Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Ciermpie
24-01-15, 09:13
Deeelma!
Autor Wiadomość
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 07-07-14, 20:42   Deeelma!

Chciałbym żeby przeczytał to Delma przede wszystkim. Moim zdaniem żeby sieć stanęła trochę na nogi musi być wprowadzonych trochę zmian.
Przede wszystkim, moim skromnym zdaniem powinno być:


1. Klasy premium, co za bzdura żeby były na zawsze. Pozmieniać je, dodać nowe i przede wszystkim zrobić je na miesiąc tak jak jest zazwyczaj, uwierzcie i tak by się to dobrze trzymało.
2. Zrobić inna reklamę serwerów, mogę się tym zająć.
3. Wprowadzić trochę modyfikacji, nie mam na myśli tylko COD, ale również Only DD2. Pozmieniać mapy, trochę usunąć.
4. Zmienić wygląd forum, trzymać się wymagań bo bez tego serwer będzie upadał, a więcej dzieci przyjdzie. Wiadomo, że forum lepiej by trzymało trochę starszych ludzi.

Ja postaram się ogarnąć, nauczyć się niektórych rzeczy i może by coś wtedy wyszło. Tylko przede wszystkim musi Delma złapać naszą pomocną dłoń, bo bez niego jesteśmy ograniczeni. Nie możemy się tak poddać, musi podnieść tą sieć, zróbmy w końcu to żeby stanęła na nogi!!!

Nie płaczcie dzieci, że chcecie z powrotem kasy za premki. Bo może to nie przejdzie, a jak by tak było to byście dostali w tej cenie np na okres 2 miesięcy. Tylko tutaj najważniejsze jest zdanie Delmy i pytanie do niego czy on chce żeby ta sieć znów stanęła na nogi...
_________________
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Taka Sytuacja.^^, budyniowy
h0w?!
Legenda



Nick w grze: Ładowanie..
Wiek: 26
Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 333
Piwa: 83/129
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-07-14, 22:21   

IN FLAMES napisał/a:
Nie płaczcie dzieci, że chcecie z powrotem kasy za premki.

IN FLAMES czy Ty zawsze musisz podkreslac to ze jestes starszy wykorzystywac przeciwko mlodszym uzytkownikom forum m.in. 15-16 latkom... <bezradny> co do propozycji wiekszosc jest w porzadku ale z tymi premkami sie nie zgodze Delma i tak ma z tego sporo hajsu wiec... :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Freeze



Nick w grze: Freeze
Wiek: 25
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 229
Piwa: 33/34
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 07-07-14, 22:30   

No troszke sie wywyższa z wiekiem, a to tylko liczba.. a co do tematu, jestem za zmianami na CODzie. Przydaly by sie nowe, bardziej interesujace klasy premium jak i klasy normalne, a mapy takze by sie przydaly, ale co czasu trwania premek wolalbym aby zostaly na zawsze, gdyz na serwerze sa vipy, ktorych nie mozna wykupic na zawsze ^^
_________________
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || ZM || (Daj łapkę w górę)

Gość, Masz jakiś problem lub jakąś sprawe? Pisz śmiało na moje PW na Forum!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 07-07-14, 22:41   

Nikon napisał/a:
IN FLAMES napisał/a:
Nie płaczcie dzieci, że chcecie z powrotem kasy za premki.

IN FLAMES czy Ty zawsze musisz podkreslac to ze jestes starszy wykorzystywac przeciwko mlodszym uzytkownikom forum m.in. 15-16 latkom... <bezradny> co do propozycji wiekszosc jest w porzadku ale z tymi premkami sie nie zgodze Delma i tak ma z tego sporo hajsu wiec... :)



Nie podkreślam, tylko stwierdzam to dzięki temu co widziałem wiele razy. Ile osób w przedziale 14-16 lat płacze bo premki... <facepalm>

Może i ma sporo hajsu, ale i tak by było tak lepiej. Jak już to chociaż jedną premke na zawsze, a nie wszystkie... :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
SK8
twój adwokat



Nick w grze: SK8
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 434
Piwa: 84/32
Skąd: Zielsko-Biała
Wysłany: 07-07-14, 23:08   

f0restw0w~ napisał/a:
wiekiem, a to tylko liczba..

nie powiedziałbym...

co do czasu trwania premek, niby jest dobrze jak jest, ale skrócenie ich do miesiąca będzie lepsze, głownie jeżeli chodzi o dochody dla sieci, więc jestem za tym co napisał IN FLAMES.

wymagań trzeba się trzymać sztywno. ja bym usunął kilku użytkowników na starcie(bez myślników) za dziecinne zachowania i pisanie bzdur jakby mi zależało na tym żeby było dobrze.

a ostatnia sprawa jest taka, że oczywiście trzeba przemówić jakoś do delmy, ale otwartych tematów do niego z takimi propozycjami jest multum a najwięcej w kąciku admina. nawet jakby chciał to się w tym nie połapie bo tego jest za dużo. najpierw niech się jakoś pokaże i coś przemówi i zapowie jakieś zmiany.
_________________
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || ZM || (Daj łapkę w górę)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Taka Sytuacja.^^
Taka Sytuacja.^^
lubie banować :D



Nick w grze: ExxreSSioN
Wiek: 98
Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 528
Piwa: 64/112
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 08-07-14, 08:46   

Zgadzam się z Imejczem klasy premium i s premium to troche dziwne, że na zawsze bo praktycznie 3/4 serwera mają jakiś przywilej na tym serwerze wystarczy wpisać amx_who i bardzo dużo osób gra s.premkami lub premkami bo jest na zawsze a jakby był ciekawy wybór w normalnych klasach to by to przyciągnęło serwer. Myślę, żeby delma jeszcze przemyślał osłabienie VIP-a odnośnie COD'a. Na only dd2 można by go troche przerobić na 4Maps lub 3Maps ta propozycja znajduję się w tym temacie http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=16073 jak również zbiór propozycji na ten serwer jest w tym temacie http://classic-zone.pl/vi...er=asc&start=20
Odnośnie serwera Zombie to uważam, żeby wykupić reklame ale żeby były boty na serwerze bo przecież nikt nie wejdzie na pusty serwer.
A na forum to pasowałoby top5 i nowy styl :3
tyle odemnie
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
-_-.Tiesto.-_-
~Upadniesz I Ty~



Nick w grze: -_-.Tiesto.-_-/~System-Upadl~
Wiek: 25
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 348
Piwa: 46/72
Skąd: Gdańsk-Orunia
Wysłany: 08-07-14, 09:27   

Nikon napisał/a:
IN FLAMES czy Ty zawsze musisz podkreslac to ze jestes starszy wykorzystywac przeciwko mlodszym uzytkownikom forum m.in. 15-16 latkom... co do propozycji wiekszosc jest w porzadku ale z tymi premkami sie nie zgodze Delma i tak ma z tego sporo hajsu wiec...


jestem na nie

premki zawsze tu były na zawsze <blee>
_________________


Smierć konfidentom tak zostałem wychowany


Głosuj codziennie: || COD || DD2 || ZM || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
IN FLAMES



Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 947
Piwa: 105/36
Skąd: Eudezet
Wysłany: 08-07-14, 09:39   

Właśnie przez to, że są na zawsze mało osób jest, a dlaczego?
Dlatego, że większość osób posiada premki, wchodzi ktoś nowy i patrzy, że same premki to wychodzi bo bez sensu. Jeżeli tak bardzo chcecie na zawsze to chociaż jedną premkę, a nie wszystkie, lepiej by to wyglądało.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 08-07-14, 09:46   

DOKŁADNIE TAK

Na żadnym serwerze nie widziałem aby premki były na zawsze , o dziwo serwery są tam pełne po 30/30 slotów , tutaj chyba każdy je ma , wszystkimi przegrali , nudzą się i odchodzą. Tutaj premki tak na prawdę nie mają wartości , a gdzie indziej mają i nie tylko pieniężną.
Za wszelką cenę chcecie przy tym zostać , to chociaż przemyślcie to co napisał Imejcz , niech będą na zawsze ale kupno każdej z osobna. Wtedy dochodzą dodatkowe zyski , które można przeznaczyć przykładowo w pięknym celu czyli na ogromną reklamę , o którą nie będzie trzeba się martwić. Oczywiście wtedy będzie trzeba także przemyśleć atrakcyjną ofertę zwykłych klas aby osoba która nie jest w stanie przeznaczyć pieniędzy na klasę też czerpała przyjemności z gry.

Pozdrawiam : )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
wirrtex O.o
KAT <3



Wiek: 28
Dołączył: 09 Mar 2013
Posty: 974
Piwa: 87/130
Skąd: Gliwice :>
Wysłany: 08-07-14, 10:20   

Pomysł z 1 klasą premium i klasą super premium jest ok ;)
Oczywiście dla tych, którzy mają wykupione te 2 frakcje.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oryginalny



Wiek: 26
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 74
Piwa: 17/20
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-07-14, 11:16   

IN FLAMES napisał/a:
Jeżeli tak bardzo chcecie na zawsze to chociaż jedną premkę, a nie wszystkie, lepiej by to wyglądało.


Świetny pomysł. Delma powinien zrobić nowy cennik.

Tutaj moja propozycja co do cen. <mysli>

1. S. Premka 7 dni - 4/5 zł | 14 dni - 7-8 zł | 30 dni 14-16 zł | Na zawsze - 30 zł --> Mówie tu o płatnością przelewem.

1. Zwykła Premka 7 dni - 2-3 zł | 14 dni - 5-6 zł | 30 zł - 11-13 zł | Na Zawsze - 20-22 zł

Tylko najpierw trzeba by ogarnąć te klasy premium i s. premium. Taka premium Ninja jest lepsza od S. Premium Dzikiego Jumpera :/ Delma musi nad tym popracować, a będzie świetnie ! <hura>
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Biedronkarz



Nick w grze: Biedronkarz
Wiek: 25
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 310
Piwa: 40/61
Skąd: Siedlce
Wysłany: 08-07-14, 13:46   

Oryginalny napisał/a:
IN FLAMES napisał/a:
Jeżeli tak bardzo chcecie na zawsze to chociaż jedną premkę, a nie wszystkie, lepiej by to wyglądało.


Świetny pomysł. Delma powinien zrobić nowy cennik.

Tutaj moja propozycja co do cen. <mysli>

1. S. Premka 7 dni - 4/5 zł | 14 dni - 7-8 zł | 30 dni 14-16 zł | Na zawsze - 30 zł --> Mówie tu o płatnością przelewem.

1. Zwykła Premka 7 dni - 2-3 zł | 14 dni - 5-6 zł | 30 zł - 11-13 zł | Na Zawsze - 20-22 zł

Tylko najpierw trzeba by ogarnąć te klasy premium i s. premium. Taka premium Ninja jest lepsza od S. Premium Dzikiego Jumpera :/ Delma musi nad tym popracować, a będzie świetnie ! <hura>


Pomysł bardzo dobry, tylko teraz takie coś przygotować trochę to zajmie, ale do następnego resetu delma by się wyrobił ;p
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oblatywacz
DarkMan



Nick w grze: Oblatywacz|NoSound|NoLive|
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 378
Piwa: 54/80
Skąd: Kalisz
Wysłany: 08-07-14, 22:16   

Mogę dodać ze Delma sam tego nie zrobi. Musi wziąć sobie jakiegoś pomocnika. Matix ma głowę do tego to on serwerem i klasami i nowościami powinien sie zając a Delma niech zajmie sie cennikiem premek i stylizacja forum o reklama a napewno graczy przybędzie.
_________________
Jedź tak, by móc żyć ....Żyj tak, by móc jeździć .... LwG






http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A31558130
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 09-07-14, 09:07   

Matix, Matix sorry ale lato więc go nie bedzie sam o tym wie może będzie miał troche czasu ale jak ma byc tak jak pod koniec byl opiekunem to sorry :p Kisiel też ogarnia i to bardzo dobrze robienie dobrych for, sklepów jak i serwerów ale trzeba z nim zagadać
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
m4killer
3...2...1...



Nick w grze: Mr. WisNNiowy
Wiek: 25
Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 55
Piwa: 14/15
Skąd: Kno
Wysłany: 09-07-14, 20:16   

Jak zawsze spinasz się do młodszych :)
Ja zapłaciłem za premkę na zawsze zapewne jak większośc graczy - ci co mają to niech już im zostanie na zawsze tak powinno byc, a ci co kupują to nawet nie głupie zrobic na czas.
_________________


ZAPRASZAM -> http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=16546

Gość Stawiasz piwo?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Kolorowy
Kololowy ;3



Nick w grze: Kolorowy
Wiek: 23
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 145
Piwa: 11/16
Skąd: Ełk
Wysłany: 19-07-14, 22:36   

Moim zdaniem pomysł z tą jedną klasą premium lub s. premium na zawsze jest świetny. Większy zysk by miała sieć; <okok>
_________________
Wbij na cod mod !

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
urker00
Not Happening



Wiek: 23
Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 158
Piwa: 43/18
Skąd: Great Britain
Wysłany: 20-07-14, 20:33   

A ja bym proponował zostawić klasy premium na zawsze. Nie płaciłem za S. Premium i Premium żeby po roku (od czasu kiedy ja gram) dowiedzieć się że te klasy nie będą na zawsze. A reszta mi się podoba.
_________________
Not Happening

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
z1uteK
z1uteK
~[K]ryniuu.!


Nick w grze: ~[Z]iuteK.!
Wiek: 24
Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 169
Piwa: 60/74
Skąd: to pytanie ? :3
Wysłany: 23-07-14, 09:33   

urker00, zgodzę się z tobą.
_________________
Ziomeczku, Pewnie mnie już znasz :)

Jestem Krystian, mów mi Ziutek :3



Gość Postawisz piwko?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Sweet Adi
Ostrożny bądź


Nick w grze: /ty,dziadzia ja jestem adriano
Wiek: 31
Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 223
Piwa: 31/33
Skąd: Kutno
Wysłany: 24-07-14, 13:13   

Moim zdaniem pomysł jest dobry, ponieważ ostatnio gra naprawde gra mało osób na serwerze,a jeśłi ktoś gra to większość osób odpalonych. Z nimi też trzeba coś robić a w zwiazku z pomysłem jestem na tak lecz do moda nie daje zdania bo tam nie gram a co do dedust2 myśle że jest dobrze i z tymi płatnościami mas\cie racje ale jak to juz wspominaliście nic nie zrobimy bez delmusa to on musi podjac decyzje :) A my tylko możęmy mu pomóc aby ten server znów zacząl tętnić życiem :)
_________________
POMOGŁEM ? Postawisz piffko ?


POZNAJ MNIE PO GRZE DOBRZE, NIE PO POGŁOSKACH W POSTACH


"Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry