Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kisielowaty
14-08-14, 19:43
WORLD OF TANKS -= Pytanie do graczy =- KTÓRY CZOŁG?
Autor Wiadomość
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
  Wysłany: 17-07-14, 16:26   WORLD OF TANKS -= Pytanie do graczy =- KTÓRY CZOŁG?

Mam do was pytanie, ale przed tym spamem i oszustwami jakie na pewno będą. Podajcie swoje Tiery, dywizje/plutony i ulubione czołgi.

Mam wielki dylemat z czołgami typu Medium/średnie w które drzewko pójść ?

BRYTYJSKIE: FV4202
NIEMIECKIE: E 50 Ausf. M

Uzasadnijcie swoją wypowiedź; Wadami i Zaletami czołgów i drzewek. jak spisują się w dywizji. I jak oceniacie ich moc.

Pozdrawiam. <czytaj>

Odpowiedzi będą nagradzane: <piwo>
_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Frendzel
Gram Kolanem :D



Wiek: 26
Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 224
Piwa: 26/22
Skąd: Z Bajki
Wysłany: 18-07-14, 18:01   

tiery to X-is-4 E-100 IS-7 IX-E-75 VIIII-Is-3 Su-101 T26E4 VII-Su-122-44 i tam jeszcze pare innych pierdół nie chce mi się wymieniać.
Ulubione to is-7 su-122-44 e-75 kv-1.
Więc tak, ja na twoim miejscu wybrałbym linię niemiecką. Moim zdaniem są tam lepsze czołgi. Masz panterę z tą spamiącą lufą,masz panterę II która jest bardzo wszechstronnym pojazdem i masz oczywiście E-50 który jest świetnym czołgiem,dodatkowo najlepszym do taranowania w całej grze. A linia brytyjska to nic specjalnego do tieru VIIII czyli Centuriona MK.1. Niesamowite działo dosyć dobra mobilność tak samo jest z centurionem 7/1. A wszystko przed tym czyli comet,matildy i inne pierdoły są lipą. Może poza cromwellem bo dużej ilości ludzi on się podoba,pewnie ze względu na mobilność i działo.Jeśli chodzi o same X. Obydwa pojazdy są świetne lecz więcej zalet jest po stronie E-50 M. Niemiec osiąga lepszą prędkość,ma grubszy pancerz kadłuba,lecz pancerz wieży brytola zgniata system. 196 mm o ile się nie mylę z boku. Sic! Jeśli chodzi o mobilność to nieco lepiej prezentuje się angol. Działa są niemal podobne bo o ile pamiętam rozrzut angola to było 0.33 albo 32 a u niemca 30. Ale warto zauważyć że angol ma te ciekawe pociski odłamkowo burzące z penetracją 210,ale moim zdaniem nie warto ich używać. Penetracja niemal taka sama.Angol ma lepszy kamuflaż ale nie sądzę żebyś chciał kampić medem. I gra niemcem jest chyba nieco łatwiejsza. Możesz się przynajmniej skątować bo po bokach ma 80mm a angol tylko 50 więc side-scrapingu na angolu raczej próbować nie warto.
_________________
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
z1uteK
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
Wysłany: 19-07-14, 23:13   

Też tak myślę, ale do wojny klanów robię dwie linie, ponieważ czołg brytyjski może i gorszy od niemca, ale jak zauważysz podatność na zapalenie silnika niemiec ma wysokie a w atakującym klanie, mają teksturki z widokiem na moje zasoby paliwa, działa samobieżne przeciwnej drużyny ubiją nas na respie jak nie zrobmi czegoś konkretnego niemiec podatność na ogień 45% a brytol 20% ale dzięki za info. pierwej zrobię niemca ;)

Masz piwo ;3

[ Dodano: 22-07-14, 12:20 ]
Frendzel, a jakie działo samobieżne polecasz... ? No i przydałby mi się jakiś porządny skin letni, zimowy... ;3
_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry