Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kawior
19-12-13, 17:21
[Odwołanie] Cieniuu & Delmus.
Autor Wiadomość
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-12-13, 13:36   [Odwołanie] Cieniuu & Delmus.

Witam Serdecznie ;)
Wczoraj dnia 18.12.2013 r otrzymałem od Ciebie Delmus ostrzeżenie oraz zabrałeś mi możliwość pisania na ShoutBoxie co moim zdaniem jest kompletnie śmieszne. Ja tutaj już troszkę gram mój Drogi i nie złamałem Regulaminu w żadnym stopniu, wręcz go przestrzegałem. Moje wypowiedzi to moje wypowiedzi... moja fantazja to moja fantazja i nic wam do tego... i teraz wyszło na to, że tylko ja jestem winny ;) Pisałem do ściany, prawda ? FD GoD Ci zapewne napisał, że ja sieje ferment, a prawda jest inna, ja chce Sprawiedliwości, której niestety nie ma ta Serwerownia. Winner - 1 sprawa, sprowokowałem go tekstem typu "Grać nie umiesz mimo tego, iż masz Vipa" i co z tym zrobił Winner ? zaczął mnie wyzywać a nie wiem za co .. owszem to jest pewna prowokacja ale bez przesady... wyzywanie mnie oraz obraza mojej rodziny to chyba nie jest na miejscu. Pisałeś, w temacie Booma, że Admini mają przestrzegać pewnych praw i zachowywać kulturę na Serwerze, ale jak oni mają karać innych za błędy jak sami wyzywają innych od najgorszych i to w ogóle się nie krępując. Kolejna sprawa jest taka, że Oblatywacz kicka mnie bez powodu oraz zabija graczy podczas rozbrajania Paki ;) on też nie wie w ogóle co czyni... Za każdym razem gdy ja wchodzę na Serwer pod moim własnym nickiem i MOIM własnym klanem któryś z Adminów zaczyna mnie prowokować na @Say głupimi tekstami... ostatnio nawet Gruszka mi groźił DDOSAMI, że Ciebie Delma to on się nie boi, wyzywa innych, prowokuje do konwersacji a potem leci do któregoś z Modków by mnie ukarano.. ale modkowie są na tylko ogarnięci, że wiedzą, że ja postępuje według norm Regulaminu, który jest na Serwerze, kolejna sprawa jest taka, że członkom z mojego klanu Elite COD robią co 15min Screeny i nawet UB nie chcą dać, pisząc teksty typu " Sorry jestem na kalkulatorze, a nie mam tam Androida" i powiedz mi kogo ty bierzesz do Teamu ? hymmm ? no śmiało.... słucham... Wejdziesz raz na 2 dni i poczytasz kilka PW, a reszta Cię w ogóle nie interesuje. Nie mam pojęcia co wy robicie :) Twoi ludzie z COD Moda dają bany za podszywkę typu " Jestem Gruszka - Detektyw Gruszka" ... a czy to jest w ogóle podszywka ? podszywka jest wtedy kiedy nick wygląda identycznie... jeszcze twoi "kozaccy" Admini robią z mojego klanu pośmiewisko... tworząc sobie nowe nicki pod nazwami Elite COD Lamus lub Elite COD Słabiak.. wiem bo po IP sprawdzałem... i czy to nie jest prowokacja ? zastanów się trochę. Ja tutaj nie sieje żadnego fermentu tylko chcę aby na Serwerze panowała Sprawiedliwość. To, że ty mi tylko zablokowałeś Sb jest niesprawiedliwe bo ja sam ze sobą chyba nie pisałem :) Byś poczytał to co twoi Admini pisali na mój temat... ja się tylko broniłem i zostałem ukarany, mimo, że nie złamałem Regulaminu. Oj Delma... kolejna sprawa jest taka, że Gruszce dałeś tylko 1 pkt karny... za to, że groźił mi DDOSAMI, że zrobi "napad" na mój internet, za prowokowanie, wyzywanie oraz nie przestrzeganie pewnych norm, dałeś tylko 1 pkt karny ? to jest śmiechu warte, popatrz sobie ile na niego Skarg jest a ten bezbronny chłopak nie wie co się dzieje. Każdy Admin mnie prowokuje do dłuższych wypowiedzi, a teraz na to wyszło, że moje starania poszły na nic... bo to ja TYLKO JA zostałem ukarany, a oni się teraz cieszą przed komputerami. Gdybym ja nie chciał grać na tej Serwerowni to bym nie robił takich rzeczy, ja chcę grać na tym Serwerze, ponieważ podoba mi się.... jego wykonanie jest w każdym calu wykonane fachowo, dlatego proszę Ciebie teraz o to, abyś ukarał surowiej tych, którzy szydzą ze mnie oraz z mojego klanu... tych którzy szukają zaczepki i postępują niezgodnie z Regulamin Administratora. To, że tylko ja zostałem ukarany w postaci "braku SB" to jest jedna sprawa... powinieneś także zablokować tym, którzy prowokowali mnie do wypowiedzi... przecież sam ze sobą nie pisałem :) Powinieneś się wziąć ostro za Team tego Serwera i zrobić pewną selekcję. Dziękuje to na tyle. I powiem na koniec, że gdy ktoś z Administratorów będzie postępował niezgodnie z Regulaminem to będę składał Skargi. Mam więcej dowodów na to, że każdy z obecnych Adminów COD'a nie powinni pełnić tej funkcji, ty wybierasz Adminów, prawda ? wydaję mi się, że tak, więc moja propozycja jest taka abyś ich pilnował :) Bo to co się dzieje teraz nie wróży nic dobrego. Ich wypowiedzi są aroganckie oraz chamskie w stosunku do mnie oraz innych graczy. Szukają zaczepki tylko by pokazać swoją wyższość... kim oni nie byli... to jest żałosne. nawiązując do tego Sb to chciałem prosić abyś ukarał inne osoby, które także zawinili w postaci braku Sb, wtedy będzie sprawiedliwie :) Aha... i jak dałeś Gruszce ten 1 pkt karny to chyba nie dało mu to do myślenia bo nadal mi grozi :)

Aha, i jeszcze chciałbym prosić Moderatorów, żeby przenieśli ten temat do odpowiedniego działu, bo nie mam pojęcia do czego mam go przykleić :)


Pozdrawiam,
Elite COD # .Cieniuu~
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 19-12-13, 13:39   

<haha> Co Ty Cieniu myślisz że Delmus nie ma co robić tylko czytać twoje litanie ?! Sam prowokowałeś admina słowami typu "bez vipa jesteś zerem" oraz "naucz się grać" a później płakałeś jak admin Ciebie pocisnął.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-12-13, 13:44   

Aha i proszę aby nikt z Adminów się nie wypowiadał :) To jest tylko do Delmusa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 19-12-13, 13:51   Re: [Odwołanie] Cieniuu & Delmus.

Cieniuu napisał/a:
tych którzy szukają zaczepki i postępują niezgodnie z Regulamin Administratora. Szukają zaczepki tylko by pokazać swoją wyższość.



Przypomnij sobie gnoju , kto i do kogo szukał zaczepki , masz krótką pamięć? nie sądzę
Chciałeś pokazać swoja klasę , jaki ty jesteś opanowany itd a największym skurwiałym prowokatorem byłeś i jestes własnie ty, i ta twoja Elite gówno ekipa. Wypi**dalaj.


PS: przy okazji chciałbym napisać bo pewnie Delmus będzie to czytał że rezygnuje z admina , niech zabierze mi prawa. Niech te lamusy z elite gówna składają podania i przedstawią nam swój poziom, tylko obawiam się że wtedy server będzie stał pusty. Pozdrawiam.
_________________

Ostatnio zmieniony przez `Sentinel. 19-12-13, 14:02, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-12-13, 13:56   Re: [Odwołanie] Cieniuu & Delmus.

wInn3r #.! napisał/a:
Cieniuu napisał/a:
tych którzy szukają zaczepki i postępują niezgodnie z Regulamin Administratora. Szukają zaczepki tylko by pokazać swoją wyższość.


Przypomnij sobie gnoju , kto i do kogo szukał zaczepki , masz krótką pamięć? nie sądzę
Chciałeś pokazać swoja klasę , jaki ty jesteś opanowany itd a największym skurwiałym prowokatorem byłeś i jestes własnie ty, i ta twoja Elite gówno ekipa. Wypi**dalaj.


I widzisz Delmus ;) Nawet prostego zdania nie potrafią pojąć. Napisałem grzecznie "Żeby się nie wypowiadali, ponieważ to jest tylko do Ciebie" a oni nadal swoje... muszą wtrącić swoje 3 grosze. Winner skończ, nie rozumiem Ciebie, przyznałem się przecież, że to mogła być prowokacja i zaczepka... ale nie musiałeś tak ostro reagować. Nie wypowiadajcie się, ponieważ to jest tylko do Delmusia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oblatywacz
DarkMan



Nick w grze: Oblatywacz|NoSound|NoLive|
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 378
Piwa: 54/80
Skąd: Kalisz
Wysłany: 19-12-13, 14:06   

A ja dostałem Cieniu AŻ 3 warny haha ^^ totalna spływka. I ty mówisz, że Delma nie ukarał nas? Daj sobie spokój, bo pogrążasz się ty i twoja Elita na każdym kroku. Kończymy z tym panowie. :) 3m się ;c

[ Dodano: 19-12-13, 14:19 ]
P.S Cieniu zapomniałem dodać. Pyskujesz tu, że nie mamy się wypowiadać, a ja będę się wypowiadał kiedy taki gówniarz jak ty tutaj będzie tak kłamał. Po pierwsze:
1.NIGDY nie kickłem Ciebie bez powodu, wiadomo, że powód zawsze się znajdzie jeżeli chodzi o twoją płaczącą osobę. Tylko jak Ci ping skacze, albo obrażasz to powinieneś się cieszyć, że Ci bana nei wlepiłem ,ale nie martw się już nie wlepię.
2.NIGDY Ciebie nie slapowałem przy pace tak abyś jej nei rozbroił. Slapowałem raz i tylko raz admina PlayBoy'a i uwierz mi, że on na serio gry nie bierze jak ty, to po prostu olał to, a potem się z tego śmieliśmy. Jak by się tym przejął to sam by skarge napisał. Tyle drogie dziecko mam Ci do powiedzenia.

P.Sx2
Złóżcie podania na admina COD ahahahah :*
_________________
Jedź tak, by móc żyć ....Żyj tak, by móc jeździć .... LwG






http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A31558130
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 19-12-13, 14:20   

Delmus zobacz na to sobie zaczepki ze strony "Elite Gnomy" myslal jeden i drugi ze mnei sprowokuje ;] a pozniej skarge napisza troszke ich czlowiek po karał na Dust2 i takie o komentarz w moja strone






*DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : niech sobie gra z AWP

Hs[z]#~!. killed Klucho | Only Head with awp
*DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : jakby nie mial 1/1 to by lezal

*DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : bo juz go 2 razy trafilem

robkamil connected
[INFO] Widzisz cheatera? Napisz do admina za pomoca u@
[Szturmowiec - 14] Klucho | Only Head : /drop

[COD] Dostales 20 doswiadczenia za wygrana runde.
*DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : ma ktos Gold AWP?








DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : ahh

*DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : na AWP sie bala

*DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : bal*

*DEAD* Elite COD # .Cieniuu~ : bo to wiesz...

*DEAD* Elite COD # .Cieniuu~ : :P



TheMatteoPL (RADIO): Fire in the hole! [HE]
*DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : fuck

*DEAD* Elite COD # .Cieniuu~ : wrr

*DEAD* DiAbEl :D : /klasa



*DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : w koncu to jeszcze jest dziecko :P


DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : na AWP znow nie poszedl bo by padl :P

*DEAD* Elite COD # .Bo([])m~ : co tam

Elite COD # .Bo([])m~ killed Ripton with awp
*DEAD* bankowo_heD : klucho zero skilla, a mowisz, ze pro maja wh... ogar

to sa dzieci upośledzone ostatnio


Cieniuu szukaj sobie nowego serwera bo tu nikt cie nie chce i tego załosnego klanu Elita gnomy ;]
_________________
R#.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Oblatywacz
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 19-12-13, 14:30   

spotkajmy sie wszyscy i niech purpurowa mgla bedzie z nami !!

https://www.youtube.com/watch?v=YnAMv75JfYs <ganja>

PEACE ! <buzki>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 19-12-13, 14:31   

Senior napisał/a:
spotkajmy sie wszyscy i niech purpurowa mgla bedzie z nami !!

https://www.youtube.com/watch?v=YnAMv75JfYs <ganja>

PEACE ! <buzki>


warn dla tej debilnej wypowiedzi
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Elite COD Boom
.Rozpierdalam~



Nick w grze: Elite COD # .Bo([])m~
Wiek: 28
Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 47
Piwa: 6/3
Skąd: Strzegom
Wysłany: 19-12-13, 14:34   

Jak w poście autora tematu... również proszę o ogarnięcie spamu, bo do niczego to nie prowadzi...
Dla wyjaśnienia, bo teraz jest oczerniana moja osoba:
Kto zaczął ten załącz - pisanie "Nie twoja Liga Synku :*" jak tylko wbiłem na serwer nie jest obraźliwe, lecz wiadome... nie próbuj być mądrzejszy niż wyższy. Dlaczego nie dałeś wycinka HLTV np, tylko wycinki konsoli z wyłącznie moimi "postami"?
Tyle chciałem powiedzieć...

Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-12-13, 14:37   

Właśnie BombakoS... on pisał ze mną i tam nigdzie nie było napisane HS, padł by na 1 strzał z AWP czy coś, więc nie to nie było do Ciebie... Boom ma rację :)
A jak już wcześniej pisałem, nie życzę sobie aby ktoś się tutaj wypowiadał, ponieważ tą "książka" jest dla Delmy a nie dla was.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 19-12-13, 14:39   

dam demko ;] odp ci na twoje zaczepki a tylko to wychwyciłem z konsoli ;] ten wasz smieszny klan to tylko placze na serwerze a na forum robi z sibie pro graczy <lol2> jeszcze cos dzieciaczki <haha> ?
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-12-13, 14:42   

Merry BombakoS napisał/a:
dam demko ;] odp ci na twoje zaczepki a tylko to wychwyciłem z konsoli ;] ten wasz smieszny klan to tylko placze na serwerze a na forum robi z sibie pro graczy <lol2> jeszcze cos dzieciaczki <haha> ?


I widzisz Delmus ? :) tak wygląda z nimi rozmowa :D wkoło piszą, że my płaczemy...nawet nie ogar Bombakos nie wiedział, że Boom nie kieruje tego do niego, tylko do mnie. Jesteś śmieszny i jak pisałem wyżej nie wypowiadaj się.A ty Oblatywacz slayowałeś mnie nie raz :) Wszystko można sprawdzić, demko z HLTV sobie znajdę i Ci rzucę prosto w Twarz,i to ty nie kłam mój Drogi, bo te twoje "lewe gierki" wyjdą na jaw :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 19-12-13, 14:54   

Cieniuu idiotów to sobie z tego smiesznego klanu mozesz robic jak ten boom do mnie pisał to ciebie jeszcze nie było po 2 wrzuce demko z dust2 a nie jakis Bajkopisarz bedzie kity walił i juz nic nie pisz


AAA Cieniuu rzeczywiscie Delmus bardzo powaznie bierze twoje skargi do serca tak jak straszyłeś nas delma ze juz po adminach mamy ;] ale moze wkrótce wy sie wykażecie cie
profesjonalny adminowaniem jak delma bedzie chciał takich adminów ;]
_________________
R#.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
g1erk0vvy
g1erk0vvy



Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 27
Piwa: 2/6
Skąd: Classic-Zone
Wysłany: 19-12-13, 15:00   

Cieniu daj sobie już spokój z pisaniem skarg , głupimi komentarzami itd. [ nic dobrego z tego nie wyjdzie ] tylko delmus będzie musiał czytać bezsensowne skargi odwołania itd. z twojej strony :) jeszcze trochę zablokują ci całkiem forum. WIĘC NIE PISZ ODWOŁANIA bo go nie dostaniesz :) a inni nie zostaną ukarani :) koniec kropka.

POZDRAWIAM.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-12-13, 15:00   

Merry BombakoS napisał/a:
Cieniuu idiotów to sobie z tego smiesznego klanu mozesz robic jak ten boom do mnie pisał to ciebie jeszcze nie było po 2 wrzuce demko z dust2 a nie jakis Bajkopisarz bedzie kity walił i juz nic nie pisz


AAA Cieniuu rzeczywiscie Delmus bardzo powaznie bierze twoje skargi do serca tak jak straszyłeś nas delma ze juz po adminach mamy ;] ale moze wkrótce wy sie wykażecie cie
profesjonalny adminowaniem jak delma bedzie chciał takich adminów ;]


Takich adminów nigdzie nie znajdziecie... Elite COD są jedyni w swoim rodzaju i nawet nie chcielibyśmy mieć na COD'ie admów z wiadomych powodów. I widzisz Delmus tak to jest... napisałem grzecznie kilka zdań abyś to przeczytał i przeanalizował i podkreśliłem, że to co zostało wyżej napisane było wyłącznie do Ciebie, a twoi Admini non stop spamują i piszą jakieś bajki, mimo moich próśb i oczywiście jak wyżej przeczytałeś prowokują i jeszcze raz prowokują :> wyzywają od lamusów itd... demko sobie możesz wsadzić, ale nie w ten temat. Złóż skargę na Booma, że Cię prowokuje tekstami, który w ogóle nie były do Ciebie :D haha. Koniec moi Drodzy... przestańcie tutaj spamować... ja to złożyłem aby się wszystko wyjaśniło, a nie żeby nasz pseudo "konflikt" ciągną się w niezapomniane.

Pozdrawiam

[ Dodano: 19-12-13, 15:01 ]
Babel o.O napisał/a:
Cieniu daj sobie już spokój z pisaniem skarg , głupimi komentarzami itd. [ nic dobrego z tego nie wyjdzie ] tylko delmus będzie musiał czytać bezsensowne skargi odwołania itd. z twojej strony :) jeszcze trochę zablokują ci całkiem forum. WIĘC NIE PISZ ODWOŁANIA bo go nie dostaniesz :) a inni nie zostaną ukarani :) koniec kropka.

POZDRAWIAM.



Powinieneś dostać warna :)

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 19-12-13, 15:06   

i ty mowisz ze jestes inteligentny napisales w sprawach ogólnych gdzie kazdy kto gra na cod ma prawo sie wypowiedzieć a jak chesz pisać do Delmy to na pw z pewnoscia tylko on ci na to odp <bezradny> no naprawde jestescie jedyni w sowim rodzaju tak zaawansowanego Zespół downa nie widziałęm <gafa>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
g1erk0vvy



Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 27
Piwa: 2/6
Skąd: Classic-Zone
Wysłany: 19-12-13, 15:10   

Tak a niby czemu ?? przecież gram na tej serwerowni mam prawo się udzielać na forum więc ucisz się :) [ przy okazji mówiłeś ze Elite COD Lamus , Elite COD słabiak to podszywki ] prawda jest taka że to nie są podszywki i mogą mieć takie nazwy :) bo to ich własność :) a tobie nic do tego i daj spokój sobie i graczom nie pisz więcej skarg odwołań itd.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-12-13, 15:10   

Dodaję dowód na to, że Ci Admini co są teraz kompletnie się nie nadają na te posady. Jak wiesz Delmuś, zablokowałeś mi ShoutBox'a i nic nie mogę pisać... a tu Mr.Winner obraża mnie oraz mój Klan i wygaduje jakieś głupstwa... Poniżej kolejny dowód na to, że wyzywają nas i prowokują :)
http://iv.pl/images/04607732639753051904.jpg

I kto tu kogo prowokuje...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 19-12-13, 15:11   

tak tuba twoje debilne komentarze tez powinny byc traktowane do warna :) potrafisz tylko zwyzywac kogos na forum i wmawiac mu na sile ze placze i jest zerem <krzyk> zauwazylem ze jak ktos podwaza twoje zdanie to odpala ci sie tryb szalu skoro jestes taki dorosly madry i nie wiem co jeszcze to juz dawno powinienes zlac gadanie tych z klanu <facepalm> wstaw te swoje dowody i niech delma zadecyduje bo z tego co widze to narazie wypowiadacie sie za nie go tutaj <haha> . Zapewne po tym poscie zaraz mnie zwyzywasz bo tylko tyle potrafisz na tym forum :) jak tak bardzo jestes uczulony na zaczepki to nie zaczepiaj tez innych tekstami placz off bo to juz jest nudne a ty robisz sie monotonny z tymi tekstami <glupek>

dziekuje dozoba spadam troche pooddychac <ganja> <hejka> wszystkim
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Cieniuu
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-12-13, 15:13   

Hahahhahahahahahah :D Ja napisałem, żeby Modek przeniósł ten temat do odpowiedniego działu mój Drogi :) więc czekam na przeniesienie. Ja się już nic nie odzywam... napisałem co miałem napisać i już. A wy z pewnością dostaniecie Warna za to, że piszecie bezsensowne posty nie na temat, tylko by nabić sobie posty i ciągniecie ten konflikt :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Cieniuu 19-12-13, 15:16, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 19-12-13, 15:15   

dostaniemy warna tak jak mielismy stracic admina <lol2>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Despero.
CodMod



Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 67
Piwa: 11/42
Skąd: Wziąc Marichuane
Wysłany: 19-12-13, 15:18   

Cieniuu dobra skoro masz 15 lat , a twój klan ma 9 lat ,to jak założyłeś klan miałeś 6 lat czyli widzę że jesteś bardzo "mądrym" chłopczykiem .
_________________
Postaw Pifffko ruda dziffkooo :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-12-13, 15:21   

Ja mam 15 lat ? Pozdrawiam gorąco :)

Ja już przestaję reagować na wasze bezsensowne Posty, a wy sobie spamujcie :) Wasza sprawa :P i na pewno Delma wam podziękuje, że wypowiadacie się w jego imieniu :)


Pozdrawiam gorąco :) :*
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
g1erk0vvy



Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 27
Piwa: 2/6
Skąd: Classic-Zone
Wysłany: 19-12-13, 15:28   

Cieniuu nie wymądrzaj się :) bo ci mózg może się przegrzać.
Ostatnio zmieniony przez g1erk0vvy 19-12-13, 15:35, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Despero.
CodMod



Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 67
Piwa: 11/42
Skąd: Wziąc Marichuane
Wysłany: 19-12-13, 15:31   

Yhmmmm czyli jesteś pełnoletni. W takim razie będę się musiał zwracać do cb przez PAN.
Wiec proszę pana skoro Boom ma 15 lat bo tak powiedział "oTo" na ts i później dopowiedział że chodzisz z nim do klasy to wkońcu ile "PAN" ma lat ???
_________________
Postaw Pifffko ruda dziffkooo :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 19-12-13, 15:55   

Cieniu to jest Delmy serwerownia więc może mieć wywalone na Ciebie jak chce i najłatwiej by było wywalić tą całą zgraje buraków z forum i serwera i byłby spokój. Do tego nie jest moim rodzicem, że ma mi zabronić DDOSOWANIA Ciebie. Do tego idź na policje od tego oni są. Jak znajde mniejszy zakres Twojego neta to będzie płacz dopiero.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
g1erk0vvy



Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 27
Piwa: 2/6
Skąd: Classic-Zone
Wysłany: 19-12-13, 16:07   

[Snajper - 44] *DEAD* Elite COD # .Cieniuu~ : delma i zablokowla sb

Cieniu gram a tu takie coś :P - to było specjalnie czy na żarty ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kawior



Wiek: 27
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 1215
Piwa: 199/75
Skąd: Opatkowice
Wysłany: 19-12-13, 17:21   

Cieniuu, Jeśli to jest tylko do Delmusia to napisz mu to na PW.
/Zamek
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19-12-13, 18:32   

Odwołanie odrzucone.
Nic ponad wczorajszą skargę z tego odwołania nie wynika, została ona rozpatrzona, lecz Ty jej efektów nie dostrzegasz, bo piszesz informacje sprzeczne z tym co ja tam zawarłem np. na temat kar.

Zamykam
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry