Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: FD^GoD
19-06-13, 17:06
Rzeczywistość, a wizja autora.
Autor Wiadomość
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 27
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 18-06-13, 17:27   Rzeczywistość, a wizja autora.

Dziś wraz z sporą grupą osób wbiliśmy na nowego Zm. Gra była bez sensu, każdemu się szybko nudziło. Było za ciemno, by coś widzieć, a latarka nic nie dawała. Żadnej flary, nic. Jakieś fleshe kurde, zamiast granatów mrożących. Żadnego sklepu, nic. Każdy uważał, że nic tu nie ma wartego pojęcia CSO. Po za Supply Box i mapami, oraz klimatem - nic nie ma. Wrzućcie jakiś sklep jak to mówił FD^GoD, za kasę, a nie za ap skoro przez ap przypomina wam to Zp.

Dodajcie flary/rozbudowaną latarkę,
Nie lepiej by było dać menu z broniami tymi z CSO, jak dawniej?,
Jakiś sklep z fajnymi itemami, bo gra jest nudna.

Guzik powiem, że się nie dziwie iż pustki. :/
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 18-06-13, 17:41   

Szalony Miś, ja tylko pomagałem , a wszystko Guzik przygotowywał, więc się nie wtrącałem.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 27
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 18-06-13, 17:54   

No widzisz, chętnie bym sobie pograł na Zombie, a tu wtopa, nic ciekawego.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-06-13, 18:34   

A ja nie wiem po co ciągnąć ten ZM. W ogóle nie wiem co się z nim stało. Koło Listopada gdy robiłem przerwę od CS Zombie miał 14-15 stałych graczy (podobnie jak niedawno BF2). Teraz przez 7,5 miesiąca stoi dzień w dzień, miesiąc w miesiąc pusty. (Może poza dniem otwarcia pierwszego (?!) CSO. <facepalm>
Nie wiem jak sądzicie, ale wdg. mnie nie opłaca się tego ciągnąć. Może razem podumać w kąciku adminów nad zmianą tego moda na bardziej opłacalny? <mysli>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 27
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 18-06-13, 18:37   

Ja proponuje zrobić zombie mod, który spodoba się graczom, a nie tylko Guzikowi i będzie git. Potem tylko trzeba będzie zrobić reklamy nowego Zm Cso, np każdy admin będzie musiał zrobić z 10 (reprezentując sieć).
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-06-13, 18:42   

Ale ten Zombie "ktory niby ma sie podobac" jest robiony od pół roku . <facepalm>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 18-06-13, 18:42   

Szalony Miś, Dokładnie się z tobą zgadzam. Po prostu Zombie CSO mod nie przyjęło się na naszej sieci. Lepiej zainstalować nowszą wersję zombie plague do tego z menu wyborem tych broni które już były wcześniej w CSO, bo to był hit. No cóż ja się do prac Guzika nie wtrącałem i nie wtrącam miał swoją wizję, więc ją realizuje nawet teraz. Zobaczymy może jeszcze coś z tego wyjdzie. Jak nie będzie ludzi w okresie wakacji trzeba koniecznie przeprowadzić radykalne zmiany i to jak najszybciej.

[ Dodano: 18-06-13, 19:44 ]
RuskieJointy, Nie pisz bzdur, że jest robiony od pół roku, bo to już 2 wersja tego moda. Jakby była reklama od początku pierwszej wersji to może coś by z tego było, a tak powbijali znudziło im się i wszystko na temat. Na dodatek tylko 20 slotów, a na zombie najlepiej się gra jak jest 32.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-06-13, 18:58   

CSO jest robiony od kiedy dostaliście opiekuna czyli od stycznia. To po pierwsze.
Po drugie to co za różnica czy jest 1/20 - 5/20 czy 1/32 - 5-6/32? aa TAK. Jest różnica. Trzeba więcej zapłacić za sloty <facepalm>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
GoldenKill


Nick w grze: ExoD
Wiek: 26
Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 165
Piwa: 46/14
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-06-13, 19:03   

A może tak jak zombie cso nie wypali zrobić diablo moda akurat pracuje nad silnikiem diablo narazie mam 70 perków 7-9 klas zwykłych i 2 premium ale mogę zrobić więcej co wy na to <kwiatek>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 27
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 18-06-13, 19:46   

GoldenKill, to jest ZOMBIE MOD i tak zostanie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
nyah
Living Legend =)



Nick w grze: nyah
Wiek: 27
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 457
Piwa: 52/7
Skąd: W-wa
Wysłany: 18-06-13, 20:08   

RuskieJointy napisał/a:
A ja nie wiem po co ciągnąć ten ZM. W ogóle nie wiem co się z nim stało. Koło Listopada gdy robiłem przerwę od CS Zombie miał 14-15 stałych graczy (podobnie jak niedawno BF2). Teraz przez 7,5 miesiąca stoi dzień w dzień, miesiąc w miesiąc pusty. (Może poza dniem otwarcia pierwszego (?!) CSO. <facepalm>
Nie wiem jak sądzicie, ale wdg. mnie nie opłaca się tego ciągnąć. Może razem podumać w kąciku adminów nad zmianą tego moda na bardziej opłacalny? <mysli>


No wy się zastanówcie bo jesteście nie poważni , Zombie Mod ? Pierwszy serwer z Zombie Moem zapoczątkował tę sieć i wy go chcecie zmieniać? Prędzej Delmuś was zbanuje niż tego moda zmieni :)

PS.: Jeśli chodzi wam tylko o AP i Super Itemki to w ogóle nie wchodźcie... w Zombie chodzi o przetrwanie , przyjemną grę , prawdziwą walkę a nie o bieganie z minigunem i podniecaniem się że ma się 200 Armora i wygrywa się ciągle rundy , takie rzeczy to na Deathmatchu można robić... Zombie to ma być Zombie , chowanie się przed infekcją i te zastrzyki adrenaliny gdy musisz wyjśc między zombie aby zdobyć lepszą broń z Supplu boxów... Kto nie czuję takich rzeczy i nie zaspokaja się tym nie powinien w ogóle grać na Zombie.
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Senoore, ZyciE
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 18-06-13, 20:36   

RuskieJointy, Pilnuj swoich spraw, bo też miałbym uwagi co do twojego adminowania nie chciałem już pisać, ale sam się prosiłeś. Rzadko kiedy Cię widuję na forum, więc nie wiem skąd takie rozbieżności w wypowiedzi. Lepiej będzie jak zajmiesz się tym do czego jesteś przypisany, a nie wtrącaniem się do spraw serwera zombie. <facepalm> Robiony od stycznia no pierwszy raz słyszę zauważ, że to druga wersja tego moda i ja nie nie chciałem, aby był instalowany to tylko i wyłącznie sprawa Delmusia i Guzika, mieli swoją wizję na ten temat i ją zrealizowali, a wyszło jak wyszło. Sloty z korzyścią dla serwera, co z tego, że trzeba za nie dopłacać jak wszystko zrównałoby się z przychodzącymi z niego kosztami za vipy itp.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guzik



Wiek: 26
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 504
Piwa: 95/57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-06-13, 20:49   

Kurwa, skończcie z tymi pieprzonymi modami, delma serio zacznij karać posty typu "zmieńmy moda", staramy się zrobić z naszego serwer coś co będzie unikalne w Polsce, coś co będzie wyjątkowe i trzeba się postarać by byli gracze. NIEEE, NIE , PEWNIE, ZRÓBMY JAKIŚ SHIT KTÓRY JEST NA CO DRUGIM ZM, I WTEDY REKLAMUJMY SIEĆ.
Nie pojmujecie co to jest CSO, staram się dopasować niektórych graczy przy czym tracę czas na długie tłumaczenie na czym polega CSO, CSO a ZP to co innego, nie ma sklepu.

Ale dobrze, przecież 20 graczy z naszego starego zm'a twierdzi że obecny mod nie ma sensu, co tam kilka milionów osób z całego świata która lubi takie zm'y, tylko nie zna jeszcze naszego. Zmiana rozgrywki powoli zaczyna nudzić, ale co ja mogę zrobić.. Delma decyduje czy zmienić moda czy nie. A jeśli, znowu się napracujemy kilkoma dniami, zastanawiając się jak naprawić danego buga, i skończymy a wy napiszecie:
BUUU, JUŻ WOLE CSO!
To chyba mi puszczą nerwy. Nawet nie myślałem o zmianie moda bo nie chcę denerwować delmy ciągłymi tekstami typu "zmieńmy rozgrywkę, zrobimy jednak ZP/CSO"


Albo inaczej! Otwórzmy znowu temat, i niech gracze zombie powiedzą co dokładniej ma być na serwerze, jak oni to widzą i co oni chcą. Albo NIE, bo znowu będzie cisza i każdy będzie bał się napisać post/propozycję do zmian..

Przepraszam za ostry język ale puściły mi trochę nerwy...
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Senoore
Dziki Dzikson
Karajmy Matixa!



Nick w grze: Dziki Dzikson
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 337
Piwa: 29/35
Skąd: Gdańsk - Orunia
Wysłany: 18-06-13, 21:03   

Ja w ogóle nie rozumiem nie których, czy na prawdę boli was to, że trzeba czekać? Boli was to, że nie macie cierpliwości może.?! Co wy kur** myślicie, że do celu dochodzi i się od tak bez niczego?! To zróbcie swojego serwa i zróbcie swojego ZM'a. Co pewnie będzie jakąś wgrana paczka z "amxx.pl". I cieszycie się popularnością miesiąc może dwa, a potem każdemu będzie się nudzić w kółko biegać po tych samych mapach i ciągle kampić, i potem będzie płacz, dlaczego nikt nie gra. Podam wam przykład z jednego z najpopularniejszych ZM "Rzeznia" serwer był całymi dniami full. I co nacieszyli się popularnością rok może 2 a tylko dlatego, ze przez te 2 lata ZM był jako jedyny nie "przesadzony" z modami czyli "Klasyczny" więc miał on bardzo dużo stałych graczy a jakiś czas temu H@ wprowadził minimalne zmiany i co?! teraz gra 9-8 osób w dzień... I skoro wy wolicie żeby tak było to ja dziękuje za taką robotę.
_________________


Gdybym powiedział to wszystko co chcę powiedzieć to dopiero wszyscy by mnie znienawidzili. -Eminem

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Guzik
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 18-06-13, 21:22   

Dziki Dzikson, Święta prawda nic dodać nic ująć. Nie może być tej przesady parę poprawek na CSO w wakacje i reklama i powinno być dobrze. Już też irytują mnie te teksty typu "o nuda, a nie da się grać, tyle czasu to robicie" itp. Nie znacie się na modowaniu amxx to się nie udzielajcie jak nie wiecie jakie to jest czasochłonne ze sprawdzaniem błędów kompilowaniem, czy przerabianiem. To nie jest COD mod, że wszystkie pluginy są do pobrania tutaj trzeba o wiele więcej wysiłku i pracy.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Guzik
ZyciE



Nick w grze: ZyciE
Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 13
Piwa: 4/1
Skąd: Wiąg
Wysłany: 19-06-13, 09:04   

O K**wa co wy myślicie że dobry serwer zrobi sie od tak o 2 tyg i juz jest ? CSO nie jest łatwy do zrobienie trzeba dużo pracy włożyć w niego , nawet i nie które pluginy osobiście sklejać , Szalony Miś ty byś tylko narzekał jaka nuda gra itd to już nie ich winna że nie czujesz klimatu CSO , w CSO Ma być współpraca pomaganie sobie na wzajem ucieczka z kampy i ruszanie [w strefe zombie] to supply box aby mieć lepszą broń , równe szanse human vs zm i to jest gra ! A nie jak wy myślicie , - e tam zróbcie zp 4.3, wgrać z 30 itemów klas pełno , a potem popierda**ć Z Bezlik ammo + 400 armora + z 10000 ap w zanadrzu .I to niby dla was jest gra ? ja dzięki BIO - CSO gram w cs , Dzięki tym modom poznałem jaka jest miła atmosfera klimat często sobie żartowaliśmy nikt nie zostawiał kogoś i zawsze mu pomagał jeśli gonili go zm , A w zp to co koleś kampi chcesz do niego wbić on cie blokuje i pisze w say (Wypierdalaj stąd moja kampa!) [sry za słowa] i to jest właśnie porażka ! A Guzik to co ? Teraz niby (guzika wizję ja je tylko robiłem z nim), Ale chociaż przeciwieństwie ciebie FD^GoD Guzik ma marzenia i ambicje ! Co do serwera Robi go jak najlepiej jak najszybciej by tylko takie boty jak wy grały na nim ! Stara sie chłopak to zrobić ile ma tylko doświadczenia ! A nie którzy tego nie doceniają i tylko piszą bezsensowne tematy , jesteście tacy cwani ? zróbcie swój zm mod z 1 miesiąc bd gracze a potem im sie znudzi nabijanie ap i kupowanie głupich itemów , Więc Co do tego serwera nie jest doskonały bo sam osobiście CSO robię już od 2 miesięcy [ z przerwami] Ale ma tą swoją atmosferę ,i klimat ! Dobra robota Guzik ! No i ty FD^GoD za to że tylko pomagałeś..DOBRA ROBOTA ! <okok> Na tym serwerze nic nie brakuje tylko graczy którzy to docenią , i poczują naprawdę tą gre ! To jest moje zdanie na temat tego jak był bym tu H@ od razu byście mieli bany za zmienię moda ! Zrobiliście tylko jeden błąd kupienie paczki od Vivy ! on nic nie umie tylko robi byle jak całość a potem radź sobie dam [Osobiście testowałem z nim paczke to jego CSO więc wiem co i jak] Więc z Pozdrowieniami ZyciE !
 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
Dziki Dzikson, FD^GoD, Guzik, S-E-B-O
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 19-06-13, 16:27   

1.Byłbym wdzięczny modowi, który zamknął by ten spam bo czytam ten temat i poza postami typu "ku**a sami byście lepszego ZM nie zrobili" nie widzę tu nic wartościowego.

2.Spinacie dupcie ale tak naprawdę nawet nie zdążyliście pograć na tym genialnym modzie :) Według mnie nie chcecie grac na ZM tylko i wyłącznie dlatego że gra na nim mało osób i nie ma zabawy -,- (więc grajcie a nie?! )

3.Wielki szacunek dla twórców moda za kreatywność,cierpliwość i poświęcony czas :)
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
FD^GoD, Guzik, S-E-B-O
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry