Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
21-01-14, 10:00
[Skarga] Gruszka
Autor Wiadomość
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 20-01-14, 20:11   [Skarga] Gruszka

1. Twój nick: Elite COD # .Cieniuu~
2. Nick Admina: Gruszka
3. Data zdarzenia: 20.01.2014 r.
4. Dowody: Demko, jak wyjdzie, to wstawię.
5. Co zrobił: Mam już serdecznie dość banów od tego człowieka.... teraz dostałem bana na 1h z powodem "obrażasz" to jest śmiech na sali .... dzień przed dostałem bana z powodem "Obrażasz" na 12h .... dzisiejsza sytuacja wyglądała następująco :
Wbiłem na Serwer, coś tam pogadałem z ziomkami, po czym "50CENT" coś tam się przy sapał do mnie, że jestem lamusem i wpisuje non stop "reset" no to ja do niego coś tam napisałem, żeby siedział cicho i dodałem "leszczu"po czym Gruszka wlepił mi bana na 1h, a temu 50CENT dał na 15min.... to już zaczyna mnie wkur.... bo wchodzę na Serwer by pograć, a to nie moja wina, że jakieś leszcze się sapią do mnie i potem tylko ja obrywam. Gruszka, weź ogarnij te swoje 4 litery i zważaj na to co robisz, bo ja tego nie będę tolerował, widziałeś swoją twarz w Grze ? widziałeś, chcesz więcej ? nie prowokuj mnie i daj mi normalnie grać.... jeśli się nie ogarniesz, to zobaczymy kto będzie taki cwany. Na koniec chciałbym dodać, że ban z przed jednego dnia, który otrzymałem na 12h był za to, że napisałem do 50CENTA : "Zaraz Cię dojade, leszczu" i za to bana dostałem.... a oczywiśćie 50CENT zaczął....hahahahahahaahahaha PORAŻKA.
Na serwerze tyle graczy przeklina, wyzywa się, obraża i nie dostają banów ... tylko Admin piszę na @say "Kultura" a gdy ja napiszę "leszczu" to mam bana na 1h lub 12h PORAŻKA poraz kolejny, odechciewa mi sie już tutaj grać, lecz gdy odejdę, to zostawie coś wam napamiętke.


Pozdro i ręcę mi opadają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Inscore'
SMAGALAZ



Nick w grze: cziter
Wiek: 27
Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 379
Piwa: 59/9
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-01-14, 20:22   

Cytat:
a to nie moja wina, że jakieś leszcze się sapią do mnie i potem tylko ja obrywam
dla ciebie nie jestem zadnym leszczem i bedziesz tu juz obrywal caly czas hehe

Cytat:
ł, widziałeś swoją twarz w Grze ? widziałeś, chcesz więcej ? nie prowokuj mnie i daj mi normalnie grać.... jeśli się nie ogarniesz, to zobaczymy kto będzie taki cwany.
nie badz taki hop do przodu bo to juz sa grozby trolu internetowy

Cytat:
za to, że napisałem do 50CENTA : "Zaraz Cię dojade, leszczu" i za to bana dostałem.... a oczywiśćie 50CENT zaczął....hahahahahahaahahaha PORAŻKA.

CO HAHAHAH nawet z toba nie pisalem i chyba mnie nie bylo wtedy na serwerze bo nic takiego nie pamietam.

Cytat:
odechciewa mi sie już tutaj grać


droga wolna, ELO

Cytat:
lecz gdy odejdę, to zostawie coś wam napamiętke.

JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC!
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20-01-14, 20:26   

Delmus, ogarnij tych leszczy, bo mi już ręce opadają ....


// Inscore, sklej wary małolacie .... demko chcesz ? nie kompromituj się...
SZKODA SŁÓW.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Inscore'
SMAGALAZ



Nick w grze: cziter
Wiek: 27
Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 379
Piwa: 59/9
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-01-14, 20:35   

Cytat:
Delmus, ogarnij tych leszczy, bo mi już ręce opadają ....

Nie powtarzaj sie mistrzu riposty.

Cytat:
// Inscore, sklej wary małolacie


SORY, ZAPOMNIALEM ZE ROZMAWIAM Z GOSCIEM CO MA 30 LAT.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 20-01-14, 20:45   

Wcześniej dostałeś bana za obraze Kisiela. Jak widzisz nie pomogło i dalej obrażasz.

50CENT pierwszy raz obraził co widać w AMX a Ty drugi. Dostał bana na 15 minut Ty na godzinę. Jak chcesz zmienie mu na 1 godzinę a Tobie na 4.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20-01-14, 21:38   

Obraze Kisiela ? a od kiedy słowo "leszcz" to obraza ? TU SIE PUKNIJ ....
I widzicie chłopaki już mnie zdenerwowaliście, i zobaczymy..... :)

1 raz obraził mnie 50CENT ? chyba śmieszny jesteś... i zaraz do wale kolejną skargę, za to, że nadal faworyzujesz i rzucę Ci dowodami w twarz, że jestem pozerem i zakłamanym małolatem... te warny, to wiesz, gdzie możesz sobie wsadzić.....
1 raz bo go faworyzujesz, demko wrzucę i zobaczymy... już niestety dźwignia zapadła, i nawet twoje przeprosiny nie pomogą, zobaczymy....

Ty i ten twój Inscore <facepalm> <facepalm> oj zobaczymy małolatki ZOBACZYMY ..... Grucha, oj zobaczymy.... zobaczymy !!!!! podlininkuje Ci pewne strony... zobaczymy !!

Delmus, ogarnij ich i masz mi zdjąć warna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
WRadom1910



Nick w grze: WRadom1910
Dołączył: 16 Paź 2013
Posty: 33
Piwa: 4/3
Skąd: Z internetu
Wysłany: 20-01-14, 21:48   

dzisiaj podobna sytuacja chyba też Gruszka wcześniej 50cent wyzywał mariana czy kogoś nie było interwencji a jak zacząłem jechać z tym 50cent żeby się ogarnął i w ogóle dostałem bana a tamten nie wiem, i nie ladnie adminie który mnie zbanował żeby popierać zapędy konfidenckie. bez pozdrowienia dla tego adma ;)
_________________
GDYBY NIE URSUS GDYBY NIE RADOM TO BYŚ WPIERDALAŁ CHLEB Z MARMOLADĄ!!!

ŚmK!!!!!!!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Netia


Nick w grze: Netia
Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 110
Piwa: 32/63
Skąd: Lubin
Wysłany: 20-01-14, 22:04   

Cieniu z jakiej racji ma Ci zdjąć warna ? Skoro wyzywasz to ban słuszny. Ciebie nie było na forum i wszyscy się dogadywali a przyszedł. Pan cieniu i znowu zaczyna się dziać to co wcześniej. Delmus już Ci coś napisał że masz się ogarnąć z tymi skargami więc nie wiem po co zaczynasz chyba żeby się tylko ośmieszyć i żeby Delmus zbanował na forum.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20-01-14, 22:14   

Netia napisał/a:
Cieniu z jakiej racji ma Ci zdjąć warna ? Skoro wyzywasz to ban słuszny. Ciebie nie było na forum i wszyscy się dogadywali a przyszedł. Pan cieniu i znowu zaczyna się dziać to co wcześniej. Delmus już Ci coś napisał że masz się ogarnąć z tymi skargami więc nie wiem po co zaczynasz chyba żeby się tylko ośmieszyć i żeby Delmus zbanował na forum.



Bo słowo "leszcz" to nie obraza ? nikogo nie wyzywam ? 50CENT sam zaczął coś tam sapać do mnie, więc się broniłem i napisałem jedno niewinne zdanie w jego kierunku, w którym było zawarte "leszcz" i za to dostałem bana na 1h, wcześniej jednak dostałem na 12h za to samo, że kłóciłem sie kulturalnie z Kisielem i napisałem do niego "leszcz" . JA SOBIE NIE POZWOLĘ NA TAKIE TRAKTOWANIE, żaden byle admin nie ma prawa mnie banować, za takie rzeczy, na Serwerze ciągle ktoś się wyzywa, wulga, ale ADMIN piszę na say@ "Kultura" i jest spokój, a ja za "leszcz" dostaje bana na tak długi okres, i nawet ten "leszcz" nie jest obrazą w żadnym stopniu, widać jakiego mamy Admina w Sieci.... niepełno.,...

Dobrze ujęłaś Pan Cieniu, i macie mnie szanować, jak się ogarnąłem ze skargami, uspokoiłem się, wyciszyłem.... ale co mam zrobić, jeśli taki Gruszka banuje mnie na 12h lub na 1h za słowo "leszcz " to mnie szlak trafia. FAWORYZACJA poziom 99, GZ Gruszka.

Delmus, ma mnie zbanować na FOrum ? śmiech na sali.... szanujcie mnie, a ja was będę szanował.

Chce tylko by była sprawiedliwość, chce sobie normalnie pograć, jak zauważyliśćie na Forum nie wchodzę tak często, bo gram, a jak gram to mnie banują za "byle gówno". KONIEC KROPKA i nie spamic mi tutaj.


Pozdro i RĘCĘ OPADAJĄ .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 20-01-14, 22:19   

Będzie demko to je tu wkleje dla świętego spokoju.

50CENT: Idę na policje

Radom: Ssij pałe konfidencie

Za to dostał bana.


Jeśli 50CENT dalej będzie obrażał to będzie dostawał większe bany, do tego skoro obrazał Mariana to czemu on go nie zbanował??

Nikt Ci warna nie zdejmie.

Ban słuszny.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Ostatnio zmieniony przez Gruszka 21-01-14, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Inscore'
SMAGALAZ



Nick w grze: cziter
Wiek: 27
Dołączył: 18 Wrz 2012
Posty: 379
Piwa: 59/9
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-01-14, 23:15   

Cytat:
dźwignia zapadła



Cytat:
wcześniej 50cent wyzywał mariana czy kogoś nie było interwencji

nie mieszaj 2 tematow. Gadalem z nim wtedy na tsie i to byly jaja

Cytat:
Ty i ten twój Inscore <facepalm> <facepalm> oj zobaczymy małolatki ZOBACZYMY ..... Grucha, oj zobaczymy.... zobaczymy !!!!! podlininkuje Ci pewne strony... zobaczymy !!
wez sie nie spoc czlowieku

Cytat:
Delmus, ma mnie zbanować na FOrum ?


Nie ukrywam, ze PRAWIE wszyscy na to licza, wtedy nie bedzie niepotrzebnych spin.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
wirrtex O.o
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 21-01-14, 10:00   

Tutaj demko: http://202891.hltv1.pukaw...-1390244880.zip

Po przemyśleniu i Twoim przyznaniu się, że wielokrotne upublicznianie mojego wizerunku w grze to także Twoja sprawka dostajesz bana na zawsze jak Twoi koledzy - możesz się od niego odwołać i czekać na decyzje administratora.

Zamykam.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry