Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy nabytek Lecha Daylon Claasen...
Autor Wiadomość
Hun!er Kill$
*Noname*



Nick w grze: Hun!er Kill$
Wiek: 28
Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 135
Piwa: 9/23
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-09-13, 02:32   Nowy nabytek Lecha Daylon Claasen...

Ostatni news dla was :)

Wiele osób z niecierpliwością czekało na debiut Daylona Claasena
 w Lechu Poznań. 23-letni pomocnik z RPA ma ciekawe CV i można mieć nadzieję, że zabłyśnie w lidze polskiej. TrenerMariusz Rumak
 w spotkaniu zZawiszą Bydgoszcz
 wystawił byłego zawodnika Lierse od początku na lewej pomocy. Miał jednak również schodzić do środka boiska.
Jak wypadł debiut Daylona Claasena? Jego gra nie była wyjątkowo dobra, ale w kilku akcjach pokazał, że jest nieźle wyszkolony technicznie i ma zmysł do gry kombinacyjnej. Co prawda sporo jego akcji kończyło się stratami, ale jeśli zgra on się z kolegami, to może być sporym wzmocnieniem. Dużo biegał i pomagał również w obronie. W drugiej połowie pomocnik z RPA zaprezentował się lepiej niż przed przerwą i wpisał się nawet na listę strzelców, gdy wykończył akcję Huberta Wołąkiewicza
.
- Jak ktoś strzela bramkę to jest to pozytywny debiut. Jeżeli chodzi o grę to nie chce jej oceniać, bo muszę zobaczyć materiał wideo - mówił zaraz po meczu Mariusz Rumak. Chwalili go również koledzy z zespołu. - O debiut byłem spokojny, bo patrząc na ostatnie debiuty innych zawodników to zazwyczaj strzelali bramki. Daylon też się z tego wywiązał. Zagrał niezłe spotkanie, ale na pewno nie pokazał pełni swoich możliwości. Będzie to bardzo pożyteczny zawodnik - mówi Hubert Wołąkiewicz,
 a w podobnym tonie wypowiadał się Bartosz Ślusarski
. - Fajnie wypadł jego debiut, bo strzelił gola. Myślę, że może grać dużo lepiej niż w tym meczu.
A co o swoim występie powiedział nowy nabytek Kolejorza? - Był to mój pierwszy mecz w lidze polskiej i był ciekawym doświadczeniem. Myślę, że w kolejnych spotkaniach będę wstanie za grać o wiele lepiej- zakończył.



Opis:Daylon Claasen został nowym nabytkiem Lecha z nadzieją na wzmocnienie składu oraz drużyny,pochodzi z RPA(Republiki Południowej AfrykiLech liczy na to że właśnie on pomoże im w prawidłowym funkcjonowaniu drużyny.Pierwszy jego mecz nie wypadl najlepiej lecz koledzy z zespolu byli nim zachwyceni.Jest dobrze wytrenowany oraz posiada zdolnosci prowadzace.Po wykonczeniu akcij Huberta Wołąkiewicza wpisał sie tym samym na Liste strzelcow.To tyle odemnie...A oto fotki z Daylonem Claasenem w roli glownej :)

[ Dodano: 02-09-13, 02:50 ]
I bez kolorkow bo juz nie mialem czasu.

Daylon-Claasen-111126-Training-BPP300.jpeg
Plik ściągnięto 7546 raz(y) 24,55 KB

209mz.jpeg
Plik ściągnięto 22 raz(y) 225,41 KB

Daylon_Claasen_Blackpool_v_Newcastle_United_3BKRXBiIlnsl.jpeg
Plik ściągnięto 22 raz(y) 70,18 KB

_________________
Pomogłem?Postaw piffko ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kubanczyq
glory manu



Nick w grze: KubanczyQ
Wiek: 26
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 68
Piwa: 12/5
Skąd: warszawa
Wysłany: 02-09-13, 07:39   

dobry news ;]
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry