Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gruszka
27-04-14, 18:37
Skarga na [N]ikoN|No sound|No live|
Autor Wiadomość
suchyj4
Siabadabaduu !!



Nick w grze: Herman - Lowca Skowronek
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Platerów
Wysłany: 26-03-14, 16:21   Skarga na [N]ikoN|No sound|No live|

Twój nick: Herman - Lowca Skowronek
Nick Admina: [N]ikoN|No sound|No live|
Data zdarzenia:26.03.2014
Dowody: HLTV i wycinka z konsoli [Elektryk - 136] [N]ikoN|No sound|No live| : Herman zamknij buzke dzieciaku
Co zrobił:O tuż pisałem kilka razu na u@ w celu zbanowania gościa za wh. Np: Taki i taki typ ma wh. A nikon oczywiscie nawet nie raczył sprawidzić a odrozau pisze ze na ma ponieważ nie chce mu się sprawdzić ... A gdy kulturalne zapytałem po co mu admin to dał mi bana na 2h z powodem odpocznij. Aha bym zapomniał jeszcze wymagał kultury od innych graczy a sam do mnie pisal np Herman zamknij buzke dzieciaku. Tocz pewnie niech sobie graja na wh i wszelakiego typu cheatech. Najlepiej zbanowac niewinnego gracza.

PS. Myslę ze jakas kara mu sie należy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
h0w?!
Legenda



Nick w grze: Ładowanie..
Wiek: 26
Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 333
Piwa: 83/129
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-03-14, 17:00   

Sluchaj Herman to co tu zalaczyles nie jest w zadnym razie obraza napisalem zamknij buzke kulturalnie a nie morde czy cos po za tym szkoda ze nie skopiowalem tego co kierowales wczesniej w moja strone miedzy innymi wielokrotne obrazy wtedy inaczej bysmy rozmawiali :) .Druga sprawa mowisz ze nie sprawdzilem kogos tam nie osmieszaj sie juz tutaj bo nie potrafisz odroznic skilla od czita i spamujesz mi ciagle na u@ tylko dlatego bo ktos Cie zabije 2-3 razy z rzedu co niektorzy mogli by to potwierdzic lecz nie bede sie nikim poslugiwal badz wyreczal. Wiem kogo ma sprawdzac a Ty nie bedziesz mi nic zarzucal.Mialem dosc ostrzegania Cie wczoraj tak samo zupelnie nic sobie nie robiles z moich ostrzezen ktore Ci dawalem obrazales mnie bezczelnie i zlewales kazde moje slowo dzis na mapie cs_estate to samo gdybys bym choc troche honorowy nie wstawialbys tylko jednego wycinka jak sie do Ciebie grzecznie zwrocilem po tym gdy na mnie zaczales po raz kolejny wjezdzac tylko tez to jak sie zachowywales w stosunku do mnie i innych :) Tyle odemnie jesli chcesz mi zaszkodzic w jaki kolwiek sposob proboj dalej ;) A i nie kituj ze napisales GRZECZNIE po co mi admin bo bylo calkiem INACZEJ za to dostales bana poniewaz juz wyczerpales moja cierpliwosc do Ciebie i nie masz co przekrecac :)
_________________

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Red Bull
NinjaZabojca



Nick w grze: NinjaZabojca
Wiek: 27
Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 214
Piwa: 38/62
Skąd: Stargard
Wysłany: 26-03-14, 17:26   

Bez dowodów nic nie wskórasz , a to co do Ciebie napisał nie jest wulgarne co do Twojej osoby więc jak dla mnie skarga nie ma żadnego poparcia .

Chyba można zamknąć ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Power Line
Posta chcę nabić



Nick w grze: Power Line
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 924
Piwa: 97/62
Skąd: Starokrzepice
Wysłany: 26-03-14, 17:44   

Proszę cię nie rozśmieszaj mnie tym wycinkiem.Ośmiolatek jak byś mu kazał to napisać to by to przepisał i wkleił.Screeny są najlepszym dowodem.Po za tym słowa których użył [N]ikoN|No sound|No live| nie są w żaden sposób obraźliwe.A co do tego gracza który miał Wh to nie gracz jest do osądzenia czy ktoś gra na wspomagaczach tylko admin którym nie jesteś.Możesz jedynie zgłaszać na u@ swoje podejrzenia.

Cl/
_________________
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
h0w?!
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry