Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kawior
02-02-14, 21:00
[Skarga] Delmus
Autor Wiadomość
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
  Wysłany: 02-02-14, 16:57   [Skarga] Delmus

Witam !
W tym temacie chciałbym złożyć Skargę na Administratora Sieci, tzn. Delmusa, który w ostatnich dniach mi bardzo podpada. Chodzi tutaj głównie o mojego Bana, który już trwa dobre 13 dni, przedstawię wam ową sytuację poniżej.

"Pewne osoby zrobiły Spray'a z Gruszki wizerunkiem i każda ściana w Grze była z jego facjatą, potem postanowiłem złożyć skargę na Gruszkę, ponieważ dał mi bana na 1h, za słowo "leszcz" , które kierowałem do "50CENT" tam coś w emocjach napisałem, iż to co robi jest złe, oraz, żeby mnie nie prowokował, następnie napisałem by się ogarnął bo te zdj w Grze to nie przypadek. Po czym Detektyw Gruszka, nie mając co na mnie znaleźć, wymyślił sobie, że mnie zamiesza w sprawę tych Spray'i. Potem próbuję wejść na COD'a i patrzę mam perma i powód "Wyjaśnij na Forum". Następnie wszedłem na Forum i zacząłem pisać z Gruszką, za co mam bana....on odparł, że ta sprawka z owymi Spray'ami to moja robota, oczywiście nie mając żadnych dowodów, iż te zdj by mnie obciążały, napisał, że mam czekać na Delmusa, bo od niego na pewno UB nie dostane."

To wyżej napisane to tak w skrócie się starałem. Dzisiaj jest 13 dzień odkąd mam PERMA na Codzie, i to wszystko przez śmieszne podejrzenia. Nawiązując głębiej do Skargi to niepodoba mi się Twoje zachowanie Delmusku, ja jestem Graczem i masz mnie szanować, bez względu na to, czy mnie lubisz, czy też nie. Jestem graczem i mam pewne prawa, których nawet Ty nie możesz mi zabronić. Od razu po dwóch dniach Bana zacząłem Ci spamować na GG, żebyś rozpatrzył moją prośbę o UB, i tak przez 9 dni, dzień w dzień dostawałeś PW na GG, oraz Forum. Widziałem Ciebie codziennie na Forum... i wolałeś się zajmować śmieszną zmianą nicków innych graczy, niż moją sprawą. Wiesz ile to czasu 13 dni ? ja powinienem pójść z tym do sądu. Kolejna sprawa jest taka, iż pisałem Tobie także o Gruszce, że dał mi warna za słowo "leszcz" co nie jest obrazą, i prosiłem Ciebie byś go zdjął - olałeś. Mam tutaj także wtyki w postaci Adminów, którzy także Tobie pisali w mojej sprawie na Forum, oraz PW - olałeś. 13 Dni - szmat czasu, nie mogę już dłużej wytrzymać, i patrzeć jak olewasz moją sprawę, dlatego postanowiłem napisać Skargę, która da Tobie do myślenia, oraz miejmy nadzieję, że poprawi coś w Twoim zachowaniu.
Ja rozumiem nie każdy ma czas,ale wiem, że w ostatnich dniach byłeś na Forum i za pewne czytałeś moją prosbę o UB, tylko nie chciało Ci się ruszyć 4 liter. Każdy ma swoje życie osobiste, ale skoro masz Sieć Serwerów, to powinieneś być na Forum dzień w dzień, i pomagać graczom, w trudnych sytuacjach, które ich dotykają, dzień po dniu. Skoro powód mojego bana jest "Wyjaśnij na Forum" to dlaczego w mojej prośbie o UB widnieją tylko moje Posty ? co tu wyjaśniać, jeśli nie ma z kim ? szkoda słów.

13 Dni czekam na UB, nie sądzisz, że to lekka przesada ? Bym Ci wysłał tą lekturkę na PW, ale zapewne byś nawet nie odczytał, dlatego też, gdy wejdziesz na Forum, i zaczniesz przeglądać swoje dzieło to na pewno wejdzie Ci w oko "Skarga Delmus" i zajrzysz co tam Cieniuu nawypisywał. Ja nie jestem jakimś gimbusem, tylko poważnym zapracowanym człowiekiem, który potrzebuję odrobinę rozrywki. Nie odrabiam lekcji tak jak niektórzy....

13 Dni i brak jakiej kol wiek reakcji z Twojej strony. Kolejna sprawa jest taka, iż mam zablokowane SB po raz 4 nie wiem w ogóle z jakiej racji, gdyż jestem spokojnym człowiekiem, nie mającym żadnych kompleksów.

Na koniec mojej Lektury, chciałbym prosić o głębsze zapoznanie się z powyższą treścią, oraz prosić o :
- Zdjęcie 1 warna za rzekomą obrazę "leszcz"
- Zdjęcie bana Permanentnego na COD Modzie
- Odblokowanie SB
- I na koniec PRZEPROSINY

Gdy mi odpiszesz, iż leszcz to obraza, i nie zdejmiesz mi warna, to wiec, że każdy z Twoich Adminów, pisał tak w moją stronę typu "Sklej wary leszczu" , więc jak tak bardzo chcesz sprawiedliwości, to zastanów się nad tym co napiszesz. Myślałem także o Postaci twoich przeprosin w moją stronę, jako iż mój ban trwa 13 dni, to myślałem o darmowej premce... ale nie wiem, sam zdecyduj.
Nie będę się rozpisywał bo nie warto, finał znam, Wy nie, i tak ma zostać. Pewnie będzie fala hejtów w moją stronę i będą teksty typu " Cieniuu oszalał, złożył skargę na Założyciela Śieci" itp itd... nie interererere mnie to, mam własne zdanie, i będę się go trzymał.

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 02-02-14, 17:33   

Pozdrawiam ciebie jeśli czekasz na przeprosiny od Delmus`ia, kim ty jesteś na tej sieci że tak starasz się wywyższyć? Oczekujesz jeszcze klas premium w przeprosiny? Proszę ciebie, nie widziałem nigdy bardziej żałosnej skargi, co z tego że się rozpisałeś, każdy tak potrafi. Jak nie ma ciebie na sb, jest święty spokój i to bardzo dobrze sprzyja atmosferze na forum, jeszcze jakbyś dostał 4 warna i nie mógł pisać tematów w ogóle byłby raj. Dawno tak dobrze się nie uśmiałem czytając skargę na kogoś. Mam nadzieję, że jednak nie wrócisz do nas na serwer i twoje 4 litery powędrują gdzie indziej denerwować, ewentualnie rozśmieszać ludzi.
_________________

 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Netia, Guffy.
slims
STEAM_0:0:54163076



Wiek: 28
Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 704
Piwa: 44/22
Skąd: Olkusz
Wysłany: 02-02-14, 18:15   

Nie znam dokładnie tej sprawy, ale z opisu wydarzenia opisanego przez Cieniu, to tutaj nie ma powodu do śmiechu ... `ChesterfieL. #, proszę zacytuj mi z jego wypowiedzi gdzie on się wywyższa ? Jest graczem i ma swoje prawa, na serwerowni jak w sklepie, "klient nasz pan". Jeżeli gracz dostał perma bez jakichkolwiek wyjaśnien ze strony admina oraz H@ to cos tutaj jest nie halo. Najlepsze jest to, że miał wyjaśnić bana na forum, a problem jest, że nie ma z kim wyjaśniać bo jakoś każdy go olewa. Dla mnie, tutaj nie ma powodu do śmiechu.
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Cieniuu, Ovelin | LaysPL
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 02-02-14, 19:47   

slims napisał/a:
Nie znam dokładnie tej sprawy


Jak nie znasz sprawy to się nie wypowiadaj proste ,bo nawet nie wiesz ile gówna najebał na forum ten śmieć Cieniu. Chester napisał wszystko elegancko i zgodnie z prawdą. Warn mi się należy? Ok, nie ma problemu kiedyś się odrobi , moderatorzy także wiedzą co to za człowiek , takich jak on to powinni skrobać przy porodzie.
Pozdrawiam gorąco.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
slims
STEAM_0:0:54163076



Wiek: 28
Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 704
Piwa: 44/22
Skąd: Olkusz
Wysłany: 02-02-14, 20:21   

No kurwa, ale jak w temacie ma napisane "wyjaśnić na forum", a każdy go olewa i nie ma jak wyjaśnić sprawy no to co to sie dzieje. Za jakieś zamieszanie ze spreyem dostał perma (haha).
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Ovelin | LaysPL
Netia


Nick w grze: Netia
Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 110
Piwa: 32/63
Skąd: Lubin
Wysłany: 02-02-14, 20:25   

Cieniuu napisał/a:
masz mnie szanować

hahaha jaki rozkaz po prostu padłam
warna dostałeś słusznie i nie wiem po co to wszystko.
Cieniuu napisał/a:
ja powinienem pójść z tym do sądu.

to sobie idź jeszcze tam Cie wyśmieją
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 02-02-14, 20:32   

Dla wszystkich UP warny Skarbeczki :) prócz Slimsa, bo chłopak ma gadane, i wypowiada sie na Temat. Winner jak nie zauważyłeś drogi Adminie, to nie chodzi tutaj o moją osobę, lecz fakt, który zaistniał. Po raz pierwszy się spotkałem z taką siecią na której Admini wyzywają graczy ;o dlatego ludzie odchodzą... Admin powinien świecić przykładem, a nie bezczelnie wyzywać innych, i dawać im do zrozumienia, iż ma ich w 4 literach.
Proszę nie spamujcie tutaj, a wasze "farmazony" zostawcie dla siebie i podzielcie się nimi po przez PW, nie chcę by tutaj wybuchła kłótnia, skargę złożyłem słuszną, i nic tego nie zmieni. 13 dni czekam i 0 rekacji ze strony Administracji, tak być nie może, i dobrze o tym wiecie.

Pozdrawiam

//Netia, warn za "leszcz" i słusznie ? <facepalm>

Szkoda słów...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 02-02-14, 20:46   

Od ponad roku czasu adminowania nikogo nie wyzywałem , nawet nie miałem zamiaru , nigdy nie było na mnie skarg o wywyższanie się nad graczami , bo sam jestem graczem , a admin to tylko kolor, ale od czasu kiedy pojawiłeś się na sieci i siałeś rozpierdol i zamieszanie nie miałem zamiaru siedzieć cicho jak mysz pod miotłą , od tamtego momentu mam wyjebane na to czy napiszesz że jako admin posiadam taką czy owaką kulturę , jesteś gównem nie bez powodu , sam sobie na to zapracowałeś , wszyscy cię wyzywaja nawet gracze tylko dlatego że wiedzą jaką jesteś szmatą. Za bardzo się wychylałeś , wołałeś swoich pseudo kolegów z tego pedalskiego klanu żeby byli za tobą , prowokowałeś , wyzywałeś a potem robiłeś z siebie ofiarę , nawet Delmuś miał ciebie dość, więc na zakończenie tej lektury serdeczne wypierdalaj.

Warnujcie , banujcie , zabierzcie wszystko, jestem dumny z tego co napisałem a co najważniejsze wszystko jest prawdą.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Cieniuu
Mistrz Riposty



Nick w grze: Elite COD # .Cieniuu~
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 133
Piwa: 16/8
Skąd: Wrocław
Wysłany: 02-02-14, 20:52   

wInn3r #.! napisał/a:
Od ponad roku czasu adminowania nikogo nie wyzywałem , nawet nie miałem zamiaru , nigdy nie było na mnie skarg o wywyższanie się nad graczami , bo sam jestem graczem , a admin to tylko kolor, ale od czasu kiedy pojawiłeś się na sieci i siałeś rozpierdol i zamieszanie nie miałem zamiaru siedzieć cicho jak mysz pod miotłą , od tamtego momentu mam wyjebane na to czy napiszesz że jako admin posiadam taką czy owaką kulturę , jesteś gównem nie bez powodu , sam sobie na to zapracowałeś , wszyscy cię wyzywaja nawet gracze tylko dlatego że wiedzą jaką jesteś szmatą. Za bardzo się wychylałeś , wołałeś swoich pseudo kolegów z tego pedalskiego klanu żeby byli za tobą , prowokowałeś , wyzywałeś a potem robiłeś z siebie ofiarę , nawet Delmuś miał ciebie dość, więc na zakończenie tej lektury serdeczne wypierdalaj.

Warnujcie , banujcie , zabierzcie wszystko, jestem dumny z tego co napisałem a co najważniejsze wszystko jest prawdą.


Nikogo nie wyzywałeś ? :D hahahhahah XD tyle SS'ów mam, że głowę urywa, nie ośmieszaj się, bo zaraz je tu wrzucę i zobaczymy jak wtedy będziesz się wymigiwał. Nikt mnie nie wyzywa koleszko mój Drogi, ze zwykłych userów to ani razu nikt mnie nie obraźił, jedynie to 3-5 Adminów COD'a bo mają problemy przeze mnie, lecz nie bez powodu :) Daj dowody ziomeczku, że JA kiedy kol wiek obraziłem jakiegoś gracza COD'a :) dawaj, dawaj :) czekam, ani jednej Skargi nie było na mnie ! ani jednego warna nie było, że ja kogoś obraźiłem ! licz się koleszko ze słowami, to Ty siejesz ferment a nie Ja.
Koniec spamu, chcesz pogadać ? zapraszam PW. To jest skarga a nie Temat do kłócenia się. Wypowiedziałem się ostatni raz, więcej tego nie zrobię. Prowokuj dalej, to tylko świadczy o Tobie i o twojej osobowości.

Pozdro, i niech każdy się liczy ze słowami w moją stroną, bo ja sobie na takie traktowanie nie pozwolę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Gruszka
PJONTKA!



Nick w grze: Gruszka
Wiek: 31
Dołączył: 23 Kwi 2013
Posty: 1479
Piwa: 334/119
Skąd: Przeworsk
Wysłany: 02-02-14, 22:33   

Slims. Cieniuu na pw został poinformowany za co dostał bana. Delmuś także więc nie mów że nie było wyjaśnione. Poporstu nie dam mu ub. Jak Delmuś uzna ze sie nalezy to da.
_________________
Przyczyń się do rozwoju sieci, reklamuj z nami - KLIKNIJ !!
Lista for gdzie możemy zareklamować serwery Classic-Zone.pl - KLIKNIJ !!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 10-02-14, 04:45   

Sprawa bana została rozwiązana w swoim temacie.

Cieniu, ja tu nie pracuję na etacie, ale jak to się mówi zajmuję się siecią serwerów hobbistycznie. Chcę by wszyscy czerpali przyjemność z obecności na forum czy serwerach, ale również nie zapominam o sobie. Z nieznanych mi przyczyn przy moim ograniczonym zasobie czasu ostatnio, omijałem Twoje tematy, bo z niczym dobrym się dla mnie nie kojarzą i jedna chwila nie wystarczy by je załatwić. Wolałem poświęcić czas na rzeczy, którymi tylko ja mogę się zająć tj. piszesz zdjęcie warnów czy zmiana nicku. Moderatorzy mogli zakończyć Twój temat (do pewnego czasu, potem powiedziałem im, że osobiście się tym zajmę) , ale widocznie też żaden nie ma dobrych doświadczeń z Twoimi sprawami, więc woleli to zostawić mnie.

Cieniuu napisał/a:
dzień w dzień dostawałeś PW na GG, oraz Forum.

Trochę też koloryzujesz całą sprawę, bo po pierwsze na GG to mam Ciebie zablokowanego od połowy stycznia, a PW to naliczyłem teraz 3 sztuki. Nie przypominam sobie też wiadomości od Twoich admino-wtyczek. Na pocieszenie mogę powiedzieć, że więcej osób mogło poczuć się ignorowanymi niż Ty sam, po prostu nie było mnie dość czasu wtedy by wszystkim dogodzić moją obecnością.

Ale racja, że od czasu kiedy powiedziałem, że zajmę się Twoją sprawą to wina Twojego długiego czekania spada wyłącznie na mnie. W rekompensacie nie dostaniesz oczywiście kompletu klas premium, ale za te kilkanaście dni, które musiałeś czekać uznaję Twoje warny za odpracowane, masz czyste konto. A ja za karę postaram się teraz lepiej zająć siecią ;) .

Zamykam.
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry