Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[wzór] - Podanie o Admina
Autor Wiadomość
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 24-10-12, 00:40   [wzór] - Podanie o Admina

UWAGA!
Zanim złożysz podanie upewnij się, że wszystkie wymagania są spełnione.
W przeciwnym wypadku nałożona zostanie kara w postaci 2 ostrzeżeń (warnów) na forum.
Można je odpracować Tutaj.


Do oceniających: Należy uzasadnić swoją opinię. Posty typu "tak"/"nie" będą karane 1 ostrzeżeniem.


Wymagania na admina:
- Ukończone 15 lat
- 30 postów na forum
- 30 dni od rejestracji na forum
- 30 godzin przegranych na serwerze
- Zrobienie 10 reklam naszej sieci
- Brak ostrzeżeń na forum

Wzór podania na admina:
Kod:
[b]1. Imię:[/b]
[b]2. Nick w grze:[/b]
[b]3. Data urodzenia:[/b]
[b]4. Steam:[/b]
[b]5. Staż w CS:[/b]
[b]6. Znajomość AMX 0-10:[/b]
[b]7. Od kiedy grasz na naszych serwerach:[/b]
[b]8. Ile grasz na naszym serwerze dziennie:[/b]
[b]9. Doświadczenie w byciu adminem:[/b]
[b]10. Link do reklam w dziale "Zareklamuj Nas":[/b]
[b]11. Co nie podoba Ci się w naszej sieci:[/b]
[b]12. [ROZPISZ SIĘ] Dlaczego właśnie ty:[/b]



Małe FAQ:
    - Jak mogę sprawdzić ilość przegranych godzin?
    Należy wejść w statystyki ZM na GameTrackerze i wpisać swój dokładny nick z gry.

    - Na czym polega zrobienie reklam?
    Aby wykonać reklamę serwera, należy znaleźć jakieś forum (najlepiej o tematyce Counter-Strike, możesz szukać for tutaj), zarejestrować się oraz w odpowiednim dziale (tj. u nas "Zareklamuj się") stworzyć nowy temat, gdy takiego działu nie ma szukasz innego forum. Nazwa tematu musi zawierać "Classic-Zone.pl", możesz dodać też jakieś hasło reklamowe od siebie, natomiast w treści umieścić Ten kod (znajduje się na dole postu). Linki do swoich reklam umieszczasz w dziale "Zareklamuj nas" tworząc swój temat jak inni, następnie link do tego tematu umieszczasz we wzorze podania.

    - Wymogi względem reklam.
    1. Reklama musi zostać umieszczona w odpowiednim dziale podobnym do naszego "Zareklamuj się".
    2. Wykonujemy je samemu bez wsparcia serwisów reklamowych czy innych osób.
    3. Reklamy koniecznie mają być wykonane specjalnie na te konkretne podanie o admina, nie mogą pochodzić z konkursu, odpracowań warnów, poprzednich pozytywnie lub negatywnie rozpatrzonych podań itp.

    - Brakują mi 2 posty / 3 dni stażu na forum / 4 godzin na serwerze / 2 tyg. do 15 urodzin.
    Można by na to przymknąć oko?

    Utworzenie podania bez całkowitego spełnienia wymagań spowoduje otrzymanie kary (patrz: czerwona informacja na górze) i natychmiastowe zamknięcie podania.

    - GameTracker nie zaktualizował jeszcze przegranych godzin, a dziś pewnie już przegrałem brakujący czas.
    Mogę składać już podanie?

    Nie, takie zachowanie zostanie potraktowane jak niespełnienie wymagań. Licznik godzin GameTracker'a musi pokazywać przegraną ilość wymaganych godzin w chwili składania podania. Należy zaczekać, aż GameTracker zaktualizuje informacje o przegranym czasie.

    - Grałem na dwóch lub więcej nickach i sumując ich czas to przegrałem wymagane godziny, zaakceptujecie to?
    Tak, najważniejsze, że te godziny zostały przegrane przez Ciebie. Wtedy we wzorze w polu "Nick w grze:" wypisz nicki, których używałeś i przy aktualnie używanym napisz w nawiasie (aktualny).

    - Nie chce mi się robić reklam. Może zamiast tego wyślę sms dla sieci lub przeleję coś pieniążków?
    Nie ma takiej możliwości. Reklamy są obowiązkowe.


WAŻNE:
- Podaj dokładny nick w grze - z niego będzie podliczony czas spędzony na serwerze.
- W polu STEAM podajemy nasz SteamID ("STEAM_0:0:12345678") lub "Nie" jeśli go nie posiadamy.
- Pole ZNAJOMOŚĆ AMX dotyczy umiejętności pełnienia funkcji Admina. Nie tworzenia pluginów.
- Należy się rozpisać w ostatnich dwóch punktach. W przeciwnym razie podanie zyska negatywną opinię wśród graczy i adminów.
- Podania nie są rozpatrywane szybciej niż w ciągu 5 dni, dopominanie się o rozstrzygnięcie go będzie ignorowane i może mieć negatywny wpływ na decyzje końcową.
- Niemile widziane jest udzielanie się we własnym podaniu, zbyt częste doprowadzić może do negatywnych opinii, a nawet do otrzymania ostrzeżenia i wstrzymania podania.


W niektórych przypadkach kandydat może być proszony na prywatną rozmowę (TS3/GG/Steam/Skype).
Administracja Classic-Zone zastrzega sobie prawo do odrzucenia podania bez podania przyczyny.
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry