jak jest w drugim linku który podał AkTyN jeżeli gra jest w pliku iso. lecz raczej przeważnie jest
_________________
A woman is like a computer game - the better, the greater the demands.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || ZM || (Daj łapkę w górę)
Steam: arturo31533
GG: 24638199
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
cella
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 25-01-13, 23:36   

AkTyN napisał/a:
SUPERCUCUMBER, Xboxy to dziwna sprawa i nagrywając gry na innych płytach niż verbatim rzeczywiście wyskakuje bardzo często błąd przy wypalaniu, mimo że teorytycznie płyta to płyta...


tego to nie wiedzialem :D

nie mam XBoxa, ja tam wyznaje konsole Nintendo :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 26-01-13, 12:53   

Może być tak, że sciągłem zły plik ? bo na wszystkich poradnikach, filmikach itp sa 2 pliki iso/dvd ja mam dvd tylko i rar. w którym jest AudioTS w ktorym nic nie ma VideoTS w ktorym jest kilka plikow, System uptade 1 plik i jakis oprocz tego .XEX ///////////////////////////////////////////// mam pomysł - wyślij mi linka/ki z którego sciągnełeś fife 13 i zrobie tak samo jak ty. :)
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 26-01-13, 13:15   



otworzyłeś plik .iso winrarem <facepalm>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 26-01-13, 13:21   

Jak ściągnąłem wszystko to miałem to w takiej formie, nic nie robiłem. To na czerwono to paczka poniżej oczywiście.

[ Dodano: 26-01-13, 14:29 ]
Co do tego winrara to cie chyba rozumiem, ale nie otwieralem za pomoca winrara, tak bylo. Wiesz moze jak zrobic zeby to byl nrml iso ?
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 26-01-13, 14:43   

to jest normalny plik .iso, nie otwieraj go, po prostu wypal plik .dvd

nie masz na kompie programu do odczytywanie luster, dlatego pliki .iso są kojarzone u cb z winrarem... ale to nieistotne, wszystko nagra sie tak jak powinno
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 26-01-13, 14:48   

Tyle, że 2x się nie nagrało jak powinno. A jak jest DGX3 to mam dać overburning czy to drugie ?
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 26-01-13, 16:42   

truncate. poszły plytki Verbatim czy jakieś zamienniki?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 26-01-13, 17:01   

Do śmieci ? Vakossy. Jeszcze nie mam verbatkow.

[ Dodano: 26-01-13, 17:44 ]
WOULD YOU STILL LIKE ME TO TRY AND PERFORM THE /CLOSE TRACK/SESIONS/DISC/ FUNCTION,EVEN THOUGH THE WRITE OPERATION APPEARS TO HAVE FAILED? taki komunikat mialem i bylo TAK NIE dalem TAK bo jakis typko na forum tak pisal, potem jeszcze jakis komunikat. Dalem continue i imgburn przemówił do mnie mówiąć Noooooo... i się nie udalo po raz trzeci :/

To się wydarzyło jeszcze wcześniej przed komunikatami. Przestało się nagrywać z niewyjaśnionych powodów.
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry