Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kawior
18-11-13, 15:59
Skarga Gruszka
Autor Wiadomość
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-11-13, 23:40   Skarga Gruszka

1. Twój nick: Elite COD # .Cieniuu~

2. Nick Admina: Gruszka

3. Data zdarzenia: 16.11.2013 r.

4. Dowody: Dam odpowiednim osobą nie będę tutaj publikował.

5. Co zrobił: Hmm gram sobie normalnie na mapie cs_max, zaczynała się 2 runda i pan ''Kargul'' rzucił flesha pod moje nogi to mu napisałem, że ''Kargul ty masz downa ? i żeby nie rzucał fleshy pod nogi'' po czym Mr.Gruszka który jak wiemy inaczej myśli wziął to za obrazę... a Down to jest choroba i ja go w żaden sposób nie uraziłem. I taką moją niby ''obrazą'' dostałem bana na 30min :) śmiechu warte, prawda ? :P po pierwsze powinno być ostrzeżenie a następnie nałożona kara. To jeszcze mało... 2 sprawa jest taka, że on faworyzuje innych... jak możemy zauważyć w AMX BANS pan ''FeZ'' dostał bana za rzekome obrażanie innych na 30min a drugi kolega własnie ten z którym FeZ się wyzywał dostał bana na 1h... być może pan Gruszka ma coś z głową. Ja rozumiem, że są różne stopnie wyzywania ale akurat byłem przy tej sytuacji kiedy Ci dwaj panowie których wyżej wymieniłem się wyzywali i to co zrobił Gruszka było wręcz nie sprawiedliwe i w żadnym stopniu się z tym nie zgadzam. Ja znam regulamin i wiem co mogę a czego nie. Wiem także, że niektórzy administratorzy myślą zupełnie inaczej niż cywilizowany człowiek. Ja sobie nie dam robić jaj z mojej osoby. Ja wiem, że Gruszka mnie nie lubi z wiadomych przyczyn, ale ja sobie nie pozwolę, żeby taki Niepoprawny, niepoukładany, ułomny, niewidomy człowiek dawał mi bana na ponad 30 min za praktycznie nic ...
Chodzi mi tylko o to, że dostałem bana za nic i Admin postąpił niesłusznie.

P.S Gruszka robisz ze swojej osoby pośmiewisko tylko. Troszkę lipa, że wybrałeś sobie cel, któremu możesz co najmniej rzepy zapiąć w sandałach.

Aaa i nie bierz tych moich słów jako obrazę, ponieważ one nie mają Cię obrazić, tylko dać do zrozumienia.


Pozdrawiam,
Elite COD # .Cieniuu~
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 16-11-13, 23:43   

[Amadeusz - 15] *DEAD* Elite COD # .Cieniuu~ : kargul ty masz downa ?

FEz napisal: Karol stul pysk cos w tym stylu

Karol: Fez to suka


Za to ban. Wszystko napisales. Pytaniem czy twierdzeniem obraziles Kargula.



Nieprawidłowa komunikacja
- Obraza graczy- Ostrzeżenie/Kick/ Ban 5min-1dzień
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-11-13, 23:47   

Czy ty masz na prawdę coś z mózgiem ? :P Widzisz co ty piszesz ? te swoje teksty możesz wsadzić w sandały ... ja byłem przy sytuacji FeZa i mam ss'y więc siedź cicho ... Poza tym tu napisałem głównie w mojej sprawie. Down jest to choroba .. wpisz w google. Gdzie było ostrzeżenie ? dałeś od razu bana ? nie wchodź ze mną w jakie kolwiek konwersacje bo i tak nic nie zdziałasz... ja mam odpowiednie dowody.
''Kargul ty masz downa'' ? ''Kargul czy ty jesteś chory na downa'' ? myśl gruszka MYŚL. to było pytanie i nie obraza :)

[ Dodano: 16-11-13, 23:48 ]
Jesteś niepoprawny w tym co piszesz :) właśnie ostrzeżenie/kick/ban 5-1dzień :) myśl co robisz i własnie tym co napisałeś narobiłeś sobie brudu :) bo ja nic takiego nie dostałem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 16-11-13, 23:49   

Nie musze dawać ostrzeżeń.

POZDRAWIAM.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-11-13, 23:55   

Zrozumiałbym już jakbym dostał bana na 5min ale nie na 30min za napisanie takiego czegoś... śmiać mi się chce z Ciebie i twojej śmiesznej wymowy.
Nadal podtrzymuję, iż ban został nałożony niesłusznie i apeluję o ukaranie Pana Gruszki w zawieszeniu go w prawach administratora .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 16-11-13, 23:57   

Cieniu dał ci gruszka wycinke i po co jeszcze dyskutujesz ?? dostałeś bana za obraze tylko na 30min placz off
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-11-13, 00:05   

Wycinkę ? skąd wiesz, że ta wycinka jest prawdziwa ? ja przy tym byłem i mam film więc .... z resztą nie rozmawiamy tutaj już o tym FeZie i Karolu tylko o mnie . Dostałem bana niesłusznie i apeluję o to aby Gruszka poniósł konsekwencje . Jeśli wiem, że mam rację to będę dyskutował nawet z Delmą bo wiem, że to co zrobił rzekomy Pan Gruszka było nie sprawiedliwe. Ten człowiek ma chyba problemy emocjonalne. Jak administrator CLASSIC-ZONE mógł mi dać BANA za 2 zdania w których nie ma ani jednej obrazy ? to jest po prostu nie do przyjęcia. To co ten typ wyprawia jest kategorycznie niedopuszczalne . Ja bym mu odpsuścił .. bo bana dostałem o godz 23:20 i to na 30min to bym przebolał i poszedł spać, ale że niepodoba mi się jego nick oraz to w jaki sposób traktuje innych i za co rozdaje bany to będę się kłócił.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 17-11-13, 00:10   

Masz we wzorze pokazać dowody. Ty nie masz żadnych więc Twoja skarga jest śmieszna, to że twierdzisz iż pokażesz jakieś Delmie mnie nie interesuje. Pokaż wszystkim a nie sobie coś wymyślasz....
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-11-13, 00:15   

Dla Ciebie może i wydawać się śmieszna ale dla mnie nie za bardzo .
Aaa i nic sobie nie wymyślam ułomny człowieku.
Czekam, aż ktoś inny się wypowie.

[ Dodano: 17-11-13, 00:19 ]
To jest serwer CLASSIC-ZONE. Jest tu dział ''Skargi'' więc mam prawo składać sobie skargi na go tylko chcę i mam prawo dowody dać tylko odpowiednim osobom. Niby masz 21 lat Gruszka a to co robisz jest na poziomie 14- letniego gimnazjalisty typu '' Nie umie grac.. dam mu bana na 10min hahaha'' i ty się tak zachowujesz rozdajesz bany niczym Mikołaj prezenty. Jesteś pusty, wiesz o tym ? płytki niczym moja filiżanka po herbacie. Ogarnij swoje zachowanie bo w innym wypadku będzie cały dział ''Skargi'' z twoim nickiem w roli głównej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 17-11-13, 09:00   

Dziwi mnie, że perma nie było z to. Jakbym na bf2 banował każdego za pierdoły to nikt by nie grał. Tak, więc strzeżcie się gracze coda, bo Gruszka wam perma doda.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 17-11-13, 09:16   

Cieniu co do dowodów MASZ OBOWIĄZEK wstawić do pkt 4. Skąd mamy mieć pewność że je posiadasz ? Każdy ma prawo się z nimi zapoznać.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 17-11-13, 10:16   

Brak dowodów na niewinność gracza + ban słuszny + ban minął.

Na moje oko na zamknięcia.

FD^GoD, co chcesz osiągnąć pisząc takie obelgi pod jego imieniem?

Cieniuu, wydaje mi się, że admin jest bardziej skupiony na chacie niż gracz, możliwe, że dojrzał również w konsole. Stąd bany dla osób w kłótni mogą różnić się czasowo.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-11-13, 13:11   

Dobrze FD^GoD napisałeś, że jakby admin banował graczy za takie coś to nikt by nie grał i serwer by nie zarabiał. Czy wy na serio tego nie widzicie ? On zbanował mnie Elite COD na 30min praktycznie za nic ... czy do was to dociera ? dał mi bana za 2 zdania w których nie ma ani jednej obrazy. Jako, że powoli się już denerwuje i ciśnienie mam odrobinkę wysokie to wstawię tutaj filmik z mojej gry na mapie cs_max i tam zobaczycie co napisałem do Kargula i za co dostałem bana... to jest po prostu nie do przyjęcia, że on może robić takie coś... nie dość, że dał bana od razu bez żadnego ostrzeżenia/kicku/bana 5 minutowego to dowalił 30 min i to jeszcze za takiego coś czego obrazą nie można w ogóle nazwać. Gruszka myśli, że jeśli ma admina to wszystko mu wolno ale w tym momencie się trochę machnął i nie wiedział co może z tego wyjść, więc ja jako gracz CoDa ujawnię wam, że Gruszka nie nadaję się na administratora.

// SzalonyMiś - Wtedy na mapie cs_max był tylko jeden admin i był nim Mr.Gruszka a jak wiemy on inaczej myśli to banował po kolei kto źle się odezwał i to też nie żadnym ostrzeżeniem/kickiem tylko banem na 30min lub 1h. Ja przy tym byłem i widziałem co owi gracze pisali i za co Gruszka dał im bany.
P.S / Fajny tekst masz w sygnaturce.

// Lupy1905 - Wrzucę filmik za co wyłapałem bana na 30min, jeśli nic z tym nie zrobicie to ja się za was wezmę.Bo to co zobaczycie w tym filmiku nie zasłużyło w żadnym stopniu na bana 30-minutowego.

// Gruszka - Wiem, że mnie 21 letni pusty człowieku nie lubisz i ja odwzajemniam. Też Ciebie nie trawię bo jesteś wywyższającym się krnombrnym pajacem. Jak wyżej pisałem wybrałeś sobie niewłaściwy cel.

Wyżej wymienione słowa nie mają nikogo obrazić tylko dać do zrozumienia. Wszystko było pisane w dużych emocjach więc proszę o wyrozumiałość dla mojej skromnej osoby.


Pozdrawiam,
Elite COD # .Cieniuu~
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kacper.
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 17-11-13, 13:30   

DOWODY <facepalm>
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 17-11-13, 13:32   

Cieniuu,
Kod:
On zbanował mnie Elite COD na 30min praktycznie za nic ... czy do was to dociera ?


A ty chłopcze masz wielki ból dupy, bo dostałeś bana na 30 minut. A co to jest 30 minut? Praktycznie nic. Dociera to do Ciebie?

Kod:
Nieprawidłowa komunikacja
- Obraza graczy- Ostrzeżenie/Kick/ Ban 5min-1dzień


Jeśli nie zrozumiałeś wyjaśnię Ci, że kara jest od ostrzeżenia do jednodniowego dnia. Admin może pominąć ostrzeżenie i kicka.

Kod:
ja jako gracz CoDa ujawnię wam, że Gruszka nie nadaję się na administratora.


A kim ty jesteś, by decydować kto się nadaje, a kto nie? Admin został przydzielony przez opiekuna, więc uważa on, że się nadaje.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Szalony Miś 17-11-13, 13:38, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-11-13, 13:34   

Wyżej gdzie moje słowa pięknie płyną napisałem to co trzeba było napisać. Na tym serwerze od jakiegoś czasu źle się dzieje bynajmniej na serwerze CoD a, że teraz ja tu gram to się za was wezmę. Nie raz mogliście zauważyć, że broniłem kilku graczy podczas gdy admini karali ich bezpodstawnie. Ale to już nie jest do Gruszki tylko do innych adminów i to, że nie ma na was skargi to jest tylko i wyłącznie moja dobra wola. Jak kiedyś ktoś powiedział ''Każdemu trzeba dać drugą szansę'' więc ja wam ją daje. Troszkę zbaczam z tematu, ale robię to aby administratorzy wzięli się za Siebie i uważali co robią i komu robią. Myślicie sobie, że piszę te ''śmieszne'' skargi aby pokazać wam ''co to nie ja'' ale jest zupełnie inaczej ja znam swoję prawa i wiem co mogę, a czego nie mogę robić. To co zrobił Gruszka było wręcz niestosowne. On chyba nie zna regulaminu. I za każdym razem kiedy dostanę bana i będę uważał, że został nałożony niesłusznie to wiedzcie, że będę pisał skargi.

Wyżej wymienione słowa to w żadnym stopniu nie są groźby tylko takie moje minimalne spekulacje do adminów.Robię tyle hałasu aby udowodnić graczom, że można się postawić adminom i pokazać im, że źle postępują oczywiście tylko w odpowiednich sytuacjach.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 17-11-13, 13:34   

Cieniu wez skoncz bo jestes żałosny i co myślisz ze Gruszka starci admina bo ty tak chesz <facepalm> a kim ty tu jestes ze bedziesz do innych graczy pisal ty "downie" płacz off bo i tak nic nie wskórasz jak bym był na serwerze dostał bys bana od mnie tez w w jakims stopniu obraziles tego gracza temat do zamknięcie
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-11-13, 13:40   

Merry BombakoS napisał/a:
Cieniu wez skoncz bo jestes żałosny i co myślisz ze Gruszka starci admina bo ty tak chesz <facepalm> a kim ty tu jestes ze bedziesz do innych graczy pisal ty "downie" płacz off bo i tak nic nie wskórasz jak bym był na serwerze dostał bys bana od mnie tez w w jakims stopniu obraziles tego gracza temat do zamknięcie


// Nic tu nie będzie zamykane, ponieważ ja tutaj chcę wstawić dowody, które wstawię. Ciebie wtedy na Serwerze nie było i nie wiesz jak wyglądała ta sytuacja. Jak ty byś mi dał bana to na Ciebie by była skarga więc wiesz... Ty chyba też taki ''admin nie admin'' nie wiem kogo tutaj zatrudniają. ale po tym jak piszecie można wywnioskować, że jesteście inni -,- Hmmm co do Gruszki to nie wiem czy straci admina czy nie .. mnie to mało obchodzi, ja tu napisałem tą skargę tylko i wyłącznie dlatego, że Gruszka postąpił nie słusznie.

Nie róbcie spamu. Okk ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 17-11-13, 13:46   

Pooglądaj sobie chłopczyno inne skargi. Ban minął, sprawa wyjaśniona = zamknięcie tematu.
Ban był słuszny, a Ty nie umiesz się pogodzić z tym. Widać, że Twoje ego będzie chciało "udupić" Gruszkę. Daj sobie siana z tą skargą, bo to Ty tu największy spam robisz. Ban minął więc idź na serwer, graj i miej wywalone w Gruszkę skoro masz takie problemy z jego osobą.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-11-13, 13:49   

Szalony Miś napisał/a:
Pooglądaj sobie chłopczyno inne skargi. Ban minął, sprawa wyjaśniona = zamknięcie tematu.
Ban był słuszny, a Ty nie umiesz się pogodzić z tym. Widać, że Twoje ego będzie chciało "udupić" Gruszkę. Daj sobie siana z tą skargą, bo to Ty tu największy spam robisz. Ban minął więc idź na serwer, graj i miej wywalone w Gruszkę skoro masz takie problemy z jego osobą.


Czy do Ciebie to nie dociera, że to nie chodzi już o bana ? Tylko za co tego bana otrzymałem ... teraz zabłyszczałeś inteligencją. Czytasz te moje wypociny i nadal nie potrafisz zrozumieć prostych zdań ? Pozdrawiam. Ban był NIESŁUSZNY . Dowody przedstawię . spokojnie.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 17-11-13, 13:49   

Cieniu powinieneś dostać prezent w postaci dobrze ci znanej, jak masz zamiar tak się spinać o 30 min to pozdrawiam gorąco, w tym czasie mogłeś zrobić mamie zakupy , lub pomóc starszej kobiecie przejść przez jezdnie czy cokolwiek, :D no chyba że napiszesz że gra jest dla ciebie tlenem i bez niej jak bez ręki to wtedy nie mam już nic do dodania, szalejesz jakby ci zajebali 20 tys w gotówce ,a tak naprawdę to tylko błahostka.
_________________

Ostatnio zmieniony przez `Sentinel. 17-11-13, 13:55, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Marian
LEGENDA



Nick w grze: MariaN
Wiek: 26
Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 63
Piwa: 10/34
Skąd: Rydułtowy
Wysłany: 17-11-13, 13:50   

TY się ciesz że tylko dostałeś bana na 30min.. i wielki płacz.Jak napisał miś 30min to nic,jak bym ja był w tej sytuacji co Gruszka odpoczął byś trochę dłużej.
Gruszka dobrze zrobił,a ty za te słówka prowadzone do gruszki i reszty adminów
powinieneś warna dostać...

Pozdro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 17-11-13, 13:56   

Ban był słuszny, dowody powinny być od początku. Zapewne masz zamiar przedstawić HLTV, ale co Ci po tym? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że napisałeś to 'za życia'. Czyli HLTV tego nie nagrało. Na chwilę obecną nie ma dowodów, więc skarga bezsensowna. Twoje 'wypociny' składają się tylko w 1 sens "Gruszka źle postąpił, Gruszka się nie nadaje." Innego przekazu nie widzę w tym Twoim pocie. Skoro nie chodzi o bana, to tak jak mówiłem, przeważa tu Twoje ego. Daj sobie siana, Gruszka i tak nie straci admina, Gruszka i tak nie dostaje Punkty karnego, Gruszka nawet ostrzeżenia nie dostanie, bo BAN BYŁ SŁUSZNY!
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-11-13, 14:04   

Dobra piszę to po raz ostatni już, ta wypowiedź będzie dającą do myślenia bardzo długą wypowiedzią na temat wam znany .


Gram, gram i jest fajnie. Napisałem 2 zdania = Bum dostałem bana. Dostałem na 30min = śmiech na sali. Gruszka = Chciał przykozaczyć, że da mi bana = Bum nie wyszło mu coś.

Wchodzę na forum = piszę skargę = dla was śmieszną, dla mnie nie bardzo = Dostałem bana na 30min za 2 zdania gdzie żadnej obrazy nie było = Bum robicie spam nie wiadomo po co = Wyzywacie mnie na ShoutBoxie żę jestem jakiś niespełna rozumu.

Hym to się równa nic nie zrobiłem a dostałem banika za 2 zdania = rozumiecie co nie ? :P musimy myśleć po to jest GŁOWA i MÓZG.

Potem się pośmiałęm wręcz spadłem z krzesła, że Gruszka mnie zbanował i tak sobie powiedziałem : wiem, że jest chory ale ja mu nie odpuszczę.

Wyżej napisane teksty starałem się pisać aby wszyscy zrozumieli. Ja dostałem bana na 30min za 2 zdania gdzie nie było ani jednej obrazy. Spinam o te 30min i bd spinał jak by to był 1 mld.

W tej bajce nie chodzi o tego śmiesznego bana, ale o to za co go otrzymałem i za to, że Gruszka postąpił nie słusznie. Dając od razu bana na 30min i to za takie coś.

Co do warna to raczej nie możecie mi dać bo w każdym zdaniu było pisane, że to nie jest obraza. Miłej lektury. Dowody będą po godzinie 16:00.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 17-11-13, 14:19   

Kod:
Co do warna to raczej nie możecie mi dać bo w każdym zdaniu było pisane, że to nie jest obraza. Miłej lektury. Dowody będą po godzinie 16:00.


Czyli według Twojego toku rozumowania mogę zacząć przeklinać jak stary szewc, po czym napisać "Bez obrazy" i już obejdzie się bez warna? <haha>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-11-13, 14:21   

Szalony Miś napisał/a:
Kod:
Co do warna to raczej nie możecie mi dać bo w każdym zdaniu było pisane, że to nie jest obraza. Miłej lektury. Dowody będą po godzinie 16:00.


Czyli według Twojego toku rozumowania mogę zacząć przeklinać jak stary szewc, po czym napisać "Bez obrazy" i już obejdzie się bez warna? <haha>


// Szalony Miś - Nie masz tutaj rangi a jak wiemy w skargach na admina moga sie tylko wypowiadać inni admini oraz założyciel skargi. Więc proszę o Warna dla tego Pana.

Nie róbcie tutaj spamu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 17-11-13, 14:22   

Widać jak znasz regulamin. Miś może się tu wypowiadać i warna to prędzej Ty dostaniesz niż on.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Marian
LEGENDA



Nick w grze: MariaN
Wiek: 26
Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 63
Piwa: 10/34
Skąd: Rydułtowy
Wysłany: 17-11-13, 14:35   

Najeżdżanie na Gruszke i pisanie bez obrazy.Nice napewno się nie obrazi...
Skąd wiesz może dla gruszki bądź gracza do którego kierowałeś ten tekst była to obraza?
Też bym to potraktował jako obraze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 17-11-13, 14:40   

"W tej bajce nie chodzi o tego śmiesznego bana, ale o to za co go otrzymałem i za to, że Gruszka postąpił nie słusznie. Dając od razu bana na 30min i to za takie coś."

Skoro to bajka to czy występują w niej smoki lub inne postacie ?
Chłopie daj na luz bo jak na 18 lat to deko szmieszny jesteś. Piszesz w poważnym dziale na temat skarg jak byś pisał streszczenie na lekcji polskiego , brakuje ci jedynie akapitów. Przypominam że to nie chodzi o 20 tys w gotówce a gotuja ci sie jaja jakby własnie o to chodziło. DAJ NA LUZ I SKONCZ TO PRZEDSTAWIENIE.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
budyniowy
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-11-13, 14:51   

No dobra...... możę odrobinkę przesadzam z tą skargą na tego ułoma... ale tylko odrobinkę. Ale jak on mógł coś takiego zrobić ? za dwa zdania dostałem bana. ŚMIECH CIENIA. W sumie to było tylko 30min, ale chodzi mi o to, że dał bana niesłusznie. ajj znowu się rozpisze ... Ja tu już sie nie wypowiadam.. widzę, że wszyscy przeciwko mnie są więc i tak nic nie zdziałam. Teraz będzie gadanie, że napisałęm skargę i odpuszczam.. i się będą śmiali.A ja mu nie odpuszczę i jadę dalej przy 250 km/h wjadę mu w .... żeby poczuł. Dowody po 16:00 będą i proszę nie róbcie spamu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 17-11-13, 14:57   

Jak jakiś moderator będzie to przedlądał to niech da warna Ceiniowi za obrazanie mnie.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 17-11-13, 15:16   

Cieniuu napisał/a:
No dobra...... możę odrobinkę przesadzam z tą skargą na tego ułoma... ale tylko odrobinkę. Ale jak on mógł coś takiego zrobić ? za dwa zdania dostałem bana. ŚMIECH CIENIA. W sumie to było tylko 30min, ale chodzi mi o to, że dał bana niesłusznie. ajj znowu się rozpisze ... Ja tu już sie nie wypowiadam.. widzę, że wszyscy przeciwko mnie są więc i tak nic nie zdziałam. Teraz będzie gadanie, że napisałęm skargę i odpuszczam.. i się będą śmiali.A ja mu nie odpuszczę i jadę dalej przy 250 km/h wjadę mu w .... żeby poczuł. Dowody po 16:00 będą i proszę nie róbcie spamu.



no i tutaj nalezy sie warn za tego " ułoma " tylko nie pisz nam tu ze to nie obraza


Cieniuuu wez skoncz pisać bo naprawde to raczej ty nie masz mózgu widze ze chyba masz własna bajke i nic do ciebie nie trafia moze czas zmienic lekarza
_________________
R#.
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Gruszka, budyniowy
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-11-13, 16:02   

Tutaj macie moje demko z ''wyzywaniem'' Kargula :

Moje rzekome wyzywanie


Pozdrawiam,
Elite COD # .Cieniuu~
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Elite COD Boom
.Rozpierdalam~



Nick w grze: Elite COD # .Bo([])m~
Wiek: 28
Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 47
Piwa: 6/3
Skąd: Strzegom
Wysłany: 17-11-13, 16:03   

Wejście smoka kurwa! Cześć Gruszka Padalcu,co tam powiecie? Widzę, że dalej macie problemy i muszę wbić na serwer, porozkurwiać was z pizde wyłapać SSy składać się na podłodze słysząc jak jakie niedojeby mówią jaki to jestem PRO i nie mogący przeżyć, że mam UB a oni sami kompleksy i jebany syndrom Edypa [(dla nieświadomycj tutaj link KLIK)co za jełopyhahajaj]. Gruszka pijawko, pogódź sie z tym że wszyscy Cie jeżdżom a ty nawet o tym nie wiesz..
Hahahahah life is brutal, odejdź od PC i zacznij znów brać tabletki( receptę zostawiłem pod drzwiami). I next razem jak bedziesz siedział pod Stołem MASZ NIE GRYŹĆ!!!
cnd
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Cieniuu, Ovelin | LaysPL
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 17-11-13, 16:09   

Elite CODy składajcie podanie na admina i sprowadźcie kulturę na serwer "padalcu".
_________________

Ostatnio zmieniony przez Lupy1905 17-11-13, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry