Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
26-12-13, 19:40
Opiekun serwera 4FuN
Autor Wiadomość
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 19-01-13, 15:01   Opiekun serwera 4FuN

Witam wszystkich!

Pisząc to podanie trochę odejdę od oryginalnego wzoru, gdyż nie ja kandyduję, ale chcę wyznaczyć kandydata. Osoba o której mówię nazywa się Michał, lat 17. AMXX w małym palcu, tak samo jak obsługa FTP (pomijam programowanie w różnych językach, grafikę, obróbkę dźwięku, video czy webmastering).

Chodzi mi o Harsay'a. Stworzył on zupełnie nowy serwer 4Fun, zupełnie od podstaw. Kosztowało go to wiele czasu, krwi i potu. Większość zamieszczonych przez niego pluginów na początku kolidowała ze sobą, wykupił on własny serwer żeby wszystko sprawdzić u siebie. Wiele pluginów edytował, kilka napisał samemu od podstaw. Cały czas pracuje nad udoskonaleniami serwera, naprawia bugi, wymyśla nowe fajne pluginy. To on jest twórcą serwera, to on poświęcił masę swojego wolnego czasu na to, żebyście mogli się bawić na serwerze, w końcu to on wie wszystko o tym serwerze, więc w razie awarii(odpukać) kto jak nie on będzie najlepiej wiedział co zrobić?

Zdaję sobie sprawę, że nie spełnia on wymagań, nie ma admina czy nie ma nabitych dni na forum... jednak przy ogromie rzeczy jakie uczynił on dla 4Fun'a myślę, że można by przymknąć oko na te kilka punktów w regulaminie i dać Michałowi stanowisko na które, moim zdaniem, zasługuje w 100%

Rozważcie moją propozycję, uważam że byłaby to zasłużona nagroda dla Michała,
Pozdrawiam, AkTyN
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Szalony Miś
slims
STEAM_0:0:54163076



Wiek: 28
Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 704
Piwa: 44/22
Skąd: Olkusz
Wysłany: 19-01-13, 15:15   

W 100% procentach zgadzam się z Aktynem. To on stworzył nam nowego 4Funa, zasługuje na to stanowisko. Jak Delma pozwoli to mógłby sobie wybrać swojego z-ce, np Tigera, on również złożył podanko. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 19-01-13, 15:16   

Jest to dla mnie trochę dziwna sprawa, pierwszy raz widzę coś takiego. Osoba zainteresowana, sama napisała by podanie o taką posadę, myślę że Michał z łatwością by spełnił wymagania na opiekuna serwera i sam spokojnie by napisał podanie. Co prawda, osoba pisząca już podanie na opiekuna tego serwera, mówię o Tigerze myślę że jest trochę zagubiona co i jak aktualnie na serwerze, bo jak widać jest wiele zmian i w aktualnej chwili pewnie jedyną osobą która coś z tego ogarnia jest właśnie Michał. Nie znamy go jakoś świetnie, ale patrząc jak się napracował można byłoby mu chyba zaufać. W sumie, dałbym mu szansę, oczywiście jeżeli ze chce, bo jak na razie nie widzę jeszcze jego wypowiedzi, co on sam myśli o tym. No i także zdanie Delmusia się liczy, bo tego nie można potraktować jako podania, w ogóle nie wiem jak to traktować, ale okej, niech będzie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Harsay
Harsayus Pospolitus



Wiek: 28
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 73
Piwa: 12/11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19-01-13, 15:22   

W teorii nie mogę składać podania ponieważ nie spełniam prawie wszystkich punktów regulaminu podania.
Więc niech głos ludu zadecyduje :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Shejk



Wiek: 30
Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 561
Piwa: 32/17
Skąd: Mod-team
Wysłany: 19-01-13, 15:25   

Ja tu nie rozumiem AkTyN`a, i slims`a, no wiem że Harsay zrobił 4Fun od podstaw wiele się napracował i na pewno umie i ogarnia AMX i FTP lepiej niż nie jeden z nas ale to nie zwalnia go z omijania wymagań na opiekuna.
Zgadzam się z M4lbruskowy ?!, co do jednej kwestii jeśli jeśli Harsay zależy na opiekunie to niech spełni wymagania co nie powinno być aż takie trudne a nie je omija.

Mimo tego ile ten gracz dla nas zrobił jestem przeciwny aby został opiekunem bez spełniania wymagań.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 19-01-13, 15:31   

Jestem podobnego zdania co Shejk.
Harsay bardzo dużo się napracował nad naszym 4funem , dodał wiele różnych nowości, zna się na pluginach , FTP lecz wymagania musi spełniać każda osoba ponieważ jak przymkniecie oko to w kolejnych podaniach np. na admina ludzie będą mówić Harsay nie spełnił wymagań a się dostał więc mi też dajcie taką taryfę ulgową. Wymagania nie są jakieś mega duże więc na pewno z czasem je spełnisz. Choć jesteś jak na razie najlepszym kandydatem na to stanowisko, na chwilę obecną nie mogę Cię ocenić, ponieważ wymagania dotyczą każdego.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
olbinho



Wiek: 28
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 105
Piwa: 6/6
Skąd: Tychy
Wysłany: 19-01-13, 15:42   

slims, Zgadzam się lecz mogą być dwaj opiekunowie którzy by mieli podział na tzw '' role''.
Delma na pewno by miał więcej pewności o serwer oraz reklamowanie itd.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 19-01-13, 19:14   

Nie mam zastrzeżeń co do Harsay'a. Odwalił kawał dobrej roboty. Mimo, jeśli był by chętny sam by złożył podanie. Sam powiedział, że nie spełnia wymagań. Chętnie bym się zgodził, ale to nie takie proste. Neutral

PS. Łap piwo, za Twoją wielkoduszność. ;-)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
PiastGliwice45



Wiek: 28
Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 206
Piwa: 19/12
Skąd: Gliwice
Wysłany: 19-01-13, 23:30   

Ja jestem akurat za. To on się właśnie napracował i skłoniło go do dodania wiele rzeczy na 4fun co innym by się w 100% nie chciało. No nie znam tego gościa ale wydaję mi się, że dał by rade na tym stanowisku i można przymkąc oko na te parę punktów w regulaminie na podania na opiekuna i spełnic te najważniejsze czyli reklamy i takie tam nie mówię już o tych postach bo ich trochę sporo, na forum na pewno będziesz aktywny. Ja bym mu dał szanse :)
_________________
Piast.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 20-01-13, 07:46   

Up. Nie możemy tak przymykać oka. Jak chcecie go na opiekuna to musicie mu dać czas na spełnienie warunków. Wiem, że chcecie go tylko wychwalać i komplementować w tej sprawie. Dużo zrobił, za co należy mu się dużo szacunku ze strony całego Classic-Zone. Mimo to myślę, że to wszystko co zrobił nie jest dla niego czymś w rodzaju przepustki. Zrobił to bo chciał, bo umie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Nielegalny Sort
Ciemna Strefa



Wiek: 29
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 274
Piwa: 24/15
Skąd: 32-300
Wysłany: 20-01-13, 09:05   

A ja jestem na TAK. Sam myślałem żeby napisać do delmy o to aby zaproponował Harseyowi opiekuna 4fun z racji takie że gdyby nie on to 4fun dalej byłby starym nudnym, wgl nie przypominającym 4funa serwerem. Tyle ode mnie. HARSEY NA OPIEKUNA !
_________________
Gość, masz problem? Pisz !

||||||||||
60%/40%
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
$zef.
GANJA FARMER



Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 638
Piwa: 75/35
Skąd: Mod-team
Wysłany: 20-01-13, 10:49   

Zabawny temat :)

Wymagania to wymagania, zostały napisane po to by ich przestrzegać. Harsay, niestety nie spełnia większości z nich, więc błędem by było podarowanie mu od razu pasów do serwera... Za szybko nabieracie zaufania do ludzi, co kiedyś może się dla was źle skończyć (zarejestrował się 04.01.13). Żadną sztuką jest poszukać kilku paczek 4fun na amxx.pl, wybrać z tego po kilka pluginów i dodać na serwer - to żadna rasowa paczka ^^ Jeśli was bawi sranie na graczy, rzucanie pingwinem zamiast he, czy hodowla potworka to wasza sprawa, ale ja na pewno na takim serwerze bym nie grał :)
_________________
Chcesz ze mną porozmawiać? Przeczytaj! ZANIM NAPISZESZ...

http://banid.pl/kto?to=STEAM_0:1:26033021
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Szalony Miś
Harsay
Harsayus Pospolitus



Wiek: 28
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 73
Piwa: 12/11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20-01-13, 11:19   

Cytat:
Żadną sztuką jest poszukać kilku paczek 4fun na amxx.pl, wybrać z tego po kilka pluginów i dodać na serwer


Gdybym tak zrobił to serwer crashował by się co kilka minut :)
Większość pluginów została zmodyfikowana albo napisana od podstaw.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 20-01-13, 12:41   

$zef. napisał/a:
Wymagania to wymagania


jedyna kwestia w której się z tobą zgodzę. To prawda, są wymagania, których on nie spełnia. Jednak gdy coś przestanie działać na serwie to on będzie najlepiej wiedział co zrobić, w końcu jest twórcą serwera. A chodzi o to, żeby to graczom było dobrze na serwerze, bo to wszystko jest dla graczy...

$zef. napisał/a:
błędem by było podarowanie mu od razu pasów do serwera... Za szybko nabieracie zaufania do ludzi


znam go bardzo dobrze, uwierz na słowo. Z resztą na tej sieci nie tylko ja go znam... a dostęp do FTP już ma... w końcu cały czas tworzy ten serwer...

$zef. napisał/a:
Żadną sztuką jest poszukać kilku paczek 4fun na amxx.pl


Grzeszysz moderatorze, grzeszysz <krzyk> na pisaniu pluginów, konfiguracji serwera i złożeniu tego serwera do kupy poświęcił kilkanaście godzin... pomijam czas poświęcony na testowanie tego wszystkiego...

$zef. napisał/a:
Jeśli was bawi sranie na graczy, rzucanie pingwinem zamiast he, czy hodowla potworka


no właśnie to jest 4Fun. Może nie każdy lubi grać na takich modach (np. ja osobiście sam wolę FFA) to właśnie te dodatki tworzą 4Fun'a.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 20-01-13, 13:31   

Każdy z was ma tu troche racji, ale i gada glupoty.

AkTyN - ma racje, Harsay jest tworca serwera i jak cos przestanie dzialac to tak czy siak bedziecie do niego pisac. Ale co nas obchodzi, ze Ty go znasz? W takim razie mozemy mu zaufac, bo jedna osoba mu ufa?

Szef - ma racje, Harsay zrobil ten serwer, ale czy od razu mozemy mu dac przz to opiekuna? Nie za szybko? No ale tez oskarzanie go o to, ze jedynie wrzucil jakies paczki i nic wiece nie zrobil jest nie na miejscu, zwlaszcza, ze nie masz na to zadnych dowodow.

Wedlug mnie proponuje jeszcze poczekac kilka dni - niech sie zglosi na admina, pogra z pol miesiaca na serwerze i wtedy, jako admin, ktory gra - moze startowac. Mysle ze to uczciwy deal, zwazywszy na to, ze z niektorych wymagan i tak bylby zwolniony.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AkTyN
19[Z]46



Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 231
Otrzymał 62 piw(a)
Skąd: inąd
Wysłany: 20-01-13, 13:47   

natsu. napisał/a:
Ale co nas obchodzi, ze Ty go znasz?


delma też go zna i na pewno wolałby dać FTP osobie z reala niż komuś poznanemu w sieci ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 20-01-13, 13:51   

To po co daje nam admina itp? skoro nie zna nas z reala? każdy rozumie ile on zrobił, ale nie zwalnia to go od spełnienia wymagań, każdego obejmują wymagania i nie ma wyjątków. Może jakby nie spełniał jednego wymagania to rozumiem, ale on nie spełnia większości wymagań. Jak on dostanie opiekuna to każdy kto jest na serwerze, zgłasza czity na u@ to powinien dostać admina od ręki. No nie wiem róbcie co chcecie. AkTyN, nie spamuj już bo będę zmuszony do zamknięcia tematu, poczekamy na wypowiedź delmy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tuscotronic
Tuskodead :P



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 41
Piwa: 2/1
Skąd: się biorą kurczaki?
Wysłany: 20-01-13, 14:04   

Każdego z was role są podzielone. Harsay odwalił kawał niezłej roboty. Sam siedział godzinami nad zrobieniem pluginów. Szukał błędów i je naprawiał. Stara się jak może aby serwer był w jak najlepszym stanie. Dzięki niemu jest więcej graczy na 4funie.
_________________
Nick na forum : Tuscotronic? To wina Tuska!
POMOGŁEM?
DAJ PIWECZKO!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20-01-13, 17:55   

Na pierwszy rzut oka wygodnym rozwiązaniem byłoby usadzenie Harsay'a na tym stanowisku, gdyż on jest twórcą obecnego 4fun i wciąż nad nim pracuje, lecz później mogłoby się to odbić głównie na mnie w postaci pretensji czy cichego niezadowolenia ze strony reszty użytkowników forum. Bo otrzymał on rangę bez podania, spełnionych wymagań i mimo że jest z nami od niedawna. Jedynym rozwiązaniem na to jest nie tworzenie żadnych wyjątkowych sytuacji, aby wszyscy czuli się tu sprawiedliwie oceniani, więc jeżeli Harsay będzie miał zamiar oficjalnie przejąć opiekę nad serwerem, będzie musiał sprostać wszystkim wymaganiom. Obecnie posiada on dostęp do FTP serwera z oczywistej przyczyny, że on go tworzy, nie macie się co martwić o jego uczciwość, gdyż jak wyżej zostało napisane znamy się nie tylko z internetu.

Z racji, że nie jest to podanie jakie należy przedstawiać w tym dziale
ląduje ono w koszu.

Zamykam
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry