Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
26-12-13, 13:00
porażka...
Autor Wiadomość
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 04-08-13, 13:37   porażka...

Wpadłem na pomysł żebyście do cholery w końcu dodali nowe mapy bo to jest zombie only assault !! <facepalm> Druga sprawa to to że cześć graczy może korzystać ze sklepu z nową bronią a cześć nie <facepalm> <facepalm> I wy ku*a mówicie że nie ma graczy bo słaba reklama... Myślę , że to będzie dobry początek aby server zaczął normalnie funkcjonować.

PS.Polecam wykorzystywać pomysły graczy na server bo "wizja administracji" średnio wypaliła, a tłumaczenie się słabą reklamą jest słabe <facepalm>
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
abuhazaa
Al-Muhadżir



Wiek: 26
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 260
Piwa: 32/31
Skąd: Miedzyrzec
Wysłany: 04-08-13, 14:04   

Co do pierwszego masz racje powinno być więcej mapek. Co do drugiego to też masz racje chodź cso który teraz jest jest dobry ale brakuje mu tego czegoś np. zastanawiam się czemu Guzik nie dodał broni jako tych startowych z tej poprzedniej paczki bo dla mnie te bronie były bardzo dobre, druga sprawa ten sklep on jest fajny ale ( przepraszam dopiero przejrzałem na oczy ) powinny w nim być takie itemki jak woda święcona i jakieś inne gówna. I kolejna sprawa gdzie jest ta reklama która powinna być wieki temu na wiaderku na głównej stronie ładnie podkreślona ? Tamta paczka była dobra tylko jedynie co w niej było złe to ten alien.


Ale dobra powiem wam jak dla mnie by wyglądał raj zm:

-Zamiast zwykłych broni m4, ak dodać te z poprzedniej paczki
-Dodać zombie też z poprzedniej paczki
-Wykopać aliena bo jest zbugowany
-Zostawić te noże które są mianowicie tego Hamera i tam jeszcze 3 były jakieś
-Dodać mapki CSO i kilka mapek escape bo są naprawdę fajne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 04-08-13, 14:35   

abuhazaa, Ja odnoszę wrażenie, że administracja ZM robi sobie ze mnie jaja... Jedyne co z tego "nowego" moda widzę to nowe noże i nowe zombie...Reszta to jest totalny nie wypał.Gracze prosili o AP w propozycjach, administracja oczywiście ich olała bo oni się nad tym namęczyli oczywiście rozumiem to że włożyli w to dużo pracy ale jak widać efektów BRAK!.abuhazaa, druga sprawa jaka "woda święcona" jak na tym ZM 1/2 graczy nie działa sklep?! Nie ma menu zakupu choćby nowych broni <facepalm> Jak dla mnie to administracja poważnie powinna się zastanowić nad propozycjami graczy bo to w końcu oni mają grac na servie, a nie administracja <facepalm> <facepalm> <facepalm>
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 04-08-13, 15:03   

budyniowy, lepiej dodać kase i usunąć limit 16000 i jakiś 100000 i będzie good. I wtedy sklep pod m dla każdego gracza. I zastanawiam się co tam jest na tym zm, że pół godziny mi się ładowały modele i nie tylko a i tak nie doszło nawet do połowy i zrezygnowałem. ;/
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 04-08-13, 15:42   

Szalony Miś, Ja dopiero 5 min. temu zorientowałem się że sklep jest pod "B". Na serverze nie ma żadnych informacji dla nowych gracz <facepalm> Na początku sklep był pod "X" teraz "B" o tej zmianie nikt nie wspominał...Jest zerowa organizacja
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 04-08-13, 18:46   

budyniowy, Co Ci się stało że na zombie zacząłeś grać? :D . Jak widzisz nie ma Guzika, więc bez niego propozycje nie mają sensu. Można tylko pisać, ale to nic nie wniesie na temat. Na razie nie mogę się z nim skontaktować jeżeli zobaczę go kiedyś w grze lub na gg przekażę wasze propozycje.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ZyciE



Nick w grze: ZyciE
Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 13
Piwa: 4/1
Skąd: Wiąg
Wysłany: 04-08-13, 18:57   

Jak to kur** Nie ma Guzika jak z nim pisałem z 2 dni temu i mówił że zakończył przygodę z cs.. Więc nie wiem jak wy ten zm CSO zrobicie Wgrajcie ten wasz stary ZPA Który był bardzo sławny klimatyczny a nie się z gównianym cso bawicie o którym nie macie bladego pojęcia chyba tylko nyah coś grał na Zombie CSO the hero , scenerio lub coś w tym stylu..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 04-08-13, 19:09   

ZyciE, Ja mam pojęcie o wszystkich modach do csa i szczególnie o cso. Ale osobiście za tym nie przepadam i wolę starą wersję zombie plague. Skoro tak napisałeś, że zakończył przygodę z csem to trzeba to zgłosić Delmusiowi.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
zimny lokiec



Dołączył: 25 Cze 2013
Posty: 23
Piwa: 1/2
Skąd: wyspa wielkanocna
Wysłany: 04-08-13, 19:37   

to znajdzi sobie nowy serwer bo totaj i tak nikd cie nie lubii
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ZyciE



Nick w grze: ZyciE
Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 13
Piwa: 4/1
Skąd: Wiąg
Wysłany: 04-08-13, 20:09   

zimny lokiec ?
Po twoim pisaniu widać że masz poziom inteligencji 0.. Ale ja nie do kłótni ale tylko Napisać to co wymieniłem w moim ostatnim poście.FD^GoD Rozumiem dobrze ale na pewno coś jest nie tak że sie znacie a nawet 0 graczy wbija . Po prostu źłe zrobiliście z tym że tyle lat /miesięcy na ZP-ZPA w którym ekstra itemy , armor itd a potem tak o w CSO co nie ma sklepu itd , Żadne dziecko nie rozumie tego moda bo to potrzeba wysiłku Psychicznego. A więc nie zabierajcie sie za ten CSO jak nie macie dobrych graczy na ten mod..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 04-08-13, 20:21   

Powiem jedno, albo przywrócić stare ZP jakie było na początku 2013 roku, albo zmieszać zp z cso, albo po prostu zmienić moda.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
abuhazaa
Al-Muhadżir



Wiek: 26
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 260
Piwa: 32/31
Skąd: Miedzyrzec
Wysłany: 04-08-13, 20:54   

Misiek jak chcesz zmieszać zp z cso to tak jak napisałem wyżej przywrócić tą paczkę tylko bez aliena bo był zbugowany i dodać to co wyżej napisałem.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 04-08-13, 21:02   

ZyciE, W Polsce takich graczy jest nie wielu, ale co zrobisz jak Guzik kupił paczkę z Delmusiem, do CSO pomimo mojego sprzeciwu?. Ja zawsze byłem za starszą wersją zombie plague advance 4.3 lub 5.0, więc to już nie moja wina, a jeszcze pamiętam ile zysków było z tego serwera na starej wersji moda. Teraz zrezygnowałem z opiekuna nie dlatego, że się poddałem po prostu już nie chciałem przeszkadzać Guzikowi w jego planach, ale niestety myliłem się, bo zrezygnował z gry nawet o tym nie wspominając. A samemu nie jest łatwo się tym wszystkim zajmować. Teraz niech Delma, podejmie właściwą w skutkach decyzję odnośnie tego moda. Ja zajmę się tym w czym czuję się bardziej potrzebny.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ZyciE



Nick w grze: ZyciE
Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 13
Piwa: 4/1
Skąd: Wiąg
Wysłany: 04-08-13, 22:11   

Tak , Rozumiem cię ale , wgl po co zaczynaliście jak sie paczkę kupuje to ją sie używa a nie wielkie otwarcie a potem ch*** 5-7 dni i zmiana.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 05-08-13, 10:44   

Już na otwarciu było max. 8 osób...I widać organizacje administracji ZM.Wy nawet nie wiedzieliście że opiekun tego servera skończył grę więc ja nie mam bladego pojęcia jak wy chcieliście coś tam zrobić ?! <facepalm> Dla mie CSO to jedna wielka PORAŻKA.Prosiłbym w szczególności Delmusa żeby się tym zainteresował bo dla mnie to nie jest normalne aby server cały czas stał pusty...

Tyle z mojej strony to co zrobicie z tym fantem to już wasza decyzja.
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 05-08-13, 10:46   

budyniowy, Spokojnie nigdy Cię na Zombie CSO nie widziałem, więc nie wiem skąd taka spina. Serwer jest teraz pod opieką Delmusia i on dobrze wie, co zrobić dalej. ;)
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ZyciE



Nick w grze: ZyciE
Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 13
Piwa: 4/1
Skąd: Wiąg
Wysłany: 05-08-13, 10:56   

Haha max 8 osób ? Chłopie jak mnie Fd^GoD Zaprosił na zm to grało 12 a jak poszedłem 16. a ty pier*** że 8 ? haaa nie grasz nie mów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guzik



Wiek: 26
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 504
Piwa: 95/57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-08-13, 11:09   

Wyjechałem na wakacje przepraszam że nie wspomniałem i mnie nie było.
Można tak powiedzieć że miałem zakończyć przygodę z cs ale jak widać nie mogę za bardzo się pogodzić z tym że już mnie tu nie będzie. Nie wiem co się dzieje czemu już FD nie ma opiekuna, to że miałem swoje zdanie nie znaczy że miałem swoje plany i ciężko będzie mi samemu zm ogarnąć. Mogę je zrobić tylko oczywiście potrzebowałbym pomysłów bo same słowo "AP" mi dużo nie pomoże. Nawet jeśli zrobie zm to będę na nim mało widziany (mam nadzieje że zostanie mi to wybaczone) ale zawsze będę miał czas żeby coś na nim zrobić.

Jeśli to istotnę od 25 lipca nie dostałem odpowiedzi na konferencji.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 05-08-13, 11:26   

Guzik, Zrezygnowałem z powodu pełnienia innej funkcji nie dlatego, że się poddałem. Tak, więc proponuje wgrać stare zp 4.3 po prostu przywrócić to, co było kiedyś jak coś mam jeszcze parę kopii ze starego zombie moda, więc wystarczy pisać.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 05-08-13, 12:24   

FD^GoD, nie gram bo nie mam z kim bo server cały czas jest pusty.Co mam sam siebie zabijać ? <facepalm> ZyciE, na ZM 16 osób?! To się chyba zdarza raz na 2 miechy <mysli> FD^GoD, powieliłem kolejny temat z czego nie jest zbytnio zadowolony ale myślę, że po tak wielu,wielu tematach w końcu wyciągniecie jakieś wnioski i serwer nareszcie ruszy pełną parą.Jak dla mnie ZM to jeden z najciekawszych trybów gry i nie wiem wiem jakim cudem ten serwer tak długo stoi pusty <bezradny>
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ZyciE



Nick w grze: ZyciE
Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 13
Piwa: 4/1
Skąd: Wiąg
Wysłany: 05-08-13, 12:29   

Budyniowy ogarnij się już.. N o i co że raz na 2 miechy ale byli a ty jak potrącony pier *** że 8 grało ,kurde ty nigdy nie miałeś swojego serwera zm i nie wiesz jak to jest go rozkręcić co z tego że zrobisz zm moda co masz 1000 ap ARMOR 400 ? nie mając satysfakcji że ten zm ci sie podoba , FD^God i Guzik zrobili dobrze że chociaż próbowali zrobić CSO Taki se im wyszedł ale Próbowali ! A nie tak jak ty Budyniowy Pierd**lisz pierd**lisz a jak proszą was o propozycje na server to milczycie jak psy. I taka właśnie jest prawda nie powiesz że nie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Dziki Dzikson
Karajmy Matixa!



Nick w grze: Dziki Dzikson
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 337
Piwa: 29/35
Skąd: Gdańsk - Orunia
Wysłany: 05-08-13, 12:51   

Ja jestem za zrobieniem ZP advanced lub jak wolicie 4.3 lub 5.0. I na pewno będzie grało O wiele więcej ludzi niż teraz. Dziękuję.
_________________


Gdybym powiedział to wszystko co chcę powiedzieć to dopiero wszyscy by mnie znienawidzili. -Eminem

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 05-08-13, 14:19   

ZyciE, przestań mnie obrażać....Jak byś poczytał a nie pisał na pałę to widziałbyś,że napisałem, że wiem, że namęczyli się nad tym CSO ale jak to nie wypaliło!" A nie tak jak ty Budyniowy Pierd**lisz pierd**lisz a jak proszą was o propozycje na server to milczycie jak psy. I taka właśnie jest prawda nie powiesz że nie." <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> Kurwa! Były propozycje aby dodac AP i inne fajne rzeczy to admini postanowili ciągnąc CSO ok rozumiem ale teraz warto wrócić do tych propozycji -.-
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
NinjaZabojca



Nick w grze: NinjaZabojca
Wiek: 27
Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 214
Piwa: 38/62
Skąd: Stargard
Wysłany: 05-08-13, 21:49   

Jak na moje oko gram obecnie na ZM modzie z innej siedzi nazwy pisać nie będę bo będzie to reklama ale gram na nim i jest to plague 4.3 dodane tam jest kilka fajnych rzeczy do sklepu AP oraz bank AP serwer wiecznie jest pełny ciężko tam wbić czasami a jeżeli chodzi o nasz serwer to powiem krótko totalnie nie wyszedł im od 2 miechów jak gram to tylko ja weteran szalona i budyń czasami wchodzimy -_- jak nam się na codzie znudzi grać a wystarczy tylko wziąść przykład z pierwszego lepszego rosyjskiego ZM przykład nawet mam jeden CSO w spisie ip :) jeżeli ktoś z was nawet by chciał zobaczyć go to mogę na PW podać danej osobie dodali kilka szczegółów a serwer 24/7 22-32 os na servie nasi moderatorzy/opiekunowie mogli by brać udział z nich :DDD.

Ps. moją propozycją było by dodać zamiast assaulta kilkanaście nowych map ZM oraz np klasy ludzi oraz vipa przykład + next bronie na lvl

inżynier :
dodatkowy opis : może stawiać worki z piaskiem (20 szt)
1lvl ump
5 lvl mp5
10 lvl m3
itd.

to już by motywowało ludzi do nawet expienia by odblokować nowe bronie i o wiele więcej zysku niż ZM ma stać 24/7 pusty ponieważ nie ma nawet gdzie do tzw :głupiej kampy" się dostać bo na assaulcie mam kampić na ZM w szybie ? z m4 ? nawet ludzie tam szans nie mają :(( (
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
budyniowy
ZyciE



Nick w grze: ZyciE
Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 13
Piwa: 4/1
Skąd: Wiąg
Wysłany: 06-08-13, 12:15   

CSO Pusty ? Chłopie nie zebym reklamował ale patrz Mój CSO.


jakoś graja ludzie a serv ma 1 dzień.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guffy.
1000 Postów chcę



Nick w grze: {W}eteran{P}layer|Guffy.
Wiek: 27
Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 378
Piwa: 29/89
Skąd: Jesteście?
Wysłany: 07-08-13, 08:35   

NinjaZabojca napisał/a:
Jak na moje oko gram obecnie na ZM modzie z innej siedzi nazwy pisać nie będę bo będzie to reklama ale gram na nim i jest to plague 4.3 dodane tam jest kilka fajnych rzeczy do sklepu AP oraz bank AP serwer wiecznie jest pełny ciężko tam wbić czasami a jeżeli chodzi o nasz serwer to powiem krótko totalnie nie wyszedł im od 2 miechów jak gram to tylko ja weteran szalona i budyń czasami wchodzimy -_- jak nam się na codzie znudzi grać a wystarczy tylko wziąść przykład z pierwszego lepszego rosyjskiego ZM przykład nawet mam jeden CSO w spisie ip :) jeżeli ktoś z was nawet by chciał zobaczyć go to mogę na PW podać danej osobie dodali kilka szczegółów a serwer 24/7 22-32 os na servie nasi moderatorzy/opiekunowie mogli by brać udział z nich :DDD.

Ps. moją propozycją było by dodać zamiast assaulta kilkanaście nowych map ZM oraz np klasy ludzi oraz vipa przykład + next bronie na lvl

inżynier :
dodatkowy opis : może stawiać worki z piaskiem (20 szt)
1lvl ump
5 lvl mp5
10 lvl m3
itd.

to już by motywowało ludzi do nawet expienia by odblokować nowe bronie i o wiele więcej zysku niż ZM ma stać 24/7 pusty ponieważ nie ma nawet gdzie do tzw :głupiej kampy" się dostać bo na assaulcie mam kampić na ZM w szybie ? z m4 ? nawet ludzie tam szans nie mają :(( (


Niestety ma rację ^^ :P
Graliśmy trochę na naszym codzie.
Potem NinjaZabojca podał mi IP do jednego z serwerów ZOMBIE MOD to onjest nie porównywalny z naszym. Niestety u nas brakuje dużo rzeczy które pomagają w grze
np. AP (Ammo Packi, taki rodzaj waluty, To takie monety z COD-a), klasy dla ludzi (gra mogła by być o wiele ciekawsza, I przede wszystkim dodanie mapek.
Mapa zm_assasult jest ok ale zombie mod słynie z kampienia na zombiaki a tam nie ma gdzie. Przydało by się dodać kilka mapek.
Naprawdę jeśli chcecie żeby ktoś grał na tym ZOMBIE to trzeba go trochę zmienić bo jest po prostu nudny.
_________________
Gość Masz Problem ? Chcesz Się Coś Dowiedzieć ? Chętnie Pomogę, Napisz Do Mnie.


Głosuj Codziennie ! || COD || DD2 || ZM ||
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 07-08-13, 10:28   

ZyciE, Właśnie widzę też nikogo nie ma :D . Nie musicie się tak spinać Guzik wróci to wszystkim się zajmie na razie jest na urlopie. :]
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 07-08-13, 10:30   

Wchodze co chwile na ten baner od GT tego serwa i nie widziałem tam żywej duszy:P
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
MONTE


Wiek: 31
Dołączył: 17 Mar 2012
Posty: 99
Piwa: 11/29
Skąd: Mińsk Maz
Wysłany: 07-08-13, 13:54   

Ja też tak myśle zeby wrocic do starego zombie plague 4.3 , dodać parę mapek ,dodac skelp . Jak masz Fd^God jeszcze ta stara paczkę to można by było ja wgrac . Teraz w wakacje gra najwiecej ludzi a serwer jest pusty . Ten mod nie wypali
_________________
E kolo skręć sobie lolo!!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ZyciE



Nick w grze: ZyciE
Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 13
Piwa: 4/1
Skąd: Wiąg
Wysłany: 07-08-13, 15:11   

Fd^GoD Bo dzisiaj . xD , Poprawiam moda i aktualizuje do Zombie Mod 3- CSO :d
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 07-08-13, 15:33   

ZyciE, No właśnie widzę :D . Myślałem, że też tydzień pograli i sobie pouciekali ;p
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ZyciE



Nick w grze: ZyciE
Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 13
Piwa: 4/1
Skąd: Wiąg
Wysłany: 07-08-13, 20:58   

hehe Nie :P Nawet jak uciekną To mam 50 PKT na cs-reklama jeszcze 20 i bd miał reklame :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry