Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Temat Zbiorczy - dla aktualnych postów
Autor Wiadomość
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 30-01-18, 14:01   Temat Zbiorczy - dla aktualnych postów

Cytat:
INFO: sieć zamknięta i serwerów nie będzie, a przynajmniej nikt ich nie planuje, natomiast forum działa i będzie działać.


Hejka ;) , niech to będzie temat dla wszystkich aktualnych postów. Nie będzie ich za wiele to jeden temat raczej wystarczy. Ktoś chce się pożegnać, przywitać, proponować coś, odszukać jakiegoś znajomka, no to tutaj.

Osoby co mają, coś więcej wspólnego z siecią niż napisanie kilku postów czy odwiedzenie serwerów na parę minut mogą śmiało się z czymś reklamować. Serwery gry, stronki, fanpage, blogi, kanały YT czy może opis swojej ukochanej wsi czy mieściny by zwiększyć ruch turystyczny - zachęcam.

Możecie też napisać co zmieniło się u Was przez te parę lat od początku i zostawić kontakt do siebie.

Coś pewnie dodam od siebie jeszcze później, a na razie...
Pozdrawiam cieplutko, do zobaczenia ;) <piwo>
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
budyniowy
Wieszak


Nick w grze: Wieszak
Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 207
Piwa: 69/145
Skąd: Zduńska-Wola
Wysłany: 31-01-18, 23:12   

Ja to tylko tutaj zostawię :p ---> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/

A no i witam bardzo serdecznie. Jak ktoś jeszcze mnie pamięta to miło xD
_________________
Gość ZAPAMIĘTAJ: Dobry kisiel jest gorszy od budyniu

--> http://steamcommunity.com/id/wi3szak/ <--

http://forumemjot.wordpre...l-media-milcza/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
BoomHeadShot
200 postów?


Nick w grze: BoomHeadShot
Wiek: 23
Dołączył: 29 Mar 2014
Posty: 80
Piwa: 13/41
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 31-01-18, 23:29   

Miło było ale się skończyło <krzyk>



Ktoś chętny pograć coś czasami w go to dodajcie ;p

http://steamcommunity.com...61197962812110/ <hejka>
_________________

Gość Potrzebujesz pomocy? Pisz
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
xawww
Emerytura



Nick w grze: P56
Dołączył: 28 Paź 2017
Posty: 2
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Polska
Wysłany: 01-02-18, 05:48   

No nie wyszło pany <bezradny> , zostawiam tu dla was mój kontakt. - Myślę, że w niektórych sprawach mogę pomóc jeżeli będzie taka potrzeba (Fora MyBB, jakieś przenoszenie for itd.) Ja nie znikam, nie "podkulam ogona" zawsze jestem dla was otwarty ;) . Były nadzieje, były szanse aby to stało, ale czasem los robi wszystko w kierunku zniszczenia tego. Możemy kiedyś coś zagrać jak i w 1.6, tak samo w Cs;go.

Profil Steam

[ Dodano: 01-02-18, 06:08 ]
Dziękuję bardzo wszystkim użytkownikom za współpracę zaczynając od moderatorów, kończąc na użytkownikach. Każdy z was podczas reaktywacji wybaczył kolegom błędy, między innymi dla How'a, co na prawdę jest dużym plusem w porozumieniu. Jesteście bardzo zgraną ekipą, którą raczej Classic-Zone.pl zapamięta na zawsze, zazdroszczę Delmusowi prowadzenia tego w 2012r. :D , a ostatnimi moimi słowami jest wielkie podziękowanie dla drugiego Administratora Monte, gdy prowadziliśmy prace nad Zombie Mod'em wiele mi pomagał, szukał rozwiązań na błędy wszelkie błędy, których było no nazywajmy rzeczy po imieniu "od chuja", on dawał mi wielkie wsparcie i motywował mocno moje działania, później Monte zaczął prężnie zdobywać wiedzę i zaczął sam w miarę możliwości kontrolować zombiaka, polecam go do współpracy od serca. Wiele osób może mówić, że nic nie robił, a właśnie odwalał kawał dobrej roboty, nigdy przy prowadzeniu sieci nikt mnie tak nie doceniał, nie motywował. A on podchodził do tego z innej strony, tej która powinna być na każdej sieci, jak koledzy, a nie wspólnicy. Oczywiście, wy też mocno kochani motywowaliście mnie i dobrze pamiętam nasze pogaduszki na steam'ie, uwielbiam was chłopaki obyśmy kiedyś jeszcze razem coś porobili. ;)

Krótko już objaśnię jedną rzecz, Classic-Zone.pl był poprawnie reaktywowany dowodem jest nawet mój nick z dopiskiem classic-zone, admini serwerów szybko mnie upominali, a ich interwencje były szybkie, lecz nie tak bardzo jak wasze na cziterów <haha> .
W krótkim czasie, wiele sieci usłyszało co się działo u nas, jak szybko ludzie wrócili na stanowiska i chcieli dopiąć swego czyli postawienia tego na pełne ciężkie stopy oblane cementem. Wieści o classic'u rozeszły się szybko, słyszałem o dyskusji dwóch właścicieli "większych sieci", troszkę ich wystraszyliśmy. Dobraa, może nie wystraszyliśmy, a daliśmy do myślenia, taka krótka historia reaktywacji, a mieliśmy zebraną pełną ekipię do działania. - Co nie zdarza się praktycznie w żadnym procencie u innych, to jest dopiero ekipa!
<brawo>
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Delmus
h0w?!
Legenda



Nick w grze: Ładowanie..
Wiek: 26
Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 333
Piwa: 83/129
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-02-18, 23:45   

Szkoda że nic z tego nie wyszło ale powiada się że kto nie ryzykuje ten szampana nie pije , co niektórzy zrezygnowali nawet z rang na innych sieciach aby w pełni móc być członkiem Naszej społeczności w tym i ja. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem classic był i zostanie dla większości z Nas dowodem na to że gdy czegoś się na prawdę chce można zrobić wszystko czyli reaktywować sieć nawet kilka razy.. Zawsze istnieje też inne rozwiązanie , jeśli ktoś czuje się na siłach ma odrobinę doświadczenia można zbudować coś na nowo całkiem od zera mimo iż wątpię w to że mogłoby się coś takiego wydarzyć jeszcze , ja osobiście już nie gram tyle co kiedyś nie interesują mnie sieci przeminęło mi to jakoś aczkolwiek jeśli będzie taka potrzeba służę swoją osobą. Oczywiście również jeśli ktoś będzie się chciał skontaktować , zagrać coś to mój profil steam widnieje w moim profilu. Tymczasem pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego co najlepsze :] h0w?!
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 02-02-18, 09:48   

Wiedziałem, że tak będzie no mega szkoda, ale już tak bywa, gdy nie ma się czasu :(

Jak ktoś chce darmowego boosta to dodajcie http://steamcommunity.com...61198212778585/ :)

Buziaczki mordki <buzki>
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ParowKa.
Ten zły i wredny.


Nick w grze: PAROWA 2014 LAT PRZERWY.
Wiek: 26
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 580
Piwa: 119/13
Skąd: tyle postów ;oo
Wysłany: 04-02-18, 09:28   

Siemano, mimo tego aż czasem z chęcią się tutaj wchodzi. ;)
_________________
]https://www.youtube.com/playlist?list=PL_zsvJYdWZy4RiHdLZ1sXywPmE-hdbDrL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kawior



Wiek: 27
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 1215
Piwa: 199/74
Skąd: Opatkowice
Wysłany: 11-02-18, 21:48   

Eh stare dobre forum i porządna ekipa :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
abuhazaa
Al-Muhadżir



Wiek: 26
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 260
Piwa: 32/31
Skąd: Miedzyrzec
Wysłany: 12-02-18, 20:28   

Delmus napisał/a:
Możecie też napisać co zmieniło się u Was przez te parę lat od początku i zostawić kontakt do siebie.


Kontakt: http://steamcommunity.com...561198009800138

A teraz historia która należała do jednego z większych przekrętów na tej sieci <haha> Pamiętam jak trafiłem na tą sieć przez zombie moda, klasyka i full serwer. Grałem dość sporo bo to były czasy gimnazjum a imprezy nie były w mojej głowie co dopiero alkohol xD Pamiętam że od początku rozmawiałem przez mikro z ludźmi i nikt się nie "przypierdzielał" czy to starsi gracze czy admini a miałem 13-14 lat. Najciekawsza sytuacja to i tak była jak złożyłem tu podanie o admina i mnie przyjęli ba nawet przez te kilka lat nie wpłynęła ani jedna skarga. Ta duma jak masz 14 lat i admina na serwerowni gdzie wszystko było surowo "karane", patrzysz tylko na podania innych gdzie mieli po 16-17 lat a i tak leciały 2 warny bo byli za głupi doczytać wymagań xD Taka mała historyjka #AbuMałyRebelAgent xD
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Delmus
ParowKa.
Ten zły i wredny.


Nick w grze: PAROWA 2014 LAT PRZERWY.
Wiek: 26
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 580
Piwa: 119/13
Skąd: tyle postów ;oo
Wysłany: 11-03-18, 13:24   

Przyznam, że milo się spędzało czas na forum <figielek>
_________________
]https://www.youtube.com/playlist?list=PL_zsvJYdWZy4RiHdLZ1sXywPmE-hdbDrL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Netia


Nick w grze: Netia
Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 110
Piwa: 32/63
Skąd: Lubin
Wysłany: 28-03-18, 14:09   

Mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie :) jej ile to już minęło kiedy ostatni raz grałam tutaj na cod mod. Mnie raczej nie spotkacie teraz na steam ale to już dłuższa historia. (kilka osób wie co i jak). Już 4 lata mija jak składała tutaj podanie o admina. Szkoda że się nie udało reaktywowac serwera. Buziaki :***
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 09-04-18, 10:27   

Netia napisał/a:
Mam nadzieję że jeszcze mnie pamiętacie :) jej ile to już minęło kiedy ostatni raz grałam tutaj na cod mod. Mnie raczej nie spotkacie teraz na steam ale to już dłuższa historia. (kilka osób wie co i jak). Już 4 lata mija jak składała tutaj podanie o admina. Szkoda że się nie udało reaktywowac serwera. Buziaki :***


<kwiatek> No jasne witaj :D Nie gadaj, że konto Ci ukradli :p ?
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Chd



Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: 17-04-18, 19:52   

Uważajcie przez tego tu wyżej konta kradną xD dalej mam przez Ciebie VACacje :(
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ParowKa.
Ten zły i wredny.


Nick w grze: PAROWA 2014 LAT PRZERWY.
Wiek: 26
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 580
Piwa: 119/13
Skąd: tyle postów ;oo
Wysłany: 24-06-18, 16:54   

<figielek> <figielek>
_________________
]https://www.youtube.com/playlist?list=PL_zsvJYdWZy4RiHdLZ1sXywPmE-hdbDrL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-11-18, 04:32   

<haha> <haha> <haha> <haha> <haha>
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
h0w?!
Legenda



Nick w grze: Ładowanie..
Wiek: 26
Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 333
Piwa: 83/129
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 06-11-18, 22:58   

Delmus? xDD
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Delmus
ParowKa.
Ten zły i wredny.


Nick w grze: PAROWA 2014 LAT PRZERWY.
Wiek: 26
Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 580
Piwa: 119/13
Skąd: tyle postów ;oo
Wysłany: 05-12-18, 01:10   

Classic-zone nadal w serduszku, a tyle lat już minęło <kwiatek> <kwiatek>
_________________
]https://www.youtube.com/playlist?list=PL_zsvJYdWZy4RiHdLZ1sXywPmE-hdbDrL
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Delmus
Frendzel
Gram Kolanem :D



Wiek: 26
Dołączył: 06 Cze 2012
Posty: 224
Piwa: 25/22
Skąd: Z Bajki
Wysłany: 12-03-20, 19:00   Powitanie, pożegnanie?

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Bardzo miło mi tu wrócić. Prawdopodobnie ten post zobaczy kilka osób, o ile w ogóle ktoś zobaczy. Classic-zone dla mnie to nie tylko miejsce gdzie spędzało się mnóstwo czasu. Poznałem tu wiele fantastycznych osób, wiele się nauczyłem, miło spędzałem czas, poprawiałem swoje umiejętności no a przede wszystkim zobaczyłem że istnieje coś takiego jak rodzinna atmosfera na serwerze, podczas gry w strzelanie i zabijanie. Jest to dla mnie prawdziwie unikalne doświadczenie, i bardzo chciałbym żeby kiedykolwiek wróciło. Jest to dla mnie ogromny cios że pomimo próby reaktywacji, nie udało się jej dokonać. Jednakże w tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim osobom które miały wkład w tę sieć na jej początku, jak i podczas próby reaktywacji. To między innymi wy uczyniliście to "miejsce" niezwykłym.

Mam nadzieję że wszystkie osoby z którymi dane było mi grać i je poznać są teraz szczęśliwe. Że wiodą zdrowe i szczęśliwe życie, jednak już bez classic-zone.

Jeśli ktokolwiek to czyta, proszę zostaw po sobie jakiś ślad.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam. Frendzel
_________________
 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
MONTE, Delmus, budyniowy, Chd
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry