Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ciermpie
23-01-15, 16:32
Od Wujka Winn3ra
Autor Wiadomość
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 05-07-14, 22:22   Od Wujka Winn3ra

Z racji , że sieć z dnia na dzień powolnymi krokami podupada , chciałbym w jakimś małym stopniu przedstawić kilka propozycji do odnowy sieci , aby przyciągała graczy i trzymała odpowiedni poziom.

1. Sprawy dotyczące forum
- ) Strona główna , nie prezentuje się najgorzej , lecz przydałoby się parę poprawek. Zmienić wygląd wszystkich działów, podziałów , zmiana czcionki , kolorystyka forum , zmiana ikon , identyfikatorów dla graczy , adminów , bywalców bla bla bla, na pewno znalazłby się chętne osoby wśród grafików które chciałby by nad tym popracować.

- ) Dodanie specjalnego pod forum dla osób zajmujących się programowaniem (strefa multi-amxx), tworzeniem pluginów , domen , hostingów , w których mogliby wykazać się swoją wiedzą , w ten sposób Delma mógłby typować godnych użytkowników na J@ czy tam opiekuna , ze spokojnym sumieniem że czegoś nie spierdolą.

- ) Dodanie różnych bocznych paneli w których między innymi będzie można wyróżnić X liczbę osób przykładowo za : Najaktywniejsi użytkownicy forum , najlepsi gracze/admini miesiąca , wyróżnienia za reputację czyli w tym przypadku za ilość piwek , co pokazywałoby którzy gracze najchętniej pomagają innym , bądź się starają, także najnowsze dodane tematy itd.

- ) Zdecydowane zwiększenie wymagań na admina , gdyż na chwilę obecną może być nim każdy , doświadczona jak i niedoświadczona osoba , pełnoletnia jak i niepełnoletnia , znajdą się tacy którzy chcą mieć go tylko dla kolorku czyli szpanu , bądź odpierdalania maniany bezkarnie „bo admin” a to stanowisko musi zajmować osoba odpowiedzialna a nie byle jaki Jan Kowalski który nie ma o tym bladego pojęcia.

Przykładowo:
Wymagania na admina:
- Ukończone minimum 16 lat
- 40 postów na forum ( dlaczego? Dlatego że osoba starająca się , powinna śledzić forum i aktywnie się udzielać aby być rozpoznawalnym wśród graczy)
- 30 dni od rejestracji na forum (minimum)
- 60 godzin przegranych na serwerze ( za dużo? Bez jaj aktywna osoba nabije bez jakichkolwiek problemów)
- Zrobienie 20 reklam naszej sieci (wiadomo , aby zachęcać nowych graczy , czyli działamy na korzyść sieci, przy okazji starania się o posadę)
- Brak ostrzeżeń na forum
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,
- Dawanie dobrego przykładu graczom , bycie bezkonfliktowym


2. Sprawy dotyczące serwera COD_MOD
-) Reklamy – najważniejszą sprawą aby ruszyć się z miejsca jest tworzenie reklam , REKLAMY REKLAMY REKLAMY REKLAMY !!!!!! to one zachęcają graczy do przetestowania sieci i być może zostania na dłużej, więc każdy ochotnik , który chce w jakimś stopniu pomóc niech zrobi tyle ile jest w stanie , bądź tyle ile ma na to ochoty, oczywiście jeżeli ktoś nie chce to nie będzie zmuszany. Można dodawać je tutaj : http://classic-zone.pl/vi...ighlight=#73744

-) Nowe Klasy , przedmioty , mapy – tutaj multum ludzi na pewno miałoby propozycje dodania czegoś od siebie , jak raz może będzie idealnie się prezentować w grze , tylko oczywiście bez takich jaj jak jakiś czas temu , Delmuś zmienił tylko nazwę , jakąś popierdułke i uważał że klasa jest już nowa, nie oszukujmy się ale to była żenada : > Co do map oczywiście bez przesadzania z ilością odmian przykładowo assaulta (UPC, 1337 , MEGA, itd.) jedna standardowa zdecydowanie wystarczy , dodanie więcej map typu ESL aby uniknąć powarzającego się cyklu : dust , west , eldo , assault , max i tak w kółko. Propozycje możecie także składać w tym temacie , bądź tutaj http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=16889

Wszystko pisałem sam , włożyłem w to trochę czasu , mam nadzieję że się choć odrobinę przyda.
JOŁ JOŁ WOJOWNICY POZDRAWIA WUJEK WINN3R
_________________

 Autor postu otrzymał 7 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 7 piw(a):
z1uteK, Taka Sytuacja.^^, DeeJay, IN FLAMES, -_-.Tiesto.-_-, budyniowy, Rosul [T]
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
Wysłany: 05-07-14, 22:27   

Co do tego, masz złe informacje SIEĆ NIE UPADA A odnowa staje na własnych nogach, no więc tak... Propozycje ciekawe, na pewno skorzystamy. Nie będę czytał tego całego, lecz w pewnym stopniu przeczytam, <Sorka, ale mój mózg na widok słowa lektura w wakacje powoduje mi oczopląs i zawirowania> xD
_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 05-07-14, 22:36   

Delma wiem , że trzeba ci zapie*dolić wielkiego kopa w dupsko , bądź podstawić wszystko pod nos żebyś zaczął działać i w ogóle nabrać chęci , ale mam nadzieje że se to czytniesz i w jakimś stopniu z tego skorzystasz. : x
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Taka Sytuacja.^^
lubie banować :D



Nick w grze: ExxreSSioN
Wiek: 98
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 528
Piwa: 64/112
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 05-07-14, 22:37   

http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=16276
Kod:
- ) Dodanie różnych bocznych paneli w których między innymi będzie można wyróżnić X liczbę osób przykładowo za : Najaktywniejsi użytkownicy forum , najlepsi gracze/admini miesiąca , wyróżnienia za reputację czyli w tym przypadku za ilość piwek , co pokazywałoby którzy gracze najchętniej pomagają innym , bądź się starają, także najnowsze dodane tematy itd.

o ten link ci chodziło słońce a co dogodzin to jak najbardziej na tak winiary jedną dobrze znaną sieć obserwuje wymagania itp i przytocze jeden wzór do wymagań tam na admina
Wymagania !
- wiek min. 18 lat ( mogą zdarzyć się wyjątki),
- przegrane min. 130h na serwerze (swoje godziny sprawdzisz tutaj lub tutaj),
- brak warnów,
- posiadanie sprawnego mikrofonu,
- bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM,
- brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki),
- brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP,
- aktywność na serwerze jak i forum,
- zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym strona.pl/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku.

niektóre rzeczy to przesada ale wymagania są zdecydowanie ostre i 3/4 składających patrząc tam na podania je spełnia
nie chodzi mi o to by były te albo jakieś bardzo rygorystyczne podaje przykład jak u nas łatwo można otrzymać admina kto będzie chciał admina i przypilnować serwera to spełni te wymagania winiary dobry temat
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oryginalny



Wiek: 26
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 74
Piwa: 17/20
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-07-14, 22:43   

130h ?! Przesada straszna. Jakby takie były wymagania to nawet Ty exx nie miałbyś adma na CoD :D Nie wiem po co tworzycie wgl te tamaty. Jest ich MULTUM. A Delma i tak zrobi to co będzie uważał za stosowne. Propozycje jak każde inne. Wszystkie sprowadzają sie do tego samego. Nowe klasy, perki, ew. mapy. No i forum do ogarnięcia.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 05-07-14, 22:44   

Wymagania na admina które podałem są tylko przykładem jak najbardziej można przy nich kombinować ale tak żeby znów nie spaść do poziomu który obecne wymagania sobą reprezentują...


Oryginalny , to jest forum Csa nic więcej raczej nie znajdziesz ciekawego aby urozmaicić sieć stąd tyle samych w kółko propozycji które gracze oczekują.
_________________

Ostatnio zmieniony przez `Sentinel. 05-07-14, 22:46, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
KaMa.



Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 612
Piwa: 157/49
Skąd: to pytanie?
Wysłany: 05-07-14, 22:44   

Kiedyś też już pisałem pomysł z działem AMXX. :D

http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=12647

Dobry pomysł z ikonkami, żeby w odpowiednim dziale była do tego odpowiadająca ikona.

Zapraszam do reklamowania:

http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=16891
_________________
Zbanowałem grubego na forum, a ktoś go odbanował.. Dlaczego?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
m4killer
3...2...1...



Nick w grze: Mr. WisNNiowy
Wiek: 25
Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 55
Piwa: 14/15
Skąd: Kno
Wysłany: 05-07-14, 22:45   

Co da zmienienie kolorków na forum adminom do polepszenia statusu sieci? Nowe rangi stanowiska to sprawa tylko i przede wszystkim h@ my za niego decyzji nie podejmiemy.

Z tymi klasami perkami itd. - żeby nie przesadzic, małe odświeżenie tak ale bez rewolucji bo ciężko jest znaleśc dobrze wyważonego CODA takiego jakim jest ten. O upadaniu sieci 1 raz słyszę, bez tragedii.

Z tymi reklamami fajny byłby jakiś konkurs gdzie do wygrania VIP, Premium czy coś takiego. Pragnąłbym zauważyc że COD akurat tych reklam potrzebuje najmniej bo zawsze ktoś tam gra. Skupmy się może na ODD2 i ZM.
_________________


ZAPRASZAM -> http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=16546

Gość Stawiasz piwo?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
KaMa.



Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 612
Piwa: 157/49
Skąd: to pytanie?
Wysłany: 05-07-14, 22:48   

A co do wymagań admina to niech będzie dodane, że Admin musi posiadać sprawny mikrofon.
Mapy na coda będą wgrane nawet może w nocy z soboty na niedziele. :D
Cod mod potrzebuje jednak REAKTYWACJI na server nie przybywa nowych graczy, a grają Ci co mają wykupione jakieś przywileje.
Na forum też nie ma nowych użytkownik, w dziale "Przywitaj się" nie ma kogo witać.
_________________
Zbanowałem grubego na forum, a ktoś go odbanował.. Dlaczego?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oryginalny



Wiek: 26
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 74
Piwa: 17/20
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-07-14, 22:53   

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byliby opiekunowie serwerów. Delma by odreagował, a serwery odżyły.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
KaMa.



Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 612
Piwa: 157/49
Skąd: to pytanie?
Wysłany: 05-07-14, 22:54   

Oryginalny, temat o Opiekunów masz w kąciku. ;)
_________________
Zbanowałem grubego na forum, a ktoś go odbanował.. Dlaczego?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 05-07-14, 22:57   

Oryginalny ale żeby być opiekunem to trzeba najpierw znać się na rzeczy , żaden random nie będzie wiedział co i jak dlatego dodałem ten punkt , będzie mógł se wtedy kogoś wytypować z pojęciem

wInn3r #.! napisał/a:
- ) Dodanie specjalnego pod forum dla osób zajmujących się programowaniem (strefa multi-amxx), tworzeniem pluginów , domen , hostingów , w których mogliby wykazać się swoją wiedzą , w ten sposób Delma mógłby typować godnych użytkowników na J@ czy tam opiekuna , ze spokojnym sumieniem że czegoś nie spierdolą.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oryginalny



Wiek: 26
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 74
Piwa: 17/20
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-07-14, 22:59   

Co Ci po tym kto jest najaktywniejszy ? Tu potrzebna jest wiedza i umiejętności. Taką rekrutacje powinien zrobić tylko i wyłącznie Delma. Tylko on mógłby zadecydować czy ktoś jest na tyle zdolny żeby taki ciężar udźwignąć :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 05-07-14, 22:59   

Nie to wkleiłem już poprawiłem ....
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
KaMa.



Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 612
Piwa: 157/49
Skąd: to pytanie?
Wysłany: 05-07-14, 23:06   

wInn3r #.!, co do działu AMXX.. Temat miał trafić delmy, ciekawe czy trafił. :D
http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=12647
_________________
Zbanowałem grubego na forum, a ktoś go odbanował.. Dlaczego?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Taka Sytuacja.^^
lubie banować :D



Nick w grze: ExxreSSioN
Wiek: 98
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 528
Piwa: 64/112
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 05-07-14, 23:11   

Oryginalny, podałem przykładowe wymagania na innej serwerowni :*
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oryginalny



Wiek: 26
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 74
Piwa: 17/20
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-07-14, 23:13   

Wiem. Po prostu to skomentowałem. Przecież nic do Ciebie nie sapie :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
DeeJay



Wiek: 22
Dołączył: 25 Gru 2013
Posty: 262
Piwa: 31/107
Skąd: Grywałd
Wysłany: 06-07-14, 09:27   

Znając życie Delma to oleje i nie zajmie się nawet tym tematem.

Ale propozycja dobra , wszystko co tam jest napisane mi pasuje. <okok>
_________________
Gość Masz pytanie ? Pisz! ;)

Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 06-07-14, 09:31   

Przede wszystkim zrobić selekcję i zobaczyć ile adminów jest w odpowiednik wieku i aktywnych. Najlepiej byłaby osoba, która to wszystko ogarnia i zna się na tym oprócz Delmusia. Co do tych bocznych paneli to zależy wyłącznie od modyfikacji Przemo. Jednak postarałeś się, ale sami nie damy rady tego zmienić.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Taka Sytuacja.^^
lubie banować :D



Nick w grze: ExxreSSioN
Wiek: 98
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 528
Piwa: 64/112
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 06-07-14, 10:00   

IN FLAMES, też się pod tym podpisuje i macie moje poparcie
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Rev0xZ#~^
YOLO ? :3



Nick w grze: Rev0xZ#~^
Wiek: 23
Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 40
Piwa: 2/39
Skąd: Ełk
Wysłany: 06-07-14, 12:04   

No przydało by się to Jestem Za żeby to Delma zrobił (Przynajmniej częsć tego ;3 !
_________________
Gościu, Rev0xZ#~^ Jestem ^^ Postawisz pifko?


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
-_-.Tiesto.-_-
~Upadniesz I Ty~



Nick w grze: -_-.Tiesto.-_-/~System-Upadl~
Wiek: 25
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 348
Piwa: 46/72
Skąd: Gdańsk-Orunia
Wysłany: 12-07-14, 13:24   

A co do wymagań admina to niech będzie dodane, że Admin musi posiadać sprawny mikrofon.
Mapy na coda będą wgrane nawet może w nocy z soboty na niedziele. :D
Cod mod potrzebuje jednak REAKTYWACJI na server nie przybywa nowych graczy, a grają Ci co mają wykupione jakieś przywileje.
Na forum też nie ma nowych użytkownik, w dziale "Przywitaj się" nie ma kogo witać.
_________________


Smierć konfidentom tak zostałem wychowany


Głosuj codziennie: || COD || DD2 || ZM || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 12-07-14, 13:30   

Można by było także wprowadzić takie coś przykładowo w godzinie rannej, popołudniowej lub wieczornej cykl godzinny darmowego VIPA , 9-10 , 15-16 lub 20-21 , ale nie za dużo , to ma tylko zachęcać do czerpania korzyści , w formie większej ilości doświadczenia, nie tylko finansowej w kupnie vipa.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
-_-.Tiesto.-_-
~Upadniesz I Ty~



Nick w grze: -_-.Tiesto.-_-/~System-Upadl~
Wiek: 25
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 348
Piwa: 46/72
Skąd: Gdańsk-Orunia
Wysłany: 12-07-14, 13:32   

jestem za winner ale za dużo godzin mogło by to byc powiecmy od 16-18 tylko... bo jak bedzie za duzo to beda wchodzic tylko w tych godzinach a tak to kupia vipa na inne godziny=dni ;)
_________________


Smierć konfidentom tak zostałem wychowany


Głosuj codziennie: || COD || DD2 || ZM || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry