Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
11-01-14, 14:06
Faworyzacja bY Matix./Gruszka
Autor Wiadomość
Ovelin | LaysPL
No Way !



Nick w grze: ~.LaYs`
Wiek: 24
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 142
Piwa: 18/33
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 11-01-14, 11:48   Faworyzacja bY Matix./Gruszka

Gruszka faworyzuje, to teraz rolnik Matix zaczął. Dostałem warna za zbędnego posta. Napisałem jednego zbędnego posta, a Tuba napisał trzy i ani jednego. Fajnie Wy tam macie, TS'owicze warnów nie dostają GL&HF. No za ile sieć upadnie ? Użytkowników traktujecie jak ścierwa, a liżecie dupę adminkom i modom. GGWP.


O tutaj : http://scr.hu/16s2/lcusk


Merry Bombakos nie dostał : http://scr.hu/16s2/pg6v7 http://scr.hu/16s2/h995v http://scr.hu/16s2/skh9c

Szalony miś nie dostał : http://scr.hu/16s2/l1y97


A tutaj "Pan Detektyw" ( śmiech na sali ) http://scr.hu/16s2/kh7cn dał niesłusznego warna Jackowi. Dał jeden słuszny argumenty, a ten mu dał warna. Wiesz co Ci powiem Gruszka ? Tu się wypłacz \_____/ - taka starczy ? Jak dla Ciebie chyba większa :<




Dziękuję, dobranoc. Proszę o warna dla tych dwóch panów, ale odebranie warna mi.
_________________
Kontakt ze mną :

GG - 47662460      Steam - ~.LaYs` 

Skype - ~.LaYs`      E-Mail - Krzysiu.wajda@wp.pl 

PW na forum


 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
budyniowy, FD^GoD, Lupy1905, Eliminator
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 11-01-14, 12:11   

Dziecko moje drogie.

Tuba - dostał ostrzeżenie ale i tak warna nie dostanie bo wspominali o nim w swoich wypowiedziach to i odpisywał. Do tego on napisze 3 posty a wy 40 z płaczem.

Jacek - nikt mu warna nie zdejmie bo mu się należał.

Szalony Miś - za co ma niby warna dostać?


I Tobie nikt warna nie zdejmie. Twój post miał zero sensu do całości tematu.

Jeszcze masz coś do dodania?
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 11-01-14, 12:22   

Odp Fd god to jak ja dostaje warna to razem ze man fd, Cieniu proste


Wypowiedź FD nie na temat


Dowcipne, ale się uśmiałem straciłeś przez właśnie to, co ciągle robisz pytałem się, czy grasz na laptopie, a ty do mnie, "że tylko boty grają na laptopie coś tam jeszcze", do tego za plecami jeszcze kręcisz jakieś plany niecne płaczku, bo piter ciebie na bf2 karał i ciągle mi na niego nagadywałeś, że ma czity z resztą go banowałeś nie raz za to. Do tego przesadzałeś z banami, które dawałeś za nic, więc czego tutaj szukasz takim czymś, co napisałeś wyżej nic nie wskórasz każdy już ma ciebie tutaj dosyć i niech mi nikt bzdur nie piszę, że coś komuś ktoś wypomina jak on ciągle to każdemu robi codziennie. Typ wjeżdża komuś na matkę, a może on ma imię jakieś?? Coś tam widać próbujesz, ale niestety nie nadajesz się na żadną funkcję zbyt małe doświadczenie problemy z psychiką do tego, więc mniej żal tylko sam do siebie. Faworyzujesz i dowody są up jak by ktoś tego nie widział to musiałby być twoim mentorem. To samo na ts dalej to samo nigdy tam tak nie wchodzisz, ale jak coś się dzieję to już szukasz kolegów do obrony.

Wypowiedz Cienia nie na temat

// Tobie widzę, że się nudzi, to jest poważna Skarga i ten twój POST, który napisałeś wyżej jest bezsensowny... co Cię to interesuję jak on spędził Sylwestra ? widzę, że tylko Posty nabijasz tymi swoimi "wypocinami" , co Cię interesuje jego życie towarzyskie ? to jest tylko i wyłącznie jego sprawa, więc ogarnij się i nie spamuj w tej Skardze bo robisz niepotrzebny zamęt, oczywiście powinieneś dostać warna za spamowanie w Skardze zbędnymi wypowiedziami, które kompletnie nic nie wnoszą do Tematu, wręcz nawiązują do kłótni, krótko mówiąc prowokujesz.

wypowiedz cienia nie na teamat


// Jesteś po prostu śmieszny :) potajemne OSTRZEŻENIA NA STEAMIE ? hahhahahahhahahahahahaahaahaahahahahahhahahahahahahhahaahahhahahahahaahahahhahhahahahahahahahhahahahahahah teraz to siedziałem, spadłem z krzesła i nie moge na nie wrócić :D dałeś mu upomnienie ? hahhaha :P Gruszka nie ośmieszaj się proszę Cie :) FAWORYZUJESZ I TYLE.


Wypowiedz cienia nie na teamt



Wysłany: 08-01-14, 22:02
TAK Gruszka !!! teraz wszystko wyjdzie na jaw, ile listów napisałeś do Delmy ? , wiesz w ogóle jaką masz opinię na Classic-Zone ? wszyscy wiedzą kogo namawiałeś do złych rzeczy, znalazłem nawet osobę, która posiada twoje pogawędki z resztą Adminów :) Jak tylko wejdzie na kompa to prześle mi nagranie i ja je dołączę do Tematu, ciekawe czym będziesz się wykręcał ? :) że to nie TWÓJ głos ? porażka... Grucha uświadom sobie wreszcie, że przez Ciebie gracze odchodzą .... Jak FD GoD napisał " Stacza się na skraj urwiska " ...

no to jak ja dostaje warna cieniu fd dostaja tez warna proste
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kisielowaty
Huehuehue



Nick w grze: Kisielowaty
Wiek: 26
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 462
Piwa: 84/138
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-01-14, 12:29   

Sory za ten post możecie dać warna dla mnie to 5 minut roboty :)

Zastanawiam się Lays dlaczego wchodzisz na forum i najeżdżasz na Gruszkę i Matixa?
Nie grasz na serwerach classic-zone.pl od długiego czasu, nawywijałeś z wiekiem = oszukałeś CAŁĄ SIEĆ również Delmusa i masz czelność jeszcze takie posty pisać? Wg mnie należy Ci się 6 warnów i wilczy bilet (proszę :) ).
_________________

Gość
Jeżeli masz jakąś sprawę, PISZ
E-MAIL: mateusz155a@gmail.com
PW!
STEAM: Kisiel |Po przerwie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 11-01-14, 12:36   

Merry BombakoS, moje wszystkie wypowiedzi są na temat w tamtej skardze, gdyż jestem wspólnie z cienie jej autorem, więc my nie mamy powodów do pisania nie na temat.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 11-01-14, 12:46   

a gdzie ty cos takiego masz w regulaminie ze autor postu moze sie spinac własnym temacie i spamowac bez sensu?? <bezradny>

jak ty tak to ja tez budyn mnie sprowokował zdaniem

"Gruszka widze że z Tubą jesteście teraz niczym bracia.Chyba nie dorosłeś na to żeby pełnic funkcje mod tyle ode mnie"

to mu odp mialem powod do pisania jeszcze cos tez zaczne sie tak głupio bronic jak ty <lol2> ja dostane warna to ty tez niby wasze motto to głosić sprawiedliwosc
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ovelin | LaysPL
No Way !



Nick w grze: ~.LaYs`
Wiek: 24
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 142
Piwa: 18/33
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 11-01-14, 12:48   

Po pierwsze. Gram na COD ;) Po drugie, dostał parę ostrzeżeń i ani jednego warna. A ja ani jednego ostrzeżenia i napisałem tylko jeden post w tamtym temacie.

Tutaj przykład "Płaczka moderatora" ~ Spadam Jak Gruszka Z Drzewa.

http://scr.hu/16s2/8xqdu
_________________
Kontakt ze mną :

GG - 47662460      Steam - ~.LaYs` 

Skype - ~.LaYs`      E-Mail - Krzysiu.wajda@wp.pl 

PW na forum


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 11-01-14, 14:05   

Merry BombakoS, to czytaj better dude. Ja nic nie pisałem o nierównych postach tak, więc nie do mnie z tym problemem.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 14-01-14, 16:20   

Kod:
9. Posty bezsensowne lub bardzo odbiegające od tematu będą kasowane, a ich autor może zostać ukarany.


Odnośnie Twojego warna. Złamałeś regulamin i zostałeś ukarany. Warn zostaje.

Szalony Miś, Merry Bombakos - ich posty były w pewnym stopniu związane z tematem lub pytani przez innych odpisywali. Nie zostaną ukarani.

Warn Jacka został wyjaśniony tutaj: http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=14316

Zamykam.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry