Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: iMßa
01-06-13, 17:55
Skarga na 'Szad.
Autor Wiadomość
[S]pa[R]ro[W]



Wiek: 29
Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 74
Piwa: 14/31
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-06-13, 16:56   Skarga na 'Szad.

1. Twój nick:[P]rince
2. Nick Admina:'Szad.
3. Data zdarzenia:01.06.2013
4. Dowody: http://speedy.sh/djdr4/Szad.7z
5. Co zrobił: No kurczę, bez przesady już. Admin a jaka postawa wobec mnie :( A nie mogę nic mu powiedziec bo ban oczywiscie na tydzien poleci. Teraz już nawet o nick się czepiają mnie. Powiem tak, co was obchodzi jaką klasą ja gram i jaki ja mam nick ? Zajmijcie się w koncu sobą :D I szad sorki, ale ja zerem nie jestem. I nie życzę sobie by takie teksty były kierowane w moją stronę. Pewnie zaraz mi tu każdy będzie pisał, że znowu Jack składa bez sensu skargi nie ? Ale jak dla was to jest bez sensu to, może wy lubicie byc wyzywani ale ja nie ! Tyle ode mnie.
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Lupy1905
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 01-06-13, 17:17   

Ojejku jaki ty jesteś biedny , tylko szkoda ze tylko na forum.

-1 screen , bardzo dużo nam mówi aż za dużo <lol2>
-2 screen , tak to prawda masz pedalski nick , i mam prawo wyrażać swoją opinię jak każdy, ponieważ jestem człowiekiem i mam do tego prawo.
-3 screen nie był pisany prze ze mnie , chciałeś zacwaniaczyć lecz nie wyszło.
-4 screen to chyba dobrze , że się tobą interesuje , i chce tobie jak najlepiej.
_________________

Ostatnio zmieniony przez `Sentinel. 01-06-13, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 01-06-13, 17:22   

Jeżeli chodzi o to "pedaliski nick" to akurat ja pisałem, przez przypadek bo to miało być napisane na u@. Po drugie nie jesteś naszym guru, że co napiszemy ma być o Tobie. Nie rozumiem po co każdy leci z płaczem na forum. Myślisz, że nie mamy nic do roboty tylko gadać o Tobie? to akurat do Ciebie nie było bo jak wyjaśniłem potem na say, że to nie jest do żadnego z was. <bezradny> Radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem, a potem wstawiaj takie ss. W 1 ss nie ma żadnej obrazy nie rozumiem tego <lol2> jakby Cię wyzwał od pedałów to rozumiem, ale tylko skomentował Twój nick. Masz 18 czy tam 19 lat a płaczesz.. <facepalm>
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
[S]pa[R]ro[W]



Wiek: 29
Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 74
Piwa: 14/31
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-06-13, 17:29   

Tak 'Szad. wmawiaj sobie :D To skończ się mną interesowac :D ja sobie poradzę nie martw się :P
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
[S]pa[R]ro[W]



Wiek: 29
Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 74
Piwa: 14/31
Skąd: Poznań
Wysłany: 01-06-13, 17:31   

Ja nie płaczę :D Widzisz, żebym płakał? Ale nie dam siebie poniżac :D Od zera i wgl :D Zajmijcie się soba i nie zwracajcie na mnie uwagi to będzie wszystko dobrze.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-06-13, 17:55   

A więc koledzy z COD. Skończcie gadać o koledze że gra non stop po nocach i dniach, że gra najlepszymi klasami i nie powinno was obchodzić czy ma pedalski nick czy nie. To jego sprawa. Mam nadzieje że takie coś się nie powtórzy. /cl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 01-06-13, 18:01   

Zacząłem już pisać, to dorzucę do tematu.

Zwiększyć swój poziom tolerancji i szacunku dla drugiej osoby na pewno nie zaszkodzi małcin i Szad. . Nie wasza sprawa jego nick i komentowanie go by psuć mu przyjemność z gry, bo słuchanie waszych docinek na pewno nie jest dla niego niczym przyjemnym. Jak wiecie, że Sparrow nie lubi słuchać co mówicie na jego temat, to zajmijcie się czym innym, a nie prowokujecie pisanie kolejnych skarg przez niego.

Szad napisał/a:
tak to prawda masz pedalski nick , i mam prawo wyrażać swoją opinię jak każdy, ponieważ jestem człowiekiem i mam do tego prawo.

To jest twoja subiektywna prawda czy w tłumaczeniu Książę = pedalski. Na serwerze przede wszystkim jesteś adminem i twoje zachowanie ma sprzyjać pozytywnej atmosferze, a nie sprawianiu przykrości innym na lewo i prawo.

Wina w skardze leży po stronie Szada i małcina (pisanie o nim nie do niego nic cię nie usprawiedliwia), kolejne takie zachowania będą skutkowały punktami karnymi.
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
kuba123214, Lupy1905
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry