Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: FD^GoD
29-12-13, 19:41
Parę problemików...
Autor Wiadomość
kp500



Nick w grze: DixeL
Wiek: 26
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 100
Piwa: 7/21
Skąd: Polska
Wysłany: 29-12-13, 18:10   Parę problemików...

Witam. Opiszę wam kilka dziwnych bugów(wdłg mnie):

1. Posiadam vipa, i jak prawie każdy odznaki za zabicia z awp. Gdy gram na np:. mapa fy_snow, snow2 dostaję scouta i wybieram opcję m4. Po wyrzuceniu scouta gdy wejdę na jakąś broń np:. ak47, wtedy mam 2 bronie tu moja prośba o usunięcie tego bo niektóre osoby płaczą jak vip chodzi po mapie z M4a1 i ak47 i wszytkich jeździ.

2. Na serwerze są wgrane asysty za zabicia. I tu pojawia się problem że nie zawsze działają lub są źle ustawione(nie znam się i nie wiem czy się to wgl jakoś ustawia). Gdy gracz 1 bije gracza 2 i zabiera mu 80 hp przyjdzie gracz 3 dobije i on już asysty nie ma więc tu kolejna spawa do ogarnięcia.

3. Nie wiem czy to jest jakiś błąd ale gdy wejdę a serwer zaczynam grać wtedy mam 3 granaty he, flash, smoke po wyrzuceniu wszystkich i przetrwaniu rundy flesh i smoke znowu mam, a he muszę dokupić.

Nie piszcie zaraz, jakiś niepotrzebnych rzeczy tylko wytłumaczcie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 29-12-13, 19:18   Re: Parę problemików...

kp500(cie widzi) napisał/a:
Witam. Opiszę wam kilka dziwnych bugów(wdłg mnie):

1. Posiadam vipa, i jak prawie każdy odznaki za zabicia z awp. Gdy gram na np:. mapa fy_snow, snow2 dostaję scouta i wybieram opcję m4. Po wyrzuceniu scouta gdy wejdę na jakąś broń np:. ak47, wtedy mam 2 bronie tu moja prośba o usunięcie tego bo niektóre osoby płaczą jak vip chodzi po mapie z M4a1 i ak47 i wszytkich jeździ.


Punkt 1.
Niestety ten problem związany jest z silnikiem BF2 usunięcie tej opcji byłoby również równoznaczne z usunięciem odznaki za zabicia z broni snajperskich. Tak, więc na to nie za bardzo jestem coś w stanie poradzić. Może w przyszłości jak będzie zmieniany silnik bf2 na nowszy. Było tak od początku istnienia tego serwera to tak na marginesie.


kp500(cie widzi) napisał/a:

2. Na serwerze są wgrane asysty za zabicia. I tu pojawia się problem że nie zawsze działają lub są źle ustawione(nie znam się i nie wiem czy się to wgl jakoś ustawia). Gdy gracz 1 bije gracza 2 i zabiera mu 80 hp przyjdzie gracz 3 dobije i on już asysty nie ma więc tu kolejna spawa do ogarnięcia.


Punkt 2.
Plugin za asysty ma to do siebie, że dodaje asystę za fragi tylko i wyłącznie 2 graczom, nie da się tego zrobić dla większej ilości, gdyż na 99% po zabiciu przez tego 3 gracza innej osoby z serwera nastąpiłyby zmiany nicku gracza będącego w rankingu /top15. Plugin posiada cvary, główny to dodawanie fraga drugiemu graczu jeśli zadał mu przynajmniej 80 obrażeń z wliczeniem armora.




kp500(cie widzi) napisał/a:

3. Nie wiem czy to jest jakiś błąd ale gdy wejdę a serwer zaczynam grać wtedy mam 3 granaty he, flash, smoke po wyrzuceniu wszystkich i przetrwaniu rundy flesh i smoke znowu mam, a he muszę dokupić.

Nie piszcie zaraz, jakiś niepotrzebnych rzeczy tylko wytłumaczcie.


Punkt 3.
To normalne jako vip masz do dyspozycji co rundę granat smoke oraz 2x flash bez HE, natomiast sam granat HE jest nadawany przez bf2 jeśli posiadasz odznakę na materiały wybuchowe. Oczywiście otrzymywanie granatów he, co rundę jest możliwe tylko i wyłącznie przy posiadaniu odznaki profesjonalisty. Myślę, że wszystko tobie wyjaśniłem w razie problemów pisz tutaj.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
kp500



Nick w grze: DixeL
Wiek: 26
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 100
Piwa: 7/21
Skąd: Polska
Wysłany: 29-12-13, 19:30   

Dzięki można zamknąć :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry