Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
20-06-14, 14:12
[Propozycja] Naukowiec
Autor Wiadomość
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 14-02-14, 16:55   [Propozycja] Naukowiec

Witam Wszystkich !
Od jakiegoś czasu została wprowadzona nowa Premka, którą jest "Naukowiec" jest to dość dobra klasa, która posiada działka z całkiem niezłym DMG. Moja propozycja jest następująca, chciałbym aby DMG z działek było mniejsze, oraz by każdy z perkiem "Ubranie Wroga" nie otrzymywał obrażeń z działek, to by była taka zmyłeczka :p Kolejną propozycją jest to by dodać w Regulaminie Gry by nie stawiać działek przy Hostach, oraz w przejściach. Teraz praktycznie każdy gra Naukowcem i daje działka, ja rozumiem, że to jest Premka i musi ona jakoś być dostosowana do "dobrej" gry bo pieniądze na nią poszły, ale bez przesady. Teraz nie ma gry, gdyż pół Serwera gra tą klasą.... dla nich może i jest frajda, ale dla reszty to udręka.
Pod tematem wypowiadajcie się i piszcie co o tym myślicie.

P.S Nie jestem płaczkiem, tylko denerwują mnie powoli te działka... przy hostach na Assaulcie stawiają po 8 działek, w przejściach po 5 i nie da się grać. Wypowiadajcie się, w kupie siła.


Pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 14-02-14, 17:05   

Jestem na nie, jak nikt nie grał Naukowcem to nikomu on nie przeszkadzał, jedna osoba nabiła nim większy poziom, to teraz dużo graczy gra nią, bo zauważyli że jest fajna na wyższym poziomie, ale to tak jak każda klasa. Nie ma sensu jej pogarszać, działko idzie zniszczyć i to powinno graczom wystarczyć. Co do podpunktu w regulaminie, jestem za, aby działek nie stawiać przy hostach i perfidnie obok bs`ów, bo niestety jest to prawdą, że wystarczą 2-3 osoby grające Naukowcem i postawią działka obok siebie, cele mapy są nie możliwe do wykonania.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
h0w?!
Legenda



Nick w grze: Ładowanie..
Wiek: 26
Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 333
Piwa: 83/129
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-02-14, 17:05   

Powiem tak sam osobiscie posiadam premki czasem pogram naukowcem i nikt sie nigdy nie skarzy na to ze moje dzialko go zabilo mowi sie trudno,rowniez nie spotykam sie z czesta sytuacja gdy ktorykolwiek gracz stawia dzialko i mnie zabija badz odbiera duzo dmg najwidoczniej ty jestes taki mocny ze gracze nie maja na ciebie sposobu i z desperacji posluguja sie ta klasa zeby wkoncu zabic oczywiscie mowa tez o innych mocnych kolegach.Nie mam zastrzezen do tej klasy wiec jestem na Nie :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
MacaczSkarpet
TUPAC WRÓCI



Wiek: 26
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 64
Piwa: 1/29
Skąd: Ełk
Wysłany: 14-02-14, 17:08   

Działko nie bije dużego DMG, do tego ma małą wytrzymałośc. To, że mnóstwo działek bije dużo to chyba normalne. Skoro jedno bije po 20 to 8 bije po 160, logiczne. Co do miejsca ich stawiania to się nie wypowiem, bo DMG działka przemawia za zakazaniem stawiania ich w kluczowych miejscach, ale ich wytrzymałośc jest na tyle mała, że łatwo je rozwalic.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 14-02-14, 17:08   

To jest klasa premium ludzie za to placa i klasa nie jest wcale taka dobra gramy w kilka osob dla beki ta klasa i juz placza bo baty dostaja zalosne sie to juz robi <rzygi>
_________________
R#.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
MacaczSkarpet
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 14-02-14, 17:10   

Ok to reszta klas co ma rakiety/nalot itp też na bsie hostach ich ma nie używać. Tak samo perków typu TG, GG.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 14-02-14, 17:14   

Ale jaki duży DMG ? Działko wali max 40DMG. Kilka osób zaczęło nią grać płacz że za mocna klasa, tyle że Cieniu przedstaw także słabą strone działka. DZIAŁKO MA BARDZO SŁABĄ WYTRZYMAŁOŚĆ I MOŻA JE SPOKOJNIE, UMIEJĘTNIE ROZWALIĆ.

P.S Nawiązując do Gruszki postu takie Wsparcie Ogniowe wali na full inta z rakiety 130DMG gdzie to jest bardzo duży DMG na klase FREE, albo taki Rusher na full speed, hp jest nie do zabicia przez zwykłego gracza. Ma na myśli (WRadon1910 oraz Orzeł Biały 130+LVL). Perki typu GG/TG lecisz i rzucasz w respy na mapach de_max, rats_1337_32, de_paintball i cały team pada to także powinny być zabronione na takich mapach.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-02-14, 17:22   

Owszem ma słabą wytrzymałość, ale gdy ktoś ma 100 inta i postawi działko to takiego 1-20Lv ma na 2-3 strzały.... ja mam 100 wytrzymki i dostaje po 30 ze strzała.... a działko co 1s wali jednym strzałem.
Nie mówię o jakichś kolosalnych zmianach ...... tylko takich w normie.
Wypowiadacie się głównie na temat siły działka, a ja także dałem propozycję, żeby gracze z perkiem "Ubranie Wroga" nie otrzymywali DMG z działka, to by była taka zmyłka.


Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez Cieniuu 14-02-14, 17:27, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Marian
LEGENDA



Nick w grze: MariaN
Wiek: 26
Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 63
Piwa: 10/34
Skąd: Rydułtowy
Wysłany: 14-02-14, 17:26   

Dziwne że ci bije po 30 ...

Ja też mam 100 wytrzymki i jakos DMG tego działa nie osiąga nawet 20
Co do propozyzji jestem na NIE niech to zostanie tak jak jest nikt nie to nie narzeka...(z 1 wyjątkiem-.- )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-02-14, 17:30   

Marian napisał/a:
Dziwne że ci bije po 30 ...

Ja też mam 100 wytrzymki i jakos DMG tego działa nie osiąga nawet 20
Co do propozyzji jestem na NIE niech to zostanie tak jak jest nikt nie to nie narzeka...(z 1 wyjątkiem-.- )



Wszystko zależy od inteligencji Naukowca, gdy ktoś posiada FULL inta i postawi działko to sobie sprawdź ile dostaniesz DMG :) widzę, że ten Serwer robi się dla bardzo wytrwałych ludzi. Osobiście gdybym teraz wszedł na Serwer i posiadałbym 1Lv np. Amadeuszem, to nabiłbym 7Lv i skończyłbym grę :p bo nie da się grać w takich warunkach. Marian porównaj sobie mój poziom z nowymi graczami z 1Lv.... skoro ja dostaje 30 to ile dostają oni ? Głównie propozycja ma na celu dobro nowych graczy, oraz takich którzy posiadają przedział Lvl'owy 10-35.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 14-02-14, 17:57   

Zobacz że działko wali 15(+0.1 INTA)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Biedronkarz



Nick w grze: Biedronkarz
Wiek: 25
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 310
Piwa: 40/61
Skąd: Siedlce
Wysłany: 14-02-14, 18:06   

Już naprawdę przesadzacie.Klasa jak klasa, ja nie mam z tą klasą problemów działka można łatwo zniszczyć.Nie gram tą klasą, ale każda klasa na wyższym poziomie jest dobra i już skargi taka prawda.Zostawcie tak jak jest.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Lupy1905
Netia


Nick w grze: Netia
Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 110
Piwa: 32/63
Skąd: Lubin
Wysłany: 15-02-14, 08:57   

Jak chyba wszyscy zauważyli przeważnie pod koniec mapy działko zaczyna zabijać osoby że swojego team'u co się zaczyna robić irytujące. Mam nadzieję że da się to naprawić. Resztę nie trzeba zmieniać. Ja mam full wytrzymałości i zabiera mi max po 20 dmg więc to nie jest dużo :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guffy.
1000 Postów chcę



Nick w grze: {W}eteran{P}layer|Guffy.
Wiek: 27
Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 378
Piwa: 29/89
Skąd: Jesteście?
Wysłany: 15-02-14, 12:40   

Mi dmg działka nie przeszkadza i najlepiej żeby zostawić tak jak jest Ale trzeba naprawić to że zabija swoich.
_________________
Gość Masz Problem ? Chcesz Się Coś Dowiedzieć ? Chętnie Pomogę, Napisz Do Mnie.


Głosuj Codziennie ! || COD || DD2 || ZM ||
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry