Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Shejk
10-02-13, 00:40
Turniej Admini vs Gracze

Uwazam, ze pomysl jest
Bardzo dobry
90%
 90%  [ 28 ]
Beznadziejny
9%
 9%  [ 3 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 03-01-13, 23:10   Turniej Admini vs Gracze

Witam.

Na wstepie powiem, ze kiedys byla juz taka propozycja - sam nie mialem mozliwosci jej ocenienia, jako ze mnie wtedy tu jeszcze nie bylo, propozycja nie wypalila, wiekszosc sobie to olala. Dlatego wychodze z ta propozycja teraz, kiedy sa nowi gracze, nowi admini oraz sama siec jest bardziej rozwinieta. Wychodze do was z propozycja zorganizowana turnieju Admini kontra Gracze. Serwer bylby obojetny, ale proponowalbym zebrac zespoly z wszystkich serwerow oprocz ZM - bez urazy, ale zombie mod w ogole nie przypomina zwyklego csa, w przeciwienstwie do pozostalych modow, jakie tu znajdziemy.

W poprzednim turnieju nie było rygoru i przez to wiekszosc graczy olala to sobie. Uznala, ze moze sie zapisac, ale potem nie chcialo sie jej, miala cos innego do roboty, zapomniala. Dlatego proponuje z posrod chetnych graczy zrobic selekcje i wybrac tych najbardziej godnych zaufania, tych ktorzy graja juz troche na naszych serwerach, oraz postawic im warunek - Maja byc pewni w 100% swojej obecnosci, albo wyniesione zostana konsekwencje. Powiedzmy reset osiagniec na serwerach (reset fragow/odznak, medali/leveli w zaleznosci od serwera, moze jakis banik na 1-2 tygodnie no i jakis 1 lub 2 warny na forum.
Brzmi ostro, ale w prawdziwym zyciu tez trzeba wyniesc konsekwencje za swoja nieodpowiedzialnosc. Wielu ludzi moze podejsc do tego powaznie, a przez jedna osobe wszystko ma byc spaprane? Oczywiscie w przypadku adminow moze jakies ostrzezenie albo nawet utrata posady na zawsze lub na czas okreslony..

Jednak po czesci tez podejdzmy do tego z luzem. Nie chcialbym, aby turniej toczyl sie w takich warunkach, w jakich jest to forum. Bo czasami naprawde mozna sie poczuc jak w obozie koncentracyjnym, byle jakie przewinienie i od razu kulka w leb bez mozliwosci wyjasnienia, przeproszenia (prosze o zignorowanie tego, bo nie mam zamiaru robic offtopu w temacie nt zasad panujacych na forum). Mimo tego co napisalem w akapicie wyzej, chcialbym zeby gracze nie czuli sie podczas turnieju jak myszy w klatce i mieli tylko nadzieje, zeby to sie jak najszybciej skonczylo, tylko zeby sama rozgrywka byla przyjemna. Chyba rozumiecie, ze byciem milym i sympatycznym nic nie zorganizujemy, potrzeba zelaznej reki, ktora wyznaczy zasady i bedzie pilnowac, zeby byly one spelnione.

Jesli chodzi o mapki, to w kazdym zespole bylby kapitan, oni dwaj wybierali by mapy, odrzucajac z listy po kolei po 1 mapce, i grali by na tej, ktora zostala. Nastepnie druga mape ponownie, jednak lista bylaby odchudzona o wczesniej grana mape. W liscie znajdowalyby sie standardowe mapy:
dd, dd2, inferno, tuscan, nuke, aztec, train, chateau, cbble, prodigy
+ pare niestandardowych:
kabul, cpl_mill, moze westwood.

Sklady wynosilyby 5vs5 + po 2 rezerwowych w wypadku jakby ktoras druzyna chciala zmiane (np. nie idzie ktoremus albo cos) - jednak nie w trakcie rozgrywki, a pomiedzy zmianami mapy. Rozgrywka toczyla by sie w mr12 lub mr15, do wyboru, ja bym jednak preferowal mr15. Najlepiej jakby to sie toczylo na zasadach esl - jest to profesjonalna liga wiec ich normy rowniez sa na tym poziomie.

Calosc mozna jeszcze ewentualnie monitorowac poprzez Azereusa, aby miec pewnosc, ze zaden gracz ani zaden admin nie uzywa wspomagaczy. Oczywiscie zasady podobne do esla, czysty config, zadnych skryptow na bh, norecoil, zadnych russian walkow ani innych fast switchow awp, fast zoomow itp. - wszystko recznie, bez zadnych wspomagaczy.

Turniej zorganizowany bylby na jednym z naszych serwerow, na ten krotki czas bylby zahaslowany, a pozostali gracze mieliby dostep do hltv (w koncu chyba po cos ono jest). W turnieju braloby udzial lacznie 14 osob.

Problem moze byc z komunikacja. Nie kazdy ma mikrofon, a chetnie dodalbym do tego turnieju rowniez komunikacje poprzez ventrilo. Najlepiej tworzac dwa pokoje, dla kazdej z druzyny i rozmawiali by przez vt - lub ewentualnie ts3. Oczywiscie jesli chodzi o ustawienia kamery to byloby mozna po smierci ogladac jedynie swoich, aby nie bylo podpowiadania ze strony zmarlych graczy. Ale mozna tez postawic na jeszcze wieksze zabezpieczenia ze strony podpowiadania i po prostu wstawic nagranie z hltv ludziom jakis czas po meczu, bez ogladania na zywo, by nie bylo tak, ze widzowie komunikowali sie z grajacymi (skype?) To juz zalezy od administracji.

Rowniez nie warto sie spieszyc z calym przedsiewzieciem, zeby wszystko dokladnie rozplanowac. Sam turniej przewidywalbym start na jakis poczatek lutego, zakladajac ze za jakies 1,5 tygodnia pewnie byloby juz wiadome czy w ogole bedzie on organizowany. To nastepne 2 tygodnie pozniej odbyl sie on. Jesli ponizsze wypowiedz beda wnioskowaly, ze pomysl moze przejsc, to proponuje graczom i adminom juz powoli sie namyslac, czy chcieliby w tym wziac udzial.

Aby uniknac zbednych postow umieszczam w temacie rowniez ankiete. Ten akapit upowaznia administracje do nagradzania warnem osob, ktore napisza 'jestem za' 'fajny pomysl' 'nie, bylo i nie przejdzie' itp. Od tego mamy wlasnie ankiete odrobine wyzej, tutaj piszemy tylko solidne posty wnoszace cos do tematu - propozycje/poprawki/zmiany/przydatne opinie. Nie obchodzi mnie i rowniez administracje fakt, ze ktos tego nie doczytal. Bo jak ktos nie czyta calych postow, to jaki jest sens na ich temat sie wypowiadac?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 04-01-13, 05:47   

Myślę że adminów do takiego turnieju ciężko nie było by znaleźć i jeżeli się jacyś by zapisali, to na pewno by się pojawili. Gorzej jest z graczami, trzeba tutaj znaleźć graczy bardziej zaufanych, tak mi się wydaję, takich którzy zapiszą się, przyjdą, mile spędzą czas, bez wyniku czy przegrają, czy wygrają. Ja jako admin, z chęcią zagrałbym na graczy, zawsze to jakieś urozmaicenie, tak jakby mały event. Co do pewności graczy na 100% to może nie przesadzajmy z tymi karami, czasami może wypaść naprawdę ważna sprawa i osoba się nie pojawi. Nikt nigdy nie może być pewny na 100%, że będzie, zawsze coś może się wydarzyć. To tyle ode mnie. Pomysł jest całkiem dobry, jestem ciekaw co o nim myślą inni.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
MacaczSkarpet
TUPAC WRÓCI



Wiek: 26
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 64
Piwa: 1/29
Skąd: Ełk
Wysłany: 04-01-13, 07:31   

Myślę, że pomysł jest dobry. Mam tylko jedno pytanie jeśli zgłosi się np. z 10graczy jak wyselekcjonujesz tą 7 z nich?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 04-01-13, 10:37   

Wybrać graczy najlepiej byloby tych, ktorzy sa dlugo na serwerze, sa znani i ciesza sie dobra opinia wsrod naszej spolecznosci. Wiadomo, najlepiej byloby wybrac graczy z top15 kazdego serwera (kazdego = 4un/bf2/cod), czyli mamy juz z jakies 40 graczy (na bf2 teraz top15 jest nowe i np. jest w nim co najmniej 1 cheater). Gdyby zglosilo sie 10 graczy to sprawdzilibysmy czy sa oni "widoczni" na serwerze, jak czesto graja, top15. Jesli kazdy by mial troche czasu nabitego i byl w top15, to prawdopodobnie Delmus i moderatorzy by wybrali trzy osoby, ktorym bysmy mimo wszystko podziekowali i wytlumaczyli, ze mamy do nich zaufanie, ale jest juz 7 osob, ktore stanowia dla nas odrobine lepszy zespol :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ekstaza



Wiek: 27
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Krosno
Wysłany: 04-01-13, 14:04   

Dobry plan:) Tylko kto będzie zbierał graczy?
_________________
Pamiętajcie że MARIA to nasza matka!Jestem jej rycerzem.Ja ją topie i dla niej żyje!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Shejk



Wiek: 30
Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 561
Piwa: 32/17
Skąd: Mod-team
Wysłany: 04-01-13, 14:10   

Myślę że zbieraniem odpowiednich graczy zajęliby się Moderatorzy akurat jest 4 i 4 serwery nie wiem czy ludzie z zombie będą też chcieli grać ale zapytać można.
Każdy modek zostałby przydzielony do serwera sprawdziłby top15 ewentualnie innych doświadczonych lub odpowiedzialnych ludzi aby nie było nieporozumień ja bym to tak widział.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ekstaza



Wiek: 27
Dołączył: 18 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Krosno
Wysłany: 04-01-13, 14:31   

Najlepiej będzie tak jak napisał Shejk:)
_________________
Pamiętajcie że MARIA to nasza matka!Jestem jej rycerzem.Ja ją topie i dla niej żyje!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
MeGusta
MrSkiLL



Nick w grze: MeGusta
Wiek: 27
Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 117
Piwa: 7/17
Skąd: mnie znasz?
Wysłany: 04-01-13, 14:42   

Dla mnie to jest bombowy pomysł. Może jeszcze dla wygranej drużyny jakaś nagroda będzie?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 04-01-13, 19:05   

wszystko fajnie ale mapy westwood czy kabul mogles sobie darować...

cple fajny pomysł.

pomysł jest znany i fajny, moj głos poszedł na TAK
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 04-01-13, 20:00   

Jeśli Steam potrzebny u graczy to mnie już usuńcie bo ja już w dwóch top15 jestem ;P

Co do pomysłu to dobry , można sprawdzić czy Admin czy Gracz tak naprawdę rządzi na serwerze :D
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 04-01-13, 20:08   

Shejk napisał/a:
Myślę że zbieraniem odpowiednich graczy zajęliby się Moderatorzy akurat jest 4 i 4 serwery nie wiem czy ludzie z zombie będą też chcieli grać ale zapytać można.
Każdy modek zostałby przydzielony do serwera sprawdziłby top15 ewentualnie innych doświadczonych lub odpowiedzialnych ludzi aby nie było nieporozumień ja bym to tak widział.


a ja bym to widział tak, ze najpierw trzebaby bylo zrobic zapisy, i jezeli zglosi sie np 10 adminow, i np 10 graczy to w takim wypadku mozna rozegrac 2 mecze zeby nikt nie czul sie pokrzywodzony a zabawa bedzie podwojna.


a z reszta Wy modki mozecie se gadać, to nie jest "moderatorzy vs gracze" wiec "sii ju amigo" <haha> chęć oraganizacji wyrazil natsu a nie panowie mocniej zieloni, serwer natomiast udostepnilnby Delma, wiec posty panow moderatorów są tutaj raczej zbędne. <haha>


do tego wszystkie dodałbym taką opcje, ze Ci ktorzy zglosza sie do zabawy a zwyczajnie to oleją, nagradzani beda warnem, bo juz jedna zabawa taka byla i nie wypalila, jest to zwyczajny brak szacuknu do poswieconego czasu drugiej osoby i odbieranie zabawy drugiej osobie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 04-01-13, 20:47   

Co nie znaczy ze tylko ja musze byc tym organizatorem. Raz, ze moja wladza tu nie siega daleko, dwa, ze im wiecej ludzi do pomocy tym lepiej. Shejk dobrze mysli i to jest dobra sugestia, ale wspomnialem w pierwszym poscie, ze admini ZM jak i gracze tu raczej nie pasuja, bo prawdopodobnie ich skill "zwyklego" csa jest znikomy. Zawsze jednak moge sie mylic, jako Gracz moglbym zagrac nawet z samymi adminami ZM, ale niech pozostali potem nie maja do nich pretensji.

Uwazam, ze wynik ankiety 6-0 na tak oznacza, ze chyba turniej ma jednak jakies szanse zaistniec. Jakby nie patrzec moderatorzy to tez czesc tej sieci i mimo, ze nie sa adminami serwerow, to tez beda mieli swoj udzial w evencie, wspomnialem przeciez w pierwszym poscie, ze to oni mogliby odchudzic liste, gdyby chetnych bylo zbyt wielu.

Ciekawa propozycje przedstawil SUPERCUCUMBER, zeby w wypadku duzego zainteresowania turniejem zrobic dwa sklady - powiedzmy dywizje, jednak nie oznaczaloby to, ze dywizja A jest glowna. Obydwie bylyby na tym samym poziomie i jakby wystarczylo ludzi to mozna rozegrac dwa spotkania. jednak bylbym przeciw, zeby w wypadku np. 9vs9 ktos mial grac dwa razy.

Wlasnie po to jest ten temat, skoro westwood i kabul nie nadaja sie to nie ma sprawy. W razie ewentualnych poprawek prosze smialo pisac.

Jesli chodzi o kwestie steam, to w wypadku gdyby kazdy gral z azereusem wydaje mi sie on niewymagany. Nagrody za wygrana to juz nie moja dzialka, ale ja bym byl bardziej za tym, by to jednak mialo za zadanie zrzeszyc nasza spolecznosc i pokazac innym, ze nie ma zadnej granicy pomiedzy administracja, a uzytkownikami. Jesli jednak innym osobom przypadl do gustu ten motyw, to trzeba by jeszcze pomyslec jakiej formy by te nagrody byly. Jesli bylyby to nagrody typu odznaki, vip to ok, ale jesli nagrody rzeczowe to skad pieniadze na to?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 04-01-13, 20:58   

Natsu. czyli tak w skrócie , można bez Steam czy nie można? Nie mówiąc już o tym że na Steam również są sposoby aby odpalić coś bez bana na steamie ;D To jednak ci z top15 to gracze którzy grają długo i wydaję mi się że to bez różnicy czy steam czy ns bo po co ktoś kto tworzy sobie tutaj reputacje od długiego czasu ma ją zniszczyć w jednym turnieju? Pozatym jak się nie myle jest HLTV , i zawsze z podejrzeniami można walnąć SS :D
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 04-01-13, 21:34   

nyah - bez stima nie podchodz, a Ci z top15 to beznadziejne nołlajfy, którzy dowartosciowują się ze są "w topce" a w rzeczywistosci graja tyle, ile kot napłakał a statystyki nadrabaiala ogromna iloscia zmarnowanego czasu na grze.

HLTV niczego tu nie zalatwia, tak czy siak kazdy musialby nagrywac pova i wrzucac mimo to na serwa, w koncu w pierwszym poscie mozna znalezc słowo klucz "ESL" które powinno rozwiac wszelkie watpliwosci donosnie krecenia dem czy steama etc.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 04-01-13, 21:49   

Nie do konca. Zauwaz ze gdybysmy mieli zebrac graczy steam only to moze nam nawet zabraknac chetnych. Nasze serwery w duzej mierze sa zapelnione przez osoby nonsteam. Kazdy bedzie nagrywal demko - to jest dobre rozwiazanie. Ale przeciez azereus, o ktorym caly czas mowie tez wystarczy, dlatego wydaje mi sie ze bez znaczenia czy steam czy non.

Co do Twojej opinii o Top15 SUPERCUCUMBER - smiem sie nie zgodzic. Moze to dlatego ze na dwoch naszych serwerach ja zajmuje 1 pozycje, nie wiem :D Ale osoby w Top15 czesto graja, lub dlugo, lub po prostu efektywnie. Nie trzeba byc no lifem zebym byc w top15 i mnie np niedowartosciowuje ten fakt, choc satysfakcja jakas z tego jest.

Proponuje przez jeszcze jakis tydzien dyskutowac na temat turnieju i wyszlifowac plan, aby jak najmniej moglo sie nie powiesc. Nastepnie otworzymy "rekrutacje" chetnych na turniej i zobaczymy ile chetnych sie zbierze. Do tego czasu prosilbym osoby udzielajace sie w temacie o to, by przypadek nie zjechali z wątku.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 04-01-13, 21:57   

natsu. napisał/a:


Co do Twojej opinii o Top15 SUPERCUCUMBER - smiem sie nie zgodzic. Moze to dlatego ze na dwoch naszych serwerach ja zajmuje 1 pozycje, nie wiem :D Ale osoby w Top15 czesto graja, lub dlugo, lub po prostu efektywnie. Nie trzeba byc no lifem zebym byc w top15 i mnie np niedowartosciowuje ten fakt, choc satysfakcja jakas z tego jest.



nawet nie wiedzialem ze zajmujesz 1 pozycje, wiec jezeli Cie urazilem mym postem to sorry <piwo>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
~mpC.
STEAM_0:0:57997458



Nick w grze: MpC. / ~mpC. [b]
Wiek: 26
Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 79
Piwa: 7/18
Skąd: Olsztyn.
Wysłany: 04-01-13, 22:10   

Jestem ZA ! Bombowy pomysł ! Sam chętnie wziął bym udział ! :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Itachi
->Sharingan<-



Wiek: 27
Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 253
Piwa: 26/27
Skąd: Zamość
Wysłany: 06-01-13, 00:38   

Kod:
Powiedzmy reset osiagniec na serwerach (reset fragow/odznak, medali/leveli w zaleznosci od serwera, moze jakis banik na 1-2 tygodnie no i jakis 1 lub 2 warny na forum.


No to akurat zdrowo przesadziłeś... ^^ Proponowałbym za niestawienie się bez wcześniejszego zawiadomienia - 2 warny na forum.

A co do poprawek... Ilość meczy zależałaby od zainteresowania adminów i graczy. Przykładowo stawi się 12 adminów i 15 graczy to 3 odpada i gramy 2 mecze (składy najlepiej losowane).

Co do map to dopiero będzie można o tym myśleć gdy Delma się zgodzi, ale jeśli by się zgodził to proponuję zrobić jakieś głosowanie albo niech nam Delma ustali. Wtedy nikt nie będzie miał punktu zaczepki.

A jeśli chodzi o selekcje z TOP 15 to jestem przeciwny temu... Jestem 23 w rankingu i co ? Nie przyjmiecie mnie ? Jak to uzasadnicie ? Jestem za slaby czy nieodpowiedzialny ? Robię tylko jako przykład bo wiadomo, że u admina lepiej jest z odpowiedzialnością, ale co z graczami ? Proponuję powiększyć skład graczy i przed meczem zobaczyć ilu się stawiło. Jeśli będzie więcej niż przewidywane na skład to zrobi się selekcję (ale to jakies pol godziny przed meczem więc ktoś by miał roboty)

Puki co wyczerpałem się... Jeśli wszystko dobrze obgadamy i przypilnujemy to musi to wyjść :)
_________________
Masz problem? Pisz !
GG: 40441547
Steam: Itachi
Pomogłem? Postaw browarka
:D


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
olbinho



Wiek: 28
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 105
Piwa: 6/6
Skąd: Tychy
Wysłany: 06-01-13, 11:45   

Dobry pomysł, jestem za, ponieważ takiej propozycji jeszcze nie było :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 06-01-13, 11:53   

olbinho napisał/a:
Dobry pomysł, jestem za, ponieważ takiej propozycji jeszcze nie było :D


była, i nie wyszła, poniewaz najpierw kazdy sie srał "o jak fajnie ja chce grac" a pozniej nikt sie nie stawił.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 14-01-13, 08:05   

No fajny pomysł, dosyć ciekawy. Ciekawe kiedy coś takiego zrobicie. Z tym Top15, to chyba lepszy pomysł, bo za dużo osób się będzie zgłaszało.

[ Dodano: 14-01-13, 08:40 ]
Na 1 serwerze nie ma więcej chyba niż 7 adminów (bez moderatorów) więc może niech admin zaproponuje gracza, którego zna, lubi i chce nagrodzić tym turniejem, za to, że często gra. Albo po prostu robi coś za co powinien zostać nagrodzony. Może niech admini z serwera Bf2 proponują graczy z Bf2, ale takiemu graczu też trzeba uświadomić, że jest zgłoszony i musi potwierdzić czy zagra, czy nie. W przypadku nie potwierdzenia bądź nie zgodzenia się, admin podaje inną osobę, ewentualnie jeśli do turnieju dostało kilka dni. Potem zrobi ktoś listę graczy zgłoszonych przez administracje, i samą administrację. I dokona jakiegoś losowania 7 vs 7, pozostali gracze nie wylosowani nie grają jeśli będzie za dużo osób. Jeśli średnio na serwerze nie ma 7 administratorów to moderator, albo Delma mogą brać udział, tym samym niezbędny jest ich głos na gracza. Mecze można by odbywać w ferie, gdy mamy czas wolny.
Rozumiem, że wiele osób wyjeżdża, ale w dni powszednie sam mam szkołę i naukę, więc wydaje mi się to złym pomysłem. Po ustaleniu drużyn i przybycia graczy można by się ustalić datę, a następnie dodać ankietę/bądź każdy gracz musi potwierdzić, że mu pasuje. Jeśli data nie pasuje któremuś z graczy to zostaje on skreślony z listy. Jeśli brakuje 1 osoba, to szukamy na chętnego. Oczywiście, mając czas do turnieju nie potrzebne będzie szukanie na kto chce.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Szalony Miś 14-01-13, 17:16, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Harsay
Harsayus Pospolitus



Wiek: 28
Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 73
Piwa: 12/11
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 14-01-13, 14:50   

Ja to tak widzę:

1. Jest ogłoszenie wydarzenia: Admini vs Gracze (na serwerach i forum)
2. Gracze zgłaszają się na forum (muszą spełnić warunki... np. pozycja w ranku, czas przegrany)
3. Po upłynięciu czasu przyjmowania są składane drużyny przez osobę odpowiedzialną (jak tu widzę 7-io osobowe - może kilka ekip adminowskich po 5? Wtedy wyjdzie standardowe 5on5)
4. Ustalenie dat gier
5. Rozegranie gier + hltv (może livestream?)

@edit
Muszę najpierw czytać pierwszy post...

Cytat:
le mozna tez postawic na jeszcze wieksze zabezpieczenia ze strony podpowiadania i po prostu wstawic nagranie z hltv ludziom jakis czas po meczu, bez ogladania na zywo, by nie bylo tak, ze widzowie komunikowali sie z grajacymi (skype?) To juz zalezy od administracji.


HLTV ma opóźnienie kilkominutowe co uniemożliwia podpowiadanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 14-01-13, 19:59   

Ok , Widać że jest dużo osób zainteresowanych więc myślę że teraz należy zaplanować krok po kroku jak to by wyglądało ze szczegółami , i potem aktywować zapisy graczy na ten turniej , tylko jest również możliwość że duża ilość osób wydaję pozytywną opinie na taki turniej a potem zapisy mogą pokazać liczbę graczy 2x mniejszą niż była przy samej propozycji :P To również należy rozważyć. Jeśli ktoś chce taki plan przedstawić zapraszam śmiało :) Przeanalizujemy i wypowiemy się bez krytyki mam nadzieje
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 15-01-13, 07:53   

Tak Nyah, jestem za tym pierwszym krokiem. Tylko temat przez tydzień, był opuszczony i trzeba sprawić, by wiele osób na niego spojrzało. Ja tu regularnie lukam. Jak by ktoś się chciał tym zająć, to już piszcie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 15-01-13, 16:55   

Może też przydałoby się stworzyć pewien zespół w którym każda osoba zajmowała by się po kolei realizacją planu :D
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 15-01-13, 18:03   

Może dobrać graczy i adminów w osobne grupy (grupa A,B,C,D,...), każda grupa gra z sobą.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ciasteczko



Wiek: 26
Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 205
Piwa: 39/42
Skąd: Pochodzisz ??
Wysłany: 16-01-13, 16:06   

Świetny pomysł.. Dawno nie było czegoś takiego
Jestem na Tak
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 16-01-13, 17:45   

Grupy do gry to inna sprawa , chodzi o to żeby wszystko zaplanować na Perfecto :)
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 17-01-13, 22:45   

nie ma wiele do planowania. zrobic zapisy, ustalic wspolna godzine, i zagadac z Delma o serwer - ot wszystko w temacie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Z KlaSa
Mistrz Hello Kity



Nick w grze: Hello Kity
Wiek: 26
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 152
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Biedronka
Wysłany: 24-01-13, 12:26   

zagrajmy :) tylko jak bym miał grać to bez tych 2 nie ogarów z CODa w teamie 3vs5 to nie to :D
_________________
CO SIĘ PACZYSZ ?!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 24-01-13, 14:08   

Zapisało się wiele osób, z tego pewnie kilka potwierdzi przybycie...
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
natsu.



Wiek: 29
Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 417
Piwa: 58/1
Skąd: Bytom
Wysłany: 24-01-13, 14:09   

w przypadku dwoch dywizji podział będzie losowy :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 24-01-13, 15:16   

ja uwazam ze mikro powinno byc OBOWIĄZKOWE. Co to za gra jak ktos nie ma mikro, brak infa gdzie padł, kogo widział. Bedzie czyste FFA, a pozniej tlumaczenia przegranych "bo u nas 2 bez mikro"

..
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 24-01-13, 15:38   

SUPERCUCUMBER,

Mówisz, że mikro obowiązkowe, bo sam je masz. A co byś powiedział jak byś go nie miał ? <facepalm>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 24-01-13, 15:54   

Mandarynkaa napisał/a:
SUPERCUCUMBER,

Mówisz, że mikro obowiązkowe, bo sam je masz. A co byś powiedział jak byś go nie miał ? <facepalm>


gdybym nie mial, to bym sie nie zapisywał, po co byc kulą u nogi w zespole bez infa?

zreszta, porzadny sprzęt do CSa (mycha, podkladka i sluchawki z mikro i stałe 100fps podczas gry) to PODSTAWA
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry