Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Delmus
11-07-12, 03:14
Werdykt
Autor Wiadomość
Delmus



Nick w grze: Tester Bieli
Dołączył: 24 Lut 2012
Posty: 1685
Piwa: 461/47
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 11-07-12, 03:11   Werdykt

Witam
Podań zostało złożonych pięć , jednak ich wszystkich nie mogę zaakceptować, więc byłem zmuszony wybierać pomiędzy wami. Co nie było łatwe ( Użytkownicy forum, którzy wszędzie byli na Tak mi tego nie ułatwili ). W wyborze brałem pod uwagę: Grywalność na serwerach (wszystkich), aktywność na forum, opinie innych oraz własną. Podkreślam ,że przy wyborze kierowałem się głównie dobrem przyszłości sieci.
____
No to może na początek Koxik. Sam napisałeś ,że ludzie wyłącznie mogą znać Cię z servera BF2, bo na innych nie grasz, a przecież jednym z głównych przywilejów moderatora jest admin na wszystkich serwerach, który tobie nie byłby potrzebny. Również ze wszystkich kandydatów masz najmniej godzin spędzonych na forum, wizyt też nie za wiele, więc twoje podanko jestem zmuszony odrzucić. Admin na BF2 tobie w zupełności wystarcza, bo tam jest twój świat gdzie spędzasz sporo czasu na pilnowaniu serwera, za co serdecznie dziękuję ;)
____

To drugiego na odstrzał biorę PlayBoya ;)
Z tobą akurat nie ma problemu co do gry na serwerach, często ciebie widzę na COD ,na BF2 też zaglądniesz. Na forum też nie mało czasu spędzasz. Ale jednak uczciwość o której pisałeś w podaniu u Ciebie kuluje. To Ci odbiera szansę na pozostanie moderatorem. Mimo wszystko dziękuję ,że z nami jesteś i mam nadzieję ,że będziesz się tak dalej dobrze sprawował jako admin jak do teraz.

____
Tu już zaczynało się robić coraz trudniej. Może wtedy coś o Sicku, raczej najlepszy kandydat, wszystkie statystki na forum i w grze przyzwoite. Grywalność na COD i BF2 równa. Zawsze wprowadza coś nowego do tematu, nie mam się czego przyczepić- Przyjęty ;)

____
Slims... thomas... hmmm. Myślałem ,że to będzie trudny wybór, ale chwila poświęcona na przeglądaniu starych śmieci i się wyjaśniło. Thomas, nie możesz zostać tutaj moderatorem, jeżeli jeszcze z poprzednią siecią się nie pożegnałeś. Ciągle starasz się tam o Moderatora ,a teraz nawet o J@. To cię u mnie wyklucza.

No i zostałeś ty Slims ;) Na ciebie żadnych brudów nie znalazłem, jesteś też aktywniejszy u nas niż brat zarówno na serwerze BF2 jak i forum. Wszyscy Cię lubią i szanują tak jak napisałeś. Podanko na pierwszy rzut oka ubogie, ale najważniejszą dla mnie treść tam umieściłeś "chciałbym pomóc naszej serwerowni aby stała się jeszcze lepsza.". Podsumowując - przyjęty :]

____
Jak już jest taki czas awansów, to chciałbym też guzika mianować Adminem Serwerów z tej racji ,że jest z nami od początku i raczej przegrał z nas wszystkich najwięcej czasu na serwerach Classic-Zone.


No to chyba tyle. Mam nadzieję ,że wszyscy czują się sprawiedliwie ocenieni.
W sprawie dodania przywilejów pisać na gg/steam/pw .
_________________
    - Sprawy banów wyjaśniaj na forum.
    - Pamiętaj, że wiele spraw możesz załatwić u moderatorów.
    - Odradzam kontakt poprzez STEAM i fanpage na facebooku, a zalecam PW na forum i GG.
    - Nie dołączam serwerów do sieci.
Głosuj codziennie: || COD || DD2 || (Daj łapkę w górę)
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Sick, Bogdan
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry