Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Delmus
16-08-12, 10:57
Co będzie w przyszłości? ( CoD )
Autor Wiadomość
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 27
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 30-07-12, 21:34   Co będzie w przyszłości? ( CoD )

Więc zacznijmy od tego, że każdy ma prawo dodać swoje propozycję to dlaczego nie spróbować? Zanim zaczniesz to czytać jakiś moderator, czy inna osoba o większych prawach, na przykład zamknięcia tematu, niech przeczyta to do końca, a dopiero się wypowiada. Oczywiście chciałbym żeby jak najwięcej osób wypowiedziało się w tym temacie, więc zapraszam do lektury także zwykłych graczy. Osobiście myślę że ten temat wniesie coś na serwer, ale oczywiście przyjmę także ludzi którzy krytycznie do tego podchodzą.


Z góry piszę, że sprawa dotyczy dwóch rzeczy jakimi są : reset poziomów co jakiś czas, oraz reset rankingu co miesiąc. Ja jako gracz i jako admin nastawiam się do tego negatywnie. Zacznę od resetów poziomu co jakiś czas. Dlaczego tego nie na widzę? Dlaczego tak wiele graczy jest przeciw temu? Jest to sprawa prosta. Grając na tej serwerowni każdy gracz chyba chce osiągnąć jak najwyższy poziom, nabijając poziom maksymalny bardzo się cieszy i zaczyna bić doświadczenie na następnej klasie. Gracz mający taki duży poziom chce go sobie zostawić i mieć nadal, a nie tracić go przez jakiś reset. Ja osobiście strasznie męczę się bez vipa, ani klas premium, aby nabić jakiś większy poziom, w tej chwili mam 102 i widzę jaka to męczarnia dobicia klasy do 200 poziomu. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że expię klasę przez 2 miesiące? Może więcej, a nagle zbliża się reset i wszystko tak nagle znika, ten czas przegrany na tej klasie, czas ogólnie przegrany na serwerze. Robiąc reset dana osoba który straci poziom, myśli sobie że po prostu straciła kawałek życia grając na tym serwie. Dużo osób buntuje się odchodzi z serwerowni, czy właśnie do tego dążymy? Żeby stali gracze, grający często na serwerze odchodzili? Wydaję mi się że nie.


Teraz jeszcze mniejszy kawałek o resecie rankingu co miesiąc. Jest to podobna sprawa, gracze którzy są w rankingu zasłużyli sobie na to długą grą, męczyli się aby w ogóle się tam dostać, każdy biję się o coraz wyższy i wyższy rank. Nowa osoba wchodząc na serwer i wpisując sobie komendę na top15 patrzy czy na serwerze grają stali gracze, jak wysoko są w rankingu, czują do niektórych osób respekt. Po miesiącu ciężkiej pracy ranking resetuję się, trzeba znowu po raz kolejny się tam wbijać na siłę. Po co to jest? Jest jakiś problem zostawienia rankingu? Niech nowi gracze wiedzą że ciężko jest wbić się na wyższe miejsce, niech starają się o to, a jak dojdą do topki, będę o wiele bardziej zadowoleni z siebie, niż by weszli w nią po resecie. Naprawdę uwierzcie że osoba która była w top, a po resecie spada nie jest zbyt zadowolona. Przed ostatnim resetem byłem wysoko w ranku, a po? Nagle w 15 najlepszych graczy są praktycznie same klasy premium, super premium i vipy, jest może 3 graczy którzy nie mają nic, grają zwykłą klasą bez vipa. To jest bardzo śmieszne.


Teraz nie obijając w bawełnę, kto przeczytaj ten cały temat powinien pomyśleć i się z tym zgodzić, nieprawda? W tym temacie chodzi mi o to, by jak najwięcej graczy zgodziło się z tym co napisałem, a może Delma postanowisz coś z tym zrobić i się zgodzisz. Bardzo mi na tym zależy temat pisałem bardzo długo i myślę że ktoś to zauważy i doceni, jestem osobą która chce jak najlepiej dla serwerowni.


Z szacunkiem i poważaniem
Malbrusiek
_________________

 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Grube Lolo, Pro siwy, eSon`, Senoore
Grube Lolo
RaVeX



Wiek: 26
Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 114
Piwa: 15/12
Skąd: Rybnik
Wysłany: 30-07-12, 21:41   

Zgadzam się z Tobą Malbrusiek. Popieram w stu procentach. ; )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Sh00ter
Sh00ter



Wiek: 27
Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 39
Piwa: 3/20
Skąd: Siedlce
Wysłany: 30-07-12, 21:43   Re: Co będzie w przyszłości? ( CoD )

Zgadzam sie z Malbruśkiem w 100%
_________________
Sh00ter
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wole:D



Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 28
Piwa: 1/6
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 30-07-12, 21:51   

Jak dla mnie to masz rację i Cię popieram :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Get*Power
Get*Power P*H



Wiek: 28
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 77
Piwa: 6/7
Skąd: Krauszów
Wysłany: 30-07-12, 21:59   

Masz racje Malbrusiek
_________________
Kontakt:
Kontakt: 44050171 nr gg,
Steam Get*Power One SkiLL Classic Zone
Get*Power Przytul*Heda
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
dykas
Bułka z chlebem ;-D



Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 26
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30-07-12, 22:08   

Czy wy wiecie co mówicie, przecież jak przychodzi nowy gracz i widzi same wielkie lewele to jest przerażony. Cały czas zabijają go nie ma szans na zabicie kogoś i po pewnym czasie odchodzi, a co do ranku to dobrze, że jest resetowany, bo również jeżeli ktoś sobie nabije 10000 fragów to jakim cudem ma go dogonić jakaś nowa osoba. Dlatego uważam, że Malbrusiek źle sądzi. Dziękuje za wysłuchanie dobranoc ;D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 27
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 30-07-12, 22:13   

Mogę w tym pisać, ponieważ widać że czytałeś to bez myślenia. Nowy gracz jest w stanie zabić 200 poziom, znam to z własnego doświadczenia, chyba że jest kompletnym kaleką i nie umie grać w tą grę, po prostu niech ją odinstaluje i tyle. Co do ranku, właśnie o to chodzi żeby ciężko się do niego dostać nieprawdaż? Ja wchodząc na serwer i widząc że są na nim wysokie poziomy, miałem większą motywację do gry, chciałem być taki dobry jak oni, wcale mnie to nie przeraziło.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
przemos05



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 122
Piwa: 7/5
Skąd: Cardiff
Wysłany: 30-07-12, 22:15   

Resety ranku mogą być. Ale o lvl'ach dobrze gadasz ja mam vipa i tak jest ciężko nabić lvl a szczególnie jak ja tak nie no-life jak inni gracza ale jestem na steam i gram w inne gry. Chciał bym nabić 200 lvl i grać inna klasa. Jak zacząłem 1 raz grać na tym serwerze to strasznie się cieszyłem ze wbiłem 30 lvl a na drugi dzien reset :/
_________________
Cześć Gość
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 30-07-12, 22:23   

POLAĆ MU! :D

Ma w 100% racje , ale z drugiej strony jak napisał dykas też racja , wbiłem nie dawno na serwer i były dość duże lvl i trzeba się strasznie namęczyć żeby chociaż raz zabić gracza z lvl np 70 mając zaledwie 10 lvl , nie których graczy to przeraża i rezygnują więc trzeba się zastanowić nad tym i czekać na decyzje administratora.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Sick
Yep' This's it!



Wiek: 27
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 197
Piwa: 42/6
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30-07-12, 22:32   

A więc zacznijmy od tego, że reset lvli występuje co jakiś czas, oczywiście mógłby on być ustawiony na dokładną datę, np. co 3 miesiące - oczywiście jest on po to, by nowi gracze również mieli szansę zmierzyć się z innymi graczami z serwera z tymi samymi szansami. Jak wiemy większe levele mają o wiele łatwiej gdy dojdzie do strzelaniny .(więcej hp, szybsze bieganie)

Co do resetu rankingu... Oczywiście, kiedy jest resetowany, gracze z Top15 pewnie przeżywają, że się tam kolejnym razem nie znajdą - jest to jedynie gra, więc nie trzeba się aż tak przejmować. Dzięki resetowi również można spotkać się z zaciętą walką o każdego fraga, by dostać się do upragnionej 'topki'.

Myślę, że obydwa resety pełnią jakąś rolę w karierze serwerów, jeżeli się nie zgadzacie, nie musicie naskakiwać na innych - takie jest moje zdanie. Może ktoś zdoła mnie przekonać. <mysli>
_________________


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
flaMaster
HeadSH00t ^^



Wiek: 27
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 112
Piwa: 18/27
Skąd: Chełm
Wysłany: 30-07-12, 23:23   

To może i ja dodam coś od siebie.... Powiedz Sicku, który masz level i ile przegrałeś na tym serwerze godzin wbijając upragniony poziom ? Może tak na moim przykładzie... Gram amadeuszem (113 bodajże), gram bez vipa, spędziłem ponad 110h na wbicie tego poziomu i byłoby mi po prostu przykro, jeśli w jednej chwili bym to wszystko stracił. Podobnie z rankingiem... No-lifię całymi dniami, żeby być chociaż w top5 ! Bo tak jak Bruś napisał, jest ona oblegana przez vipów/premium/super premium i bardzo ciężko się tam dostać bez żadnych wspomagaczy (oczywiście nie mowa tutaj o czitach xd).

Tak bardzo chcesz przyciągnąć nowych graczy, a może pomyśl też o starych, którzy bądź co bądź wnieśli coś do Classic-Zone'a i na pewno większość z nich nie będzie zadowolona gdy ich cały trud pójdzie na marne.

Pozdrawiam,
Mazak
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
IN FLAMES
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 31-07-12, 07:51   

JA np. jestem za tym zeby zrobic reset ( nie teraz troche pozniej ) . spooko tez mam lvl , ale jak przychodza nowi gracze i widza takie botka jak tuba 190 lvl ( hehe bez obrazy ziomek ) to juz im sie odechciewa grac.
MI NP. ZDAJE SIE ZE DOBRZE BY BYLO GDYBY DELMA ZROBIL RESET ALE ZEBY BYLO TAK JAK DAWNIEJ CZYLI TROSZKE LEPSZY EXP I MAX 300 LVL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 31-07-12, 08:21   

tigerek nie 190 tylko 193 i się właśnie ziomek obraziłem :D ! po 2 jeśli gracz jest dobry to mnie rozwali na 10lv ;d bez przesady ze ja niby czoug jestem po 3 sa perki 1/1 :) po 4 dam taki przykład straciłem sporo hp i taki nowy gracz mnie ubije bo dobrze z kampił to on na dzien dobry jakie expo za mnie dostaje :) i w tedy motywuje sie gracz zeby mnie jeszcze raz dopaść bo dobre expo jest ! jestem za tym co napisał Malbrusiek ;d
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Pro siwy
Pro Elo Hajt :)



Wiek: 25
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 15
Piwa: 2/1
Skąd: Rybnik
Wysłany: 31-07-12, 11:31   

Ja w tej sytuacji popieram Malbrusia ;)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
flaMaster
HeadSH00t ^^



Wiek: 27
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 112
Piwa: 18/27
Skąd: Chełm
Wysłany: 31-07-12, 11:48   

Tigerek, jaki masz level ? ~50ty ? Na vipie ? Daj mi dostęp wbije to w jeden dzień... Proszę... Nie przesadzaj. A tak na prawdę to Tuba (z całym szacunkiem) nie jest taki trudny do zabicia. Po prostu się trzeba w niego wbić jak w masło i to cała filozofia :-)

A co do tego 300lvl i większego expa jestem na nie, bo teraz jest dobrze, tak, jak jest.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 01-08-12, 06:23   

nie mam vipa :) jakbym mial to by byl placz ze krol jest za mocny
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
MusiXowy_Zel



Wiek: 32
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 69
Piwa: 6/2
Skąd: Gorzoów Wlkp.
Wysłany: 01-08-12, 10:40   

Popieram Malbrusia w 100% co do resetu poziomów!!!!! Ludzie nabijają lvl a potem inną klasę męczą, wiec nie widze powodu do resetu. Reset może nastąpić w momencie kiedy jakaś osoba nabije max lvle na wszystkich klasach premium czy super premium : )
_________________
Ekwipunek dla Konia i Jeźdźca - www.horsehouse.pl ! Zapraszamy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
masterjoker



Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 8
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: toruń - polska
Wysłany: 01-08-12, 20:51   

co do ranku to mogą resetować a co do leveli to nie za bardzo bo człowiek sięmęczy i nagle reset to jest bez sensu -_-
_________________
jak Ci smutno jak Ci źle weź żyletkę potnij się :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
eSon`
Jestem Hardkorem!



Wiek: 27
Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 10
Piwa: 3/2
Skąd: Rybnik
Wysłany: 03-08-12, 10:30   

Popieram Malbruśka.
_________________
.::[H]ooLiGa[N]::.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
MusiXowy_Zel



Wiek: 32
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 69
Piwa: 6/2
Skąd: Gorzoów Wlkp.
Wysłany: 03-08-12, 10:31   

Ja bym proponował reset lvli dopiero, kiedy jakiś gracz wbije minimum 150 lvl na każdej klasy Premium albo SUPER PREMIUM! :)
_________________
Ekwipunek dla Konia i Jeźdźca - www.horsehouse.pl ! Zapraszamy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
sztos



Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Krakow
Wysłany: 03-08-12, 12:03   

no
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FarciQ



Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: A co wpadniesz?
Wysłany: 03-08-12, 12:26   

Sa 2 strony medalu co do resetu lvl, tak jak pisali userzy wyzej wejdzie nowy gracz na server zobaczy lvle 150+ czy tam 100+ to sie przerazi i pojdzie na inny bo z takim nie ma szans. Nie oszukujmy sie ale na COD nie mozna wyrobic sobie skilla. A 2 strona medalu to jak bedzie co jakis czas reset lvli, to stali bywalce pewnie by sie przyzwyczaili do tego a caly czas naplywali by nowi gracze. A co do resetu rankingu to jestem za bo po resecie jest wieksza rywalizacja miedzy graczami aby byc top 1/5/10/15 i wieksza ilosc osob moze sie starac o topke, bo teraz to ja zaczalem tu grac i moge sobie pomarzyc o topce :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Pro siwy
Pro Elo Hajt :)



Wiek: 25
Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 15
Piwa: 2/1
Skąd: Rybnik
Wysłany: 07-08-12, 08:32   

Co do resetu ranku. Ja bym go nie resetował , a jak miał by być ten reset to co parę miesięcy a nie co miesiąc. Gracz stara się dojść do topki jest np.16 a na drugi dzień jest reset. I znów od nowa musi nabijać.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry