Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: IN FLAMES
25-12-12, 10:58
Podanie Bezimiennego
Autor Wiadomość
Bezimienny
Wśród Was



Wiek: 31
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 96
Piwa: 22/10
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 20-12-12, 20:30   Podanie Bezimiennego

1. Imię: Marcin
2. Nick w grze:Bezimienny
3. Data urodzenia: 05.10.1992
4. Steam :nie
5. Staż w CS: Rok
6. Znajomość AMX 0-10:7
7. Od kiedy grasz na naszych serwerach: wczoraj minął miesiąc
8. Ile grasz na naszym serwerze dziennie: od 3 do 6 h
9. Doświadczenie w byciu adminem:miałem swój serwer tylko za słabo go zareklamowałem i upadł
10. Link do 10 reklam w dziale "Zareklamuj Nas" :http://www.classic-zone.p...p?p=25190#25190
11. Dlaczego właśnie ty: [Rozpisz się] Więc przeważnie siedzę na serwerze od rana i wtedy nie ma nigdy admina a jest trochę czitów, spędzam na tym serwie sporo czasu tylko w tym tygodniu pogorszyłem grywalność bo miałem dużo spraw do pozałatwiania ale od soboty dalej zacznę normalnie grać czyli minimum 3h-6h dziennie. Jestem osobą odpowiedzialną jak i pomocną co widać na forum, pomagam w tym co umie. Jak widzę czitera zgłaszam na u@ a jak nie ma admina na serwie to pisze na forum aby wszedł. No i to chyba tyle nic mi więcej do głowy nie przychodzi.
_________________
Gość
Pomogłem??
postaw Piwo



Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 27
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 20-12-12, 20:35   

Nie mam żadnych zastrzeżeń, na serwerze jest miły, na forum też pomocny, oczywiście że tak.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bezimienny
BlacK MamBa



Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 121
Piwa: 11/34
Skąd: Classic-Zone
Wysłany: 20-12-12, 20:51   

Jestem na TAK !
Tak jak kolega wyżej ... :D
_________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem."
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bezimienny
Na[z]aR



Wiek: 27
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 200
Piwa: 16/13
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-12-12, 21:22   

Kultura
pomaga
ogarnięty

Jestem na TAK myślę że da radę sobie na tym stanowisku :)
_________________
Piszę poprawnie po polsku
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bezimienny
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 20-12-12, 22:04   

Ja jestem na NIE

- jest już dość wystarczająca ilość aktywnych adminów

- nie znam cie w ogóle i nie wiem czy można powierzyć ci stanowisko admina daj się poznać ;d

- brak Steam


admin jest zawsze i to co piszesz jest bzdura ze nie ma admina jestem na urlopie i od godziny 10 zawsze wchodzę zobaczyć co sie dzieje na serwerze :) późnej są tez inni admini
_________________
R#.
Ostatnio zmieniony przez Merry BombakoS 20-12-12, 23:49, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 20-12-12, 22:06   

Takiego samego zdania jak BombakoS!?, : ) nie widzę Cię na tym stanowisku, jest już sporo adminów. Każdy tak samo pisze : ogarnięty bla bla bla zabawne <bezradny>
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kaczor
Oryginal.



Wiek: 28
Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 110
Piwa: 5/13
Skąd: Gliwice =]
Wysłany: 20-12-12, 22:11   

Niestety jestem na NIE, dlaczego ? Nie zgadzam się z tym, że jesteś miły. Myślę, że potrzebujemy admina co gra też w nocy, bo wtedy jak gram z Piastem najczęściej są boty. Resztę zostawię dla siebie.
_________________
Za Te 60 Lat!! Za III Ligi Smak!! Na Ekstraklase Przyszedł Czas O Tym Marzyl Kazdy Z Nas !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
WoreN [t]
^_^



Wiek: 26
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 36
Piwa: 1/2
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 20-12-12, 23:39   

Pomocny +
ogar +
wiek +
Jestem na TAK
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bezimienny
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 21-12-12, 07:41   

Jestem na Nie.

- Admini są zawsze ( ja , tuba , mystery, i Tardis który ostatnio dostał admina)
- posiadasz średnia kulturę
- łatwo wchodzisz w spiny słowne
- Średnio widzę cię w roli admina.
- Jest dobrze jak jest , admina nigdy nie brakuje na codzie, myślę że kolejny admin jest zbędny

PS: Na chwile obecną podtrzymuje swoje zdanie , lecz jak byś choć trochę dał się poznać z dobrej strony, być może byłbym skłonny zmienić zdanie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez `Sentinel. 21-12-12, 10:39, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bezimienny
Wśród Was



Wiek: 31
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 96
Piwa: 22/10
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 21-12-12, 07:42   

Z dużo ilością aktywnych adminów to przesadziłeś gdyby tak było to nikt by nie musiał wchodzić na forum i Was wołać, gdybyś chciał poznać to na pewno byś mnie już poznał, jak pisze do Cb i Mystery na u@ to dopiero po po którymś razie zauważacie ją i wchodzicie na specta żeby sprawdzić gracza ;) A co do braku steamu to jak to jest tak bardzo potrzebne to mogę w ostateczności zakupić go. Zauważyłem że wchodzisz ok 10 ale przed też się zdarza że są czity, i Ty piszesz bzdury że admini są zawsze bo na pewno się wielu ze mną zgodzi że tak nie jest ;) Kaczor według Cb nie jestem miły dlatego, że jak chciałeś żebym zmieniłem klasę z elektryka to tego nie zrobiłem?? Gdyby było tak jak piszesz to nie poświęcał bym swojego czasu np. na zrobienie Ci grafiki ;) a co do reszty z chęcią jej posłucham.Saen ja wchodze nie wydaje mi sie jak gram elektrykiem to mnie wyzywają i rzadko im cos odpisuje a jak juz odpisze to ich nie obrazam w żaden sposób. Ja prowokuje? Chyba tylko tym że gram elektrykiem i zabijam z pioruna i wielu to boli, wtedy właśnie gracze zaczynają pisać że jestem zerem, cwelem itp. I jak chcesz żeby Ci to udowodnić to zaczne robić ss.

Przepraszam za drugi post ale musiałem go napisać i wyjaśnić to.
_________________
Gość
Pomogłem??
postaw Piwo



Ostatnio zmieniony przez Bezimienny 21-12-12, 10:19, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
PiastGliwice45



Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 206
Piwa: 19/12
Skąd: Gliwice
Wysłany: 21-12-12, 09:34   

Jestem na tak , często online, myślę, że by się sprawdził na tym stanowisku :)
_________________
Piast.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez PiastGliwice45 21-12-12, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bezimienny
Lodówka



Nick w grze: Lodowka nie istnieje
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 155
Piwa: 11/90
Skąd: Chełm
Wysłany: 21-12-12, 09:56   

Jestem na NIE.
Tuba ma rację. Już i tak jest za dużo adminów. Poza tym, nie widzę Cię w roli admina. Sorry :/
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 21-12-12, 12:26   

bo nie będę wchodził na specka cały czas bo ty tak chcesz ile razy wchodziłem i koleś był czysty a ty płakałeś ze ma wh :) może i zgłaszasz cziterów na u@ z czego 1/2 jest czysta :) każdy admin wchodzi o tej godzinie która mu pasuje ale zawsze jest
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 21-12-12, 12:31   

Przepraszam, za drugi post, ale z pewnością nikt mojego edytowanego by nie przeczytał. Widzę co kolega napisał, ale to są jakieś bzdury. Jakbyś nie wiedział ścina mi się cs i mam często lagi, raz na jakiś czas, może przeoczę, że napiszesz coś na u@ bo nie zawsze widzę, ale każdemu to się zdarza, po drugie nie muszę zawsze schodzić na spect żeby zobaczyć czy ktoś gra na wspomagaczach czy nie, nie musimy Cię informować czy gracz został sprawdzony czy też nie bo nie potrzebujesz takiej informacji, nie zawsze te osoby które zgłaszacie mają coś. Nie każdy może poświęcać się tak grze, każdy ma swoje obowiązki nie którzy chodzą do szkoły a inni do pracy, ja zawsze po pracy wchodzę i siedzę po parę godzin jak mogę, ale nie zawsze znajdę czas żeby wejść. Tuba jest często, tak samo jak Winner czy Tardis, na razie może byś się wstrzymał z tym adminem bo nie widzę Cię w tej roli, może za mało Cię poznałem. Ludzie przestańcie pisać każdy post taki sam: MIŁY, OGARNIĘTY bla bla bo to jest śmieszne. Będziecie robić jak chcecie, ale lepiej poznać gracza któremu daje się admina bo będzie tak samo jak z naszym kolegą Uliczny Flow który odwalił coś takiego, a każdy mu zaufał i później prosili o zabranie mu admina. Na siłę chcesz tego admina czy co?
_________________
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Lodówka
Bezimienny
Wśród Was



Wiek: 31
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 96
Piwa: 22/10
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 21-12-12, 13:30   

BombakoS!? napisał/a:
bo nie będę wchodził na specka cały czas bo ty tak chcesz ile razy wchodziłem i koleś był czysty a ty płakałeś ze ma wh :) ...


Po pierwsze nigdy nie płakałem do Cb że ktoś ma wh, jak zauważyłem to napisałem raz i tyle jak byłem przekonany w 100%, że gracz ma to pisałem kilka razy a to nie jest chyba płacz, po drugie może 3 razy napisałem na u@ jak Ty byłeś o czicie więc ile razy wchodziłeś na tego specta ??

Mystery napisał/a:
Jakbyś nie wiedział ścina mi się cs i mam często lagi, raz na jakiś czas...


No niestety nie wiem o niczym takim wróżką chyba nie jestem ;)

Mystery napisał/a:
... Nie każdy może poświęcać się tak grze, każdy ma swoje obowiązki nie którzy chodzą do szkoły a inni do pracy, ja zawsze po pracy wchodzę i siedzę po parę godzin jak mogę, ale nie zawsze znajdę czas żeby wejść ...


No więc widzisz każdy ma swoje obowiązki tak jak napisałeś, akurat dysponuje dużą ilością czasu wolnego w dzień bo chodzę do zaocznej szkoły w sumie 2 tyg na półrocze i dużo spędzam przed kompem, chyba da się to zauważyć. I znowu sam napisałeś że nie zawsze znajduje się czas aby wejść dlatego chciałem Wam pomóc.

Mystery napisał/a:
...na razie może byś się wstrzymał z tym adminem bo nie widzę Cię w tej roli, może za mało Cię poznałem. Ludzie przestańcie pisać każdy post taki sam: MIŁY, OGARNIĘTY bla bla bo to jest śmieszne...


Napisałeś że za mało mnie poznałeś ok ale dlaczego mówisz do kogoś aby tak nie pisał każdy ma swoje zdanie i nie możesz tego zmieniać na siłę, bo to już drugi raz w tym temacie napisałeś.

Sean widzę że już usunąłeś to że to ja pierwszy zaczynam spiny na serwie, nie moja wina chyba, że elektryk mi wpadł w gust i nim gram a że ma pioruny to z nich korzysta jak każdy kto nim gra.

Sean napisał/a:
Na chwile obecną podtrzymuje swoje zdanie , lecz jak byś choć trochę dał się poznać z dobrej strony, być może byłbym skłonny zmienić zdanie.


Gdybyś chciał mnie zobaczyć z dobrej strony to wszedłbyś w grafikę i zobaczył byś że pomagam graczom tak jak umie a że w miarę ogarniam grafikę to tam pomagam więc to chyba nie jest zła strona ?? A tak po za tym to dałem Ci się poznać ze złej strony oprócz tego że pioruny Wam przeszkadzają ??


I admina nie muszę mieć na siłę, chciałem tylko pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze ale widzę, że niektórym to przeszkadza i nie chcą mojej pomocy a na siłę jej Wam nie dam.
_________________
Gość
Pomogłem??
postaw Piwo



Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lodówka



Nick w grze: Lodowka nie istnieje
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 155
Piwa: 11/90
Skąd: Chełm
Wysłany: 21-12-12, 16:01   

hmm... ja również przeproszę za drugiego posta.
Skoro jesteś taki dobry w grafice, to może złóż podanie na grafika, a nie na admina? bo według mnie tam pasujesz, a na admina nie bardzo :|. Zgadzam się z OCB i Tubą
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Babel Q



Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 593
Piwa: 38/18
Skąd: Prabuty
Wysłany: 21-12-12, 16:26   

Ja jestem nautral, problemu to Ty mi nie sprawiasz a wiadomo ze kazdemu cos sie wymsknac moze. Jesli dostaniesz adma to to okej ;] jesli nie to ponow probe jak "Cie poznaja"


A dla calej reszty to proponuje nie spamowac w podaniu!!!
_________________
Pomoglem? Stawiaj browca :]
Ostatnio zmieniony przez Babel Q 21-12-12, 23:07, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kisielowaty
Huehuehue



Nick w grze: Kisielowaty
Wiek: 26
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 462
Piwa: 84/138
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21-12-12, 19:53   

Kisiel ;* jest na tak. -.- Kisiel -.- jest na tak ^^ ! często gra ze mną problemów BRAK!
_________________

Gość
Jeżeli masz jakąś sprawę, PISZ
E-MAIL: mateusz155a@gmail.com
PW!
STEAM: Kisiel |Po przerwie
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bezimienny
Taka Sytuacja.^^
lubie banować :D



Nick w grze: ExxreSSioN
Wiek: 98
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 528
Piwa: 64/112
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 22-12-12, 07:41   

spoko koles nie widzialem z jego strony zadnych obelg jestem na tak
_________________
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bezimienny
CzarnaSmierc



Nick w grze: CzarnaSmierc
Wiek: 25
Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 84
Piwa: 7/26
Skąd: Classic-zone
Wysłany: 22-12-12, 09:12   

Jestem na Nie. Zgadzam się z Winnerem i OCB, nie pasujesz do roli admina. Jest juz zbyt wiele adminów i bardzo dobrze sobie radzą .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 22-12-12, 10:25   

brak steam + to ze jest juz duzo adminow i o kazdej godzinie sa na serwie wiec jestem na nie
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Droper



Wiek: 30
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 338
Piwa: 20/7
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 25-12-12, 10:49   

Na NIE kłócisz się w swoim podaniu i dajesz bzdurne powody takie jak brak Admina na serwie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Bezimienny
Wśród Was



Wiek: 31
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 96
Piwa: 22/10
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 25-12-12, 10:52   

Podanie do zamknięcia na siłę nie będę się do Was pchał.
_________________
Gość
Pomogłem??
postaw Piwo



Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry