Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Shejk
10-02-13, 00:40
Turniej Admini vs Gracze

Uwazam, ze pomysl jest
Bardzo dobry
90%
 90%  [ 28 ]
Beznadziejny
9%
 9%  [ 3 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
Z KlaSa
Mistrz Hello Kity



Nick w grze: Hello Kity
Wiek: 26
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 152
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Biedronka
Wysłany: 24-01-13, 16:01   

fps ? przy 30klatkach da się grać
_________________
CO SIĘ PACZYSZ ?!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 24-01-13, 16:04   

Z KlaSa napisał/a:
fps ? przy 30klatkach da się grać


da sie, ale co to za gra? <lol2> 0 płynności, zero frajdy z gry. sam, jak zaczynalem to nie mialem super sprzetu (a byly to czasu Pentiuma II)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Z KlaSa
Mistrz Hello Kity



Nick w grze: Hello Kity
Wiek: 26
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 152
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Biedronka
Wysłany: 24-01-13, 16:14   

przy 30fps masz lekką ścinę ale da się grać
_________________
CO SIĘ PACZYSZ ?!

Ostatnio zmieniony przez Z KlaSa 24-01-13, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 24-01-13, 16:34   

przed chwila to sprawdzilem, roznica jest kolosalna, jak nie widzisz roznicy, polecam wybrac się do okulisty (i to powaznie)

przy 30 jest mizerna plynnosc, przy 60 i synch on jest pływanie jak na okrecie, przy 100 i sync off jest tak jak byc powinno, z developer 1 i iloscia klatek powyzej 100 (200, 300 czy wiecej) chodzi wolniej niz na 100. i nie kloc sie ze mną, tylko l4/zwolnienie i do optyka, bo w CSa przegrałem pół zycia na wszyskich mozliwosciach konfiguracyjnych.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cella
bankowo_heD



Wiek: 26
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 144
Piwa: 4/66
Skąd: mnie znasz ?
Wysłany: 24-01-13, 16:54   

Jak by co chciałem dodać, że mam mikro ;D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 24-01-13, 19:54   

Widać wszyscy mieli racje mówiąc że cucumber zgrywa cwaniaka na forum ;P Mikro dobrze że jest nie obowiązkowe ponieważ nie wszyscy gracze są dobrze zaopatrzeni do cs'a :P co do fps to przy 60 nie jest tak źle chodź większość zaczynała na 60 i jest to normalne ustawienie płynności gry :P
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 24-01-13, 20:03   

SUPERCUCUMBER napisał/a:
przed chwila to sprawdzilem, roznica jest kolosalna, jak nie widzisz roznicy, polecam wybrac się do okulisty (i to powaznie)

przy 30 jest mizerna plynnosc, przy 60 i synch on jest pływanie jak na okrecie, przy 100 i sync off jest tak jak byc powinno, z developer 1 i iloscia klatek powyzej 100 (200, 300 czy wiecej) chodzi wolniej niz na 100. i nie kloc sie ze mną, tylko l4/zwolnienie i do optyka, bo w CSa przegrałem pół zycia na wszyskich mozliwosciach konfiguracyjnych.


Pół życia w cs <mysli> . zgadzam się z Nyahem, co do tego mikrofonu, niektórzy gracze mają same słuchawki. A, co tych 100 fps to chyba w dzisiejszych czasach każdy jest w stanie je wydusić ze swojego sprzętu, no ale różnie to ostatnio bywa :D
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 24-01-13, 20:21   

nyah napisał/a:
Widać wszyscy mieli racje mówiąc że cucumber zgrywa cwaniaka na forum ;P Mikro dobrze że jest nie obowiązkowe ponieważ nie wszyscy gracze są dobrze zaopatrzeni do cs'a :P co do fps to przy 60 nie jest tak źle chodź większość zaczynała na 60 i jest to normalne ustawienie płynności gry :P


nie zgrywam cwniaka, po prostu mikro w jakimś tam meczu gdzie komunikacja odgrywa kluczową role jest najwazniejsze. brak komunikacji bedzie skutkowało nieładem w druzynie (polowa zagra eko, polowa kupi, kazdy pobiegnie w swoja strone bez zadnego "tim pleju" a pozniej bedzie tak jak pisałem - przegrani beda tłumaczyć - "eee u nas 2 mikro nie mialo, brak infa" - bez sensnu.

FD^GoD napisał/a:
Pół życia w cs <mysli> .

no, może przesadziłem, ale od ładnych 9-10 lat gram w ta gre i coś tam wiem. (dzis juz naturalnie troche mniej ze wzgledu na wiecej obowiazkow)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 25-01-13, 16:39   

Uwierz mi , ale są osoby które bez mikra piszą szybciej niż ktoś inny coś powie drużynie ^^ Prosty sposób zastąpienia Mikrofonu to Umiejętność szybkiego pisania ;P Kto nie umie na prawdę ma problem :)
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 25-01-13, 16:50   

Co do mikrofonu mógłbyś wziąć pod uwagę, że nie którzy wolą skupić się na grze niż na czytaniu tego co napiszę osoba bez mikrofonu, bo każda sekunda, dwie jest ważna i w takim krótkim czasie czytając coś można zginąć lub coś zjebać. Ja jestem za tym, aby każda osoba która się zapisała miała mikrofon, naprawdę byłoby wiele łatwiej grać jak i się dogadać, w grze byłoby to także widziane, że gra się łatwiej i lepiej. Więc co do mikrofonu, ja sam go mam i wolałbym żeby osoby grające ze mną też go mieli.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
cella
bankowo_heD



Wiek: 26
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 144
Piwa: 4/66
Skąd: mnie znasz ?
Wysłany: 25-01-13, 17:39   

To kiedy mniej więcej będzie ten konkurs ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 25-01-13, 17:57   

fajnie, ze ktoś mnie rozumie ]:->
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 25-01-13, 18:39   

Zdecydowanie NIE... Są osoby które zapewne nie będą kupować słuchawek z mikrofonem po to żeby na turnieju zagrać , Mikrofon wcale nie jest potrzebny... Wystarczy się dogadywać na starcie rundy i iść za paką bo jak się pakę zostawi to pograne.... Widać nie graliście ani razu na zwykłym FFA gdzie ludzie bez Mikro radzą sobie lepiej niż ci z mikro :P i wy mówicie że graliście po 9-10 lat , pff :PP
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Inscore'
SMAGALAZ



Nick w grze: cziter
Wiek: 27
Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 379
Piwa: 59/9
Skąd: Łódź
Wysłany: 25-01-13, 18:51   

Przecież koszt mikrofonu równa się 10 złotych..
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 25-01-13, 18:59   

Ja tu mówię o profesjonalnych słuchawkach z mikrofonem za co najmniej 100 zł a nie o badziewiu za 10 zł które raz działa raz nie :P

Z resztą... Zapisy już są i regulamin ustalili już więc bez sensu wasze prośby o obowiązkowe mikro :P
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 25-01-13, 19:35   

nyah napisał/a:
Zdecydowanie NIE... Są osoby które zapewne nie będą kupować słuchawek z mikrofonem po to żeby na turnieju zagrać , Mikrofon wcale nie jest potrzebny... Wystarczy się dogadywać na starcie rundy i iść za paką bo jak się pakę zostawi to pograne.... Widać nie graliście ani razu na zwykłym FFA gdzie ludzie bez Mikro radzą sobie lepiej niż ci z mikro :P i wy mówicie że graliście po 9-10 lat , pff :PP


proszę Cie.... rozbawiles mnie do łez <lol2> Piwo dla Ciebie, dawno sie tak nie usmialem <lol2>

<piwo>



lepszy badziew za dyche niz pisanie na "seju"
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 25-01-13, 19:46   

Za piwo dzięki , a co do mikro to założyć się mogę że ci bez mikra rozjadą tych z ^^ I nie mów więcej że nie cwaniakujesz bo te teksty również bawią :) łzy to za mało :P
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Inscore'
SMAGALAZ



Nick w grze: cziter
Wiek: 27
Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 379
Piwa: 59/9
Skąd: Łódź
Wysłany: 25-01-13, 19:54   

Przecież tu chodzi po prostu o wygodę gry i o to żeby nikt potem do nikogo nie miał pretensji. To jest zwykły amatorski turniej na którym nie będzie żadnych wielkich graczy i gwarantuje ci, ze super sprzęt za 300 zl nie bedzie ci potrzebny.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 25-01-13, 20:13   

nyah napisał/a:
Za piwo dzięki , a co do mikro to założyć się mogę że ci bez mikra rozjadą tych z ^^ I nie mów więcej że nie cwaniakujesz bo te teksty również bawią :) łzy to za mało :P


nie wiem co Cie bawi w moich postach, ale ciesze się ze sie smiejesz - w koncu smiech to zdrowie. Nie mam zwyczaju cwaniakować - po prostu tutaj kazdy uwaza sie za super gracza, a w rzeczywistosci, jak ktos mu strzeli głowe to płacze i wyzywa od WH albo zaraz by banował <lol2>

i dokladnie jak pisze moj przedmówca - chodzi głównie o wygode - dla zwyklego biegania FFA nie trzeba robic takich zabaw, bo adminów czy graczy mozna bic na zwyklych serwach.




@nyah - jak chcesz to chętnie moge 1on1 ESL zagrac, nawet serwer kupie ;> (tutaj zaczyna sie cwaniactwo) co prawda, po Twoich postach sadze (jestem pewny), ze dojade Cie do 0, tymbardziej punkty w drabince sobie nabije <haha> (tutaj skonczylem z cwaniactwem)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 25-01-13, 20:41   

nyah napisał/a:
Zdecydowanie NIE... Są osoby które zapewne nie będą kupować słuchawek z mikrofonem po to żeby na turnieju zagrać , Mikrofon wcale nie jest potrzebny... Wystarczy się dogadywać na starcie rundy i iść za paką bo jak się pakę zostawi to pograne.... Widać nie graliście ani razu na zwykłym FFA gdzie ludzie bez Mikro radzą sobie lepiej niż ci z mikro :P i wy mówicie że graliście po 9-10 lat , pff :PP


To ze ktos ma mikro na ffa nic mu nie daje, moze cos pozostałym z jego teamu, ale to tez zalezy czy go sluchają. Zreszta nie porownoj ffa do gry mixa, bo to sa dwie zupelnie inne rzeczy. Na ffa grasz na odpierdol i z ulowami, a na takim mixie jest skupienie i gra druzynowa. No i nie ma takich tlumow. Przykro mi nyah, ale tylko sie pograzasz piszac takie bzdury. Oprocz sluchawek z mikrofonem mozna tez osobno kupic sluchawki, a osobno mikrofon, co to za problem?
A kwestie warte do obgadania to nie tylko to, gdzie idziesz z paka, a spontaniczne akcje w stylu 'ct z lewej', 'za skrzynka', 'dawaj na b', albo po prostu 'gala' ..
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 26-01-13, 12:46   

Cytat:
@nyah - jak chcesz to chętnie moge 1on1 ESL zagrac, nawet serwer kupie ;> (tutaj zaczyna sie cwaniactwo) co prawda, po Twoich postach sadze (jestem pewny), ze dojade Cie do 0, tymbardziej punkty w drabince sobie nabije <haha> (tutaj skonczylem z cwaniactwem)


Zdziwiłbyś się ^^ Mikro nie jest wymagane i niech tak zostanie... Co do bzdur natsu to ty chyba na prawdę nie widziałeś prawdziwych bzdur , a co do postów cucumbera to mógłbym ci powiedzieć co jest w nich śmiesznego ale ostatnio mi się w ogóle nie chce pisać takich szczegółów =)

@EDIT Chciałem jeszcze dodać abyśmy nie kłócili się o takie rzeczy bo to tylko pogarsza nasze sytuacje... Proponuje żadnych prowokacji , ja osobiście staram się kłócić jak najmniej ponieważ obecnie pilnuje porządku na ZM :) Najlepiej proponuje aby temat został zamknięty... Zapisy już są a regulamin ustalono przez organizatorów =)
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 26-01-13, 19:30   

nyah - tyle, ze kolega natsu ma całkowitą racje, a bzdury to wypisujesz Ty, i jak juz napsial wspomniany kolega - nie pogrązaj się <haha>

nie oszukuj siebie (bo mnie nie oszukasz) - nie znasz sie i jestes zielony w temacie Cunter-Strika, wiec nie kloc sie dalej.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 26-01-13, 20:03   

Cytat:
nie oszukuj siebie (bo mnie nie oszukasz) - nie znasz sie i jestes zielony w temacie Cunter-Strika, wiec nie kloc sie dalej.


No i mówi to ktoś kto grał " 9 -10 lat " , pfff..
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 26-01-13, 20:21   

kto dalej gra a nie "grał"
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 26-01-13, 22:16   

Dla mnie to ty już możesz na emeryturę iść :P
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Z KlaSa
Mistrz Hello Kity



Nick w grze: Hello Kity
Wiek: 26
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 152
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Biedronka
Wysłany: 27-01-13, 02:59   

dobra ogarnijcie się bo robi się burdel :)
_________________
CO SIĘ PACZYSZ ?!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry