Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: iMßa
23-10-13, 15:31
Odwołanie od bana.
Autor Wiadomość
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-10-13, 20:18   Odwołanie od bana.

1. Twój nick: Elite COD # .Cieniuu~
2. Czas bana: nie wiadomo...
3. Data zdarzenia: 20.10.13 - 22.10.13 r.
4. Mapa: De_dust
5. Admin banujący: Lupy1905
6. Opis sytuacji: Pisze ten temat, ponieważ w poprzednim nie doszlismy do porozumienia. Jako iż ze nie mam ss'ów, ktore zrobil mi admin banujacy, a chcialbym tutaj pograc bo serwer mi sie podoba proszę o sprawdzenie demka z HLTV i rozpisanie go. Prosze tez rowniez adminaa banujacego o wskazanie w mniej wiecej czasu zbanowania w czasie mape ( runda, czas od rozpoczecia) i pozytywne ropzpatrzenie mojej prosby o UB. Nie moja wina ze nie dzialal AMX, NIE MIALEM POJECIA dostalem ss'y a nie dostalem bana, dlatego iż nie posiadam ss'ow ...ponownie prosze o rozpatrzenie demka.

A właśnie to nie moja wina, że AMX BANS nie działał :) Dostałęm ss'y i nie dostałem bana... bana dostałem dopiero 2 dni później więc coś chyba nie tak... a ja nie mam 15-18 lat żeby się bawić w takie rzeczy.. skoro nie dostałem bana to grałem normalnie.. a wy jeszcze utrudnialiście mi grę kickając mnie ... ss'y usunąłem, ponieważ nie były mi potrzebne skoro bana nie dostałem... tak jak wyżej napisałem wycinki z HLTV demko wszystko proszę rozpisać.

Pozdrawiam :* :)

[ Dodano: 22-10-13, 20:24 ]
Jeśli z wami nie dojdę do porozumienia to pójdę wyżej bo nie mam zamiaru prowadzić z wami dłuższych konwersacji na ten temat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 22-10-13, 20:26   

Myślę, że Delmuś powinien osobiście przeanalizować zaistniała sytuację, jaka miała wówczas miejsce. Już nie raz się tak zdarzało, że po zrobieniu ssów dany gracz nie dostawał bana.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 22-10-13, 20:26   

Napisze Ci to co Delmus: Miałeś ssy i je usunąłeś. Przywróć je i wstaw a demko nie zostanie sprawdzone.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-10-13, 20:34   

Gruszka napisał/a:
Napisze Ci to co Delmus: Miałeś ssy i je usunąłeś. Przywróć je i wstaw a demko nie zostanie sprawdzone.


Hmm panie Gruszka tak jak wyżej pisałem ja nie mam 15-18 lat. Gdybym mógł je przywrócić to bym je z pewnością przywrócił :)

//

A co do HLTV to dlaczego nie zostanie sprawdzone ? skoro mamy dojść do porozumienia to chyba powinniście coś zrobić prawda ? nadal upieram się przy tym abyście pokazali mi wycinki z HLTV i rozpisali demko ... Bana dostałem dopiero 2dni po ss'ach ... przyznam też, że wielokrotnie mnie upominano o to abym wstawił SS'y ale ja tego nie zrobiłem, ponieważ nie dostałem BANA a skoro bana nie ma to nie bd się męczył i pisał jakieś tematy ... a i jeszcze admini mi utrudniali grę kickając mnie notorycznie ...

Pozdrawiam i mam nadzieję, że wypowię się w tym temacie Delmus i pan Lupy.

Bajo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kawior



Wiek: 27
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 1215
Piwa: 199/75
Skąd: Opatkowice
Wysłany: 22-10-13, 20:49   

Cieniuu, Ściągnij sobie jakiś program do przywracania danych i ci spokojnie przywróci ss'y które usunąłeś.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Lupy1905
Elite COD Boom
.Rozpierdalam~



Nick w grze: Elite COD # .Bo([])m~
Wiek: 28
Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 47
Piwa: 6/3
Skąd: Strzegom
Wysłany: 22-10-13, 20:55   

Nie mam tutaj dużego znaczenia, ale mogę poświadczyć, że nie gra na cheatach, bo znam go z reala (jest moim przyjacielem). Czy nie można czegoś zrobić z tym amx, żeby tak nie zawodził, czy nie można na przyszłość zrobić tak, że jeśli admin robi ssy to jemu też się zapisują. Pomogło by to w wielu sprawach w których z różnych powodów ktoś nie ma ssów, bo naprawdę, nie raz to bardzo utrudnia funkcjonowanie na serwerze.

Również proszę o pozytywne rozpatrzenie tego tematu/odwołania.

PS. Proszę o brak warna, ponieważ chciałem tylko pomóc graczowi/przyjacielowi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 22-10-13, 21:09   

Raz miałem na tej serwerowni że usunąłem ss'y ściągasz program wpisujesz nazwę pliku i powraca ten plik na komputer. Sam tego programu używałem KLIK I nie pisz że Ci się ssy usunęły, lecz jak sam napisałem USUNĄŁEŚ JE.

P.S Boom nie ściemniaj bo mnie teraz wku*wiłeś, tak jak ostatnio typ z waszego pseudoklanu grał czysto a dostał bana bo był odpalony.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-10-13, 21:30   

Tak jak wspomniałem ... nie mogę przywrócić stanu bo mam na komputerze dane z pracy. Nie mogę ryzykować i przywracać systemu jakimiś programami, bo mnie na to nie stać. W systemach windows, jest opcja przywracania systemu, lecz cofa to cały system i wszystkie zapisu z tego czasu... nie stać mnie na takie ryzyko. Nie bd sie bawil w jakies programy z powodu wymienionego powyżej ... Ja wszystko napisalem wyzej co o tym mysle... albo dojdziemy do porozumienia albo ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 22-10-13, 21:30   

Właśnie od tego są programy by nie cofać systemu tylko przywracać konkretne dane bez utraty innych.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Elite COD Boom
.Rozpierdalam~



Nick w grze: Elite COD # .Bo([])m~
Wiek: 28
Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 47
Piwa: 6/3
Skąd: Strzegom
Wysłany: 22-10-13, 21:37   

Czy nie rozumiesz, że nie może ryzykować utraty danych służbowych... stać Cię na to żeby mu opłacić koszty ewentualnej utraty informacji (nawet jeżeli ryzyko jest małe)? Nie wydaje mi się

PS. Lupy o kim mówisz, bo nie kojarzę takiej sytuacji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 22-10-13, 21:44   

Jakie ryzyko małe? Gdzie tak pisałem? Tutaj nie ma ryzyka. Jest ono zerowe. Tylko leń lub cziter nie zrobiłby tego.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Elite COD Boom
.Rozpierdalam~



Nick w grze: Elite COD # .Bo([])m~
Wiek: 28
Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 47
Piwa: 6/3
Skąd: Strzegom
Wysłany: 22-10-13, 21:50   

Dobra zakończmy pisanie między sobą i poczekajmy na wypowiedź czerwonych

PS. Ryzyko jest zawsze, to tylko elektronika, wszystko się może zdarzyć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Merry BombakoS



Nick w grze: bombakos
Wiek: 36
Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 637
Piwa: 81/13
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 22-10-13, 22:02   

to wrzuc dane na zewnetrzny dysk lub pendrive i przywróc system wstawiasz ssy dostajesz ub innego rozwiazania nie widzie a nie jakies wymówki walisz
_________________
R#.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 22-10-13, 22:06   

Pokaż link do tego demka i wtedy niech sporo osób to tutaj obejrzy i wówczas wspólnie podejmiemy decyzję, czy rzeczywiście wszystko z tobą było ok.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 22-10-13, 22:07   

NIE ŻADNEGO DEMKA. TYP DOSTAŁ SSY MIAŁ JE I USUNĄŁ. JAKBY NIE MIAŁ ICH WCALE TO WTEDY BY BYŁO OGLĄDANIE.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 22-10-13, 22:09   

Gościu moja teza jest taka byłeś odpalony, przyłapałem Cię na tym. Usunąłeś ss'y gdzie było widać wh nie chcesz przywrócić ich bo wypierasz się jakimiś danymi z pracy. NIE BĘDZIE SS'ÓW NIE MA UB.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-10-13, 22:16   

Jezuuu ludzie nie mam czasu zeby sie bawic w takie pierdoly.... pewnie demka nie maja nawet... powiedzialemna wam juz co o tym mysle nie bd ryzykowal.. ssy mialem ale usunlem bo bana nie dostalem wiec to chyba nie moja wina prawda ? .. myslalem ze tutaj sa mądrzejsi administratorzy widocznie sie mylilem. Czekammm na wypowiedzi czerwonych a nie na niedoswiadczonych gimbusow. Tyle odemnie. Jak bym chcial grac na czitach to bym pobral anty ss i bym nie robil problemu. myslcie ..

[ Dodano: 22-10-13, 22:17 ]
Lupy z tym tekstem ''nie ma ss nie ma UB'' to jeszcze zobaczymy ;) ;*
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 22-10-13, 22:18   

WITAM Z TEJ STRONY CZERWONY GRUSZKA. NIE BĘDZIE SSÓW TO NIE BĘDZIE UB.



PS. Przepraszam za użycie czerwonego koloru.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 22-10-13, 22:20   

Niech Delma podejmuję decyzję w tej sprawie. Ja jednak bym zobaczył to demko, bo tak tylko sprawa będzie się ciągnęła "kto zawinił?" , a " dlaczego były problem z amxx bans" itp.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kacper.
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-10-13, 22:22   

Hehe ;) widze cwaniaczki sa tutaj ;) Gruszka zebys juto sie nie zdziwil myszko ;> Koniec spamu panowie .. czekam na wypowiedz Demusa.

[ Dodano: 22-10-13, 22:27 ]
Poraz kolejny powtarzam gdybym chcial przykozaczyc na wh to pobral bym anty ss i wtedy bym normalnie wrzucil jak bym bana dostal... a teraz robie problemy bo wg zawineliscie nie ja.. ss a ban za 2 dni czy to byla moja wina ? Wezcie pomyslcie panowie okk ? Jesli prostych rzeczy nie rozumiecie to odejdzcie z posady.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kawior



Wiek: 27
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 1215
Piwa: 199/75
Skąd: Opatkowice
Wysłany: 22-10-13, 22:58   

Bez ss;ow nie bedzie UB
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Lupy1905
NinjaZabojca



Nick w grze: NinjaZabojca
Wiek: 27
Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 214
Piwa: 38/62
Skąd: Stargard
Wysłany: 23-10-13, 06:35   

Cieniu jak wiedziałeś że dostałeś ss'y to po cholere je usuwałeś ? każdy człowiek który ma grosz rozumu wiedziałby że będą z tego konsekfencje i nie usuwałby lecz widać spotkaliśmy osobę , która nie myśli zbyt rozsądnie tak jak pisali up ss'y miałeś więc to jest teraz twoja wina skoro je usunełeś nie administracji
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 23-10-13, 07:50   

Przypominam, że o 18:35 upływa czas wstawienia ssów.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 23-10-13, 08:56   

I tak ich już nie wstawi, a sieć straci kolejnego gracza, być może bez czitów.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Elite COD Boom
.Rozpierdalam~



Nick w grze: Elite COD # .Bo([])m~
Wiek: 28
Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 47
Piwa: 6/3
Skąd: Strzegom
Wysłany: 23-10-13, 09:32   

Jak na to patrzę, to też mi się odechciewa... bo jak już było pisane, to wina AMX, bo jest wadliwy... Coś mi się wydaje, że po to jest HLTV aby można było takie problemy rozwiązać.

"jeden zadowolony klient przyprowadzi kolejnego klienta, jeden niezadowolony klient pobierze 10"

PS. Nie rozumiem dlaczego wam tak zależy, żebyśmy tutaj nie grali...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 23-10-13, 10:36   

Dlatego tak się tam dzieje, bo gra tam na codzie strasznie dużo osób i większość nie przejmuje się tym, co się stanie z jednostkowymi graczami. Może i ja tam nie gram, ale demko z chęcią bym przeanalizował. A boom ten twoj kolega ma steam?
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Elite COD Boom
.Rozpierdalam~



Nick w grze: Elite COD # .Bo([])m~
Wiek: 28
Dołączył: 11 Paź 2013
Posty: 47
Piwa: 6/3
Skąd: Strzegom
Wysłany: 23-10-13, 13:05   

Nie ma Steam, bo nie gra "zawodowo" w CS. Ja mam Steam, ale w tym wypadku to mało ważne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23-10-13, 13:39   

Hmm powiem wam historie ... kiedyś sobie gadam z Boom'em na TS'ie nie pamiętam dokładnie o czym gadaliśmy ale w pewnym momencie zaczął on temat CS'a.. pogadaliśmy sobie i w pewnym momencie podał mi wasz serwer Classic-Zone COD i mówi ''Dawaj wbijaj, fajna atmosfera, fajnie zrobiony serwer, ogarnięci graczem dawaj pokażemy im jak się gra :P '' ale po tym co widzę teraz prawda jest zupełnie inna. Napisałem wam już co myślę :< Lupy1905 zrobił mi SS'y i kickał mnie non-stop, bana dał dopiero 2 dni po zrobionych mi ss'ach, ja po drugim dniu w momencie kiedy nie miałem jeszcze bana usunąłem je, ponieważ nie dostałem bana i nie były mi one specjalnie potrzebne.. zaśmiecały by mi tylko. Lupy wielokrotnie mi pisał ''Wstaw SS'y'' ( mam oczywiście SS'y moje jak rozmawiałem z Lupym ) a ja mu odpisywałem, że nie wstawię, ponieważ NIE MAM BANA, a skoro bana nie mam moi drodzy to nie będę nic wstawiał. SS'y się robi i po ostatnim SS'ie zrobionym dostaję się bana. U mnie było całkiem inaczej... to nie moja wina, że jest coś zepsutego w AMX BANS ... ja tu tylko chciałem pograć dłuższy czas bo serwer mi się spodobał. Poza tym jak bym chciał grać na czitach to bym pobrał ANTY SS CHEAT i wtedy nie robiłbym wam takich problemów.A że ja grałem czysto to robię problemy z powodu AMX BANS oraz niektórych admin'ów,którzy utrudniali mi grę. Kolejna sprawa jest taka, że DeLmuS nie widzę aby za bardzo się interesował moim tematem.. nie rozumiem tego także... skoro on jest tutaj ''GŁOWĄ SERWERA'' to powinien raz na jakiś czas sprawdzać niektóre skargi prawda ? ja rozumiem, że ma własne życie.. szkołe, dziewczyne czy co tam.. w innym wypadku niech da pewne uprawnienia zaufanej osobie, która by rozwiązywała podobne sytuację do mojej.
Upieram się przy tym abyście pokazali mi HLTV demko i rozpisali je.

Dziękuje i czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.

Pozdrawiam,
Elite COD # .Cieniuu~
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 23-10-13, 13:47   

Opowiem Ci moją bajkę.

Ściągasz sobie program do odzyskiwania plików, instalujesz włączasz i przywracasz ss'y które następnie wrzucasz według wzoru w odpowiednim dziale. Ty się upierałeś że nie wstawisz ss'ów bo nie masz bana, więc my się upieramy że masz wstawić ss'y bo nie będzie UB.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23-10-13, 13:57   

Lupy1905 napisał/a:
Opowiem Ci moją bajkę.

Ściągasz sobie program do odzyskiwania plików, instalujesz włączasz i przywracasz ss'y które następnie wrzucasz według wzoru w odpowiednim dziale. Ty się upierałeś że nie wstawisz ss'ów bo nie masz bana, więc my się upieramy że masz wstawić ss'y bo nie będzie UB.


// Hmm... Lupy1905, ja wiem, żę ty mnie nie lubisz, ale nie mam bladego pojęcia za co... pisałem wyżej nie mam zamiaru ryzykować. Moja propozycja jest następująca.
Zróbcie sobie grupę 3-5 osób takich z wyższą rangą i wiekiem 18+ przejrzyjcie demko i po prostu zdecydujcie o tym czy ja faktycznie grałem wtedy na WALLHACK'u . To jest moja propozycja... widziałem w temacie też, że Mr.Boom wam zaproponował takie rozwiązanie po czym 3 osoby z Teamu COD napisały, że nie ( powodu nie podaliście ). Dla mnie to wygląda tak wy nie chcecie aby team Elite COD grał na tym serwerze, nie wiem z jakiego powodu, ale się dowiem.

P.S Proszę mi tutaj nie spamować ciągłymi zdaniami ''Wstaw SS'y będzie UB'' ponieważ ja nie posiadam SS'ów a nie chce ryzykować chyba, że jak jesteś bogaty to możesz mi opłacić koszty jeśli coś mi się stanie z danymi służbowymi .
Proszę także aby wypowiadały się osoby, które coś więcej rozumieją :D Czyli wiek 18+ bo nie mam zamiaru dyskutować z gimnazjalistami :) Tyle ode mnie.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. A no i właśnie takimi zabawami, że moja sprawa się ciągnie już 3 dzień to na pewno na serwer przyjdą nowe osoby. Dla gimnazjalistów to był sarkazm.

Pozdrawiam,
Elite COD # .Cieniuu~
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 23-10-13, 14:19   

To ja pisałem w sprawie tego demka musisz je tutaj wstawić, wszystko jest w zakładce hltv serwera cod mod. Jeżeli chcesz jeszcze odzyskać ssy użyj do tego programu recovery files i gwarantuje tobie, że jest on prosty w obsłudze i 100% bezpieczny.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 23-10-13, 14:25   

Delmus napisał/a:
Czas na wrzucenie Screen`ów to tylko i wyłącznie 48 godzin!
Wszystkie Screeny w oryginalnym formacie (bmp) wrzucamy na hosting do pobierania plików np. speedyshare.com spakowane w archiwum RAR/ZIP/7z.
Jeżeli Screeny będą w innym formacie lub na innej stronie, nie będą sprawdzane.



Tutaj masz dlaczego demka nikt nie sprawdzi. Pokaż screeny.

Opowiem Ci bajkę:

Było dziecko odpaliło się dostało ssy, usunęło je i chce ub. <facepalm>


Masz jeszcze 4 godziny.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 23-10-13, 14:28   

Dobra, wrzucam tutaj DEMKO i prosiłbym Ciebie FD^GoD i kogoś jeszcze o rozpisanie mi go. Tobie tylko FD^GoD ufam... dobierz sobie jeszcze jakieś osoby i sprawdźcie. Proszę.

LINK :

http://202891.hltv1.pukaw...-1382299140.zip
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
sH3RiFF
I am *sH3RiFF



Nick w grze: *sH3RiFF
Wiek: 25
Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 29
Piwa: 6/4
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 23-10-13, 14:29   

Gruszka ja ci opowiem bajke
jest sobie dziecko specjalnej troski nikt go nie lubi w realu i mądruję się swoim brakiem inteligencji w necie
_________________

 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Mały Tomek, Cieniuu, -Jacek-, Elite COD Boom
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 23-10-13, 14:30   

sH3RiFF napisał/a:
Gruszka ja ci opowiem bajke
jest sobie dziecko specjalnej troski nikt go nie lubi w realu i mądruję się swoim brakiem inteligencji w necie


WARN za wpis nie na temat.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry