Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Delmus
29-10-13, 03:09
admin dorosly
Autor Wiadomość
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 28-10-13, 18:27   admin dorosly

1. Twój nick: Senior
2. Nick Admina: Nie wiem bo nie widac nazwy admina
3. Data zdarzenia: dzisiaj
4. Dowody: HLTV
5. Co zrobił: caly czas mnie slapowal i slayowal.. po 5hp albo po 1hp... swiadkiem jest oblatywacz i lupy bo pisal mi na steam ze to nie on wiec albo ten marry albo winner. Nie chodzi mi juz o tego bana bo 30 minut to jest gowno zreszta nawet nie wiem jak prowokowalem admina piszcza "hahaha" ??? ale to co on robil i jak sie bawil to jest dobrze? do tego te smieszne zmiany nicku 17) Senior aka Kapec - 79.186.251.216:27005 <facepalm> i to nie jeden raz byl zreszta macie wszystko na hltv od godziny ok. 18:00
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 28-10-13, 18:33   

Senior hahah jesteś załosny jak zawsze od mnie dostałeś bana a winnera nie było kolejna skarga z dupy wzieta i jeszcze nie na tych co trzeba <bezradny> zmien lekarza bo ten chyba cie oszukuje albo leczy nie na to co trzeba tyle od mnie
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oblatywacz
DarkMan



Nick w grze: Oblatywacz|NoSound|NoLive|
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 378
Piwa: 54/80
Skąd: Kalisz
Wysłany: 28-10-13, 18:36   

Senior ale za te bluzgi co kierowałęs do adminów to sie ciesz że tylko na tyle dostałeś. Nie wiem kto zaczął, więc świadkiem nie będę. Mimo wszystko mógłbyś troche odpuścić już i na serwerze spokój.
_________________
Jedź tak, by móc żyć ....Żyj tak, by móc jeździć .... LwG






http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A31558130
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Netia
Netia


Nick w grze: Netia
Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 110
Piwa: 32/63
Skąd: Lubin
Wysłany: 28-10-13, 18:36   

Ja też byłam tego świadkiem. Zacząłeś wyzywać adminów i co chwile coś do kogoś masz. Twierdziłeś że ja byłam na TXT, ale skoro sądzisz że podłoga to TXT to życzę powodzenia w dalszej grze. Sądzę że skarga jest nie potrzebna tylko zastanów się nad swoim zachowaniem :]


PS.Merry skoro byłam świadkiem to się wypowiem, a Ty to widzę robisz wszystko po złości :)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez Netia 28-10-13, 18:40, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Cykor
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 28-10-13, 18:37   

Netia napisał/a:
Ja też byłam tego świadkiem. Zacząłeś wyzywać adminów i co chwile coś do kogoś masz. Twierdziłeś że ja byłam na TXT, ale skoro sądzisz że podłoga to TXT to życzę powodzenia w dalszej grze. Sądzę że skarga jest nie potrzebna tylko zastanów się nad swoim zachowaniem :]



a tu taj poprosimy Warna nie temat dla ciebie dziecko naucz sie Regulaminu
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
NinjaZabojca



Nick w grze: NinjaZabojca
Wiek: 27
Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 214
Piwa: 38/62
Skąd: Stargard
Wysłany: 28-10-13, 18:39   

http://scr.hu/4sc/yj2wr macie tutaj dowody jeżeli nie wierzycie miałem dać już bana na 12h lecz nie dałem odpuściłem

skarga widzę nie wiadomo o co ale bana mogłem dać bo skoro wyzywasz od gimbusów i śmieci ...
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Netia
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 28-10-13, 18:42   

to oblatywacz napisal winner pobawiles sie juz? hahaha mi za obraze bana mozna dac ale jak admin mnie wkur.... i utrudnia gre i bawi sie moim nickiem na ktorym wchodzi na serwier to nikt nie da bana smieszni jestescie. Netia myslalem ze bylas na txt bo mapa byla dust2002 i przez chwile u mnie na ekranie bylas na tych txt gdzie czasami ninjami skacza a pozniej przenioslo cie na schody wiec ja mialem jakas chwilowa zawieche zreszta od jakiegos czasu mam problem z steam bo przycina mi sie i w prawym rogu wyskakuje jakis czerwony napisal ale nie o to tu chodzi....
_________________

Ostatnio zmieniony przez Senior 28-10-13, 18:45, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oblatywacz
DarkMan



Nick w grze: Oblatywacz|NoSound|NoLive|
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 378
Piwa: 54/80
Skąd: Kalisz
Wysłany: 28-10-13, 18:44   

Co ja napisałem niby?..
_________________
Jedź tak, by móc żyć ....Żyj tak, by móc jeździć .... LwG






http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A31558130
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 28-10-13, 18:49   

Chodzi Ci o tego bana więc masz osobę banującą -> http://classic-zone.pl/am...t.php?bid=25438

Co do osób zmieniających nick to widzisz adminów ze STEAM więc avatar masz to sobie zobacz kto zmienia.

Co do pisania/prowokowania admina/ów pisałeś i śmiałeś się ze mnie lecz mnie to nie ruszyło. Na dowód mam to demko -> http://speedy.sh/RrgKU/COD.dem

Senior ja Cię od ostatniej niby skargi na mnie ignoruje na serwerze oraz olewam co do mnie piszesz, lecz pamiętaj o słowach.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 28-10-13, 18:53   

po pierwsze nick był inny niz twoj po 2 ja sobie dałem taki nick bo juz widziałem plakales na serwerze jak zawsze i mnie obrazales ale nie dostałeś za to bana wiec o co placzesz bo nie wiem juz ;]
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oblatywacz
DarkMan



Nick w grze: Oblatywacz|NoSound|NoLive|
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 378
Piwa: 54/80
Skąd: Kalisz
Wysłany: 28-10-13, 18:53   

Nick był inny , wieć wiesz ja pisałem Ci że jak nick uimmy to bana nei am
_________________
Jedź tak, by móc żyć ....Żyj tak, by móc jeździć .... LwG






http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A31558130
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 28-10-13, 19:17   

Ja ci dam Winn3r sprzedawczyku. Zobacz kiedy ostatnio byłem na steamie , a dziś nie byłem na nim dostępny. Tyle ode mnie. Skończ z tymi skargami bo jesteś żałosny. Jesteś policjantem a nawet nie potrafisz zdobyć porządnego info kto i co , nawet do tego się nie nadajesz. Pozdrawiam gorąco.
_________________

 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Oblatywacz, Cykor, Netia, NinjaZabojca
Oblatywacz
DarkMan



Nick w grze: Oblatywacz|NoSound|NoLive|
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 378
Piwa: 54/80
Skąd: Kalisz
Wysłany: 28-10-13, 19:22   

Dobrze wInn3r #.!, mówi polać mu !

[ Dodano: 28-10-13, 19:24 ]
Mi też polać bo dobrze mówie xD
_________________
Jedź tak, by móc żyć ....Żyj tak, by móc jeździć .... LwG






http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A31558130
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 28-10-13, 20:18   

Netia po pierwsze w tym temacie wypowiada sie Składajacy skarge i admini a na TS sama chciałas go ujeb... i gadałaś zeby go banować to nie graj tu takiej niewinnej
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 28-10-13, 20:19   

sprzedawczyku..... ha ha ha moze wpadniesz do mnie i powiesz mi to prosto w oczy a nie przez forum uliczny kozaku :) naucz sie czytania ze zrozumieniem powiedzialem ze ktos napisal na y@ " winner pobawiles sie juz adminem?" a nie ze ja mowie <facepalm>

jestem ciekawe co bys zrobil jak ja bym dal sobie Merry Bombakos czeresnia :)

pewnie ban na tydzien za obraze admina by bylo <haha> i sam sie przyznales bo robiles te nicki po to zeby mnie sprowokowac wiec sie wje**** sam <okok>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 28-10-13, 20:23   

nic ;c dal bym ci bana perm z powodem TXT nie widze w tym nicku obrazy lubie czeresnie


jak bym chciał cie sprowokowac to dostał bys bana za te obrazy co ci ninja pokazał dostałeś bana za to ???? juz poł serwera sie z ciebie smiało jak płakałeś to sobie nick zmieniłem dla jaj ;] a bana dostałeś bo na dust2002 prowokowałeś lupe senior co za duzo to nie zdrowo
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 31-10-13, 02:10   

Po zapoznaniu się z HLTV i logami niestety sprawa wygląda niewesoło dla adminów, a szczególnie Merry BombakoS i Oblatywacz. Po pierwsze co się tyczy wszystkich, y@ nie służy do adminowskich pogaduszek, wyszydzeń i podobnych. Do komunikacji na prywatne tematy służy wam zwykły czat(również z graczami) lub jeśli chcecie być dyskretni to u@.

Nie ważne co robi senior, ma być traktowany jak zwykły gracz, nie inaczej. Obraża Was, to banujcie, a nie jakieś zabawy rozpoczynanie, w której żadna ze stron nie jest szczęśliwa. Sprawa trochę ostygła przez mój brak czasu na odpowiedź, więc niech tak zostanie, dlatego kara będzie zawieszona. Jeśli będzie następna słuszna skarga na Oblatywacz lub Merry BombakoS to z automatu, leci przynajmniej 1 punkt karny, zależy od istotności skargi.

Oblatywacz, ponieważ bez uzasadnionej przyczyny zabawił się w slapowanie Seniora, a Merry BombakoS za drwiące z seniora zmiany nicku. Przyczyniają się również wcześniej wspomniane nadużywanie y@ i nieumiejętność załatwienia sprawy w odpowiednim momencie, lecz dopiero przy zaśmianiu się seniora, co nie powinno być bezpośrednią przyczyną bana. Merry Bombakos również na forum, w tym temacie zachowujesz się nie jak należy, zamiast skupić się na problemie to dalej kontynuujesz swoje ośmieszania, radzisz jakieś zmiany lekarza i inne niepoważne rzeczy. Tak jak netia mówi zbyt wiele w Tobie złośliwości, również zajmujesz się zwracaniem jej uwagi, mimo że to Ty jesteś w błędzie. Popracuj nad sobą.

Nie porównujcie swojego zachowania do postaw graczy, bo od Was adminów wymagam znacznie więcej.

Skarga słuszna.
Zamykam.
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Netia, Senior
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry