Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
13-01-14, 15:25
[Podanie - vol.2] Elite COD # .Cieniuu~
Autor Wiadomość
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 06-01-14, 12:51   [Podanie - vol.2] Elite COD # .Cieniuu~

- Ukończone 16 lat <--- TAK
- 30 postów na forum <--- TAK
- 30 dni od rejestracji na forum <--- TAK
- 40 godzin przegranych na serwerze <--- TAK
- Zrobienie 10 reklam naszej sieci <--- TAK
- Brak ostrzeżeń na forum <--- TAK

1. Imię: Karol

2. Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~

3. Data urodzenia: 11.05.1986 r.

4. Steam: Narazie nie posiadam, jeśli będzie to konieczne to jestem w stanie zakupić.

5. Staż w CS: Około 7-8 lat z leciutkimi przerwami.

6. Znajomość AMX 0-10: Oczywiście, że 10 :)

7. Od kiedy grasz na naszych serwerach: Jeśli mnie pamięć nie myli to będzie już jakieś 4-6 miesięcy.

8. Ile grasz na naszym serwerze dziennie: HeHe :D w ciągu dnia będzie 8 godzin.

9. Doświadczenie w byciu adminem: Nie chciałem się chwalić, kilka osób wie, że posiadam Admina na serwerze ( nazwy nie napiszę z wiadomych powodów ), ale chyba zrezygnuję z tej funkcji na tam tej Serwerowi, ponieważ szukam nowych doświadczeń.

10. Link do reklam w dziale "Zareklamuj Nas":
Kod:
 http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=14270


11. Co nie podoba Ci się w naszej sieci: Sieć jest zrobiona rewelacyjnie. Forum bardzo ładnie dobrany Styl, oraz mili użytkownicy dzięki którym atmosfera na Forum nigdy nie jest nudna :) A co do Serwera to mam kilka uwag oraz drobnych pomysłów by serwer stał się lepszy. Co mi się nie podoba... hym... nie ma żadnych Turniejów :( co owocuje tym, że nie ma co robić na Serwerze, gra jest zbyt monotonna, brak jakichś kolosalnych zmian we wprowadzaniu nowych perk'ów.

12. [ROZPISZ SIĘ] Dlaczego właśnie ty: Nie ukrywam, że czekałem na ten punkt, to zaczynam :) Na ten Serwer zaprosił mnie Elite COD Boom pisząc do mnie te słowa " Masz tu linka do Classic-Zone naprawdę fajny serwer, choć pokażemy im jak się strzela z AWP.... no to ja wszedłem na serwer i na pierwszy rzut oka bardzo mi się spodobał, te klasy... te perki... cii gracze..... coś rewelacyjnego i tak się zaczęła moja przygoda na Classic-Zone. Jak wiecie w ostatnich miesiącach między mną, a Adminami była wielka przepaść, która wydaję mi się, że zmniejszyła się i to dość dużo, po mimu moich wielu czynów, które zrobiłem w ostatnim czasie to wydaję mi się, że teraz jest już OK z tego co widzę to Admini się do mnie przekonali (niektórzy) oraz gracze, którzy dadżą mnie sympatią na COD Modzie oraz wspierają różnymi perkami :) Nawiązując do pytania to ja wiem, że się nadaję :) Mam ogromne doświadczenie w pełnieniu funkcji Admina, ogarniam ortografię, jestem dojrzały i sprawiedliwy, potrafię każdy konflikt na Serwerze obrócić w żart i załagodzić w każdy możliwy sposób. Nie cierpię chamstwa oraz kłamstwa, o tym przekonacie się w niedalekiej przyszłości. Co by tu jeszcze dodać.... wydaje mi się, że jestem najlepszym kandydatem do pełnienia owej Funkcji ze względu na moje doświadczenie. Tak sobie czytałem kilka podań niektórych użytkowników i w ostatnim punkcie 12 widziałem max 3 zdania, więc tu macie nowość bo zastosowałem się do nawiasu :D Gdy gram na COD Modzie, żadnego admina nie widać, pełno cziter'ów to grać mi się po prostu odechciewa i wychodzę z Serwera, wchodzę na Forum i piszę na Sb, że są czity... podaję IP oraz Nick i Moderator się tym zajmuje, to jest dla mnie męczące i to strasznie... dlatego postanowiłem się zebrać i napisać podanie by mi było łatwiej oraz graczom. Na serwerze jest niby tak dużo Adminów, a w godzinach szczytu czyli popołudniami widzę max 2 adminów, czasami w ogóle nikt nie wejdzie. Zaczynam rozgrywkę, wchodzi cziter i cała frajda zepsuta przez jedną osobę, na tym nasza sieć traci dużo graczy, ponieważ gracze chcą grać normalnie, uczciwie, spokojnie,a taki cziter wszystko zepsuje i gracze odchodzą bo nie ma Admina 24/7,który by się zajął owym problemem.
Trudno mi napisać coś o sobie ponieważ nie lubię sam sobie "słodzić".... na koniec mogę powiedzieć, że nie jestem typem człowieka "To mój kolega, gra na WH, nie zrobię mu SS'ów bo to mój kumpel" ja jestem sprawiedliwy jak już pisałem wyżej. Mam nadzieję, że w 100% was przekonałem do siebie :) A administrację proszę o bardzo dokładne rozpatrzenie mojego Podania :)


Ze względu na moje ostatnie podanie, które zostało zamknięte z powod braku odpowiedniej ilości reklam, nie poddaje się i zrobiłem 50x reklam Classic - Zone.pl by na Serwerze przybyło wielu dobrych graczy, którzy szukają nowych przygód w CS 1.6.


Pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 06-01-14, 13:03   

Oczywiscie jestem naaaaaaaa NIE

+ zgłaszasz czity na sb


-Steam
-Prowokujesz do kłótni
-Ostatnie wydarzenia na forum
-Nie mam ochoty pracowac z toba w 1 team
-Twoje wywyższanie się na serwerze
-pkt 12 mnie nie przekonał
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cykor
GameMaster



Nick w grze: Cykor
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 50
Piwa: 14/20
Skąd: Wola Uhruska
Wysłany: 06-01-14, 13:16   

Ja niestety również jestem na Nie .

W sumie podobne mam zdanie co Tuba więc przykro mi.

-wywołałeś wojne na forum
-obrażałeś graczy
-prowokowałeś administracje

Jedyny plus to to że zgłaszasz cheatów .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
C Z E S I O



Wiek: 30
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 59
Piwa: 7/18
Skąd: Lublin
Wysłany: 06-01-14, 13:18   

Jestem na NIE

+ czity na u@
+ aktywnosc

- konfliktowy
- prowokacyjny

Miales sprzeczke z większoscia adminow i chciales pokazac co to nie Ty . Admin powinien byc wzorem , umiec zapanowac nad nerwami .
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Netia


Nick w grze: Netia
Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 110
Piwa: 32/63
Skąd: Lubin
Wysłany: 06-01-14, 13:21   

jestem na NIE
-prowokujesz konflikty
-obrażasz graczy
-steam
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 06-01-14, 13:22   

Za stary jesteś na gry.
Masz admina na innej lamerskiej sieci.

Jestem na Nie.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Marian
LEGENDA



Nick w grze: MariaN
Wiek: 26
Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 63
Piwa: 10/34
Skąd: Rydułtowy
Wysłany: 06-01-14, 13:24   

Jestem na NIE

-wyzywasz
-prowokujesz
-brak steama
-podanie mnie nie przekonało

Jeszcze raz NIE
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
OrzelBialy
Orzel



Wiek: 27
Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 16
Piwa: 3/2
Skąd: Slask
Wysłany: 06-01-14, 13:25   

Jestem na nie
- Brak steam
- Brak kultury osobistej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SK8
twój adwokat



Nick w grze: SK8
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 434
Piwa: 84/32
Skąd: Zielsko-Biała
Wysłany: 06-01-14, 13:31   

ja też na NIE.

jak dla mnie za dużo już sobie tutaj nagrabiłeś, jesteś w kłótni ze wszystkimi adminami CODa i wątpie by chcieli z Tobą współpracować, do tego brak steam.
_________________
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || ZM || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 06-01-14, 13:58   

Hoho :D i cała Elita osób, którzy mnie nie na widzą za czyny sprzed kilku Tygodni :) Sorrky, muszę to skomentować bo wasza Argumentacja jest śmieszna i niektóre wasze argumenty nie są argumentami.
Zaczynamy, kogo ja obrażałem ? nigdy żadnego gracza nie obraźiłem, co do Adminów to w lekki delikatny sposób dawałem im do zrozumienia, że to co czynią jest nie na miejscu.
Nie rozumiem tego po co piszecie, że minusem jest to, że Steama nie mam ? przecież w Wymaganiach nie ma w zmianki na temat Steama.... poza tym co to za problem kupić ? mamy 21 wiek... LOL
Ja nie posiadam kultury osobistej ? HaHa, każdy mój posty od 5 miesięcy jest kulturalnie i grzecznie napisany. Skargi, które kiedyś składałem były błahostkami, ping itd... ale bany dostawałem, potem przychodziłem na Forum i pisałem Skargi, a skargi są po to, żeby napisać co MOIM zdaniem Admin zrobił nie tak jak trzeba, więc kolejne bezsensowna argumentacja, było minęło, rozmawiałem z Delmą i napisałem sprostowanie w którym po części przeprosiłem was za moje wcześniejsze zachowanie, a wy dalej swoje.... no cóż, ja sobie niczego nie zarzucę.
Prowokacje ? Owszem przyznam, że sprowokowałem JEDNEGO admina COD Moda w sposób śmieszny, a on zaczął mnie wyzywać, a nie ja jego :) a co z resztą ? ja się wywyższam ? śmiechu warte....
Ja wyzywam innych ? proszę dowody ... dawałem w delikatny sposób do zrozumienia, że są osobami, którzy małą wiedzą.
Podanie was nie przekonało ? mi się wydaje, że przed komputerem byliście zaskoczeni :) a piszecie, że jesteście na NIE ze względu na moje sprawy z kilku Tygodni.
Gruszka, ty sam prowokujesz... po co piszesz, że mam Adma na lamerskiej sieci ? Ech...

Jednakże kilku Adminów na COD Modzie nie jest świętych i ja doprowadziłem w raz z Boomem do ukarania co niektórych bo ich zachowanie przewyższało normy. Gruszka, dostałeś awans nie wiem jakim cudem po tym wszystkim co zrobiłeś mi oraz Boomowi... i jeszcze śmiesz wyzywać moją sieć... POZDRAWIAM.

Wojne wywowałem ? a no wywołałem bo nie zgadzałem się z decyzjami Adminów, nie jestem typem człowieka, który ma swoje zdanie a boi się o tym powiedzieć :)


Teraz tą waszą argumentacją musiałem otworzyć wszystkie "brudy" wasze oraz moje co nie było mi na rękę, ponieważ zaplanowałem sobie, że nie napiszę ani jednego Postu w moim podaniu, ale niestety.... zadziałała siła wyższa. Wy nie jesteście bez winy, więc proszę was nie piszcie takich bezsensów by przypodobać się Delmie czy komu tam chcecie... nie tędy droga. Jak wiecie po sprostowaniu zmieniłem swój Światopogląd i moje życie obróciło się o 360 stopni, nie ukrywam, że nadal mi nie odpowiadało zachowanie kilku Adminów, ale jak Delma mi napisał mam dać wam pracować i nie zawracać im głowy błahostkami bo oni mają pilnować Serwa... więc się uspokoiłem, zacząłem udzielać się na Forum, w grze... wszystko po to byście zrozumieli moją osobę i przekonali się do mnie, teraz widzę, że moje starania nic nie dały, wam nie da się wymazać czegoś z kilku Tygodni, ja wiem, że czujecie do mnie tone nienawiści bo przeze mnie musieliscie robić reklamy by zostały zdjęte Punkty Karne, ja wiem, że to nie fajne, ale nie było by tego gdybyście ogarnęli swoje zachowanie. Ja dążyłem i będę dążył do porządku.

Pozdrawiam i zanim napiszesz POST, przemyśl go.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 06-01-14, 14:07   

Jestem na NIE

-wwywołujesz kłótnie
-spam w podaniu <facepalm> (Aż tak ci żal dupe ściska?)
-amx 10/10?Chyba nawet Delma ma trudności z taką znajomościa amx
-twój początek tu nie był dobry i mnie nie zachęcasz
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
abuhazaa
Al-Muhadżir



Wiek: 26
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 260
Piwa: 32/31
Skąd: Miedzyrzec
Wysłany: 06-01-14, 14:07   

Ja też jestem na Nie może Cię aż tak nie znam ale widzę ze wiele osób nie chce z tobą współpracować przez ciebie wszyscy admini coda chcieli zrezygnować i odejść i ta ostatnia afera co była.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 06-01-14, 14:09   

Cieniuu napisał/a:
bo przeze mnie musieliscie robić reklamy by zostały zdjęte Punkty Karne, .


Nikt nie dostał punktu karnego. Został mi cofnięty. Możesz sobie sprawdzić, że utrzymuje sie on 3 tygodnie a reklam nie ma. no i punktu też.

Ocenia się całe zachowanie a nie tylko sprzed 2 godzin. Nie wiem w ogóle po co to podanie. Nikt z Tobą adminował nie będzie, przyczepiałeś się do zwykłych użytkowników o to że w Twoich skargach piszą prawdę i później się dziwisz, że są na nie. Wszczynasz kłótnie i uważasz się za boga sieci.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Ostatnio zmieniony przez Gruszka 08-01-14, 19:13, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kisielowaty
Huehuehue



Nick w grze: Kisielowaty
Wiek: 26
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 462
Piwa: 84/138
Skąd: Wrocław
Wysłany: 06-01-14, 14:14   

Merry BombakoS napisał/a:
Oczywiscie jestem naaaaaaaa NIE

+ zgłaszasz czity na sb


-Steam
-Prowokujesz do kłótni
-Ostatnie wydarzenia na forum
-Nie mam ochoty pracowac z toba w 1 team
-Twoje wywyższanie się na serwerze
-pkt 12 mnie nie przekonał


Cykor napisał/a:
Ja niestety również jestem na Nie .

W sumie podobne mam zdanie co Tuba więc przykro mi.

-wywołałeś wojne na forum
-obrażałeś graczy
-prowokowałeś administracje

Jedyny plus to to że zgłaszasz cheatów .


SN!P3R napisał/a:
ja też na NIE.

jak dla mnie za dużo już sobie tutaj nagrabiłeś, jesteś w kłótni ze wszystkimi adminami CODa i wątpie by chcieli z Tobą współpracować, do tego brak steam.


OrzelBialy napisał/a:
Jestem na nie
- Brak steam
- Brak kultury osobistej


Marian napisał/a:
Jestem na NIE

-wyzywasz
-prowokujesz
-brak steama
-podanie mnie nie przekonało

Jeszcze raz NIE



Gruszka napisał/a:
Za stary jesteś na gry.
Masz admina na innej lamerskiej sieci.

Jestem na Nie.



Netia napisał/a:
jestem na NIE
-prowokujesz konflikty
-obrażasz graczy
-steam



Tweety napisał/a:
Jestem na NIE

+ czity na u@
+ aktywnosc

- konfliktowy
- prowokacyjny

Miales sprzeczke z większoscia adminow i chciales pokazac co to nie Ty . Admin powinien byc wzorem , umiec zapanowac nad nerwami .



Jak będzie aż tak zła sytuacja z adminami to ja złoże podanie na admina bo są sytuacje, że na BF2+4FUN nie ma nikogo a na pustym serwerze nie będę siedział.

Gruszka// przekazuje od Kisielowatego, że jest na Nie.
_________________

Gość
Jeżeli masz jakąś sprawę, PISZ
E-MAIL: mateusz155a@gmail.com
PW!
STEAM: Kisiel |Po przerwie
Ostatnio zmieniony przez Gruszka 06-01-14, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 06-01-14, 14:24   

- wypowiadanie się w własnym podaniu

przyjmij krytyke na klate a nie tłumaczysz sie <bezradny> wróć sobie na tamtą serwerownie tu nikt płakać za toba nie bedzie
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FabeK



Nick w grze: FabeK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 14
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Daleko
Wysłany: 06-01-14, 15:18   

Jestem na NIE
-steam
-prowokujesz adminów
-kłócisz się
-wywyższasz się ponad wszystkich graczy na serwerze
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
mrmalina06



Nick w grze: zastEpca
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 67
Piwa: 9/9
Skąd: tam =>
Wysłany: 06-01-14, 16:15   

Jestem na nie
powody wyżej @up
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
DeeJay



Wiek: 22
Dołączył: 25 Gru 2013
Posty: 262
Piwa: 31/107
Skąd: Grywałd
Wysłany: 06-01-14, 16:37   

Nie , amx 10/10 - jak byś tak umiał to z pewnością miałbyś siec serwerów lepszą niż dużo innych (co jest chyba u cb nie możliwe :p )
_________________
Gość Masz pytanie ? Pisz! ;)

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
-Jacek-
Twój Adwokat .



Nick w grze: i
Wiek: 26
Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 469
Piwa: 77/89
Skąd: Wrocław
Wysłany: 06-01-14, 19:22   

Jestem na Tak bo Gruszka na nie
Raczej szansy nie dostaniesz ale daje tak może okres próbny ?
_________________
http://jajco.pl/pic/1331555586-PpoqRk.jpg
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 06-01-14, 19:36   

Jestem na TAK oczywiście inaczej być nie mogło wymagania spełnione, a steama wcale nie trzeba mieć nie jest to obowiązkowe wymaganie. Często grasz, więc w końcu zmniejszyłaby się na serwerze lista cziterów. Oczywiście pewnie poszedł od Gruszki do Delmusia list, abyś za wszelką cenę nie dostał admina jakbym tego nie znał, ale się tym nie przejmuj chociaż szanse są niewielkie to może się tobie uda :D .

Warn dla up niesłuszny masz prawo się Jacek od tego odwołać uzasadniłeś to na dole pisząc zdaniem złożonym, więc był tam przynajmniej jeden argument.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 27
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 06-01-14, 21:24   

budyniowy, Sparrow,
Cytat:
- Pole ZNAJOMOŚĆ AMX dotyczy umiejętności pełnienia funkcji Admina. Nie tworzenia pluginów.

<facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm>

FD^GoD napisał/a:
Jestem na TAK oczywiście inaczej być nie mogło wymagania spełnione, a steama wcale nie trzeba mieć nie jest to obowiązkowe wymaganie. Często grasz, więc w końcu zmniejszyłaby się na serwerze lista cziterów. Oczywiście pewnie poszedł od Gruszki do Delmusia list, abyś za wszelką cenę nie dostał admina jakbym tego nie znał, ale się tym nie przejmuj chociaż szanse są niewielkie to może się tobie uda :D .

Też jestem na tak, Steam nie jest obowiązkowy, więc nie może go to skreślić. Już od dawna nie widziałem tak bogatego pkt 12, widać, że mu zależy. Nawet na okres próbny można dać. Co do tych całych kłótni, to tylko on zebrał się na odwagę, by przeprosić itd. Każdy popełnia błędy, zwłaszcza jak wszyscy na niego naciskają. Pomimo negatywnych wypowiedzi, proszę Delmusa o dokładne zastanowienie się nad nim, jestem na tak. :)
_________________

 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
FD^GoD, Elite COD Boom, patrykst45
Komuntalowy98



Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 3
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: łódź
Wysłany: 06-01-14, 22:45   

Ja osobiście jestem na TAK, może i w ostatnich tygodniach nie było zbyt miło na Forum przez Adminów oraz kandydata , ale w ostatnich miesiącach, widzę, że się bardzo stara, zgłasza czitów, jest kulturalny oraz komunikatywny, czasami napędza bardzo miłą Atmosferę w grze swoimi śmiesznymi tekstami :p co do powyższych wypowiedzi to ja nigdy nie widziałem by kogoś obraźił, wręcz przeciwnie. Na serwerze widziałem jak to Admini prowokowali jego, a on się tylko bronił jak tylko mógł, każdy z graczy to potwierdzi. Na koniec :
+ Kulturalny, miły, sprawiedliwy, ambitny
- Brak Steama, czasami nie panuje nad swoimi emocjami ( tylko w momentach szczytu ) . Jestem jak najbardziej na TAK mimo ostatnich złych dni, ja bym mu dał szansę mimo wszystko.


Gruszka

Dołączyłeś dziś więc Twoje zdanie nie będzie brane pod uwagę.

[ Dodano: 06-01-14, 22:57 ]
Gruszka, to, że dopiero założyłem konto nie oznacza, że nie mogę wyraźić swojego zdania. Ja na COD'ie pogrywałem i mam zamiar dalej grać, ty nie możesz mi niczego zabronić i nie edytuj moich postów bo ja tego sobie nie życzę. Pokaż mi w regulaminie, że w podaniach nie mogą się wypowiadać nowicjusze na Forum... TU SIE PUKNIJ i nie szpanuj tak rangą... poza tym twój głoś jest bardzo... :)

//
Matix
A skąd możesz wiedzieć co się działo na forum jak Cie na nim nie było??
Ostatnio zmieniony przez Kawior 06-01-14, 23:05, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
C Z E S I O



Wiek: 30
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 59
Piwa: 7/18
Skąd: Lublin
Wysłany: 06-01-14, 23:09   

czasami nie panuje nad swoimi emocjami ( tylko w momentach szczytu ) - ciekawi mnie kiedy jest ten moment szytu ^_^

Ziomek jestes od dzisiaj na forum wiec nie mow ze wiesz co sie dzialo - chyba ze multi ( prosze o sprawdzenie )
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
jaroszy



Wiek: 26
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 20
Piwa: 2/1
Skąd: Z Polski
Wysłany: 07-01-14, 05:59   

Ja też jestem na Tak. Czitów zgłasza, na serwie często gra, wymagania spełnia.Był pewien spór z adminami ale było mineło. Każdemu należy się druga szansa. Jedynym minusem brak steama ale nie jest on obowiązkowy. Można przynajmniej dać okres próbny
_________________
"Czasami spotykasz na swojej drodze osobę której nie należy wkur***ć. to Ja"

http://banid.pl/kto?to=0:0:19844527

STEAM : ParTy HarD
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Ovelin | LaysPL
No Way !



Nick w grze: ~.LaYs`
Wiek: 24
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 142
Piwa: 18/33
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 07-01-14, 16:45   

-Jacek- napisał/a:
Jestem na Tak bo Gruszka na nie
Raczej szansy nie dostaniesz ale daje tak może okres próbny ?



Odwołaj się od warna, ponieważ jest nie słuszny. Podałeś jeden argument i to wystarcza.





Do tematu.


Jestem na TAK.

Ja nie wiem o co Wam chodzi... Cieniu zebrał się na odwagę, przeprosił przed wszystkimi, a przecież to nie tylko jego wina, ponieważ wy też prowokowaliście go do takiej sytuacji. Nie zganiajcie wszystko na Cienia.
Spoko gość, dojrzały, ogarnie tą posadę. Przyda się ktoś starszy do pomocy.
Dałbym mu szansę, gość na tą posadę zasługuje.
_________________
Kontakt ze mną :

GG - 47662460      Steam - ~.LaYs` 

Skype - ~.LaYs`      E-Mail - Krzysiu.wajda@wp.pl 

PW na forum


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
mrmalina06



Nick w grze: zastEpca
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 67
Piwa: 9/9
Skąd: tam =>
Wysłany: 07-01-14, 16:53   

Po przemyśleniu zmieniam zdanie.
Jestem na tak co prawda pewnie się mijamy grając na serwerze bo rzadko cię widuje ale to pewnie przypadek. Amx 10/10 nie za bardzo wierzę ale niech ci będzie. Jesteś w miarę ogarnięty ^_^. A steam nie jest obowiązkowy :P.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 07-01-14, 22:05   

Gruszka napisał/a:


Gruszka

Dołączyłeś dziś więc Twoje zdanie nie będzie brane pod uwagę.


Bez przesady przecież nie ma niczego takiego w regulaminie określonego skoro gra z nim na codzie i widzi jak się zachowuje to dlaczego nie miałby możliwości wypowiadania swojego zdania na temat kandydata? Jego głos jest tak samo ważny jak innych, którzy tutaj pisali przecież sam pisałeś o równym traktowani, więc teraz nie marudź i daj innym możliwość swobodnej wypowiedzi.

Gruszka
Za spamowanie w czyimś podaniu bez sensu też można warna dostać.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Ostatnio zmieniony przez Gruszka 07-01-14, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Elite COD Boom
.Rozpierdalam~



Nick w grze: Elite COD # .Bo([])m~
Wiek: 28
Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 47
Piwa: 6/3
Skąd: Strzegom
Wysłany: 08-01-14, 10:00   

Na przykładzie kolegi...
"-amx 10/10?Chyba nawet Delma ma trudności z taką znajomościa amx "
Znajomość amx w podaniach o Admina dotyczny opanowanego materiału z zakresu posługiwania się podstawowymi flagami admina ( amxmodmemu )... myślcie co piszecie.

Jestem na TAK, była spina z jego strony ale wy święci nie jesteście, prowokujecie go na serwerze, co wyczytałem od jednego gracza w podaniu, jak i sam zaobserwowałem grając jakiś czas temu... Wiek jak wiek, "...za stary na gry" to jest śmieszny argument i powinien być ukarany warnem jak cały post... Znajomość AMX jest również opanowana, ( i nie nie jest to obsługa FTP oraz pisanie pluginów) kilka podstawowych komend, nawet dziecko by umiało ( bez obrazy ). Rozpoznawanie cheatów, nic trudnego + gracz cały czas zgłasza na SB haxy na COD, gdyby dostał ADMina jego prawa była by bardziej efektowna jak i logiczniejsza.
Jak już pisałem na początku wypowiedzi jestem na Duże TAK.

Pozdrawiam .Bo([])m~ aka ][]) ][ ][_, ][]) ([])
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Komuntalowy98



Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 3
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: łódź
Wysłany: 08-01-14, 18:50   

Przepraszam, że znowu się wypowiadam, ale te 3 osoby powyżej ( Gruszka, Matix, Tweety ) próbują mi coś wpierać, więc chciałbym powiedzieć co nieco. Jak wiemy na Forum istnieje coś takiego jak "GOŚĆ" i on może przeglądać działy, oraz widzi co się dzieje na Shoutboxie, na Forum specjalnie nie wchodziłem bo nie czułem takiej potrzeby a, że w Grze nie jestem zbyt dobry to ss'ów nie zostały mi robione ani razu, po prostu kolega mi napisał, że Cieniu złożył podanie to postanowiłem je skomentować i oddać głos na tak. Widziałem co się działo na forum i w ostatnim czasie w grze, więc wiem jak on się zachowuje. Gruszka, ty nie masz prawa mi pisać, że moje posty się nie liczą, to jest wolny niepodległy kraj a nie jakaś twoja "kolonia", więc radzę Ci uspokój się i nie szpanuj tak rangą, co do Ciebie Tweety to chodziło mi o to , że czasami nie panuje nad sobą tj. gdy ktoś go mocno zdenerwuje ( momenty szczytu) i proszę mi nie wmawiać, że jestem od dziś na FOrum to nie wiem co się działo ^,^ każdy o tym trąbił na Forum, w grze... wszędzie więc wiem... czytałem jego przeprosiny i obserwowałem jego grę na COD'ie i jego zachowanie, dlatego skupiłem się oddaniu głosu by mu pomóc, może i mieliście spine,ale on was przeprosił a wy mu pokazaliście środkowy palec, więc o czym mowa ?, poza tym to prawda jest inna, wszyscy co się wypowiedzili na 1 stronie to osoby, które piszą kłamstwa na jego temat bo on na nich tyle skarg nawalil.... i teraz sie mszcza.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 08-01-14, 19:03   

Gruszka napisał/a:

Gruszka
Za spamowanie w czyimś podaniu bez sensu też można warna dostać.

Spam czyżby zaczynał uderzać nadmiar władzy ty się ciesz, że nie raz na bf2 ciebie oszczędzałem jak pisałeś bez sensu kompletnie nie na temat. A w tym, co napisałem jest jak najbardziej sens i brak spamu, bo nie znasz regulaminy, a takie rzeczy wypisujesz. Widzę, że trzeba powiadomić Delmusia, bo sam nie potrafisz napisać tego, że sam spamujesz. I nie masz prawa buntować ludzi przeciwko jego podaniu do tego wypisywać takie rzeczy jak "twoje zdanie się nie liczy, bo dopiero się zalogowałeś". Piszesz tak, bo moje zdanie na temat jego kandydatury było na tak, jakbym dał na nie to pewnie nawet zdania byś nie napisał.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
kuba123214
g1erk0vvy



Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 27
Piwa: 2/6
Skąd: Classic-Zone
Wysłany: 08-01-14, 22:07   

Jestem na nie !!

1. Już od pierwszych dni napięta atmosfera.
2. wojna na forum.
3. wywyższanie się w grze jaki to ty nie jesteś : [ NIBY KOX ]
4. Denerwowanie niektórych użytkowników na shoutboxie.
5. Osobiście bardzo za tobą nie przepadam, może i widać małe poprawki ale to nie wystarcza :)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Cykor
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 08-01-14, 23:25   

A Ja jestem na TAK... Gadacie wszyscy o "wojnie na forum" ale chyba nikt nie widział że Cieniu przeprosił za całą sytuacje i zrozumiał swój błąd. W przeciwieństwie do paru osób na forum on nie zachowuje się dziecinnie , do tego ogarnia i dużo czasu spędza dziennie na serwerze , nie widzę powodów aby nie został adminem mimo tego że CoD ma najwięcej adminów w sieci.

Pozdrawiam
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
patrykst45



Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 12
Piwa: 3/2
Skąd: Kosmosu
Wysłany: 09-01-14, 14:55   

Ja również jestem na TAK. Kolega przeprosił za wszystko i myślę, ze zrozumiał swoje zachowanie. Myślę, że sprawdzi się w roli administratora, więc jestem za daniem mu admina na okres próbny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 27
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 09-01-14, 21:11   

Te wszystkie manifestacje anty-Gruszkowe są serio zbędne, komentarze i wszytko jest żałosne. Nie nadajesz się. Czemu? Nie będziesz w stanie współpracować z brygadą adminów CoD'a. Wystarczy tylko rozkręcić sprawę i już widać jaki jesteś, zmieniam na Nie. Admin powinien olać to i robić co musi. Takie sprawy powinny być zgłaszane w kąciku admina. Szkoda mi Delmus'a, który wchodzi rzadko na forum i zawsze są jakieś problemy. Ja bym proponował oszczędzić Delmus'owi czytania waszych płaczów. Napiszcie na Priv, nie musi o tym każdy wiedzieć. Wypiszcie sobie dowody na steam i wtedy wyślijcie ssy Delmus'owi. Sieć powinna się rozwijać, a powoli upada. Jest jeden aktywny Moderator- Gruszka. Dopóki nie ma innego MoD'a, Gruszka nie straci posady... Najpierw załatwcie innego Moda, a potem starajcie się, by Gruszka go stracił. Zachowanie Twoje i FD jest zdecydowanie dziecinne, a te dopiski, skargi i wszystko inne - zbędne.
Jestem na Nie,

Pozdrawiam Szalony Miś.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kuba123214



Wiek: 27
Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 172
Piwa: 24/99
Skąd: Skierniewice
Wysłany: 10-01-14, 13:30   

Jestem na TAK:
-kultura
-miły
-ogarnia

Jestem na TAK ponieważ znam go z innej serwerowni na której jest adminem i myślę że jak nawet trafi do grupy Admin COD nie prowokowany przez innych* będzie dobrze pełnił służbę. To nie on powoduje konflikty. Według mnie jest podpuszczany i prowokowany przez innych* adminów. A jego "bezsensowne" skargi mają na celu udowodnienie jak mało może zrobić przy zatwardziałym moderatorze i stawiającymi się za nim adminami. Nikt 'który jest ustawiony' wyżej niż taki zwykły User tego nie zauważy póki nie zobaczy tego na własnej skórze.**
Inni*- nie podaję konkretnych użytkowników ponieważ Każdy wie o co i o kogo chodzi.
Drugie uzasadnienie** - Moja wypowiedź nie miała na celu obrażenie kogoś tylko zwrócenie uwagi na rzeczywistość.

P.S. Jeśli dostanę warna, nie ma sprawy odrobię go :)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
FD^GoD
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry