Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kawior
08-01-13, 19:05
skarga na malbrusiek
Autor Wiadomość
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 08-01-13, 17:50   skarga na malbrusiek

1. Twój nick: Senior
2. Nick Admina: Malbrusiek
3. Data zdarzenia: 8 stycznia 2013
4. Dowody:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez M4lbruskowy ?!
[AMXBans] Bana mozesz wyjasnic na www.classic-zone.pl
[AMXBans] Przyczyna: 'Z adminem bez takich.'
[AMXBans] Czas: '1 dzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:57226650'
[AMXBans] Twoje IP: '88.199.12
5. Co zrobił: Na mapie Nuke byl w tt i kampil przy drzwiach z dgl napisalem rusz dupsko masz cele a ten napisal ze nie mam mowic dupsko do nie go bo to "admin" tylko ze ma posladki :D napisalem hahahaha i zapytal sie czy dalej chce sie smiac i byc kozakiem odpisalem mu ze nie jestem kozakiem i wlepil mi takiego bana. Widocznie nie wiesz ze jak jestes w tt to masz pomagac swojej druzynie zeby jakis gracz z paka mial wolne miejsce na podlozenie paki, a ty admin powinienes to wiedziec najlepiej. Nerwy ci puscily ziomek :) nie obrazilem cie ani nic w tym stylu wiec nie rozumie tego bana zaraz pewnie napiesz pewnie ze cigle placze itp ale mam to w dupie :) prosze o zdjecie bana albo skrocenie go do 30 minut :)

nie mam nic do cb ale przeginasz stary :) za takie cos bana na 1 dzien jezeli uwazasz ze cie obrazilem daj jakies dowody na obraze oczywisce :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Droper



Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 338
Piwa: 20/7
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 08-01-13, 18:00   

Od kiedy sięgam pamięcią Senior, zawsze lubił pouczać Adminów a tak poza tym to gracz decyduje czy kampić czy też nie jeśli uznał to za stosowne mógł na jakąś chwilkę się gdzieś zaczaić i tyle nie musiałeś rzucać na niego obelgami ja na miejscu M4lbruskowy'a od razu dał bym ci bana na tydzień więc się ciesz !!!ADMIN CZŁOWIEK ŚWIĘTY POŚWIĘCA WŁASNY CZAS DLA WAS GRACZE WIĘC NIE OBRAŻAJCIE NAS!!!
_________________
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
DiX0n
Droper



Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 338
Piwa: 20/7
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 08-01-13, 18:02   

Grube Lolo, za obrazę admina jest ban na tydzień i na tyle Senior, zasługuje niech modek mu zmieni bana na tydzień.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 27
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 08-01-13, 18:03   

Nie zgadzam się na skrócenie bana, już wyjaśniam sprawę. Notorycznie, bezustannie próbujesz pokazać adminom, graczom że jest taki hop siup do przodu. Nie masz większych praw z tego powodu, że masz premium i długo grasz na tym serwerze. Już nie jedną skargę pisałeś, nie raz mnie denerwujesz płakaniem o cele mapy. Na mapie poprzedniej, graliśmy sobie, rzeczywiście siedziałem sobie z bronią i nie ruszałem się do paki, ale z tego powodu, że pilnowałem tyłów, a paka była już podłożona, jakby ktoś się do niej dobierał, na pewno bym pomógł. Nie wiem jak Ty, ale ja mam słuchawki i słyszę co się dzieje w tej grze. Dla mnie te '' rusz dupsko '' było obrazą, bo nie będziesz się tak do mnie zwracał, nawet jak jesteś starszą osobą. Kultura obowiązuje każdego, nie raz się to pisało, a Ty zawsze sapiesz. Zasłużyłeś na tego bana jak najbardziej, odpocznij sobie w końcu i ochłoń bo zbyt mocno prowokujesz. Naśmiewać się ze mnie też nie miałeś prawa, nie życzę sobie tego, więc ciesz się że nie dałem Ci bana na tydzień, bo mam taki zwyczaj jak ktoś obrazi admina. Ban na 1 dzień, jak najbardziej sprawiedliwy. Skarga, jak skarga, nie słuszna moim zdaniem, gdyż dla mnie to była obraza i mało mnie to obchodzi już co Ty sobie myślałeś. Tyle w tej sprawie, jak ban zostanie skrócony, gracz zostanie znowu zbanowany, mam chyba prawo do banowania jak poczuję się urażony? Mam, w regulaminie także jest to napisane.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
DiX0n
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 08-01-13, 18:05   

jaki obelgi co ty gadasz czlowieku?? przez 3-4 rundy kampil w tym samym miejscu a byl w tt. Tak wiem droper "admin zawsze ma racje" i innego tego typu idiotyczne teksty sa smieszne wiesz co to sa wogole obelgi ??? chyba raczej nie. Jak bym pisal do nie go idioto kretynie debilu itp to rozumie ale za slowo "rusz dupsko" ?? to sa jakies jaja chyba <facepalm> . Droper napisales ze admin poswieca nam swoj czas, ale nikt zadnego admina nie trzyma tu na sile zadnej laski nam nie robicie ze tu jestescie to wy pisaliscie podanie o admina wiec wiedzieliscie ze bedziecie mieli jakies obowiazki mamy wam dziekowac i blogoslawic ze jestescie na serwie ?? nie rozumie tego <bezradny>


No to juz jest naprawde zalosne co sie dzieje co bys nie napisal to jest obraza noob obraza rusz dupsko obraza nie kamp na respie obraza najlepiej niech delma zablokuje tego sey'a i bedzie spokoj. Nie zastawiaj sie tym ze poczules sie urazony bo to jest jeszcze bardziej zalosne niz caly ten ban. Jak macie tak banowac ludzi za byle gowno to gratuluje za caloksztalt
_________________

Ostatnio zmieniony przez Senior 08-01-13, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 27
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 08-01-13, 18:08   

Siedziałem w tym samym miejscu 4 rundy, ale co z tego? Zrozum że nie miałem paki aktualnie, i broniłem innego miejsca, aby nie robiono nam tyłów, pilnowałem drzwi. Runda jest cała na wykonywanie celów mapy, nie raz sam siedzisz i dopiero jak jest 30 sekund do końca rundy, coś robisz. Więc nie pouczaj mnie co to cele mapy, ani się nie sap o to, bo sam taki święty w tych sprawach nie jesteś.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Droper



Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 338
Piwa: 20/7
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 08-01-13, 18:08   

podpisuje się pod tym co napisał M4lbruskowy ?!, jeśli Senior, dostanie znowu kolejny już raz ulgowe skrócenie bana to za każdą jego prowokację będzie dostawał ode mnie bana dzień dziecka się już skończył i tyle.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 08-01-13, 18:12   

Droper napisał/a:
podpisuje się pod tym co napisał M4lbruskowy ?!, jeśli Senior, dostanie znowu kolejny już raz ulgowe skrócenie bana to za każdą jego prowokację będzie dostawał ode mnie bana dzień dziecka się już skończył i tyle.



droper dzien dziecka??? kiedy ja niby dostalem ulgowego bana ??? czy tuba czy winner czy mystery kazdego bana jakiego dostawalem czekalem do konca wiec jak juz klamiesz to klam tak zeby wyszlo to dobie na dobre i malbruskowi zalosni jestescie i tyle mam na wasz temat skoro was tak wszystko uraza to bede myslal waszym tokiem ADMINI :)

PS: gruby usun post bo dostaniesz warna
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Droper



Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 338
Piwa: 20/7
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 08-01-13, 18:49   

A oto co nasz Senior, pisze na SB o całym tym zajściu:
"Senior [i] napisał:
Droper, M4lbruskowy ?!, jestescie tak zalosni oboje ze konstytucja tego nie przewiduje. Jeden 16lat drugi 19 dostali admina i w glowach sie popierdolilo widze"
oraz
Senior [i] napisał:
M4lbruskowy ?!, 16 latek nie bedzie mi rozkazywal czasy okupacji sie juz skonczyly wiec daruj sobie :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 08-01-13, 19:00   

senior ogarnij się troszkę chciałeś awantury to ja masz skończyła sie dla ciebie banem przemilcz to 1 dzień to nie dużo :) prowokowałeś malbora
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 08-01-13, 19:04   

Nie widzę tutaj żadnej obrazy żeby wlepiać bana na 1 dzień, max 3h jak coś, bo nie nie była żadna obraza, to że jesteś adminem nie znaczy, że się jest innym niż inni gracze. Droper, naucz się regulaminu lepiej, a nie będziesz wlepiał bana na tydzień za takie coś <lol2>

Ban skrócony do 3h, następnym razem senior olej to bo wtedy nie będzie skrócania bana.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry