Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Delmus
16-08-12, 02:12
Skarga na klase Król Strzelców
Autor Wiadomość
Guzik



Wiek: 26
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 504
Piwa: 95/57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-06-12, 16:08   Skarga na klase Król Strzelców

Z góry piszę. Proszę o nie pisanie zbędnych oraz żałosnych treści (do Tigerka i Dawidka) typu "nie płacz". :)

Nie przekonam delmy że ta klasa jest nie do pokonania. Piszę tę skargę ponieważ tacy gracze kupują premium tylko i wyłącznie dla TEJ klasy. Jest to ogromna strata, ponieważ odstrasza to graczy, ta klasa powinna być w jakimś Super Ultra Premium. Gracze kupują premium po to, żeby mieć tą klase, i dzięki temu być nie do pokonania tylko dzięki tej klasie. :)
Proponowałbym odjąć no recoil tej klasie, i dodać np. 1/10 na natychmiastowe zabicie z m4.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Senoore
Senoore
Stary ex weteran.



Wiek: 29
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 112
Piwa: 17/16
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 29-06-12, 16:14   

Dobrze gadasz :) :* Może jakimś cudem... delma coś z tym zrobi '-'
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 29-06-12, 16:26   

do dupy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Sh@keR



Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 12
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 29-06-12, 17:21   

Jestem na nie, po cholere kupowali gracze klasy premium aby coś zmieniać w ich, najwyraźniej odkryli klasę która spełnia ich standardy i grają nią.

Zobaczycie że jak delma usunie lub zmienni chodź trochę tą klasę będą skargi i gracze nie będą za pewnie tak chętnie chcieli grać na serwerze, trzeba na początku pomyśleć było nad balansem klas do cod moda a teraz każda zmiana jest wielkim minusem dla graczy.

Osobiście polecam zostawić tak jak jest lub wykonać reset leveli i wtedy wprowadzić jakieś zmiany w klasach czy wyrównać rozgrywkę.

Ewentualnie można zrobić tak jak powiedział guzik pod warunkiem że odda dla wszystkich zmarnowane pieniądze które zostały wydane na dostęp do klas premium.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senoore
Stary ex weteran.



Wiek: 29
Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 112
Piwa: 17/16
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 29-06-12, 17:32   

Był reset... ogarnij a pieniądze nie są zmarnowane... co tam jest jedna klasa??...
Król spełnia standardy że tak się wyrażę "zerowców". Na innych cod modach nie widziałem tej klasy... i założę się że jakby wprowadzili to by były skargi...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guzik



Wiek: 26
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 504
Piwa: 95/57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-06-12, 17:39   

Jak to powiedział jeden gracz. Serwer wytrzymał jeden cios Króla Strzelców, ale drugim ciosem był reset lvl. Już o wiele mniej osób gra na serwerze.

[ Dodano: 29-06-12, 17:40 ]
Aha i co do ciebie Sh@kar, a ja nie kupywałem Super Premium żeby grzebać w Terroryście czy innych klasach. :]
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 29-06-12, 17:49   

Już pisałem coś tam o tej klasie w innym temacie, moim zdaniem też jest ona za silna, zbyt duża ilość hp, jak pisałem wcześniej najgorszy jest eliminator rozrzutu, który daje 100% skilla z m4. Bez niego, albo chociaż z ogranicznikiem, osoby musiałyby wykazać się swoim skillem, bo teraz nie mają go na tej klasie w ogóle i tracą go przez to. Tigerek, a twój post moim zdaniem jest zbędny, napisałeś to tylko dlatego że grasz tą klasą i chcesz być w topce i mieć największy lvl, a nie patrzysz na innych graczy co powinieneś robić jako admin '' do dupy '' po prostu niesamowity przekaz.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Guzik
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 29-06-12, 18:04   

bo tak samo plakaliscie jak gralem wyszkolonym snajperem :) . krol nie rowna sie co do wyszkolonego. przegrywacie dlatego wymyslacie jakies durne powody
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Yabari1231



Wiek: 28
Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 22
Skąd: Poznan
Wysłany: 29-06-12, 18:06   

no wlasnie moglibyscie skonczyc to pieprzenie za przeproszeniem. bo mi smutno jak wchodze na to forum. krol ma podwojny skok juz nie potrojny a wyszkolony 1/1 awp + niewidka wiec nie rowna sie co do klasy premium. moim zdaniem ZAZDROŚCICIE!!!!!!!! czolowce serva. czyli pomidorowi dawidowki i tigerkowi i tylko jak to nazwa tiger placzecie i ma racje i jest to zenujace
_________________
Skrzydła też ważą,ich ciężar czujemy na plecach..
~~_b@LL._~~
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
PlayBoy



Nick w grze: Krok po kroku i do celu !
Wiek: 26
Dołączył: 10 Maj 2012
Posty: 201
Piwa: 18/4
Skąd: Opole
Wysłany: 29-06-12, 18:26   

NIE PUACZ :D A ja mogę ? ; p

No 1/10 z m4 przesada, ale no recoil tyż... Proponuje zabrać mu m4 haha xD <haha>
_________________


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guzik



Wiek: 26
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 504
Piwa: 95/57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-06-12, 18:33   

Yabari1231, jak zwykle staję po stronie Tigerka i go broni. Zaraz Dawidek dołączy. :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 29-06-12, 18:33   

Yabari, przed tym jak Pomidor nie grał Królem Strzelców nawet w topce nie był jak dobrze pamiętam, grał ninja i jakoś zbyt dobrze nim nie pogrywał, Dawidek tak samo, kupił Króla dopiero zaczął coś zabijać, przynajmniej jak ja siedziałem przedtem na serwerze i oni grali, nie robili dla mnie żadnego zagrożenia, Tigerek zawsze było dobry, ale Król jeszcze mu to polepszył. Co do zazdrości, jak tak myślisz, to już więcej nie myśl, myślę że jak każdy by chciał mieć tą klasę to by sobie kupił, tylko po co? Ja na przykład lubię grać klasami, którymi wiem że nikt nie gra, albo mała cząstka graczy, wtedy mogę się chociaż pokazać, że coś potrafię.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
przemos05



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 122
Piwa: 7/5
Skąd: Cardiff
Wysłany: 29-06-12, 18:40   

Jak nie ogarnął tej klasy ja na tym serwie grać nie bede do tego był reset teraz takie dawidki pomidory bedą zabijać każdego, jakie my mamy szanse (ci bez premium). Wbiłem z trudnościami strzelca wyborowego lvl 75 a teraz to zaden grac już szansy nie ma nawet z super premium -.- bo krol bedzie zabijał kazdego. Najlepsze jest to ze Pomidor mówi ze ma skilla (ahhaha) bo napier. królem + vip ahhahgahga
 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Guzik, Senoore, element
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 29-06-12, 18:51   

Królem Strzelców jeszcze raz powtarzam swego skilla się niszczy, traci, właśnie przez to, że nie ma rozrzutu, jak Pomidor ma skilla, niech pogra na przykład strzelcem i to udowodni.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
przemos05
element
Projekt X ^^



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 113
Piwa: 5/4
Skąd: Toruń
Wysłany: 29-06-12, 19:45   

Dobrze gadać polać im!
_________________
Polecam :) http://www.wygrajgry.pl/ref/86301
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 29-06-12, 19:56   

a ja gralem wyszkolonym i co teraz powiesz? ze tez nazekaliscie biedaki. raczej to wy powinniscie isc tego skilla najpierw zlapac o nas sie nie martwie. bo ja juz udowodnilem paru graczom ze tak samo gralem 10 lvl jak tym krolem. i tez bylem 2 w ranku teraz 1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Yabari1231



Wiek: 28
Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 22
Skąd: Poznan
Wysłany: 29-06-12, 19:57   

a wy wgl nie jestescie w ranku i co? tiger to chyba najlepszy gracz na tym cod modzie. na bf2 tez widzialem jak cisnol :) . I dobrze gada raczej to wy idźcie najpierw zlapac skila potem piszcie skargi
_________________
Skrzydła też ważą,ich ciężar czujemy na plecach..
~~_b@LL._~~
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
|*Dawidek*|



Wiek: 28
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Poznan
Wysłany: 29-06-12, 20:07   

Guzik napisał/a:
Yabari1231, jak zwykle staję po stronie Tigerka i go broni. Zaraz Dawidek dołączy. :)


Masz rację dołączę, bo to jest żenujące co wy wypisujecie... Płaczecie bo przegrywacie.... tigerek ma racje idzcie po skilla jak grac nie umiecie.... Nie mówię że jestem jakiś mega dobry no ale bez przesady wy tak narzekacie że aż się słuchac tego nie da...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
przemos05



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 122
Piwa: 7/5
Skąd: Cardiff
Wysłany: 29-06-12, 20:19   

Na moje te jestecie wszyscy pojebn. Król strzelcow musi byc osłabiony bo jest za dobry grajcie normalnymi klasami to zobaczycie jak ta klasa jest wkurwia. A nie tak soboe teraz gadasz bo ty nim grasz i wszystkich karasz Dawidek tak wgl ty strzelac nie potrfisz tylko dzięki tej klasie zabijasz wieć przestan pisać na tym forum bo to co wypisujesz to jest żenujące.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
element
Projekt X ^^



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 113
Piwa: 5/4
Skąd: Toruń
Wysłany: 29-06-12, 20:27   

na moje delma niech zrobi ankiete kto jest za osłabieniem a kto jest żeby został taki jaki jest.
_________________
Polecam :) http://www.wygrajgry.pl/ref/86301
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
|*Dawidek*|



Wiek: 28
Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Poznan
Wysłany: 29-06-12, 20:31   

przemos05 napisał/a:
Na moje te jestecie wszyscy pojebn. Król strzelcow musi byc osłabiony bo jest za dobry grajcie normalnymi klasami to zobaczycie jak ta klasa jest wkurwia. A nie tak soboe teraz gadasz bo ty nim grasz i wszystkich karasz Dawidek tak wgl ty strzelac nie potrfisz tylko dzięki tej klasie zabijasz wieć przestan pisać na tym forum bo to co wypisujesz to jest żenujące.


Niewiem jaki nic masz ale wejdz zmienie klasę zobaczymy czy strzelac nie umiem ... pisałem że nei jestem najlepszy... nie po to wydaje pieniądze by teraz klase osłabili chcesz to sobie kurwa kup a nie pitol głupot... po to chyba se te klasy premium i seuper premium.....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 29-06-12, 20:34   

zal mi was. juz wiecej se tu nie wypowiem. bo to zalosne i mam dosyc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
przemos05



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 122
Piwa: 7/5
Skąd: Cardiff
Wysłany: 29-06-12, 20:38   

Ja nie mam nic do ciebie :) Ale denerwujesz mnie takim gadaniem naprawde ten król strzelców jest za dobry. Element tez ma premium a gra normalnymi postaciami żeby nie stracić skilla uwierz mi ze jak pójdziesz na inny serwer to bedzie lamił w pip bo ty tylko grasz bez rozrzutu co ja mam zrobic przeciwko osobą z klasa krol strzelcow ja musze w nich celować a ty tylko full auto i tak leci wszystko we mnie więc pozdro.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Tigerek



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 111
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: p-n
Wysłany: 29-06-12, 20:40   

bylem dzisiaj na innym takze na bf2. i nie lamie wrecz przeciwnie o mnie sie nie martw
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
element
Projekt X ^^



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 113
Piwa: 5/4
Skąd: Toruń
Wysłany: 29-06-12, 20:43   

To grajcie innymi klasami proste...
_________________
Polecam :) http://www.wygrajgry.pl/ref/86301
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
przemos05



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 122
Piwa: 7/5
Skąd: Cardiff
Wysłany: 29-06-12, 21:07   

Dobra mam to gdzieś jak delma chce żeby ten serwer padł to ja nic z tym nie zrobie ale jak delma chce żeby ten serwer miał duża grywalność to zmieni tego krola strzelcow.
_________________
Cześć Gość
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 30-06-12, 09:16   

Yabari, jak piszesz w tym temacie tylko żeby potwierdzać posty Tigerka i za przeproszeniem '' lizać mu dupę '' to się lepiej w ogóle nie wypowiadaj. Tigerek, nie pisałem że ty nie masz skilla, bo widać że go masz, chodziło mi bardziej o inne osoby grające tą klasą. Yabari, co do ranku, każdy gracz jest w ranku, więc możesz jak już coś pisać jaśniej, chodziło Ci o topkę? Jak dobrze pamiętam jestem w 15, a klasą premium nie gram. ;)
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
przemos05
Guzik



Wiek: 26
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 504
Piwa: 95/57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-06-12, 12:48   

element ankieta nic nie da. :P Inni zrobią 20 kont żeby wyszło że Król ma zostać.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BlacK MamBa



Wiek: 30
Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 121
Piwa: 11/34
Skąd: Classic-Zone
Wysłany: 30-06-12, 14:56   

Zbyt duza ilość Hp , zalezy od lvl nie od klasy ....
_________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
przemos05



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 122
Piwa: 7/5
Skąd: Cardiff
Wysłany: 30-06-12, 16:55   

Delma wypowiedz sie bo ten król strzelcow to przesada dlatego jest 10/21 ludzi na serwie bo 4 krole strzelcow nie daja grac zobacz na top4 tylko krole strzelców ogarnij to bo ci serwer padnie
_________________
Cześć Gość
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
isa
Isa



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Cze 2012
Posty: 12
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: słupsk
Wysłany: 30-06-12, 19:08   

krol strzelcow + wyszkolony snajper 2 klasy ktore sa nie do zabicia niema rownosci klas .... te 2 klasy dominuja na serwerze zawsze sa pierwsze w statystykach...
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
przemos05
Francuz



Nick w grze: Francuz
Wiek: 32
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 01-07-12, 10:55   

Grałem chwile na serwie i stwierdzam, że pierwszy raz widzę tak wykokoszoną klasę, nawet w premium takich nie ma. Mam pewien pomysł co do serwera ale to już na pw albo gg.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 01-07-12, 10:58   

Jak dla mnie, Wyszkolony Snajper jest łatwiejszym celem do zabicia niż Król Strzelców i może zostać. Myślę że ta klasa nie jest jeszcze taka przesadzona i z nią gra jest całkiem łatwa.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
element
Projekt X ^^



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 113
Piwa: 5/4
Skąd: Toruń
Wysłany: 01-07-12, 12:17   

Guzik to chyba sie sprawdzi jakie konta głosują to nie problem ...
_________________
Polecam :) http://www.wygrajgry.pl/ref/86301
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
THRIVE



Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 25
Skąd: Suwałki
Wysłany: 01-07-12, 19:56   

Też jestem zdania, żeby usunąć albo przynajmniej osłabić króla fullauto. Król na średnim dystansie jest nie do pokonania, bo może wpakować 30 celnych kul bez wysiłku, gdy inne klasy muszą chodzić na boki co 3-4 kule bo recoil. -.- Kiedy król strzelców jest na serwie, gra sprowadza się do tego, że wszyscy się chowają za ścianami, bo fullauto w plecy to jedyny sposób, żeby zagrozić tej klasie...
_________________
THRIVE
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry