Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Real Madryt i transfery na kwotę 172,5mln euro !
Autor Wiadomość
[C]arpe [D]iem
Wyjdź !



Nick w grze: [R]emady <3
Wiek: 29
Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 14
Piwa: 1/2
Skąd: Gdańsk-Orunia
Wysłany: 03-09-13, 19:46   Real Madryt i transfery na kwotę 172,5mln euro !

Real Madryt wyasygnował 172,5 mln euro na zakup nowych piłkarzy na sezon 2013-2014. Kwota ta stanowi niemal połowę środków wydanych na letnie transfery przez wszystkie zespoły Primera Division.


"Królewscy" zdecydowanie przewodzą liście hiszpańskich klubów pod względem wydatków na letnie transfery. Druga w kolejności FC Barcelona wyłożyła 57 mln euro. Następne kluby to Sevilla FC oraz Atletico Madryt, które zapłaciły za nowych zawodników odpowiednio 36,3 oraz 33,1 mln euro. Czołowa czwórka wydała łącznie 80 proc. wszystkich pieniędzy przeznaczonych na transfery przez ekipy Primera Division.
Lider zainwestował w młodych zawodników. Asier Illarramendi, pomocnik Realu Sociedad, za którego "Królewscy" zapłacili 39 mln euro ma 23 lata. O dwa lata młodszy jest  Daniel Carvajal, obrońca z Bayeru Leverkusen, na którego wicemistrz Hiszpanii wydał 6,5 mln euro, a także Carlos Henrique Casemiro. Brazylijski pomocnik został latem pozyskany z Sao Paulo FC za 6 mln euro. Najmłodszym z nabytków Realu Madryt jest Francisco Suarez, znany jakoIsco. Przybył on do stołecznej drużyny z Malagi CF za 30 mln euro. W kwietniu obchodził 21. urodziny.
Ostatnim, a zarazem najbardziej wartościowym nabytkiem Realu jest Gareth Bale, który 1 września podpisał sześcioletni kontrakt. Tottenham Londyn zainkasował za tego 24-letniego napastnika z Walii niebagatelną kwotę 91 mln euro. Transfer ten jest drugim najbardziej kosztownym kontraktem na świecie. W 2009 roku Real wydał za Cristiano Ronaldo o trzy mln euro więcej sprowadzając Portugalczyka z Manchesteru United.
Zdaniem ekonomistów Bale szybko zwróci się nowym właścicielom z tytułu samych tylko praw autorskich do wizerunku. Według studium marketingowego opublikowanego przez madrycki dziennik "As" Real zarobi w sezonie 2013-2014 prawie 4 mln euro na sprzedaży koszulek z nazwiskiem Walijczyka, występującego z numerem 11.
Dokładna kwota jaką "Królewscy" zapłacili za przedstawionego w poniedziałek na stadionie Santiago Bernabeu Bale nie została dotychczas sprecyzowana przez władze hiszpańskiego klubu. Jak dowiedziała się jednak madrycka "Marca"" ustalona w kontrakcie z Tottenhamem kwota opiewa na 91 mln euro.
Bale to kolejny słynny zawodnik, którego udało się sprowadzić na Santiago Bernabeu przez Florentino Pereza, który kieruje madryckim klubem od 2000 roku. Od tego czasu przez Real przewinęły się takie nazwiska jak Figo, Zidane, Ronaldo, Beckham, Owen, Kaka, Cristiano Ronaldo, Benzema, Ozil i Modric.


Kilka słów odemnie:Nie jestem fanem Realu Madryt lecz mogę powiedzieć że jestem zaskoczony jaką kwotę wydali za Balea ! Cristiano Ronaldo kosztował Królewskich tylko o 3mln euro więcej ! Jest to drugi największy transfer na świecie.Myślę że Gareth Bale oswoi się ze swoim nowym klubem i będzie lubiany wśród przyszłych rówieśników.

images-3.jpeg
Nowy klub Garetha Bale-"Królewscy" Real Madryt
Plik ściągnięto 9957 raz(y) 7,78 KB

images-1.jpeg
Bohater newsu Gareth Bale
Plik ściągnięto 9957 raz(y) 4,75 KB

_________________
"Zasadę prostą w życiu mam,nie rób innemu tego czego ty niechcesz sam..."
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
FD^GoD
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 03-09-13, 20:14   

Nigdy nie będzie z nich Galacticos. Teraz zrobili maszynke do prania pieniędzy z tego realu. Wydają niebotyczne sumy za piłkarzy, marnują większości kariery gdyż grzeją ławe. Sprzedają zawodników by kupić ich później za 2 razy więcej niż sprzedali i chwalą się że wychowanek ...

Co do Bale to jest jakaś pomyłka typ nic nie osiągnął, media zrobiły z niego gwiazdę a dla mnie to on jest cienki jak sik węża za tą kasę bym kupił 4 młodych lepszych. Cieszy mnie fakt, że Kaka i Ozil poszli z tego wyrwidołka. Co do pomyłek Realu to oni powinni za Bale dać 47.5mln Euro - cena za Ozila - a Ozil do Arsenalu przejść za 91. Bale nie dorasta do pięt Ozilowi.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guffy.
1000 Postów chcę



Nick w grze: {W}eteran{P}layer|Guffy.
Wiek: 27
Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 378
Piwa: 29/89
Skąd: Jesteście?
Wysłany: 03-09-13, 20:26   

Nie będę komentował bo nie jestem fanem klubów zagranicznych ;p

News fajnie zrobiony kolorowo ładnie opisany ;p

Tylko te załączniki .. ;/

Jakby były one splecione z tekstem w jedną całość tzn. Trochę tekstu i np zdjęcie to by było super ;D

Ale i tak jest dobrze :D


Pozdrawiam Awesome




PS.A i jak to np. kopiowałeś i na przykład zmieniałeś te kolory czy coś to możesz podać źródło tekstu ( chyba że z głowy to szacun <okok> )
_________________
Gość Masz Problem ? Chcesz Się Coś Dowiedzieć ? Chętnie Pomogę, Napisz Do Mnie.


Głosuj Codziennie ! || COD || DD2 || ZM ||
Ostatnio zmieniony przez Guffy. 03-09-13, 20:28, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 03-09-13, 20:27   

Żeby dawać za Bala 100 mln to trzeba mieć naprawdę sporą kwotę w zanadrzu ;p . Kiedyś zawsze kibicowałem Czerwonym Diabłom, ale od dłuższego czasu stawiam na Real Madryt ;p .
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
[C]arpe [D]iem
Wyjdź !



Nick w grze: [R]emady <3
Wiek: 29
Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 14
Piwa: 1/2
Skąd: Gdańsk-Orunia
Wysłany: 03-09-13, 20:31   

Czyli dobry news wybralem do opisania bo mamy tu fana "Królewskich" :p
_________________
"Zasadę prostą w życiu mam,nie rób innemu tego czego ty niechcesz sam..."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry