Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
20-06-14, 13:17
RAKIETY, BŁYSKAWICE, DUCHY ?!

Czy zgadzacie się, ze mną?
TAK !
44%
 44%  [ 8 ]
NIE !
55%
 55%  [ 10 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
  Wysłany: 02-04-14, 20:55   RAKIETY, BŁYSKAWICE, DUCHY ?!

Powiem tak, poświęcam na tą grę, sporo mojego cennego czasu, ale to już przesada, weźmy pod uwagę to, że mianowicie rakiety, błyskawice i duchy, są dosyć za silne, jestem za tym, by zmniejszyć moc tych perków przynajmniej o 25%. Może nie jestem tak jak napisała poniżej Netia, by je usunąć, po to one są, żeby można było nimi się posługiwać, ale jak ja np; na mapie Assault_1337, wchodzę po drabinie, i nagle w ściane uderza rakieta, i leżę po 11 sekundzie gry, to już przegięcie, Te słowa kieruję do administratorów, zobaczcie, że taki Waldek, nie daje nikomu grać, początkowi gracze nie mają szans, do tego by się rozwinąć. Proszę o dokładne przejrzenie tematu, od A-Z... Bo już wiele osób na say_team, po ataku Waldka, pisze, że taka gra niema sensu jak grają tutaj takie napaleńce na klasę Wsparcie Ogniowe, Famaster, Terrorysta, czy tam właściciele perków o nazwie "Duchy Poległych" przy okazji Naukowiec z perkiem Morfina 1/2 czy tam Duchy 1/2. To katastrofa, zasypują nas swoimi działkami co każde odnowienie, myślę, że to jest BUG, ponieważ z takimi błędami nie spotykam się na innych serwerowaniach.

TO NA TYLE!
Dziękuję z góry.
ZIUTALKE !
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Disco Cypis
h0w?!
Legenda



Nick w grze: Ładowanie..
Wiek: 26
Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 333
Piwa: 83/129
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-04-14, 21:09   

Ziutek nie przesadzaj jak sam napisales ze jesli ktos gra klasa naukowiec i ma morfine 1/2 to zasypuje dzialkami na takim assaulcie pragne sobie przypomniec ze sam korzystales z podanego przez siebie przykladu i byla niezla "frajda" z tego ze kazdy padal bo dzialka byly zewszad ale jak ktos sie tym posluguje to juz zle... Druga sprawa rakiety pioruny duchy teraz bedzie kazdy "plakal" ze pada od rakietki waldka pragne zauwazyc ze jest to klasa wsparcie ogniowe ktora glownie ma na celu zgromadzenie max. inteligencji aby wiecej zabierac o to przeciez tutaj chodzi... Jezeli trafi na duszki to juz jest perk mowi sie trudno ladujcie w hp i wytrzymke zamiast kondychy czy intel. gdzie w niektorych klasach jest to zbedne a nie pedziecie na "strzala" co do blyskawic sie nie wypowiadam bo juz byl poruszany ten temat. KLASY TO KLASY PERKI TO PERKI nic nie zrobicie rozumiem ze glownie chodzi tu o nowych graczy no ale wy tez kiedys napewno byliscie w takiej sytuacji gdzie zaczynaliscie od nowa...
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Taka Sytuacja.^^
Indes



Nick w grze: Indestrucktible .
Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 46
Piwa: 11/8
Skąd: cs_max
Wysłany: 04-04-14, 15:23   

Zgadzam się. Sam gram elektrykiem i widze jak to jest jak wpadam na respa i tu koleś nowy co ma 120 hp, puszczam pioruna i leży bez żadnych szans. Proponuję dodanie czegoś w stylu piorun/rakieta może brać maksymalnie 100 dmg.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 04-04-14, 16:25   

Pograłem dzisiaj troszku i mam taki czy owaki wgląd na tą sytuacje i myślę, że DMG jest ciut przesadzone. Sam piorun zabiera mi przeciętnie 100-120 hp dołóżmy do tego ostrzał gracza + inny czynniki zewnętrzne jak 3 gracz. Ja wiem, że wy grając tymi klasami tego nie widzicie ale to naprawdę jest mocne. Ja nie daje sb rady z elektrykami ( waldek to inna sprawa :p ) chociaż mam całkiem dobry lvl i spore doświadczenie w graniu. A teraz weźmy nowego gracza. Ma on od 110 do 130 hp , czyli dla was jest to piorun| i seria z karabinu :/ Lipa trochu :) Jestem za osłabieniem perków typu rekiety, lub pioruny.
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Waldi53



Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 72
Piwa: 16/18
Skąd: kupienin
Wysłany: 05-04-14, 12:18   

może i macie racje :) zmiejszcie ten dmg z rakiet/piorunów/duchuw o kilka procent i prawdopodobnie bedzie sie przyjemniej grało. ten post powstał tylko dlatego że ja wszystkich denerwuje rakietami, ale WO nie ma innych atutów tylko rakiety, ciężko sie bedzie grało zwykłem "szarakowi", jak osłabicie tą klase :)
śmieszy mnie tylko to, ze czym bym nie grał to płaczecie ze ta klasa jest za dobra i trzeba ją osłabic... z amadkiem tez tak było. róbcie co chcecie :)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
wirrtex O.o
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-04-14, 03:24   

Lekko osłabiono umiejętności klasom tj. :
- Wsparcie Ogniowe
- Czolgista
- Elektryk
- Famaster
- Terrorysta

Trochę mocniej osłabiono perki:
- Salwa Rakietowa
- Duchy poległych

Po dokładne wartości zajrzyjcie na serwer i wpisując /klasy lub /perki .
Większa zmiana spotkała elektryka, ma on teraz nieograniczoną liczbę piorunów, którymi może ciskać w 20 sekundowych odstępach.

Ziutalke napisał/a:
przy okazji Naukowiec z perkiem Morfina 1/2 czy tam Duchy 1/2. To katastrofa, zasypują nas swoimi działkami co każde odnowienie

Pisałem o tym również w dziale bugów, gdy chodziło o Naukowca. Ma on teraz jedno działo na rundę, nie ważne czy się zrespi oraz nie może już się działko "zapaść" gdy na nim stoi, bo ponoć było ciężko trafić.
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
h0w?!, Netia
h0w?!
Legenda



Nick w grze: Ładowanie..
Wiek: 26
Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 333
Piwa: 83/129
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-04-14, 09:41   

Teraz zapewne kazdy jest zadowolony z tych mniejszych jak i w mniejszosci wiekszych zmian ktore wprowadziles Delma na serwer i nie bedzie juz zakladania tematow o oslabienie klasy,perku plakania i zalenia sie bo to co wykonales i tak jest juz w pelnym stopniu dobre,kazdy sie z tym zgodzi ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
Wysłany: 09-04-14, 16:39   

W sumie, teraz jest dobrze ;3
_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry