Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: FD^GoD
25-11-13, 19:48
Skarga na Mnie
Autor Wiadomość
Szalony Miś



Nick w grze: Szalony Mis
Wiek: 28
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 671
Piwa: 84/198
Skąd: ten pomysł?
Wysłany: 25-11-13, 19:41   Skarga na Mnie

Proszę o zbanowanie mnie za słowa "ZAMKNIJ MORDE SZMATO JEBANA" do reiny, bo ta mnie nie umie zbanować, to że prowokuje to inna sprawa. Wystarczyło, że wbiłem na inny nick a ta nic nie wiedziała. A groziła banem. Reina ciągle wtrąca się w nie swoje sprawy a tłumaczy się adminem, nawet porozmawiać nie wolno, bo ona ma swoje widzimisie. Zresztą wszystkie wszystkie ss, które mam jak zdobędę ich więcej, na chwilę obecną mam 19 pis, joł.

PORADNIK FOR REJNA
1.WPISZ AMX_LAST
2.SKOPIUJ IP SZALONY MIS
3.WPISZ AMX_ADDBAN "IP" "CZAS"

Uwaga na ZjaranyFlak nacodzień taki kolega i wgl, da się pogadać. A jak Reina wbije to lizus, wrażliwy i taka panieneczka się staje. Uwaga na sebe, który wbił vipa i odznaki z zeroma zabiciami. BF2 SCHODZI NA PSY


PS NIE WYPOWIADAJCIE SIĘ TU, NIECH MODEK MNIE ZBANUJE I ZAMKNIE
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
FD^GoD
Streetworkout<3


Nick w grze: FD^GoD
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2012
Posty: 2246
Piwa: 254/240
Skąd: Gdansk
Wysłany: 25-11-13, 19:47   

Szalony Miś, <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> <facepalm> Co ty wyprawiasz człowieku masz problemy z głową, czy jak? Co to w ogóle ma być poniżyłeś się do takiego stopnia, że nawet brak mi słów. Do tego jeszcze sam składasz skargę na siebie, obrażasz graczy co już nie raz w logach widziałem udajesz Bóg wie kogo, ciągle zmieniasz nicki, prowokujesz ciągle się tobie coś nie podoba.. Jednym słowem totalna porażka i teraz niech Delmuś widzi jak ładnie się zachowujesz na serwerze i później składasz skargi na niewinnych graczy po prostu brawa.

Do tego obrażasz Seba, bo ma VIPA i ciebie zabija, to co może na wzór Wirtexa włączysz wh i zaczniesz wówczas zyskiwać przyjaciół i umiejętności. Do tego ten poradnik jak banować nie bój się ona dobrze wie jak banować.

Za taki wyczyn przewiduję bana o długości jednego tygodnia, bo jest to nie tylko obraza admina, ale innych graczy na serwerze + szczeniackie zachowanie powiązane z szerzeniem patologi na serwerze.

Zawiodłem się na tobie kiedyś można było z tobą normalnie pograć, a teraz nie wiem co jest "ból dupy" czy nie wiem obiekcje do kobiet, że grają w csa...
Zamykam, bo aż mnie oczy bolą od czytania tego co się zaczyna z niektórymi ludźmi tutaj wyprawiać.
_________________
Gość Zobacz najnowsze filmy:
Najnowsze ACE z M4A1 click
Najnowsze Fragmovie click
ACE 1 VS 6 click
AWP MEGA ACE click


 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
Szalony Miś, GiZmO, Flak
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry