Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłe zmiany.
Autor Wiadomość
abuhazaa
Al-Muhadżir



Wiek: 26
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 260
Piwa: 32/31
Skąd: Miedzyrzec
Wysłany: 05-08-14, 10:14   Przyszłe zmiany.

Cześć

W tym temacie chciałbym was zapytać o sprawę zombie mod. Bo sprawa wygląda tak że ja coś tam robię co mogę ale nie wiem dokładnie czego wy chcecie. Nie chce dopuścić do sytuacji że później będzie taka akcja " O abuhazaa nobb znowu jakiś cso co ludzie nie grają buuu" dlatego chciałbym was zapytać co z poniższych opcji chcielibyście zobaczyć ponieważ to wy będziecie na nim grać :D

Całość serwera nie chciał bym nazwać zombie plague lub zombie cso. Moja propozycja to zombie survival czyli taka mieszanka wszystkiego czego się da. Ale do rzeczy. Które z poniższych opcji byście wybrali.

1. Gra składa się z 3 lub 4 minutowej rundy na której ludzie walczą z zombie. Menu do wyboru broni będzie podstawowe ( czyli m4, ak, famas itp ) a w sklepie dla humana będą itemki takie jak noktowizor, salamander ( miotacz ognia ), Compud bow ( łuk kompozytowy ), Gatling i inne różne zabawki do mordoru nad zombie oczywiście za ap. Zombie nie będzie miało sklepu ale będą mieli większe premie za zarażenie np. +300 hp za 1 zarażoną osobie.

2. Gra składa się z 3 lub 4 minutowej rundy na której ludzie walczą z zombie. Menu do wyboru broni będzie inne ( salamander, łuk, dual kriss, plasma) sklepu dla humana nie będzie ze względu gdyż i tak human posiada bardzo dobre bronie. W przypadku zombie tak samo jak w punkcie 1

3. Gra składa się z 3 lub 4 min rundy na której ludzie walczą z zombie. Menu broni jest podstawowe. Sklepu nie ma dla humana. Są spadające skrzynki z bronią typu ( salamander, dual kriss, dual infinity, compud bow ). W przypadku zombie tak jak wyżej.


4. Wasze propozycja ?


Inne pluginy:

1. System progresu dla humanów

2. Muzyczka z Resident Evil

3. Jeszcze się pomyśli :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 06-09-14, 13:52   

Pomyślcie nad reklamą na csetti i wiaderku, bo tak to kasa w błotko pójdzie ;(
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry