Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ciermpie
22-01-15, 22:59
Poradnik AWP
Autor Wiadomość
Kawior



Wiek: 27
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 1215
Piwa: 199/74
Skąd: Opatkowice
Wysłany: 27-06-12, 14:30   Poradnik AWP

Najpierw kilka wiadomości dotyczących AWP

1. Jeżeli chcesz zacząć grać z AWP to bądz pewny że potem będzie problem z powrotem do M4A1 i AK47 więc od razu mówię.

2. AWP jest tylko i wyłącznie na daleki dystans, dlatego proszę was nie raszujcie z AWP, tylko rób cover (czyli osłaniaj) graczom z przodu lub też zabezpieczaj tyły.

3. Do AWP jest potrzebny znakomity refleks, dzięki któremu będziesz mógł szybciej reagować na wybiegającego przeciwnika zanim on Cię zabije.


Trening AWP

1. Najpierw opanuj AWP, czyli pograj z botami i przyswój se AWP, czyli porób se zmianę broni po strzale itp.

2. Pamiętaj że zawsze gdy strzelasz z AWP, musisz być w miejscu choćby przez jedna setną sekundy, bo gdy ruszymy się na czas strzału kula nam ucieka i nie trafiamy w przeciwnika, dlatego jest to bardzo ważne bo nieraz są sytuacje że zapominamy lub nie mamy czasu na przykucnięcie ale jest warto bo te setne sekundy mogą sprawić że mamy większe szanse na zabicie wroga.

3. Refleks, jest to jedna z najważniejszych rzeczy w AWP, dlatego najlepszym treningiem jest sobie mierzenie odległości np: jak pilnujesz żeby nikt nie wybiegł zza ściany, to najlepiej jest trzymać celownik jak najbliżej tej ściany żeby szybciej zabić wroga, no i niestety zdarza się że brakuje nam refleksu, dlatego dobrym sposobem jest robienie sobie treningów z dnia na dzień czyli trzymać celownik coraz bliżej ściany.

4. Szybkość strzelania. Nie którzy zanim oddadzą strzał z AWP muszą się przymierzać, a przez to maleją szanse na zabicie wroga, tak więc, najlepiej jest se potrenować szybkość strzelania, czyli starać się szybko posługiwać myszką i oczywiście celownikem do AWP.

5. Pamiętaj!, staraj się strzelać z AWP blisko ściany, a to dlatego że jak strzelasz z AWP to na czas ładowania chowaj się za ścianą.

6. Strzelanie bez zooma jest bardzo trudne, osobiście moim zdaniem ja zooma już mam opracowanego niemalże do perfekcji i ćwiczę teraz na DM strzelanie bez zooma, dlatego wam radze, że jak już opanujecie zoom to zacznijcie strzelać bez zooma bo to się przydaje na bliskie odległości. Żeby strzelać bez zooma to najpierw wejdź sam na serwer i zrób sobie cel na ścianie, następnie wyceluj do niego zoomem, potem zamknij zooma i strzel bez zoma i trafisz w miejsce gdzie zaznaczyłeś, dlatego ważne jest wyczucie celownika, wyobraź sobie zoom lub celownik przy AWP i trenuj.
 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Sh00ter, PO co w To Gras, AMAZING HISTORY, KLATKER
laptop0



Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 49
Piwa: 2/2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 06-07-12, 07:27   

Takim dobrym sposobem do strzelania z AWP jest tak zawany FAST ZOOM ;) polecam go bardzo, lecz jest on raczej trudny do opanowania... Sam staram sie go uzywac ale wychodzi rzadziej niz czesciej... ;p
Polecam ten filmik ale jest on niestety w jezyku angielskim, co moze sprawic trudnosc zrozumienia ;p
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BialyMis



Wiek: 33
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 6
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Białystok
Wysłany: 06-07-12, 09:31   

Nom tak jak kolega up trudny do opanowania lecz jak gra się już 5,5roku w cs to ogarnia :) .
_________________
Pisząc do mnie zachowaj poprawną polszczyznę.
Nie obrażaj,wyzywaj.
Nie odpisuję na wiadomości typu siema,elo.
steam:RemixBialyMis.
gg:35746498
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Frendzel
Gram Kolanem :D



Wiek: 26
Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 224
Piwa: 25/22
Skąd: Z Bajki
Wysłany: 12-07-12, 19:24   

Na pewno się przyda ;) Miło się czytało.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Sh00ter
Sh00ter



Wiek: 27
Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 39
Piwa: 3/20
Skąd: Siedlce
Wysłany: 13-07-12, 15:54   Poradnik AWP

Bardzo dobry poradnik dla tych którzy zaczynają lub grają snajperem.Ja bym sam zaczoł grać snajperem ale ja wole M4 i AK.Ale może sie przyda...Masz odemnie piwko :|:D
_________________
Sh00ter
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
LOLO



Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 18
Piwa: 1/4
Skąd: ********
Wysłany: 13-07-12, 23:13   

Napewno sie przyda , ]
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
THRIVE



Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 25
Skąd: Suwałki
Wysłany: 14-07-12, 09:18   

Czytanie poradników takich jak te tak na prawdę g*wno daje... Kiedyś się takich naczytałem i nic mi to nie dało, jeżeli chcecie strzelać lepiej z AWPy to pooglądajcie sobie markeloffa, Luqa, Delpana. Refleks to nie wszystko. Przede wszystkim ustawienie się względem przeciwnika i movement to klucz do wygranego starcia.
_________________
THRIVE
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 27
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 14-07-12, 15:25   

Też myślę że czytanie poradników daje mało, lepiej pouczyć się w praktyce czegoś swojego. Tym bardziej poradnik snajperki którą trzeba po prostu nacelować i strzelić, ewentualnie szybko zmieniamy po strzale z powrotem na broń i znowu strzelamy, tak w kółko. Punkt 5, to już jaja, chyba oczywiste że z snajperką musisz się chować, chyba nie będziesz stał na środku mapy i namierzał na wroga 10 sekund. Nie mówię że poradnik jest zły, dobrze że masz chęci takie coś pisać, ale dla mnie się nie przyda.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ForumowyHejter
Zawód: Hejter.



Wiek: 28
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 18
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 15-07-12, 19:13   

Przyda się, ale nie wszystko jest tak idealnie opisane.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
OMEN



Wiek: 31
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: Z Wrocka
Wysłany: 16-07-12, 13:23   

A ja bym mu dał warna za nie podanie źródła
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
PO co w To Gras
Strzelec Wyborowy



Wiek: 27
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 14
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Poland
Wysłany: 18-07-12, 13:06   

Dobry poradnik, pomogłeś mi z tym żeby strzelać z miejsca choćby na setną sekundę
Jednak nie pojmuję, jak niektórzy gracze trafiają w locie, czyli jak skaczą i strzelają itp.
Napij się piwa ^^ (+)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
AMAZING HISTORY



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 24
Piwa: 2/1
Skąd: jestes
Wysłany: 21-07-12, 13:33   

Masz piwo dobry poradnik ;p
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
KLATKER



Wiek: 26
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 43
Piwa: 2/4
Skąd: z Empika
Wysłany: 24-07-12, 17:49   

Dzięki za poradnik, zawsze słabo mi szło z AWP lecz mam nadzieje że dzięki temu poradnikowi stane się lepszym snajperem :p
+Piwo
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BuBu.^^



Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 323
Piwa: 21/1
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 24-07-12, 18:01   

Nie dość że sam nie napisałeś tego poradnika tylko go zmodyfikowałeś, nie podałeś źródła. Z resztą ten poradnik jest beznadziejny. Nie w nim mowy o scrollowaniu. Nawet nie wspomniałeś że trzeba zoom_intensitivity ustawić podług myszki i gracza. I jeszcze o paru rzeczach nawet słowa jak np o skanowaniu z awka. Jednym zdaniem wielkie gówno ten poradnik.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry