Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: iMßa
20-08-12, 16:20
Hmm. Fokus
Autor Wiadomość
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
  Wysłany: 20-08-12, 15:20   Hmm. Fokus

Sam nie wiem gdzie ten post napisać , więc pisze tutaj. Ludzie nie myślcie sobie teraz , że robię to bo Fokus pro gra. Po prostu to nie jest do pomyślenia żeby dać komuś ub z 4 ss'ami normalnymi i jednym całym czarnym. Wiele razy widziałem jak fokus gra i to dziwne , że za każdym razem wie kto gdzie wyjdzie , wali skany i zawsze trafia. Niech się nie tłumaczy tym , że ma steam bo to go wcale nie usprawiedliwia. Dziwne , ze od razu nie wstawił wszystkich pięciu tylko po jakimś czasie. Dziwne? Możecie mi dać warna co chcecie , możecie gadać że robię to bo fokus mnie zabija HAHAHAHAHAHHA<lol2> wisi mi to , ale jak można tak kogoś odbanować Babel pomyśl trochę na trzeźwy rozum. Chciałbym żeby delma się tym zajął.
Tutaj jest temat odnośnie bana nasze PRO GRACZA FOKUSA: http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=3656
A tutaj tak dla was ( przeczytajcie , posłał to chyba BuBu ^^ związane z ss'ami czarnymi naszego fokusa ) : http://cs-gra.pl/konfa-na...m?view=previous


Niech ludzie z COD MOD się wypowiadają. :D
_________________
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Guzik, pOrazKa^gAmiNg
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 20-08-12, 15:46   

To jest trochę dziwne że jednym czarne ss'y się zdarzają innym nie. Ja gram już 8-9 lat i nigdy czarnego ss'a nie miałem na róznych systemach na steam i na ns czy przy minimalizacji cs'a i na róznych serwerach , kompach, configach itp. Jakoś nikomu innemu do tej poru tutaj się nic takiego nie przytrafiło więc plugin od ss'ów działa prawidłowo. Wiem że nie które czity posiadające AntySS lub Screenshot Blockery powodują pojawianie się czarnych ss'ów gdy nie zdąrzą zadziałać prawidłowo czyli wylączyć haxa lub przerobić ss'a do prawidłowego wyglądu. Równie dobrze takiego ss'a można skonstruować samemu w Photoshopie a i w Paintcie pewnie nawet. Niestety demka z COD'a nie da sie wrzucić na antycheat.pl bo modów raczej nie sprawdzają a jeśli nawet rzadko przychylają się do bana. Musiałby chłopak wejść na bf2 to bym ocenił czy gra na wh czy skill. Zaproponowałem Delmusowi ciekawy plugin który powinien rozwiać takie wątpliwości w przyszłości. A co do konkretnej sytuacji to on musi podjąć ostateczną decyzje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-08-12, 16:00   

Niech dostanie jeszcze jedne ss`y i zobaczymy na nie.:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 20-08-12, 16:11   

WilQ przy haxach z AntySS( nie będe podawał linków ale znalezienie takiego na ns zajmuje 15 minut na steam pewnie trochę wiecej ale n ie znaczy że nie możliwe to jest) nie ma co robić ss'ów a jak mówiłem Delmus wgra plugin którym można go sprawdzić i nie bedzie wątpliwości.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-08-12, 16:19   

To chyba sprawa załatwiona jak wgra .Zamknę .;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry