Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kawior
28-09-13, 22:55
skarga na death Soldier
Autor Wiadomość
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 24-09-13, 20:43   skarga na death Soldier

1. Twój nick: Senior
2. Nick Admina: DeathSoldier
3. Data zdarzenia: dzisiaj
4. Dowody:
5. Co zrobił: obrazil mnie i moja rodzine { [Sabotazysta - 111] DeathSoldier. : Ty jestes zle zrobiony.} Mianowicie napisalem ze zle jest cos zrobione bo typ nie mial zadnego perka a jednym strzalem zabral mi prawie cale hp wiec cos jest nie tak... pozniej dostalem kicka bez powodu a zaraz po tym bana na 3 dni za tekst moj "idz wyrabiaj dowodzik adminie 17 letni" zreszta macie all zapisane mozecie sprawdzic ze ani razu go nie obrazilem ale nie duzo do tego brakowalo . Zrobcie cos z tym adminem bo on sie nie nadaje nie dosc ze wiek szczeniacki i skutki widac jakos inni admini potrafia wstrzymac nerwy na zalatwic to tak jak maja napisane na forum a to DZIECKO tego nie ogarnia moja propozycja jest taka zabrac mu admina i dac komus kto ma odpowiedni wiek i rozum do tego stanowiska ludzi jest duzo...

jak napisalem macie all zapisane wiec sprawdzajcie ja go nie wyzywalem :) nie bede sie tlumaczyl z czegos co mozna sprawdzic latwo :) "ty jestes zle zrobiony" jednoznaczne zdanie kacperku :) i usun swoj post bo dostaniesz 2 warny za pisanie tutaj :)


[Elitarny snajper - 77] Senior : idz dowodzik wyrabiaj hahahah

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.classic-zone.pl
[AMXBans] Powod: 'Obrazasz admin '
[AMXBans] Dlugosc bana: '3 dni'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:57226650'
[AMXBans] Twoje IP: '88.199.126.186'
_________________

Ostatnio zmieniony przez Senior 24-09-13, 20:46, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kacper.
Reaktywacja



Nick w grze: Kacper.
Wiek: 24
Dołączył: 16 Cze 2013
Posty: 149
Piwa: 11/55
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 24-09-13, 20:44   

Z tego co pamiętam Ty zacząłeś go wyzywać i raczej to co on napisał nie jest jakąś straszną obelgą..
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dziki Dzikson
Karajmy Matixa!



Nick w grze: Dziki Dzikson
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 337
Piwa: 29/35
Skąd: Gdańsk - Orunia
Wysłany: 24-09-13, 20:52   

Która to już skarga z rzędu. ? <bezradny> Człowieku ty tylko byś wycinał z kątekstu. Mam już dość twojego ciągłego płaczu kiedy ktoś Cie zabije. Kiedy tylko wbiłeś na serwer to zaraz zaczął się płacz a tak to przecież każdy śmiał się na serwie bo wspólnie żartowaliśmy. A tu wchodzi senior i zaczyna się "jazda bez trzymanki". Pomyśl te 3 dni co zrobiłeś źle, bo ja banów bez powodu nie daję. Pisali mi na steamie, żeby Cię ogarnąć to odpisywałem, że może się uspokoisz bo zawsze tak płaczesz. A tu nic zero zmiany. To powiedz mi jak tu z tobą wytrzymać. Nie tylko ja sądzę, ze lubisz popłakać. Tyle z mojej strony.
_________________


Gdybym powiedział to wszystko co chcę powiedzieć to dopiero wszyscy by mnie znienawidzili. -Eminem

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez Delmus 25-09-13, 01:12, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Kacper.
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 24-09-13, 20:54   

Senior napisał/a:
jednoznaczne zdanie kacperku :) i usun swoj post bo dostaniesz 2 warny za pisanie tutaj :)


Akurat jeśli gracz był świadkiem zdarzenia to może się w tym temacie udzielać :D
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dziki Dzikson
Karajmy Matixa!



Nick w grze: Dziki Dzikson
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 337
Piwa: 29/35
Skąd: Gdańsk - Orunia
Wysłany: 24-09-13, 20:59   

To było mniej więcej tak: Senior zginał raz drugi trzeci, później zaczynał się płacz poziomu niskiego no to ok. Ale potem znów go zabijali więc płacz ewoluował do poziomu średniego czyli "[Elitarny snajper - 77] Senior : idź dowodzik wyrabiaj hahahah " teksty tego typu. I potem płacz osiągnął poziom wysoki i trzeba było na coś zwalić i tym razem był to: "źle zrobiony serwer". :]

Dziękuję za uwagę.
_________________


Gdybym powiedział to wszystko co chcę powiedzieć to dopiero wszyscy by mnie znienawidzili. -Eminem

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 24-09-13, 20:59   

Nyah posluchaj u nie go jest tak ze on mowi co innego a pisze co innego :) jak ja bym tak napisal to oczywiscie on poczulby sie obrazony ale ja juz nie mam prawa bo jak on pisze to "niby zartowali wszyscy" przewage ma ta ze ma status admina i kazdy pojdzie za nim bo jest przyjeta zasada admin ma zawsze racje ale ja nie bede spamowal tutaj bo wiem ze mozna to latwo sprawdzic jakos z jankiem zartuje i kazdy z nas wie kiedy zartujemy a kiedy nie zreszta nie tylko z nim. Tak DeathSoldier obracaj dalej kota ogonem :) tylko ze ja nic obrazliwego do cb nie pisalem a ty za bardzo kozaczysz na serwie posiadajac tego admina :) i to nie tylko moje zdanie przykro mi <hejka> Typowe zachowanie dziecka na southboxie dziecka ktore nie doroslo do roli admina jak widze <facepalm> . Placz.. to juz jest naprawde smieszne co ty piszesz dzieciaku udawaj dalej cwaniaka przez internet wszystko jest czarne na bialym koniec spamu niech jakis modek to rozpatrzy albo delma bo nie mam zamiaru sie znizac do twojego poziomu bo pobijesz mnie na wlasnym gruncie proste skonczylem z toba konwersacje bo nie jestes wart mojego czasu na pisanie z toba. Zegnam cie
_________________

Ostatnio zmieniony przez Senior 24-09-13, 21:04, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dziki Dzikson
Karajmy Matixa!



Nick w grze: Dziki Dzikson
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 337
Piwa: 29/35
Skąd: Gdańsk - Orunia
Wysłany: 24-09-13, 21:04   

Przykro to mi, ze masz w naturze to, że nie umiesz przegrywać, proste... I ty mi teraz wmawiasz, ze ja kozacze. ? Że ten tekst Ci się jeszcze nie znudził. Po prostu ja i inni mamy dosyć twojego ciągłego płaczu. I tyle.
_________________


Gdybym powiedział to wszystko co chcę powiedzieć to dopiero wszyscy by mnie znienawidzili. -Eminem

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 24-09-13, 21:23   

Napisanie "ty jestes zle zrobiony" oraz "idz wyrabiaj dowodzik adminie 17 letni" są w jakiś sposób sobie równoważne i zgodnie z reguła regulaminu Classic-zone.pl nie kolidują na długość bana 3 dni. W sprawie takiego konfliktu musi wypowiedzieć się Delmuś, bo znowu zaczyna sie powtórka z serwera BF2 gdzie ciągle konfliktowali się ze sobą Gruszka vs Wietnam i bracia. I doszło do tego, że dana osoba straciła admina, czyli w tym znaczeniu był to Jacek. DeadhSoldier podjął taka decyzję i to już jest teraz niezmienne. Jednak długość bana w tym wypadku to duża przesada. Dodatkowo dodam, że oglądałem demko z tej sytuacji, więc musiałem się trochę udzielić, bo nie chcę, znowu było to samo, co na BF2. Panowie powinniście się po prostu pogodzić między sobą i to byłoby najlepsze rozwiązanie w przeciwnym wypadku może się to źle skończyć.
Skracam bana do 2 godzin zgodnie z regulaminem.
Resztą niech zajmie się Matix lub Dlemuś.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Senior
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 25-09-13, 01:30   

DeathSoldier napisz proszę jeszcze raz chronologicznie fakty z tego zajścia, bo wolę nie oceniać na podstawie fragmentów z kilku wiadomości. Słowa, że ktoś płacze wolę byś zastąpił najlepiej cytatem, również rozwiń co było decydujące przy decyzji zbanowania.
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 26-09-13, 15:06   

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.classic-zone.pl
[AMXBans] Powod: 'Idz sie posmiej z kogo innego'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:57226650'
[AMXBans] Twoje IP: '88.199.126.186'


smiac sie tez nie wolno ze kampil bo mial staty 13:2 hahaha ten admi naprawde jest inteligentny <okok> haha mowi ze wysmiewanie sie z kogos to prowokacja ale jak pisze "nie placz" to juz nie jest prowokacja tok myslenia dziecka hahah
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dziki Dzikson
Karajmy Matixa!



Nick w grze: Dziki Dzikson
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 337
Piwa: 29/35
Skąd: Gdańsk - Orunia
Wysłany: 26-09-13, 15:12   

Ty się dobrze czujesz.? :> Czy nie wież co ty robisz czy jak. ? Potrafisz wyrywać tylko z kontekstu.

Kod:

*DEAD* Senior :  pa juz sie spina i pisze o placz hahahaha

Zapraszamy do rejestracji na forum
Classic-Zone.pl
*DEAD* Senior :  dobry jestes ej

*DEAD* Senior :  XDD


*DEAD* Senior :  9:0 i bedzie kampil zeby nie bylo 9:1 hahahahahahahaha

Dalej już nie będę tego kopiował. <facepalm>
_________________


Gdybym powiedział to wszystko co chcę powiedzieć to dopiero wszyscy by mnie znienawidzili. -Eminem

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 26-09-13, 15:34   

Senior byłem dzisiaj na serwerze i wiem jak ty płaczesz.
Ktoś Cię zabije: USTAW INTERP.
Ktoś Cię zabija cały czas bo jest lepszy: USTAW INTERP + PODSZYWKA.
Ktoś skanuje i fartem trafi za 30: TY PATRZ JAKI ODPAŁ MA WH.
Ktoś pilnuje bsa/paki i Cię zabił: OMG JAKI KAMPER, RUSZYLBY DUPE A NIE KAMPI...
Dostaniesz bana, który Ci się należy: NAPISZE SKARGE BO JA JESTEM FAJNY I NIE PŁACZE

Do tego jak adminów nie ma to obrażasz do wyżej wymienionych sytuacji...
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
`Sentinel., kuba123214
Lupy1905



Nick w grze: Lupy1905
Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2012
Posty: 515
Piwa: 37/223
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 26-09-13, 15:47   

Ale Senior od zawsze płakał oraz wyzywał jak ktoś jest lepszy od niego. Pamiętam jak jeszcze miałem admina to groził skargami cały czas. <haha> <haha>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Senior



Wiek: 29
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 227
Piwa: 7/9
Skąd: Z Ziębic
Wysłany: 26-09-13, 18:13   

Soldier ten wycinek co dales to gdzie tam jest obraza lub cos innego co podchodzi pod bana na 5 minut ? nie placze o bana na 5 minut ale z tego co pisza mi inni admini na steam i gracze to u cb za slowo byle jakie to ban ktory jest przewidziany w regulaminie jest 2x dluzszy niz powinien wiec ktos tu sie nie zna na regulaminie albo ma za malo lat i podejscie gowniarza do tego stanowiska nie nadajesz sie na admina sa inni gracze ktorzy zlozyli podania i bardziej ogarniaja niz ty zobacz w ciagu 2 dni sa na cb 4 skargi wiec to o czyms swiadczy ze nie chcemy ciebie na tym serwie jako admina ale jako gracza owszem wszystko na ten temat nie bede sie wiecej wypowiadal i pisal z toba bo jestes smieszny jak ci napisalem <haha>

albo twoje teksty "do mnie masz mowic na pan" "zamknij morde juz" naprawde admin taki jak w podaniu hahaha <faja>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dziki Dzikson
Karajmy Matixa!



Nick w grze: Dziki Dzikson
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 337
Piwa: 29/35
Skąd: Gdańsk - Orunia
Wysłany: 26-09-13, 18:26   

Cytat:
albo twoje teksty "do mnie masz mowic na pan" "zamknij morde juz" naprawde admin taki jak w podaniu hahaha
w ciagu 2 dni sa na cb 4 skargi wiec to o czyms swiadczy ze nie chcemy ciebie na tym serwie jako admina ale jako gracza owszem wszystko na ten temat nie bede sie wiecej wypowiadal i pisal z toba bo jestes smieszny jak ci napisalem

Tym to mnie załamałeś. Jakąś mam tyle admina i nikt się nie przyczepił, a przyjdzie taki senior "dorosły" i stroi nie wiadomo kogo. <facepalm> Rozumiem twój ból, ze cie zabili na serwie i, ze to jest koniec świata. Ale wiesz, nikt tego słuchać nie będzie. dostawałem skargi nawet jeśli mnie nie było na serwie, że zgrywasz takiego dorosłego który wszystko umie, wie =, i gra najlepiej. Ale posłuchaj mojej rady: oglądaj mniej bajek, wyjdzie ci to na dobre. I ci którzy też mnie nie chcą na admina niech się tu wypowiedzą. A i nie ty będziesz decydował czy będę miał tego admina czy nie. Ty tylko wróciłeś na serwery i zaczęły się skargi itp. To też chyba o czymś świadczy. ? Hmm. ?
_________________


Gdybym powiedział to wszystko co chcę powiedzieć to dopiero wszyscy by mnie znienawidzili. -Eminem

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kisielowaty
Huehuehue



Nick w grze: Kisielowaty
Wiek: 27
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 462
Piwa: 84/138
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-09-13, 19:39   

Wg mnie DeathSoldier nie zawinił. Z tego co tu przeczytałem wynika, że Senior nie zmienił się i jest taki sam jak kiedyś. Zawsze był problem ale dopóki nie miałem admina nie zauważałem połowy (jak już dedł a ja żyłem - chat). Gdy ginął to był wielki problem a gdy w ostatnim czasie ginął to było u@ i ktoś odpał, ma wh. Większość to potwierdza bo to jest sama prawda.
Do Seniora...
Problemowy jesteś i nerwowy. Weź od czasu do czasu zapal sobie papierosa czy zielonego, odstaw kawę i redbulle bo to Ci nie sprzyja :c.
_________________

Gość
Jeżeli masz jakąś sprawę, PISZ
E-MAIL: mateusz155a@gmail.com
PW!
STEAM: Kisiel |Po przerwie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 26-09-13, 19:40   

Widzę, że ciągle nie możecie się pogodzić to trochę nie dobrze wpływa na reklamę dla naszej sieci ;/ . Musicie w końcu wyluzować ten konflikt najlepiej nawet dzisiaj...
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kisielowaty
Huehuehue



Nick w grze: Kisielowaty
Wiek: 27
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 462
Piwa: 84/138
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-09-13, 20:00   

Wystarczy zamknąć :D
_________________

Gość
Jeżeli masz jakąś sprawę, PISZ
E-MAIL: mateusz155a@gmail.com
PW!
STEAM: Kisiel |Po przerwie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry