Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kisielowaty
29-08-14, 11:59
Kilka słów o serwerze.
Autor Wiadomość
fanat1c



Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 5
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-01-14, 13:53   Kilka słów o serwerze.

[Z góry proszę o nie usuwanie tematu, lecz o przeniesienie jeżeli takowe będzie konieczne]

-

Witam, od 2-3 miesięcy pogrywam na waszym serwerze, szczególnie w niedzielne popołudnia przy piwku (co trzyma mnie w dystansie od tego co dzieje się na serwerze).
Tak gram i widzę co się dzieje, wiele graczy woli się posprzeczać niż pograć. Wiele graczy woli oskarżać kogoś całą mapę o cheaty, zamiast napisać adminowi (o ile jest), na U@.
Wiele graczy także woli wprowadzać zamęt, niż pograć sobie na 'luziku'.
Ale od początku, po co ten temat, po co te słowa? A otóż, ten serwer jak dla mnie ma wielki potencjał, jest jednym z lepszych cod-modów na jakich grałem. I szkoda mi patrzeć jak serwer marnuje się przez graczy tylko chcących uprzykrzyć grę innym. Serwer jak sami wiecie ma wiele zalet, m.in. dobry ping, co na serwerach cod jest rzadkością, lagi wewnętrzne od przepełniających się dodatków, co tutaj nigdy nie miało miejsca. W skrócie chciałbym napisać kilka słów refleksji, skierowanych do h@ oraz adminów cod.

1. Admini, jak są to są jak ich nie ma to nie ma. Tak być nie powinno, że przez kilka godzin admina nie ma, i nawet nie zapowiada się o to żeby był. Wiadomo, to jest problem wielu serwerowni, ale mając taki potencjał jak Wy, powinniście zwrócić uwagę jakich adminów rekrutujecie, czy to jest koleś chcący tylko wywyższać się ponad graczy słowami typu "bo ban..", "nie mów mi co mam robić", "ja wiem lepiej bo przecież jestem adminem". Moim skromnym zdaniem adminem jest osoba pomagająca graczom, a nie odwrotnie! Wiele adminów jest także typu " ciepłe kluchy ", może jeszcze za mało widziałem, ale większość adminów tak na prawdę nie ma swojego zdania w pewnych sprawach, mało jest takich adminów którzy potrafią odróżnić odpalonego gracza od dobrego, mało jest takich którzy potrafią w dobry sposób rozstrzygnąć spór po między graczami, niż " spokój bo ban " - Przecież to moim zdaniem jest co najmniej śmieszne. Oczywiście nie mówie tutaj o wszystkich adminach, lecz o pewnej grupce, a nickami nie będę rzucał bo nie chcę przecież nikomu narobić problemów.

2. Kolejna sprawa - atmosfera na serwerze. Jaka powinna być? Powinna być według mnie ciepła i opierająca się na koleżeńskości. A jak jest na serwerze? Chłodna, nie można w większości nic napisać osobom mającym 75lvl+, bo od razu lecą w stronę gorszego gracza wyzwiska. Wiele serwerów widziałem, wiele lat już gram, a ten serwer jest na prawdę dobry, ale niestety nie dopracowany pod względem dyscypliny serwerowej.

3. Ostatnia sprawą nad którą postanowiłem pofilozofować to interfejs opcji serwera "menu".
Powinna być dodana opcja "zresetuj statystyki" oraz opcja umożliwiająca sprawdzenie daty ostatniego resetu lvli oraz rankingu "resety". Zauważyłem, że wiele nowych graczy właśnie pyta o te rzeczy, a jeżeli nie uzyska odpowiedzi wychodzi, a tak nie powinno być, powinniście za wszelką cenę utrzymywać nowych graczy, bo przecież oni będą przyszłością serwerowni :)


Tak i to tyle, wiem że pod tym tematem będą odpowiedzi adminów (szczególnie nowych), typu "to sam adminuj", "to złóż podanie to zobaczymy".. itd. Szczerze? Jeżeli h@ nie mieli by nic przeciwko, złożyłbym. I nawet chciałbym wesprzeć ten serwer opłatą np. sms za takowego admina :)

Pozdrawiam, fanatic.
_________________
Cóż :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
` M4rlbrodo h0w ?!



Wiek: 28
Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 372
Otrzymał 89 piw(a)
Wysłany: 25-01-14, 14:01   

Ja mogę napisać tylko tyle, admini nie mają ciągle czasu przebywać na serwerze, ale gwarantuje Ciebie, że jak wejdziesz na ts`a, albo napiszesz do któregoś na steam, to wejdzie i zbanuje kogo trzeba. Prawdopodobnie uda mi się wrócić na stanowisko admina, więc będę starał się przebywać z graczami na serwerze po kilka godzin dziennie i przywrócić starą dobrą atmosferę, bez płaczków i osób wulgarnych. Reset rankingu jest zawsze jak na serwer wejdzie 2500 tysiąca graczy, reset poziomu, jak ktoś nabiję 201 poziom, a co do resetu statystyk to przecież jest komenda '' /reset '' .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
fanat1c



Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 5
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-01-14, 14:05   

Racja, przykładowo teraz 3 osoby latają odpalone, ktoś tam pisał do admina i od 20 minut nikt nie raczy wejść.
_________________
Cóż :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guffy.
1000 Postów chcę



Nick w grze: {W}eteran{P}layer|Guffy.
Wiek: 27
Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 378
Piwa: 29/89
Skąd: Jesteście?
Wysłany: 25-01-14, 14:07   

No to tak krótko moim zdaniem ;P

1. Admini są i wystarczy napisać do któregoś z nich napisać czy to gg albo Steam Ale zawsze jakiś kontakt jest i raczej bardzo rzadko zdarza się żeby któregoś nie było (takie są moje przeczucia)

2. To że czują sie lepsi bo mają większy lvl to nie znaczy że nimi są. Taki wystarczy po prostu ignorować ;P Niech piszą co chcą Ale fakt mogła by być trochę większa dyscyplina

3. A to raczej nie potrzebne <blee>


Admin Jest darmowy wystarczy Spełniać wymagania i złożyć podanie :)
Pozdrawia Weteran xD
_________________
Gość Masz Problem ? Chcesz Się Coś Dowiedzieć ? Chętnie Pomogę, Napisz Do Mnie.


Głosuj Codziennie ! || COD || DD2 || ZM ||
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
C Z E S I O



Wiek: 30
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 59
Piwa: 7/18
Skąd: Lublin
Wysłany: 25-01-14, 14:08   

Jestem na steamie dostepny od 13 do 22 , nie mam czasu siedziec non stop na csie . Prosze pisac mi na steama / maila wtedy wchodze i banuje . Bylem w grze przed chwila i pobanowalem wiec nie gadajcie glupot ze admini olewaja sprawe .
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
fanat1c



Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 5
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-01-14, 14:13   

Po 1 primo, kłania się czytanie ze zrozumieniem, napisałem o grupce adminów, nie uderzyłem prosto w Was. A że wy poczuliście się urażeni to znaczy że coś macie na sumieniu :)
_________________
Cóż :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
C Z E S I O



Wiek: 30
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 59
Piwa: 7/18
Skąd: Lublin
Wysłany: 25-01-14, 14:15   

Wiesz kazdy z nas jest w grupce adminow :) Nie ja nie poczułem sie urazony tylko odpisuje moją sytuacje .
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
`Sentinel.



Nick w grze: `Sentinel.
Wiek: 29
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 432
Piwa: 66/78
Skąd: Białystok
Wysłany: 25-01-14, 14:16   Re: Kilka słów o serwerze.

fanat1c napisał/a:
mało jest takich adminów którzy potrafią odróżnić odpalonego gracza od dobrego


Jeżeli chodzi o mnie to przez ponad rok czasu adminowania nigdy nie zdarzyło mi się zbanować czystego gracza z powodem Cheatujesz, więc nie mam sobie nic do zarzucenia , napisałeś że mało jest takich adminów , to ja ci powiem że się niestety mylisz , bo jeżeli jest chociażby niepewność co do jakiejś osoby zawsze można zajebać ssy , które wstawi i wróci do gry , tylko zazwyczaj gracze po wstawieniu fotek muszą dodać swoje 5 groszy typu "żal zabilem admina i ban , omg co za nie ogar tylko banuje" . Mam dla takich osób dobrą radę , zamknąć ryje , wstawcie to co macie wstawić i grzecznie czekajcie na Ub.
Piona
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
fanat1c



Dołączył: 08 Sty 2014
Posty: 5
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-01-14, 14:17   

Akurat Ciebie z serwera kojarzę i złego słowa o Tobie nie mogę powiedzieć. Tak apropo od 40 minut lata koleś odpalony na Cod-modzie :)
_________________
Cóż :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Oblatywacz
DarkMan



Nick w grze: Oblatywacz|NoSound|NoLive|
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 378
Piwa: 54/80
Skąd: Kalisz
Wysłany: 25-01-14, 23:42   

Tak samo uważam co Winer. Adminuje już prawie rok i tez nie zbanowalem czystego gracza permem. Nas steamie jestem często. A jak lata chwat to wystarczy na sb napisać tez i zaraz ktoś wbije ;) )
_________________
Jedź tak, by móc żyć ....Żyj tak, by móc jeździć .... LwG






http://banid.pl/kto?to=0%3A1%3A31558130
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry