Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ciermpie
22-01-15, 22:59
Poradnik - Jak strzelać z Deser Eagle, AK-47, M4A1, Calrion(
Autor Wiadomość
Itachi
->Sharingan<-



Wiek: 27
Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 253
Piwa: 26/27
Skąd: Zamość
Wysłany: 11-10-12, 20:08   Poradnik - Jak strzelać z Deser Eagle, AK-47, M4A1, Calrion(

Witam!
Cs to bardzo ciężka gra, należy więc umiec posługiwać się wieloma rodzajami broni.Mam zamiar Wam to ułatwić i pomóc.
Wszystkie informacje są tylko i wyłącznie z mojego własnego doświaczenia oraz niektóre podpatrzyłem od innych dobrych graczy .

Desert Eagle
- Niesamowicie cięzka w obsłudze broń.Ma tylko 7 naboji w magazynku, dlatego podczas starcia kazdy nabój sie liczy.
Zauważyłem,iż Desert Eagle ma bardzo wilką moc.Dobre trafinie i wróg ginie.Decydując się na grę z tą bronią należy umiejętnie celować ale co najwazniejsze wychodzić na bezposrednie starcia, gdyż głównym atutem Deserta jest ostrzał na bardzo mały dystans.Na większych odległościach ta broń absolutnie się nie sprawdza.Ogólnie mówiąc z bardzo bliska i celnie.

Ak-47
- Chyba najtrudniejsza broń w Cs'ie.Ma ogromny rozrzut i niesamowitą moc.Jak każda broń kałach ma zelaty i wady.Zaletami jest jak juz pisałem siła, wadą jest cholernie wielki rozrzut.Lecz na rozrzut jest rada.Należy strzelac seriami po 2-3 naboje, wtedy strzaly trafiają w cel.Większe serie natomiast nie mają sensu gdyż tzw. full auto ma kompletnego strita bo pociski lecą wszędzie indziej , ale nie w cel.Bezposredni strzał w glowę zadaje max 140/100hp.

M4a1
- Broń typowo szturmowa.Ma wiele lepszą celnosć niz kałach, natomiast mniejsza moc.Mimo to bezposrednie trafienie w głowe zabija przeciwnika.Nalezy strzelac bez tłumika gdyż celność jest wówczas lepsza.Chociaż tłumik tez się przydaje, gdy jesteśmy w ciemnym miejscu lub kampimy.Ważne jest wtedy , by wróg nas nie usłyszał a tłumik jest bardzo cichy.Osobiście M4a1 to moja ulubiona broń.O ile mnie pamięc nie myli to celnym strzałem w głowę można zadać nawet i 120/100hp.

Clarion(famas)
Famas jest wspaniałą bronią, która zaczeła swą karierę w Cs'ie.Są sposoby dobrego strzeania z ta bronia , które zaraz Wam przedstawię, lecz trzeba też z famasem trochę praktyki.Są dwa tryby strzelania automatyczny który przydaje się do strzelania na powyżej przeciętnych odległosciach i jest tryb pozwalający wystrzeliwać trzy pociski naraz.Jest to niezwykle przydatna rzecz gdy dobre trafienia i wróg leży.Niestety jest jedna wada.Bron ta po kazdym strzale cchwilke się laduje, lecz jezeli przeciwnik jest dowswiadczonym graczem moze wykozystac ten moment i nas zabić.Ogłonie mówiąc to bardzo ciekawa i niezbyt ciezka w obsłudze broń, która nie zawsze jest doceniana,lecz to się stopniowo zmienia.

Źródło: http://www.wiaderko.com/c...amas-,2939.html
_________________
Masz problem? Pisz !
GG: 40441547
Steam: Itachi
Pomogłem? Postaw browarka
:D


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kawior
ParowKa.
Ten zły i wredny.


Nick w grze: PAROWA 2014 LAT PRZERWY.
Wiek: 26
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 580
Piwa: 119/13
Skąd: tyle postów ;oo
Wysłany: 27-10-12, 17:16   

szkoda że poradnik jest tylko kopiuj wklej.
ale wypowiem się coś na ten temat :
oczywiscie ktoś musi mieć to ale ;
a więc w deagle jedynie wystarczyło napisać żeby celować w klatkę piersiową i wyżej aż po głowę bo tylko tak się opłaca strzelać
dwa strzały w klate skutkują smiercią wroga i zostają nam jeszcze naboje bez przeładowywania na skutek gdy by się pojawił jakiś kolejny niespodziewany wróg na naszej linii ostrzału.
kałachem wiadomo nie ma co strzelać na pałe z full'a tylko pojedynczymi seriami po kilka naboi. Strzelać bardziej w klate wchodzi bania
zależy też to od naszego ustawienia cfg :)

to chyba na tyle, resztę broni pozostawiam w spokoju nie mam zastrzezeń.
piwka nie dam ;)
_________________
]https://www.youtube.com/playlist?list=PL_zsvJYdWZy4RiHdLZ1sXywPmE-hdbDrL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 27-10-12, 17:38   

Odgrzebałeś jakieś stare brednie. Z deagla da się świetnie strzelać i z bliska i z dystansu. Założenie tłumika lub jego brak nie zmienia recoila. rozrzut z ak tez idzie obczaic generalnie sciagasz dół na lewo przy full auto. W famasie mało kto bursta używa równie dobtrze mozna tak strzelic na automacie.

śmieć nie poradnik do kosza z nim.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 27-10-12, 17:43   

famasem sie tylko z bursta strzela, chyba ze na blisko, to nie <figielek>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
-_-



Dołączył: 28 Paź 2012
Posty: 29
Piwa: 2/2
Skąd: Wwa
Wysłany: 28-10-12, 23:27   

Ja tam przeważnie gram z Ak-47 ponieważ ten rozrzut i jego moc jest piękna te hedy które czasami wpadają na full auto bezcenne.
_________________
Witaj : Gość Zapraszam na Serwer COD.

Pomogłem Postaw Pifkoo :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry