Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: iMßa
20-08-12, 14:53
Skarga na Babel Q
Autor Wiadomość
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-08-12, 14:15   Skarga na Babel Q

1. Twój nick: BuBu.^^

2. Nick moderatora: Babel Q

3. Data: dziś


Nie ma odpowiedniego działu więc pisze tutaj.

Ten moderator nie zna regulaminu. Daje niesłuszne warny za coś co nie jest uwzględnione w regulaminie. Daje też warny za to że ktoś mu zwróci uwagę. Pisze post pod postem jako moderator to jest po prostu żałosne( a po zwróceniu mu na to uwagi usuwa post swój i wlepia warna za to że ktoś ma racje). Wlepia ostrzeżenia jedynie tym co go skrytykuja albo są mu wyraźnie nie na rękę, 0 obiektywizmu. A o prawdziwych spamerach, górnikach i oftopującym nawet nie pomyśli. Tematu pewnie nigdy jeszcze nie zamknął poza skargą na niego. Znów zaczyna się bawić w Boga na forum. Widać poprzednia skarga nic go nie nauczyła. Jednym słowem ten śmieszny człowieczek się do tego nie nadaje.

Proszę aby Administracja poczyniła jakieś stosowne kroki w tym kierunku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-08-12, 14:18   

podisuje się pot tym. Sam dzis dostałem warna z nieba (zreszta nie tylko ja) <lol2> Babel nie rozumie, ze moderator jest tutaj dla użytkowników a nie użytkownicy dla moderatora. Mod powinien dawać przykład użytkownikom, ale nie przykład chamstwa. Tyle ode mnie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Babel Q



Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 593
Piwa: 38/18
Skąd: Prabuty
Wysłany: 19-08-12, 14:25   

Jesli twoim zdaniem czlowku zwraca sie uwage mowiac na kogos glab to brawo dla cbm pewnie cie tak na obaid wolaja... Heh " glab, chodz mama obiad zrobila" tak ci przeszkadzalo to usunalem tamten post i edytowalem go gdy wszedlem na kompa. A warna widzisz za co dostales wiec po jaka cholere sie spinasz?

Ogolnie spinasz sie do kazdego gracza. Mnie draznisz juz od 1 dnia pobytu na forum... Ale w lamusow wbijam wiec wisi mi kazdy kolejny twoj post w tej skardze.

A no i nie jestm zadnym Bogie za ktorego uwazasz ze sie uwazam. Moze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem dlatego masz taki tok myslenia. No ale coz poradzic na to kazdego jest szkoda <bezradny> moze jakiegos sms'a wyslac zeby ci pomoc?

___

Zapomnaielm dodac ze w regulaminie nie ma nic o karaniu spamerwo i gornikow.. Ha i ty mowisz ze to ja nie znam regulaminu
_________________
Pomoglem? Stawiaj browca :]
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Lodówka
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 19-08-12, 14:32   

Myślę , że po to gracze wchodzą na forum żeby się czasem udzielać a nie tylko jak dostanie ktoś bana. To po co nas zapraszają na forum tylko żeby konto założyć i to wszystko? wątpię. Nie będę płakał , że dostałem warna bo mogę go sobie odpracować ale myślę że nie potrzebny był warn.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-08-12, 14:33   

A jak mam nazwać moderatora który się wypowiada i zamyka temat nie przeczytając go dokładnie. Po czym znów go otwiera i pisze post pod postem w dodatku bez sensu. Po czym go usuwa bo mu ktoś uwagę zwrócił i się mści za to warnem. No ale ja nic na to nie poradze że rodzice ciebie wychować nie potrafili na normalnego człowieka może się nie dało nie wiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-08-12, 14:38   

Cytat:
Ale w lamusow wbijam wiec wisi mi kazdy kolejny twoj post w tej skardze.


Kultura i styl w wypowiedzi Babela mówą same za siebie <lol2> Takich adminów, którym "wiszą" posty innych uzytkowników, raczej MY UZYTKOWNICY nie chcemy!

`OcB napisał/a:
Myślę , że po to gracze wchodzą na forum żeby się czasem udzielać a nie tylko jak dostanie ktoś bana. To po co nas zapraszają na forum tylko żeby konto założyć i to wszystko? wątpię. Nie będę płakał , że dostałem warna bo mogę go sobie odpracować ale myślę że nie potrzebny był warn.


święte słowa!
_________________

Ostatnio zmieniony przez SUPERCUCUMBER 19-08-12, 14:44, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Babel Q



Wiek: 29
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 593
Piwa: 38/18
Skąd: Prabuty
Wysłany: 19-08-12, 14:42   

No i teraz gdybym mial jak to bys tak w ryj dostal ze by ci mleczaki wypaczly niezaleznie od tego ile masz lat wzrostu itd. Powiem ci bardzo krotko- zamknij ryj chlopcze i nie wypowiadaj sie na temat moich rodzicow.

Pisalem juz Delmie, ale moze reszta tez chce wiedziec... Jesli masz dostac moda to ja szczerze dziekuje Delmie za wspolprace i niech mi odbierze moje prawa bo nie mam zamiaru wspolpracowac z takim debilem jak autor tej skargi

bez odbioru chlopcze.
_________________
Pomoglem? Stawiaj browca :]
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
slims
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-08-12, 14:46   

i do tego jeszcze:
-internetowy napinacz
-brak kultury,

<lol2> coraz ciekawszy temat! ale textem ze by w ryj dostał to się usmialem do reszty <haha> Babel wszedł i od razu wrzaski, krzyki, wyzwiska. Po co?

OK, tyle ode mnie!
_________________

Ostatnio zmieniony przez SUPERCUCUMBER 19-08-12, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-08-12, 14:49   

Babel Q napisał/a:
No i teraz gdybym mial jak to bys tak w ryj dostal ze by ci mleczaki wypaczly niezaleznie od tego ile masz lat wzrostu itd. Powiem ci bardzo krotko- zamknij ryj chlopcze i nie wypowiadaj sie na temat moich rodzicow.

Pisalem juz Delmie, ale moze reszta tez chce wiedziec... Jesli masz dostac moda to ja szczerze dziekuje Delmie za wspolprace i niech mi odbierze moje prawa bo nie mam zamiaru wspolpracowac z takim debilem jak autor tej skargi

bez odbioru chlopcze.



Tego zapewne nauczyli ciebie rodzice bo w jakiejś skardze sam napisałeś że kulturę wynosi się z domu. Naprawdę opanuj się bo jak zawsze jedynie się pogrążasz. Otrzyj łezki i się uspokój.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Nielegalny Sort
Ciemna Strefa



Wiek: 29
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 274
Piwa: 24/15
Skąd: 32-300
Wysłany: 19-08-12, 16:13   

Babel jest tu od początku, już raz go przekonywałem żeby został i nie mam zamiaru robić tego drugi raz ;) Ogarniał, ogarnia i będzie ogarniał lepiej niż ty BuBu.^^ Tyle ode mnie ;]
_________________
Gość, masz problem? Pisz !

||||||||||
60%/40%
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Lodówka
Lodówka



Nick w grze: Lodowka nie istnieje
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 155
Piwa: 11/90
Skąd: Chełm
Wysłany: 19-08-12, 16:54   

SUPERCUCUMBER napisał/a:
nie widzisz, ze Lodówka widzi zielony nik to ma mokro w majtach - "bo to przeciez mod, trzeba lizac pupe" :D


Cucumber... Ciekawy jestem, czy jakbyś nie znał Bubu z RL, to byłbyś za nim czy przeciwko niemu. hmm...? Wcale nie liżę mu dupy. Po prostu jestem po jego stronie w tym właśnie temacie. Nie znam ani Bubu, ani Babla, więc wypowiedziałem się obiektywnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-08-12, 17:06   

Lodówka napisał/a:
SUPERCUCUMBER napisał/a:
nie widzisz, ze Lodówka widzi zielony nik to ma mokro w majtach - "bo to przeciez mod, trzeba lizac pupe" :D


Cucumber... Ciekawy jestem, czy jakbyś nie znał Bubu z RL, to byłbyś za nim czy przeciwko niemu. hmm...? Wcale nie liżę mu dupy. Po prostu jestem po jego stronie w tym właśnie temacie. Nie znam ani Bubu, ani Babla, więc wypowiedziałem się obiektywnie.


tu mnie zaskoczyłeś, juz myslalem ze normalni ludzie wygineli, nie spodziewalem sie odpowiedzi na poziomie :D spoko rozumiem Cię, moze poniekad masz racje, ze to, iż znam BuBu dluugo to jestem za nim, ale jakby nie patrzec - tylko na ten temat - to porównaj wypowiedzi moderatora forum Babela (głównie chodzi mi o kulture słowa) do wypowiedzi BuBu. Moderatorowi (jak i innym uzytkownikom zresztą) nie przystoi po prostu.


Daje warny za darmo, a sam nie stosuje sie do regulaminu. Dlaczego sobie warna nie da? Dlaczego ktoś mu warna nie da? Dlaczego nas uzytkownikow ma pouczac ktoś, kto sam ma regulamin w czterech literach? Czeski film.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lodówka



Nick w grze: Lodowka nie istnieje
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 155
Piwa: 11/90
Skąd: Chełm
Wysłany: 19-08-12, 18:14   

Pamiętaj o tym, że Bubu także startuje na Moderatora. Moim zdaniem już teraz zachowuje się gorzej od Babla. Może i ma doświadczenie ale kulturą to on nie grzeszy. Jest takie przysłowie :"przyganiał kocioł garnkowi". Ono idealnie obrazuje sytuację jaka tu zaistniała :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-08-12, 19:04   

Lodówka napisał/a:
Pamiętaj o tym, że Bubu także startuje na Moderatora. Moim zdaniem już teraz zachowuje się gorzej od Babla. Może i ma doświadczenie ale kulturą to on nie grzeszy. Jest takie przysłowie :"przyganiał kocioł garnkowi". Ono idealnie obrazuje sytuację jaka tu zaistniała :)


Prawda jest taka że jakby Babel i inni moderatorzy spełniali swoje powinności to raz że Delmus nie otworzyłby rekrutacji a dwa ja bym wogóle nie startował bo takiej potrzeby nie mam. Ale skoro już się jakoś związałem z tą siecią i forum to chciałbym żeby tu był porządek a nie burdel jaki po sobie zostawia dzieciak o nicku Babel Q.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lodówka



Nick w grze: Lodowka nie istnieje
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 155
Piwa: 11/90
Skąd: Chełm
Wysłany: 19-08-12, 19:10   

BuBu.^^ napisał/a:
Lodówka napisał/a:
Pamiętaj o tym, że Bubu także startuje na Moderatora. Moim zdaniem już teraz zachowuje się gorzej od Babla. Może i ma doświadczenie ale kulturą to on nie grzeszy. Jest takie przysłowie :"przyganiał kocioł garnkowi". Ono idealnie obrazuje sytuację jaka tu zaistniała :)


Prawda jest taka że jakby Babel i inni moderatorzy spełniali swoje powinności to raz że Delmus nie otworzyłby rekrutacji a dwa ja bym wogóle nie startował bo takiej potrzeby nie mam. Ale skoro już się jakoś związałem z tą siecią i forum to chciałbym żeby tu był porządek a nie burdel jaki po sobie zostawia dzieciak o nicku Babel Q.


Widzisz?? nawet przy takiej luźnej rozmowie się wyzywasz. By być modem trzeba współpracować z innymi moderatorami. Ty na siłę chcesz się skłócić z Bablem żeby nie miał tej funkcji zamiast spróbować współpracować. Dlatego moim zdaniem się na niego nie nadajesz. Tyle
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-08-12, 20:12   

Lodówka napisał/a:
BuBu.^^ napisał/a:
Lodówka napisał/a:
Pamiętaj o tym, że Bubu także startuje na Moderatora. Moim zdaniem już teraz zachowuje się gorzej od Babla. Może i ma doświadczenie ale kulturą to on nie grzeszy. Jest takie przysłowie :"przyganiał kocioł garnkowi". Ono idealnie obrazuje sytuację jaka tu zaistniała :)


Prawda jest taka że jakby Babel i inni moderatorzy spełniali swoje powinności to raz że Delmus nie otworzyłby rekrutacji a dwa ja bym wogóle nie startował bo takiej potrzeby nie mam. Ale skoro już się jakoś związałem z tą siecią i forum to chciałbym żeby tu był porządek a nie burdel jaki po sobie zostawia dzieciak o nicku Babel Q.


Widzisz?? nawet przy takiej luźnej rozmowie się wyzywasz. By być modem trzeba współpracować z innymi moderatorami. Ty na siłę chcesz się skłócić z Bablem żeby nie miał tej funkcji zamiast spróbować współpracować. Dlatego moim zdaniem się na niego nie nadajesz. Tyle


Jakbyś uważnie śledził i przeglądał forum widziałbyś ile razy próbowałem normalnie podejść do Babela i tylko coś zasugerować, podpowiedzieć. Ale to jest taki typ że z nim sie po dobroci nie da. Bo się nie liczy z niczym i z nikim. A prada jest po prostu taka że ja mam odwage napisać lub zrobić to czego inni się boją żeby tylko warna nie dostać bo myślą że jak będą mili dla moda to będą mieli względy. I w sumie sądząc po charakterze zaprezentowanym przez Babela to tak właśnie się odbywa a być tak nie powinno że twoje uwagi czy prośby zostaną wysłuchane jak panu Bąbelkowi poliżesz tyłeczek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wole:D



Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 28
Piwa: 1/6
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 19-08-12, 20:19   

Jprd ale pierdolicie weźcie wrzucie na looz i jaki Wy przykład wgl dajecie jesteście adminami a z gówna robicie afere :D .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
slims
STEAM_0:0:54163076



Wiek: 28
Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 704
Piwa: 44/22
Skąd: Olkusz
Wysłany: 19-08-12, 20:29   

Kod:
Prawda jest taka że jakby Babel i inni moderatorzy spełniali swoje powinności to raz że Delmus nie otworzyłby rekrutacji a dwa ja bym wogóle nie startował bo takiej potrzeby nie mam. Ale skoro już się jakoś związałem z tą siecią i forum to chciałbym żeby tu był porządek a nie burdel jaki po sobie zostawia dzieciak o nicku Babel Q.


Bubu, Jakie niby nie spełniamy powinności ? Ty chcesz żeby Babel stąd odszedł i tyle, ale chyba większość się temu sprzeciwia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lodówka



Nick w grze: Lodowka nie istnieje
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 155
Piwa: 11/90
Skąd: Chełm
Wysłany: 19-08-12, 20:40   

BuBu.^^ napisał/a:


Jakbyś uważnie śledził i przeglądał forum widziałbyś ile razy próbowałem normalnie podejść do Babela i tylko coś zasugerować, podpowiedzieć. Ale to jest taki typ że z nim sie po dobroci nie da. Bo się nie liczy z niczym i z nikim. A prada jest po prostu taka że ja mam odwage napisać lub zrobić to czego inni się boją żeby tylko warna nie dostać bo myślą że jak będą mili dla moda to będą mieli względy. I w sumie sądząc po charakterze zaprezentowanym przez Babela to tak właśnie się odbywa a być tak nie powinno że twoje uwagi czy prośby zostaną wysłuchane jak panu Bąbelkowi poliżesz tyłeczek.


Z tego co widzę, to większość (bez lizania dupy) umie się z Bablem dogadać. Ty po prostu szukasz zaczepki i jak to Slims powiedział "Chcesz, żeby Babel stąd odszedł". Tyle w temacie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SUPERCUCUMBER
centomaniak



Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 377
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 19-08-12, 20:40   

slims napisał/a:
Kod:
Prawda jest taka że jakby Babel i inni moderatorzy spełniali swoje powinności to raz że Delmus nie otworzyłby rekrutacji a dwa ja bym wogóle nie startował bo takiej potrzeby nie mam. Ale skoro już się jakoś związałem z tą siecią i forum to chciałbym żeby tu był porządek a nie burdel jaki po sobie zostawia dzieciak o nicku Babel Q.


Bubu, Jakie niby nie spełniamy powinności ? Ty chcesz żeby Babel stąd odszedł i tyle, ale chyba większość się temu sprzeciwia.


nie dbacie o porzadek na forum, wiele tematow nadaje sie do usunieca, sami nie dbacie o kulture, nie stosujecie sie do regulaminu a sami tego wymagacie (nie mowie tu o Tobie tylko ogolnie), polowy adminow/modow w ogole na serwerach nie wiedzialem. ot to tak na szysbko w 40s. Zdaje sobie sprawe ze nie zawsze macie czas, ale np jak nie macie - zrezygnujcie i dajcie szanse komus innemu a nie trzymacie zielony kolorek bo fajnie.

Nie wiem jak wy, ale ja nie dostrzeglem w teksie pisanym przez BuBu checi zdegradowania Babela. To Babel napisal do Delmy, ze jak on bedzie modem to on rezygnuje - wiec to on sie nie chce dogadać. Zachowanie nie warte komentarza. Czytajcie ze zrozumieniem - napisal to czerownym kolorem jak byk!
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 20-08-12, 13:58   

Na moje niech Babel ma sobie ten zielony kolorek mi to nie przeszkadza. Tylko żeby nie wadził ludziom którzy naprawdę chcą coś zrobić na forum a nie tylko rangą sie chwalić.

A tutaj mam jeszcze taki screen jak to naszemu moderatorowi odwala na bani już totalnie


Zamiast pomagać administratorowi w ogarnianiu forum to on jeszcze przysparza mu dodatkowej roboty gratuluje inteligencji panie Babel Q

Szanowny moderatorze jeśli myślałeś że będę tobie lizał dupkę jak inni to się po prostu pomyliłeś cwaniaczku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
skull
oj tak ciężko jest.



Wiek: 25
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 92
Piwa: 1/3
Skąd: z Jaworska
Wysłany: 20-08-12, 14:48   

gdzie tam babel spoko jest
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 20-08-12, 14:52   

Zamykam bo się robi niepotrzebny syf.Delma jak będzie miał coś do powiedzenia to dopisze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 20-08-12, 22:49   

Babel Q zrezygnował ze stanowiska moderatora.
Zamykam
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry