Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kawior
27-10-13, 22:16
skarga na lupy
Autor Wiadomość
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 27-10-13, 15:50   skarga na lupy

1. Twój nick: Senior
2. Nick Admina: Lupy
3. Data zdarzenia: dzisiaj
4. Dowody: ban na 30 minut za kampe
5. Co zrobił: Bylem w tt mialem plaszcz snajpera i gralem elitarnym on byl w ct i gral dzikim ciagle raszowal wiec ja sobie kampilem cele mam wykonywac to o tym wiem ale nie musze ich robic od razu. Jezeli widze ze ct raszuje to kampie i czekam az wyleca tymi dzikimi jumperami, jak zostalem sam albo byla rowna minuta na zegarku to lecialem po pake a ten ze ciagle padal to doczepil sie o kampe cele wykonywalem caly czas i nie wmawiaj ze nie bo zrobisz tylko z siebie nie wiem kogo. Tak samo jak nowy gracz wbil na serwer mial nick Player a ten mu daje bana na 5 minut powod: zmien nick nie ogarniasz czlowieku ze moze ktos 1 raz gra w cs i nie wie jak to zrobic takim ludziom daje sie kicka jezeli za ktoryms razem znowu wbija z tym samym nickiem to wtedy dajesdz bana ale ty nie ohgarniasz nic..... wracajac jak ty jestes w tt czy ct i nie wykonujesz celow nawet od rownej minuty to nie piszesz paka/hosty albo cele !! niech ktos mu zwroci w koncu uwage.... <facepalm>

- Kampienie- Ostrzeżenie/Kick/Ban 5min-30min <mysli>

ostrzezenie dostalem kicka nie bana na 5 minut nie tylko od razu na 30 zreszta bana dajesz jak kampie cala runde i nie ruszam sie praktycznie z miejsca poczytaj regulamin albo ogarnij sie w konuc cwaniaku bo zaczynasz dzialac ludzia na nerwy :) i nie pisz ze cie prowokowalem bo akurat siedzialem cicho
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 27-10-13, 15:53   

Chodziłeś do szkoły czy rodziców oszukiwałeś ?? Bana dał niestety Despero, w sumie to ja powinienem dać tego bana. Playerowi także nie ja dawałem bana, widzę masz kompleksy na moim punkcie. Senior proszę <beczy>

P.S Wrzucę demko jak będzie Ciauuu kociaku <buzki>
_________________

Ostatnio zmieniony przez Lupy1905 27-10-13, 15:57, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 27-10-13, 15:55   

od moich rodzicow to sie odpierdol pajacyku niech cie oni nie interesuja bo gowno o nich wiesz i nie wypowiadaj sie na ich temat pajacu bo oni nie zyja
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 27-10-13, 15:58   

To mnie nie interesuje gościu. Masz kompleksy do mnie i całe życie jak jakiś admin zbanuje kogoś ty sapiesz do mnie że to ja bana dałem. Po prostu wpadłeś w rozpacz, trzęsą Ci się ręce i zwalasz wszystko na mnie.

Proszę Cię nie obrażaj mnie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Lupy1905 27-10-13, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Despero.
CodMod



Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 67
Piwa: 11/42
Skąd: Wziąc Marichuane
Wysłany: 27-10-13, 15:59   

Ban sluszny dostales ostrzezenie ode mnie a potem bana na 30 min i nie rób z siebie posmiewiska bo te twoje skargi są bez sensu . Bez ub
_________________
Postaw Pifffko ruda dziffkooo :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 27-10-13, 16:01   

nie hcce zadnego ub tylko nie kampilem cala runde i cala mape jak raszujecie to proste ze czekam na was a nie ide na bs wykonywalem cele tak jak nalezy delma mozesz sprawdzic hltv do minuty nie musze wykonywac celi od minuty juz mam zapier.... do paki
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 27-10-13, 16:03   

To jak skarga nie jest na mnie <beczy> to zmień jej temat oraz nazwę tematu gościu i na przyszłość sprawdzają od kogo dostajesz i za co dostajesz. bye bye <kwiatek>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Despero.
CodMod



Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 67
Piwa: 11/42
Skąd: Wziąc Marichuane
Wysłany: 27-10-13, 16:04   

Tak od minuty masz cele . A skoro zostajesz zawsze sam z tt to chyba zobowiązuje cie iść po tą pake i wykonywac cele.
_________________
Postaw Pifffko ruda dziffkooo :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 27-10-13, 16:04   

Dobra Senior skończ frajerze od kiedy tu grasz to tylko prowokujesz ludzi , wyzywasz , płaczesz (tutaj największy masz nakład) a jak ktoś coś do ciebie napisze to lecisz na forum się rozje*ać. Daj spokój chłopaczku , podobno z ciebie taki pro elo palacz trawki , uliczne rapsy itd a rozpie**alasz się co chwilę na kogo popadnie, współczuje twoim kolegom albo tobie o ile jeszcze wychodzisz z domu. Liczę się z konsekwencjami które mogą zostać na mnie nałożone za to co napisałem, lecz nie potrafię już wytrzymać , zluzuj porty panie policjancie albo wyjdź i już nie wracaj.
_________________

 Autor postu otrzymał 6 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 6 piw(a):
Lupy1905, `Despero., NinjaZabojca, GiZmO, OrzelBialy, Indes
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry