Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
25-12-13, 17:16
skarga na tube
Autor Wiadomość
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 18-12-13, 13:22   skarga na tube

1. Twój nick: Senior
2. Nick Admina: Tuba
3. Data zdarzenia: dzisiaj
4. Dowody:Nick Senior
SteamID STEAM_0:0:57226650
SteamCommunity ID 76561198074719028
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana placz off
Wykonano 18.12.2013 - 13:12:56
Wygasa 18.12.2013 - 13:27:56 (12 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez Hs[z]#~!.
Zbanowany na [COD MOD]-[SLOW EXP]-[200LVL] ~Classic-Zone.pl @Pukawka.pl (de_office_rats)
5. Co zrobił: admin od 7bolesci jak pisze do mnie zmien lekarza i inne teksty ktore widac ze ktos mu wymysla i sa tak nudne i ulomne to nie daje sobie bana za obraze albo "placz" ale jak ja pisalem tuba zmien nick bo na tym tez ci nie idzie i smialem sie z nie go wprost ze nie ogarnia teraz to dawal o to takie bany smieszne jak cale jego adminowanie "placz off" ban na 15 minut. Chcialbym sie dowiedziec gdzie taki punkt jest w regulaminie zapisany? :) Ostatnio gruszka tak samo mowil zebym napisal skarge bo dal bana za cos czego nie moze ale odpuscilem bo jak widze takich ludzi docenionych przez cs i udajacych dobrych adminow na forum to az mi ich szkodas :) Dodam jeszcze zeby tak nie banowal graczy za ping bo jak on tylko wejdzie to z 22 osob na serwie od razu 12 dostaje bana za ping. Inni admini daja kicka jak nie pomaga to ban albo ogarniaja ze ktos stara sie zmienic ping i daja chwile czasu a ten jak folksdojcz wchodzi i uwaza sie za BOGA niech ktos cos z tym zrobi bo to jest chore co on robi...

tuba jak masz pisac posty typu placz off i zmien lekarza to wpisz moze w google jakies inne teksty bo te juz mnie nie ruszaja wiec tylko marnujesz czas na pisanie debilnych komentarzy

Nie pozdrawiam :) <faja>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 18-12-13, 13:31   

Senior Placzku i zaraz znow skarga trafi do kosza ;]



*DEAD* Senior : tutaj skilla maja tylko admini :D



*DEAD* Senior : 132 ob glowa tylko i nie padl ha ha ha

l



*DEAD* Senior : jak on ma vipa

*DEAD* Senior : ile on ma hp ?



*DEAD* Senior : mowilem hahahaha










[Szturmowiec - 84] memento mori : placz off


[Telegrafista - 92] Senior : jan ie wychodze z serwera jak mam kijowe staty


[Telegrafista - 92] Senior : hahahahahahahaha



*DEAD* Senior : kto placze to placze ha hahahahahahaha


[Telegrafista - 92] Senior : jaki chlop nie takie staty mial co chcial i wychodzi po to zeby znowu bylo 0:0 hahahaha

S
[Telegrafista - 92] Senior : hahahahahah


[Telegrafista - 92] Senior : o kur.. hahahahahahahahahahaha


*DEAD* Senior : tuba ty naprawde musisz nauczyc sie grac i nie plakac hahahaha

[AMXBans] Pomyslnie zbanowano SteamID 'STEAM_0:0:57226650' (IP w logach). Gracz dostanie Kicka.
'Senior' dostal bana na '15 minut'.
Powod: 'placz off'
*DEAD* Mikusiek : /klasy

*DEAD* Senior : jakie dechy :D ha ha ha


a i + do tego office_rats demko a i jest tego wiecej ale tyle chyba wystraczy ;]

I tak dziewczynak cały czas o cos placze nie wiem okresu dostałeś ??

Senior widze ze jestes życiowy nieudacznik i chesz zabłysno na forum powodzenia ;]
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 18-12-13, 13:49   

Nie było mnie w tym czasie , lecz dodam od siebie że tak jest zawsze. Senior zacisnij wreszcie pupe i pokaż że masz jaja (mowa o tych bezsensownych skargach), bo na chwilę obecną to zachowujesz się jak pizda. *(Skarga za flesza , skarga za bana na 5 min itd z czego wszystkie słuszne no ale ty masz zawsze racje, no bez przesady -.-)
Zamknijcie to.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 18-12-13, 13:58   

oo sa nowe teksty okres i dziewczynka brawo tuba jak chcesz to potrafisz ale to dalej slabo ty sie ze mnie smiejsz ze mam okres? ale z ciebie sie smiac juz nie wolno ze jak masz staty jak dzisiaj 4:9 to wychodzisz i wchodzisz jeszcze raz zeby bylo 0:0 ha ha ha

nie widze tutaj zadnej obrazy admina ani powodu do placzu tylko taki celebryta jak ty moze wmawiac na sile ze ktos placze ;] bo ja doszedlem do wniosku ze ty nie wytrzymujesz nerwowo chyba jest to problem kawy :) grales na nicku memento mori nie dawales rady z m4 to wbiles na nick hs i z awp grales bo ja wbilem na elitarnego wiec ktos inny chyba sie poplakal, napisalem ci wprost ze sie z ciebie smieje a to jest mala roznica smiac sie z kogos a plakac <glupek> nie chodzi tu o moj niby "placz" tylko te jego smieszne bany ktorych nie ma w regulaminie nawet.... jeszcze nie widzialem zeby jakis admin dawal bana za smianie sie z nie go bez obrazy ale widze ze ktos tu ma duze EGO :) <faja>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 18-12-13, 14:04   

Nie bede słuchał twojego marudzenia w moja strone ale ja nie płacze on nie ma głowy 666obrazen a on dalej stoi , napewno , ciekawe info, itp itp jak jakas cnotka placzesz a pozniej lecisz na forum i placzesz Gruszka mi pisał co mu zalilesz sie na steam <olaboga>
po raz kolejny robisz z siebie idiote jak tak lubisz to gratuluje <olaboga> widze ze cs to twoj jedyny swiat zmienam sobie klasy bo lubie moze to jest jeszcze karane ? <lol2>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 18-12-13, 14:11   

za tego idiote ban na 4h proste jak taki admin jestes z zasadami to prosze bardzo wlep sobie bana jestem pewny ze jak ja bym napisal teraz do cb idioto to ban na 2 dni jak kiedys innego gracza zbanowales na tyle ha ha ha mentalnosc wrocka w chuj obrazic i ciezko dopuscic do siebie ze ktos podwaza jego zdanie <boisie> idz moze na te swoje dyskoteki i stoj tak jak pisales :) moze problem wlasnie jest w tym ze na baletach jestes gnojony a tu chcesz zrobic z siebie cwaniaka <mysli>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 18-12-13, 14:21   

Senior juz emocie puszczaja ;] tu sie kazdy z ciebie smieje jaka cnotka jestes no przyjdz na te balety no chyba ze po 22 juz cie z domu nie wpuszczają <haha>
_________________
R#.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
g1erk0vvy
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 18-12-13, 15:08   

Merry BombakoS napisał/a:
Senior juz emocie puszczaja ;] tu sie kazdy z ciebie smieje jaka cnotka jestes no przyjdz na te balety no chyba ze po 22 juz cie z domu nie wpuszczają <haha>


niech sie smieja ja sie smieje z nich ale nikt takich debilnych banow nie daje jak ty :) Nie pojde z toba na balety bo nie mam zamiaru z toba stac pod sciana sorry <bezradny> ale wiem ze dzialaja takie fundacje dla samotnych prawiczkow :) nie bede dalej z toba pisal bo TY WIESZ LEPIEJ <luzik>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 18-12-13, 15:14   

Senior to nie ja mieszkam z rodzicami i dostaje papu pod nos <haha> takich jak ty to ja nawet nie wpuszczam bo i słoma z butow wystaje kozacz sobie przez neta bo tylko tyle ci zostało a bany bedziesz łapal dalej jak bedziesz cos sapał w moja strone <olaboga>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 18-12-13, 15:45   

zarabiam akurat sam na siebie prosze tuba moze dolaczysz do nich http://www.youtube.com/watch?v=J-0R-UVBXLM

<haha> jak przeczytalem ze na baletach zamiast sie bawic to stoisz od razu musialem to obejrzec <haha> koniec tego spamu <kwiatek>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 18-12-13, 15:53   

Senior ty to BIERZESZ DODATEK PIELĘGNACYJNY na swoja choroba a to nie jest praca <lol2>
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 18-12-13, 20:26   

zapal moze skuna i bedzie ci lepiej tak jak mi bracie peace

http://www.youtube.com/watch?v=L9hqkGQE6ic
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
g1erk0vvy



Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 27
Piwa: 2/6
Skąd: Classic-Zone
Wysłany: 19-12-13, 15:19   

senior nie pal tyle bo ci płuca staną :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry