Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
13-01-14, 15:31
[Skarga - Moderator] Gruszka
Autor Wiadomość
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 08-01-14, 21:26   [Skarga - Moderator] Gruszka

Wiitam w ten mroczny wieczór !

Jak w temacie, chciałbym złożyć skargę na moderatora Gruszkę, który ostatnio za dużo sobie pozwala, mimo moich próśb by się uspokoił i zaczął wykonywać swoje obowiązki, krótko mówiąc "olał mnie ciepłym moczem" . Sytuacja wygląda następująco, jak wiemy Gruszka nie ma przyjaciół i nigdy ich miał nie będzie, wchodząc na Forum robi wielki rozpierdziel w postaci Warnowania zwykłych użytkowników, kłócenia się z User'ami, prowokowania innych oraz co najważniejsze nie stosuje się kompletnie do owego Regulaminu, który jest na Forum, nie wiem Delmus z jakich POWODÓW awansowałeś tego człowieka na Moderatora ? hymm ? doszły mnie pewne słuchy, ale plotkom nie wierze, może jakąś Ankietę zróbmy kto chce by Gruszka pełnił nadal funkcję Moderatora ? jak wiecie ja się nie boję wyrażać swojego zdania i będę dążył do tego by na Forum panowała miła Atmosfera oraz kultura, nie mam zamiaru tolerować tego co robi ten Moderator. Pewnie teraz się śmiejecie, że piszę tak jakbym był kimś ważnym na tej Sieci... a wiecie co ? powiem wam, że OWSZEM czuję się ważny i będę to głośno mówił by każdy usłyszał, to nic, że rangi nie mam, zwykły gracz także może dużo zrobić czynami. Postanowiłem ten temat założyć by każdy mógł się wypowiedzieć na ten temat oraz zobaczyć DOWODY, które świadczą o tym, iż Gruszka nie jest dobrym Moderatorem, ja w tej chwili czuję się bezkarny z powodów wymienionych wyżej. Wracając do Tematu to chciałbym poniżej przedstawić dowody, które będą dla was szokujące.


* Jak wiecie napisałem Podanie na Admina COD MOD'a, w moim podaniu wypowiedział się FD^GoD i Gruszka dał mu warna za napisanie PRAWDY, potem w ten temat wszedł Merry BombakoS ( Admin COD ) i napisał te słowa "Nie mogłeś mu tego wysłać na PW ? <facepalm> " <-- te słowa napisał Bombakos po czym MOD Gruszka usunął ten POST by chronić kolegę, czy tak postępuje Moderator ? <---- Wszystko jest zapisane w LOGACH oraz mam osoby, które mogą to potwierdzić, że taka sytuacja się zdarzyła.


* Gruszka faworyzuję swoich kolegów, a zwykłych graczy warnuje, wrogom grozi oraz ich obraża, PO PROSTU PERFEKT MODERATOR !!! http://iv.pl/images/86752500824752553437.jpg <--- Ej, ale dlaczego on zamiast WARNA dał mu BROWCA ? hehe no no ... przykładny Moderator swoją funkcję pełni wyjątkowo ŹLE. Gdyby zwykły gracz coś takiego napisał to GRUSZKA dałby mu 3 Warny, gdyby wróg to napisał to by dał 5 warnów !!! cały Gruszka


* Gruszka skomentował moje podanie pisząc 2 NIBY ARGUMENTY : Jesteś za stary na gry, wracaj na swoją LAMERSKĄ SIEĆ <--- Przykładny MODERATOR po prostu !!! gdy złożyłem na niego skargę to zagroźił mi warnem HAHA ... nie no GRATULUJĘ .
http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=14289

* Za czasów kiedy miał Admina pisał mi, że jestem zerem, jego kolega natomiast, że jestem leszczem i za to dostał awans ? :) za to, że pisze do graczy, że dla niego są zerami ?
http://iv.pl/images/90799783687877193057.jpg

* Jak widzimy Gruszka jest złym Moderatorem co widać na SS'ach.... jeszcze te rzeczy kiedy miał nick ELITE COD Suka, Elite COD Lamus, kiedy podszywał się pod mój klan, kiedy wyzywał mnie, kiedy groźił mi DDOSAMI, kiedy mnie prowokował <--- Za to wszystko on dostał AWANS i teraz wszystkich swoich wrogów zrówna z Ziemą .

* Gruszka jest fałszywy, udaje pozera, a w rzeczywistości jest najgorszym użytkownikiem Forum, na TS obgaduje ludzi, nawet SIEĆ, bombakos mu to wypominał, kiedy na TS'ie był każdy ADMIN COda i ON buntował ludzi przeciwko MNIE, że mnie zniszczy, że założył klan ELITE COD, te jego groźby.... <--- LUDZIE TO POTWIERDZĄ !

* Wracając do tego, iż Tuba napisał w moim podaniu to co wyżej już napisałem, odpowiedział na Sb : http://iv.pl/images/52738895333209359577.jpg <--- Jak widać Gruszka dla kolegi ( 1) zrobi zupełnie wszystko.. jego TOK myślenia jest taki " Ojć złamał Regulamin, nic mu nie zrobię bo to mój JEDYNY kolega i nie chce go stracić" mi się wydawało, że REGULAMIN OBOWIĄZUJE KAŻDEGO :)




Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować Delmusowi wyboru oraz chciałbym podziękować Gruszce za to, że gdy widzę jego nick to po prostu zaczynam się śmiać i zazwyczaj spadam z krzesła, natomiast gdy widzę Bombakosa to mam świeczki w oczach, następnie banan na Twarzy.


Nie chce mi się już na to wszystko patrzeć, mam już serdecznie dość.
 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
budyniowy, -Jacek-, HAX?!
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 08-01-14, 21:29   

Dorzucam się do tej prawdy screenami:

Na pierwszy ogień jak ładnie zaczynał mnie obrażać http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=13372 z czego wyszedł bezkarnie, a Delmusia reakcja była nie uzasadniona. Delmuś skończ w końcu go bronić, piszę ciągle do ciebie te liściki, ale nigdy nie zauważyłeś, że od momentu jak pojawił się tylko na sieci zaczęły się największe kłótnie i zaczęło rejestrować się mniej ludzi.

Tutaj obrazy z jego strony bezkarne do innych graczy, gdzie wywyższał się stanowiskiem obrażając od botów itp.







A tutaj dowód w jaki sposób na jego zachowanie reagują porządni forumowicze.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
budyniowy
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 08-01-14, 21:42   

Merry bombakos - na Steamie mu pisałem by nie spamował. Napisał mi żebym to usunął a ja że został upomniany więc niech zostanie. Dziś przed tym jak zobaczyłem napisał bym usunął to to zrobiłem bez żadnej kary. Bo sam do mnie napisał nie ja do niego.

Twój admin - nie nadajesz się na niego i tyle.

Wołaj ludzi którzy potwierdzą że Cię niszczę :facepalm:

Co do Fd goda:

Dostał trzy ostrzeżenia że za bezsensowne posty może dostać warna - nie posłuchał.

1. http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=14143
2. http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=14145
3. http://classic-zone.pl/vi...er=asc&start=20


Wszystkie moje warny, które dałem nie łamały regulaminu.


Ty Fd god pokaż screeny jak jeszcze byłem zwykłym userem jakieś.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 08-01-14, 21:46   

Tak samo jak ty to robiłeś mi i innym to teraz zobacz jak to jest. Tak samo mogę sobie tematy wymienić, że spamowałeś niepotrzebnie, ale bez przesady, żeby jednych warnować, a drugich pozostawiać bezkarnie. Więc również postąpiłem tak jak up wcześniej posty kasowałem tobie, ale skoro ty zrobiłeś mi na złość to już inna sprawa. A tak innym usuwasz posty i warna nie dostają, drugim za to rozdajesz warny, więc coś tu jest nie tak.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-01-14, 21:50   

Gruszka napisał/a:
Merry bombakos - na Steamie mu pisałem by nie spamował. Napisał mi żebym to usunął a ja że został upomniany więc niech zostanie.



// Jesteś po prostu śmieszny :) potajemne OSTRZEŻENIA NA STEAMIE ? hahhahahahhahahahahahaahaahaahahahahahhahahahahahahhahaahahhahahahahaahahahhahhahahahahahahahhahahahahahah teraz to siedziałem, spadłem z krzesła i nie moge na nie wrócić :D dałeś mu upomnienie ? hahhaha :P Gruszka nie ośmieszaj się proszę Cie :) FAWORYZUJESZ I TYLE.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 08-01-14, 21:59   

Teraz widzę trwa debata na teamspeak pewnie niebawem i tak skarga pójdzie niepamięć i zostanie "zlana ciepłym moczem". I właśnie to jest to namawianie innych przeciwko innym i ta fałszywość, która ciągle się uaktywnia. Po prostu już każdy ma tego dosyć wszystko było ok, ale teraz serwerownia zaczyna staczać się na skraj urwiska.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-01-14, 22:02   

TAK Gruszka !!! teraz wszystko wyjdzie na jaw, ile listów napisałeś do Delmy ? , wiesz w ogóle jaką masz opinię na Classic-Zone ? wszyscy wiedzą kogo namawiałeś do złych rzeczy, znalazłem nawet osobę, która posiada twoje pogawędki z resztą Adminów :) Jak tylko wejdzie na kompa to prześle mi nagranie i ja je dołączę do Tematu, ciekawe czym będziesz się wykręcał ? :) że to nie TWÓJ głos ? porażka... Grucha uświadom sobie wreszcie, że przez Ciebie gracze odchodzą .... Jak FD GoD napisał " Stacza się na skraj urwiska " ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 08-01-14, 22:06   

Cieniuu napisał/a:
Gruszka napisał/a:
Merry bombakos - na Steamie mu pisałem by nie spamował. Napisał mi żebym to usunął a ja że został upomniany więc niech zostanie.



// Jesteś po prostu śmieszny :) potajemne OSTRZEŻENIA NA STEAMIE ? hahhahahahhahahahahahaahaahaahahahahahhahahahahahahhahaahahhahahahahaahahahhahhahahahahahahahhahahahahahah teraz to siedziałem, spadłem z krzesła i nie moge na nie wrócić :D dałeś mu upomnienie ? hahhaha :P Gruszka nie ośmieszaj się proszę Cie :) FAWORYZUJESZ I TYLE.


Niech mi da warna ;] napisał mi na Steam ostrzeżenie coś złego w tym <facepalm>

Delma juz bedzie leciał bo Elita Gnomy pisza skarge <lol2>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-01-14, 22:11   

hahahhahahahhaha :D Teraz warna chcesz ? powinien dać ci wcześniej :) teraz to on już może kolorek zostawić :)


EJ Gruszka, czemu Boomowi dałeś bana ? :) http://classic-zone.pl/pr...wprofile&u=5436 <--- Czemu nie dałeś tak jak Tubie, upomnienia na Steamie ? HHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAH polecisz już :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 08-01-14, 22:13   

I kolejna wpadka http://classic-zone.pl/wa...ail&userid=5436 ma swoją stronę www w profilu ja też mam i co mi też dasz warny hahah. Zbanowałeś go, bo nie wiedziałeś, co na niego wymyślić jak on już od początku miał to w profilu jak można takie rzeczy robić jako moderator to jest po prostu nadużywanie. Każdy może tam podawać stronę www jaką chce od tego jest ta funkcja na php przemo... Jak Delma to oleje to normalnie powiem, że tutaj jakieś się robią układy i bezprawie z namowami. Brak znajomości regulaminu, albo może zbyt małe jego sprecyzowanie przecież połowa sieci ma inną stronę www....
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 08-01-14, 22:23   

W profilu możesz mieć i reklamę strony osiedlowego warzywniaka ale nie innej serwerowni. Za spamowanie ostrzegam za reklamę nie, jak ktoś teraz zareklamuje w złym dziale swój serwer to mam go ostrzegać i przeprosić że go dodał do złego działu lub w profilu?


To wy Fd god ciągle płacze o moderatora, że nie dostał i znalazł sobie Ciebie Cieniu do pisania. I że on bezkarny. Co do nagrania - śmiało dawaj sam posłucham.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 08-01-14, 22:29   

FD^GoD napisał/a:
I kolejna wpadka http://classic-zone.pl/wa...ail&userid=5436 ma swoją stronę www w profilu ja też mam i co mi też dasz warny hahah. Zbanowałeś go, bo nie wiedziałeś, co na niego wymyślić jak on już od początku miał to w profilu jak można takie rzeczy robić jako moderator to jest po prostu nadużywanie. Każdy może tam podawać stronę www jaką chce od tego jest ta funkcja na php przemo... Jak Delma to oleje to normalnie powiem, że tutaj jakieś się robią układy i bezprawie z namowami. Brak znajomości regulaminu, albo może zbyt małe jego sprecyzowanie przecież połowa sieci ma inną stronę www....



Układy ?? bo co nie dostałeś mod a grszuka dostał i to cie boli ?? zbierasz kolorki i na sb robisz pretensje Delmie bo tu tak długo grasz smiech na sali gram dluzej niz ty to tez cche mod <lol2>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 08-01-14, 22:30   

Słaby ten twój wymysł piszę prawdę cała i tematu nie zmieniaj dodatkowo dorzucam ciągłe kickanie i przerzucanie z teamspeaka, czyli to jest kolejne nadużycie posiadanych funkcji. Reklamę może mieć każdy w www i nie pisz bzdur, bo nowi użytkownicy by o tym nie wiedzieli, więc znowu się pomyliłeś i to zaczyna się dziać już zbyt często.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
budyniowy
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 08-01-14, 22:37   

FD^GoD napisał/a:
Słaby ten twój wymysł piszę prawdę cała i tematu nie zmieniaj dodatkowo dorzucam ciągłe kickanie i przerzucanie z teamspeaka, czyli to jest kolejne nadużycie posiadanych funkcji. Reklamę może mieć każdy w www i nie pisz bzdur, bo nowi użytkownicy by o tym nie wiedzieli, więc znowu się pomyliłeś i to zaczyna się dziać już zbyt często.


dostał kicka bo wchodzi Cieniuu na nicku "Podsłuch" na kanał gdzie siedze ja ,matix , gruszka nie mamy ochoty z nim gadać to go został wyrzucony z kanału w czym masz problem ?
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 08-01-14, 22:41   

Łamie regulamin proste i logiczne jak 2+2 kanał jest publiczny i każdy tam może wejść. Pamiętasz jak sam na niego pisałeś, a teraz co znowu kolejnych ludzi przestawia na inną stronę i się płacz zaczyna z tępym dopisywaniem, że czegoś ktoś nie dostał ja tutaj piszę prawdę, więc obejdzie się bez tego typu komentarzy bez sensu. Tutaj skarga jest na niego nie na innych, więc piszemy na temat. Przecież mogłeś moda mieć, ale zrezygnowałeś, bo bałeś się że ktoś ci napisze tępe zdanie o zbieraniu kolorków śmieszne :D .
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 08-01-14, 22:50   

FD^GoD napisał/a:
Łamie regulamin proste i logiczne jak 2+2 kanał jest publiczny i każdy tam może wejść. Pamiętasz jak sam na niego pisałeś, a teraz co znowu kolejnych ludzi przestawia na inną stronę i się płacz zaczyna z tępym dopisywaniem, że czegoś ktoś nie dostał ja tutaj piszę prawdę, więc obejdzie się bez tego typu komentarzy bez sensu. Tutaj skarga jest na niego nie na innych, więc piszemy na temat. Przecież mogłeś moda mieć, ale zrezygnowałeś, bo bałeś się że ktoś ci napisze tępe zdanie o zbieraniu kolorków śmieszne :D .



Ja mod ?? z niczego nie rezygnowałem bo nie dostałem propozycji mod <co> skad ty wziales to?? to ze miałem z Gruszka na pienku to chwilowe było Wyjaśniliśmy sobie pare rzeczy i jest normalnie <okok>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 08-01-14, 22:50   

O dokładnie w tym temacie http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=13729 jest tego tyle, że aż zabrakło by miejsca na wymienienie. Każdy go już dosyć miał to samo na bf2 było same bany szły na każdego na czas też kosmiczny. No dobra, ale prawdę napisałeś i mi się to podobało ja też nie robię tego, żeby na złość, bo nie dostałem funkcji jakiejś tam. Jeszcze sam na siebie skargi zamyka na codzie...
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
budyniowy
Beciak



Wiek: 26
Dołączył: 04 Paź 2013
Posty: 27
Piwa: 2/1
Skąd: Czarnostów
Wysłany: 08-01-14, 23:41   

Mi tez dzisiaj polecial ban i to nie wstaw faty tylko od razu cheatujesz i to zebym mial staty dobre ale slabo mi.szlo ledwo na plusie i zabilem granatem generala 4 kolesi i od razu perm polecial
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ovelin | LaysPL
No Way !



Nick w grze: ~.LaYs`
Wiek: 24
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 142
Piwa: 18/33
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 09-01-14, 18:16   

Dodam jeszcze, że dał swojemu wrogowi warna za "free".

Tutaj SS. http://scr.hu/16s2/555yt

Napisał jeden sensowny argument, a on dał mu warna.

Raczej szansy nie dostaniesz ale daje tak może okres próbny ? - argument, dobrze uzasadniony.
_________________
Kontakt ze mną :

GG - 47662460      Steam - ~.LaYs` 

Skype - ~.LaYs`      E-Mail - Krzysiu.wajda@wp.pl 

PW na forum


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 09-01-14, 18:20   

Gruszka, niestety prawda jest brutalna :c Poprzewracało Ci się w dupce i tyle :) Wielokrotnie dochodziło do sytuacji gdy nie słusznie banowałeś/dawałeś warna.

http://classic-zone.pl/viewtopic.php?p=63140#63140 <facepalm> <facepalm> <facepalm> Serio?Mod a nie stac Cię na lepsze argumenty?Ponadto obrażasz graczy na forum <mysli>

Tutaj dorzucam się do wątku FD^GoD, z ts'em.Bawiliście się przerzucaniem i specjalnie przez wasze widzi mi się musiałem założyc kanał bo nie mogliśmy spokojnie pogadac. <facepalm> I oczywiście jak zawsze zwykły user został przycmiony potęgą Administracji Cod Mod'a.Żałosne.
To się zdarza dosyc często i zawsze to samo.Jeden namówią innych i admini cod'a są przeciwko jednej osobie.Spójrzmy chocby na skargi Seniora -.- 8/10 to wypowiedzi jego i ADMINISTRACJI COD.

Gruszka widze że z Tubą jesteście teraz niczym bracia.Chyba nie dorosłeś na to żeby pełnic funkcje mod tyle ode mnie :)
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 09-01-14, 18:35   

Budyn jeszcze masz jakies zale <bezradny> ??

a budyn jeszcze chciałem ci pogratulować sylwestra calego spędzonego na COD <brawo> zycie towarzyskie widze masz ciekawe <haha>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 09-01-14, 19:10   

A tutaj jeszcze dorzucę do tego warna dla jacka bez powodu ten temat http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=13264 jak sam nie podał argumentów uzasadniających wybór kandydata, ale oczywiście jacka uznaje za wroga, więc musiał mu warna dodać. Tak samo jak ma to miejsce z Boomem, którego wczoraj zbanował za reklamę strony www, w miejscu gdzie jest to dozwolone <facepalm> .
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ovelin | LaysPL
-Jacek-
Twój Adwokat .



Nick w grze: i
Wiek: 26
Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 469
Piwa: 77/89
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-01-14, 19:23   

Dodam tylko że prowokuje mojego młodszego brata ... Ale jesteś kozak dzieci strasz . Kacperek mnie wyzwał na sb wczoraj chyba nw dokładnie może ktoś sprawdzić czy dostał warna ? Bo pewnie to nie było w interesie ogryzka żeby dać warna ... Gruszka nie jest sprawiedliwy i zachowuje się jak by spadł z drzewa ..

[ Dodano: 09-01-14, 19:28 ]
http://classic-zone.pl/viewtopic.php?p=63151#63151 i to jeszcze twój własny regulamin pomiatasz ludźmi jak owocami a przecież tak nie można ..
_________________
http://jajco.pl/pic/1331555586-PpoqRk.jpg
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ovelin | LaysPL
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 09-01-14, 19:36   

Tworzy sobie własny regulamin i własny świat i myśli, że każdy będzie to teraz tolerował, a Delmuś nie raczy nawet się niczym zainteresować wchodzi na 2 minuty, aby nikt nic nie napisał, że nie jest aktywny i to wszystko. Na forum zaczyna się robić chaos i jak tak dalej będzie to po prostu można sieć zamykać widać nawet, że wiele osób ma tego dosyć na forum jak i tych banów od niego, co rozdaje każdemu na serwerach jak Chińczycy ryż cesarzowi. Do tego te bany dawane przez niego na serwerach, gdzie nie ma admina z wykorzystaniem amx bans... I co może to nie jest nadużycie jak banuje takiego Pitera, bo go zabił parę razy i od razu osąd, że posiada no-recoil...
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
budyniowy, -Jacek-, Ovelin | LaysPL
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-01-14, 19:55   

Merry BombakoS napisał/a:
Budyn jeszcze masz jakies zale <bezradny> ??

a budyn jeszcze chciałem ci pogratulować sylwestra calego spędzonego na COD <brawo> zycie towarzyskie widze masz ciekawe <haha>



// Tobie widzę, że się nudzi, to jest poważna Skarga i ten twój POST, który napisałeś wyżej jest bezsensowny... co Cię to interesuję jak on spędził Sylwestra ? widzę, że tylko Posty nabijasz tymi swoimi "wypocinami" , co Cię interesuje jego życie towarzyskie ? to jest tylko i wyłącznie jego sprawa, więc ogarnij się i nie spamuj w tej Skardze bo robisz niepotrzebny zamęt, oczywiście powinieneś dostać warna za spamowanie w Skardze zbędnymi wypowiedziami, które kompletnie nic nie wnoszą do Tematu, wręcz nawiązują do kłótni, krótko mówiąc prowokujesz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 27
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 09-01-14, 20:01   

Jeśli chodzi o warn Jacka, to być go nie powinno. W każdej chwili może edytować posta i dopisać inny argument, więc powinno zostać dodane do regulaminu, że warny za samo Tak/Nie w podaniach przyznaje tylko Opiekun/Osoba przyznająca admina założycielowi podania.

Jeśli chodzi o Gruszkę, to tutaj jestem tak "pół, na pół". Gruszka robi wiele, by na forum było lepiej, lecz niepotrzebnie faworyzuje członków forum, bo to nawet ja zauważyłem. Gdy wtrąca się w kłótnie, zazwyczaj wychodzi bez winy, a druga osoba z warnem(ami). Samokrytyka to dobra cecha. Proszę, nie piszcie, że Gruszka tu nie ma przyjaciół, nikt go nie lubi, bo mogę to przyznać z ręką na sercu, ze ja go lubię. Skoro już wiecie, to nie piszcie takich rzeczy. Gruszka stracił admina przez problem z komputerem i to, że nie mógł wchodzić i nawet nie napisał. Dobra, mógł napisać z innego komputera, ale po co tak rozwijać tą fabułę? Gruszka zdenerwował się i złożył skargę na FD^GoD'a, ale bez żadnych rezultatów. Sam miałem kilka problemów do FD^GoD'a, ale czas potrafi zrobić swoje. Było minęło, więc nie wspominam tego, bo żyję teraźniejszością. Gruszka złożył podanie na CoD'a i chciałbym przytoczyć fragment z jego podania, gdzie napisał, że admina nigdy nie miał. Regulamin to tylko kilka punktów czarno na białym. Dużo to nie daje, sam często miałem problemy z dawaniem banów za czasów mojego administrowania na Bf2. Gruszka jest dosyć ostrym adminem i niektóre jego kary były przesadzone. Ale robił to pierwszy raz. Nikt nie wyciągnął do niego pomocnej dłoni, więc skąd miał to wiedzieć? I tutaj zaczęła się wojna Forum vs Gruszka. Gruszka starał się, ale pod naciskiem emocje robią swoje. Każdy z Was z niego kpił, a on się bronił. Broń Boże nie mówię, że był bez winy. Trochę się uspokoił, chciał pokazać, że nie odda tego tak łatwo. Była rekrutacja, więc złożył podanie na Moda. I tu zaskoczenia, dostał go. Niby gratulowaliście mu, ale i tak każdy nim gardził i większość tylko zazdrościła. Z czasem poleciała fala hejtów, że z takim modem forum upadnie. Gruszka poczuł władzę i zaczął ją wykorzystywać. Uwierzcie mi, że gdyby nie ten nacisk nie było by takiej opcji.


Ja proponuję, aby każdy dał sobie spokój z Gruszą i zaczął uczyć się tłumić emocje w sobie. Patrząc na całokształt Moderator powinien zostać, choć ostrzeżenie, a nawet może 2 powinny zostać dodane. Gruszka jako specjalnie się nie popłaczę, bo odczeka, zrobi reklamy i po sprawie. Żyjcie teraźniejszością, a nie ciągle wypominacie błędy. Skoro teraz wypominacie błędy z przeszłości, to dlaczego nie wtedy? Bo nic nie mielicie do Gruszy? Dajcie sobie siana, nic tym nie osiągniecie. ;)

Jeśli się wyróżniasz, jes­teś zniena­widzo­ny przez innych.
~~Masashi Kishimoto

Przytoczę Wam jeszcze te tematy, może da Wam to trochę do myślenia. Popatrzcie na tamte wypowiedzi do Gruszy i te z ostatnie. Zupełnie inne podejście.
http://www.classic-zone.pl/viewtopic.php?t=11137
http://www.classic-zone.pl/viewtopic.php?t=12274

ZA LITERÓWKI PRZEPRASZAM!
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Pudliszek
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 09-01-14, 20:17   

Misiek tutaj Tobie odpisze reszta mnie nie interesuje niech płaczą.

Admina na BF2 straciłem bo zapytałem fd goda jak kupuje bronie na Codzie bo twierdził że to robi. Moją przerwę w graniu zgłosiłem w kąciku admina z komputera siostry.

Co do warnów itp. Wszystkie są dane zgodnie z regulaminem. Jakby inny moderator dał warna to by nie było takiego spamu. Nie faworyzuje nikogo - poprostu nie każdy łamie regulamin i nie każdy placzę o to że ja dostałem mdoeratora a on nie.

Co do banów - Typ wjeżdża komuś na matke dostał bana na dzień a ja dostaje zjebe od opiekuna że za długi ban chociaż on sytuacji nie widział.
I nie nie jestem srogim adminem. Jak widzę nowy nick to kary są małe. Jak ktoś gra u nas długo a dalej obraża itp to kary dla takiego kogoś są dłuższe.

Co do ostrzeżeń to śmieszne bo nie mam za co ich otrzymać.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 09-01-14, 20:27   

Gruszka napisał/a:
Misiek tutaj Tobie odpisze reszta mnie nie interesuje niech płaczą.

Admina na BF2 straciłem bo zapytałem fd goda jak kupuje bronie na Codzie bo twierdził że to robi. Moją przerwę w graniu zgłosiłem w kąciku admina z komputera siostry.

Co do warnów itp. Wszystkie są dane zgodnie z regulaminem. Jakby inny moderator dał warna to by nie było takiego spamu. Nie faworyzuje nikogo - poprostu nie każdy łamie regulamin i nie każdy placzę o to że ja dostałem mdoeratora a on nie.

Co do banów - Typ wjeżdża komuś na matke dostał bana na dzień a ja dostaje zjebe od opiekuna że za długi ban chociaż on sytuacji nie widział.
I nie nie jestem srogim adminem. Jak widzę nowy nick to kary są małe. Jak ktoś gra u nas długo a dalej obraża itp to kary dla takiego kogoś są dłuższe.

Co do ostrzeżeń to śmieszne bo nie mam za co ich otrzymać.


Dowcipne, ale się uśmiałem straciłeś przez właśnie to, co ciągle robisz pytałem się, czy grasz na laptopie, a ty do mnie, "że tylko boty grają na laptopie coś tam jeszcze", do tego za plecami jeszcze kręcisz jakieś plany niecne płaczku, bo piter ciebie na bf2 karał i ciągle mi na niego nagadywałeś, że ma czity z resztą go banowałeś nie raz za to. Do tego przesadzałeś z banami, które dawałeś za nic, więc czego tutaj szukasz takim czymś, co napisałeś wyżej nic nie wskórasz każdy już ma ciebie tutaj dosyć i niech mi nikt bzdur nie piszę, że coś komuś ktoś wypomina jak on ciągle to każdemu robi codziennie. Typ wjeżdża komuś na matkę, a może on ma imię jakieś?? Coś tam widać próbujesz, ale niestety nie nadajesz się na żadną funkcję zbyt małe doświadczenie problemy z psychiką do tego, więc mniej żal tylko sam do siebie. Faworyzujesz i dowody są up jak by ktoś tego nie widział to musiałby być twoim mentorem. To samo na ts dalej to samo nigdy tam tak nie wchodzisz, ale jak coś się dzieję to już szukasz kolegów do obrony.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Cieniuu, Ovelin | LaysPL, budyniowy
Komuntalowy98



Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 3
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: łódź
Wysłany: 09-01-14, 21:55   

Także chciałbym się wypowiedzieć w Temacie, Gruszka jak widzimy nadużywa swojej Funkcji i to bardzo widać. Faworyzuje swoich kolegów, piszę jakieś listy każdemu na PW by wywołać bunt przeciwko cieniowi, stara gierka. To wszystko jest dla mnie dziecinne i nie do przyjęcia, że takie sytuacje się tutaj zdarzają, ja gram na tej sieci około 2 miesiące i gdy Gruszka dostał Moda to na Forum praktycznie są pustki, a jego zachowanie nie do przyjęcia. Mimo, iż Gruszka ma dowody w Temacie to nadal zostaję przy swoim zdaniu, że on nikogo nie faworyzuje, że on stosuję się do Regulaminu.... to wszystko jest dla mnie śmieszne. Dzisiaj byłem świadkiem rozmowy Cienia z Babelem, babel prowokował cienia, a Gruszka napisał, że Babel postępuje zgodnie z Regulaminem oraz cieniu ma go nie uciszać, to jest śmieszne. Na koniec napiszę wulgarnie :

Gruszka, proszę Cię, WYPIERDALAJ Z TEJ SIECI ! zrozum to, że nikt Ciebie tutaj nie chcę.... masz pseudo znajomych, którzy obrabiają Ci dupsko na każdym kroku, a ty nawet o tym nie wiesz,ty małpojebco.
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
FD^GoD, budyniowy
Kisielowaty
Huehuehue



Nick w grze: Kisielowaty
Wiek: 26
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 462
Piwa: 84/138
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-01-14, 22:43   

Kurwa jak robi wg regulaminu to można powiedzieć, że robi wg Delmusa. Wyciągacie brudy jak jeszcze gruszka moda nie miał tylko po to żeby teraz go stracił? Dupa was boli o tego moderatora? Spójrz na listę sprawdzonych ssów przez gruszke może. Może popatrz jak próbował pomagać. Szkoda, że na STEAM nie ma historii wiadomości bo nie raz pisałem do niego że odpał i wchodził od razu. Nie zrobił jak wirrtex, że dostał moda i na serwa już nie zajrzał tylko gra a jak pisze, że odpał to dalej chce mu się wejść i nie zlewa tego jak niektórzy. Cieniu pozdrawiam, idź już na tą swoją sieć <facepalm> <facepalm> .

Aaa no tak.
Pozdrawiam
_________________

Gość
Jeżeli masz jakąś sprawę, PISZ
E-MAIL: mateusz155a@gmail.com
PW!
STEAM: Kisiel |Po przerwie
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Szalony Miś
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 09-01-14, 22:49   

Ja też pomagałem i mam więcej ssów niż on sprawdzonych itp. Ale nie o to tutaj chodzi przeczytaj od początku wszystko z dowodami on też każdemu wytykał, co było kiedyś nie wspomnę już o tym ciągłym szpiegowaniu każdego, co kto gdzie robi youtube,fejs,nk,gg,steam itp. Pytanie, co go to obchodzi i ciągłe te szukanie dowodów na każdego bez przerwy to jest główny powód i nigdy zdania nie zmienię może i reszta się boi wypowiedzieć, ale z pewnością jest takich osób więcej, którzy są temu wszystkiemu przeciwni. Z resztą z pewnością nie dostał by modka jakby było na to głosowanie jak wcześniej, a tak potajemnie to nigdy nic nie wiadomo, mniejsza o to nie podoba mi się po prostu jego postępowanie z forumowiczami i graczami na serwerze.

[ Dodano: 10-01-14, 00:04 ]
Dorzucam jeszcze jak motywuje swojego mentora z tsa, aby dalej toczył kłótnie na sb i o to przykład idealnego modka:
.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Cieniuu, Ovelin | LaysPL
Ovelin | LaysPL
No Way !



Nick w grze: ~.LaYs`
Wiek: 24
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 142
Piwa: 18/33
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 10-01-14, 08:55   

Hmm, chyba mod nie może zamykać skargi na siebie, ani jej osądzać czy jest słuszny, albo nie. Więcej tutaj dowód : http://classic-zone.pl/viewtopic.php?p=63215#63215

Chamsko zamyka skargę na siebie i pisze, że jest nie słuszna. GL&HF.
_________________
Kontakt ze mną :

GG - 47662460      Steam - ~.LaYs` 

Skype - ~.LaYs`      E-Mail - Krzysiu.wajda@wp.pl 

PW na forum


 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
budyniowy, FD^GoD
YourGod
I hate you !



Nick w grze: Mentor583
Wiek: 30
Dołączył: 10 Sty 2014
Posty: 1
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Katowice
Wysłany: 10-01-14, 21:35   

Grucha, zaraz Ci wypierdole z Beghenda w cipe. Za to, że tak cwaniaczysz tymi warnami,ktore mozesz se wsadzic w dupe ZETNE TWOJĄ JABLONKE i bedziesz mial chuja a nie Gruszke konfidencie jebany. Twoje zycie sie sypie nie wiesz do kad pojsc,ja bym poszedl do przyjaciol, ale jak wiemy ty ich nie masz wiec wypierdalaj chodowac lamy.

Te warny wsadz sobie w dupe , narobie tyle kont ze sie posrasz z banowaniem, zesrasz sie i dupsko ci wyjebie w kosmos, jestes ulomny i nikt cie nie lubi, wszyscy na cb napierdalaja jakies teksty ze jestes niedojebany ! oni maja racje wiec wypierdalaj. to ze masz teraz wladze nie znaczy ze jestes fajny bo nikt cie nie lubi i nie masz kolegow. za to wszystko zostaniesz ukarany.... to dopiero poczatek rozgrywki jebany frajerze.... warnuj sobie warnuj mam to w dupie, tak samo jak ciebie . Twoja zasrana wladza dobiega konca......... jak to kiedys moj wujek powiedzial BYLO SOBIE DO CHUJA DRZEWO ! DRZEWO MIALO LISCIE, PRZYSZEDL DRWAL I DRZEWA NIE MA POZDRAWIAM CIEBIE JEBANY KONFIDENCIE ! ZGNIJESZ W PIERDLU.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ovelin | LaysPL
Ovelin | LaysPL
No Way !



Nick w grze: ~.LaYs`
Wiek: 24
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 142
Piwa: 18/33
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 10-01-14, 21:40   

YourGod napisał/a:
Grucha, zaraz Ci wypierdole z Beghenda w cipe. Za to, że tak cwaniaczysz tymi warnami,ktore mozesz se wsadzic w dupe ZETNE TWOJĄ JABLONKE i bedziesz mial chuja a nie Gruszke konfidencie jebany. Twoje zycie sie sypie nie wiesz do kad pojsc,ja bym poszedl do przyjaciol, ale jak wiemy ty ich nie masz wiec wypierdalaj chodowac lamy.

Te warny wsadz sobie w dupe , narobie tyle kont ze sie posrasz z banowaniem, zesrasz sie i dupsko ci wyjebie w kosmos, jestes ulomny i nikt cie nie lubi, wszyscy na cb napierdalaja jakies teksty ze jestes niedojebany ! oni maja racje wiec wypierdalaj. to ze masz teraz wladze nie znaczy ze jestes fajny bo nikt cie nie lubi i nie masz kolegow. za to wszystko zostaniesz ukarany.... to dopiero poczatek rozgrywki jebany frajerze.... warnuj sobie warnuj mam to w dupie, tak samo jak ciebie . Twoja zasrana wladza dobiega konca......... jak to kiedys moj wujek powiedzial BYLO SOBIE DO CHUJA DRZEWO ! DRZEWO MIALO LISCIE, PRZYSZEDL DRWAL I DRZEWA NIE MA POZDRAWIAM CIEBIE JEBANY KONFIDENCIE ! ZGNIJESZ W PIERDLU.




MISTRZ PAN I WŁADCA, HAHHAHA ! Polać mu !!! :DDDD
_________________
Kontakt ze mną :

GG - 47662460      Steam - ~.LaYs` 

Skype - ~.LaYs`      E-Mail - Krzysiu.wajda@wp.pl 

PW na forum


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-01-14, 22:35   

Wcale tego nie widać, że faworyzujecie swoich kolegów, daliście warna "LaysPL" za wypowiedzi nie na temat, a jak wyżej możemy zauważyć "Merry BombakoS" napisał post, w którym zaczął pisać jak "Budyniowy" spędził Sylwestra. Mi się wydaję, że każdy powinien być traktowany tak samo, bez względu na Rangę, czy też wiek. Skarga tyczy Gruszki, a warna dał inny Moderator, to jest nie ważne, przynajmniej wiemy, że Gruszka nie jest sam.

BombakoS : http://iv.pl/images/06698181417632648285.jpg

LaysPL : http://iv.pl/images/78483772574118156577.jpg


Gratuluję :)
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
FD^GoD, Ovelin | LaysPL
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry