Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kisielowaty
01-09-14, 19:24
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Autor Wiadomość
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 15-02-14, 12:26   Wiedźmin 3: Dziki Gon



Trzecia część wiedźmina zapowiada się jako jedna z najważniejszych premier 2014 roku w branży gier na świecie. Cieszę się, że taki sukces czeka naszego polskiego producenta gier CD Projekt RED realizującego historię wiedźmina. Tak pewnie zakładam sukces, bo nie mogę spodziewać się niczego innego po wspaniałej części pierwszej i jeszcze lepszej drugiej, również wszelkie zwiastuny, zdjęcia i wywiady o tym świadczą. Zobaczcie sami.


Trailery


(Polecam FullScreen , Kolejność chronologiczna , Polski dubbing)
(Wersje z napisami na oficjalnym kanale The Witcher)



-----



-----





Otwarty Świat
Znacznymi innowacjami w Wiedźminie trójce, będzie m.in otwarty świat. Da to dużą swobodę poruszania się po mapie, która jak jest również zapowiadane będzie większa niż ta z jedynki i dwójki razem wzięta. Tak wielki teren trudno byłoby przemierzać pieszo, dlatego CD Projekt RED zaskakuje nas kolejną nowością wprowadzając możliwość jazdy konnej.








Fabuła
To jest to co w grach lubię najbardziej i o co producent wiedźmina bardzo dobrze dba. Niebanalna fabuła, która na drodze gracza stawia mnóstwo niełatwych wyborów, które kształtują historię Geralta jak i zarazem świata go otaczającego. To według mnie jest rzecz, przez którą wszyscy co grali tak darzą sympatią wcześniejsze części gry. Gra bogata jest też w ciekawe, często wulgarne dialogi co nadaje klimatu grze.



Jak jest mówione, trzecia część ma być ostatnią. Temat dzikiego gonu, to jest chyba najciekawsza i najbardziej owiana tajemnicą historia, która może być zgłębiana w świecie wiedźmina. Wiem po przejściu jedynki i dwójki, że jeźdźcy gonu to swego rodzaju niepokonana armia, która przedostała się do świata wiedźmina z innego wymiaru. W jedynce można było zawalczyć z kilkoma takimi wojownikami, jednak były to duchy, zaś w dwójce są opowieści, że są oni cieleśnie zbudowani.



Mimo, że wielu uznaje ich za legendy, Geralt miał z nimi spotkanie przez co stracił pamięć, a jego kobieta została porwana. Tym właśnie zaleźli Geraltowi za skórę i są przez niego tropieni w poprzednich częściach, lecz zawsze był to wątek poboczny. Bardziej przyziemną sprawą w nowej części, będzie fakt ataku cesarstwa z południa na podzielone królestwa północy.







Taktyczna Walka
Że walka może być trudna w wiedźminie okazało się gdy w drugiej części zagrałem w trybie trudnym. Już nie wystarczyło jak wcześniej machać jedynie mieczem, lecz potrzebne były nieustannie znaki (wiedźmińskie czary), łykanie eliksirów, umiejętne uniki i bloki w walce oraz różne trucizny na miecze czy pułapki. Wszystko by wygrać walkę z wrogiem, rozbudowanie tej gałęzi rozgrywki w następnej części z pewnością zwiększy wśród wielu zachwyt tą grą.









Techniczne sprawy
Dokładna data premiery jest wciąż nieznana, choć przewidywany jest 3-4 kwartał 2014 roku. Tak samo jest z wymaganiami sprzętowymi, po grafice widać, że będzie trzeba niezłej maszyny by sobie w ogóle pograć, a co dopiero przy najwyższych ustawieniach. Wiedźmin 3 będzie dostępny na takich platformach jak PC , XB ONE i Playstation 4. Wiele ciekawych pozostałych informacji możecie wyczytać z tej grafiki przygotowanej przez CD Projekt RED przy okazji zestawiającej ze sobą wszystkie części w danych kryteriach.





GIF'y z Gry


- Tekst własny, a grafiki głównie z https://facebook.com/thewitcher
- Na ten weekend zniżka na pierwszą i drugą część wiedźmina 80% na steam (zobacz fanpage)
- Ciekawostka na którą trafiłem, w jaki sposób tworzono jeden z trailerów: http://www.youtube.com/watch?v=Bp8S0VV410U
- Zachęcam do dyskusji na temat nowego wiedźmina. ;)

 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez Delmus 16-02-14, 16:55, w całości zmieniany 9 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Power Line, TiGeR, -Jacek-
Power Line
Posta chcę nabić



Nick w grze: Power Line
Wiek: 27
Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 924
Piwa: 97/62
Skąd: Starokrzepice
Wysłany: 15-02-14, 12:39   

Fantastyczna grafika w tej grze.Lubię takie gry jak wiedźmin gothic.Niestety ta część wiedźmina mi nie pójdzie na obecnym komputerze.Bardzo się napracowałeś przy tym newsie piwko dla cb.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
-Jacek-
Twój Adwokat .



Nick w grze: i
Wiek: 26
Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 469
Piwa: 77/89
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-02-14, 17:32   

Power Line, jak to nie 3-4 fpsy ale będziesz grał :D Fajna opcja z koniem wzięta ze skyrima :D
Najlepsze w Wiedźminie są dialogi no i system walki <piwo>
_________________
http://jajco.pl/pic/1331555586-PpoqRk.jpg
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oryginalny



Wiek: 26
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 74
Piwa: 17/20
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-05-14, 18:29   

Już nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie to cudo :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry