Witaj na Classic-Zone.pl
Dziś jest

Mod IP Status Protokół Połącz
4Fun / BF2 Mod - - S/NS
Only DD2 - - S/NS
COD Mod - - S/NS
Zombie Mod - - S/NS
TeamSpeak 3 - - TS 3

Sponsorzy
Hosting serwerów - Pukawka.pl Hosting WWW - Mintshost.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: iMßa
07-07-12, 10:58
GUzik i banda dzieci 14letnich serwera
Autor Wiadomość
aniol



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 21
Skąd: kontera
Wysłany: 06-07-12, 18:36   GUzik i banda dzieci 14letnich serwera

Zacznijmy od tego polecil mi znajomym ten serwer mowi spoko oko maroko a mianowici mowi ludzie ograniaja i jest ok. Hmmm po graniu kilku map i ogladniu trolli ktorzy specjalnie blokuja mianowicie specjalnie blokowanie campy jesli spokojnie tam idzie jeszcze wejsc. Rozumiem gdzie jest to campa max 2-3osoby a jesli jest sporawa i blokowanie bo taki ma sie kaprys i lans na vipa i admina to jest smieszne. Przejdzmy do meritum sprawy dziecko 14letnie z adminem Guzik jest to nieogarniete dziecko ktore 1 raz ma w rece admina i kozaczy bo go dostal. Juz od wczoraj mnie wkurwia dokladnie tak wkurwia bo jesli sie mowi nie blokuj do kogos odejedz a ten robi to dalej to i spokojnie nie idzie dotrzec do nerda badz trolla 14letniego ktorego lansuej sie przez kabel to pozdrawiam. A admin chyba nie ogarnia ze moze nalezy ogarnac tego co blokuje a nie tego co wyzywa bo bez prowodyra nic by nie bylo?? A jesli mowi ze on nie wie kto blokuje a jak sie mowi nick to ma to w dupie to normalne nie jest bo jesli ktos ma 14lat i admina do landu to niech wyjdzie i wroci na mario bros po skakac sobie. Myslalem ze sa ogarnieci ludzi i bardziej rozumni lecz mozna sie spotkac z dzieciarnia ktora wlasnie ma wakacje i siedzi i kozaczy wrzuce 3ss na ktorych widac jak ladnie sie blokuje campy w/w guzik.
Nie mowiac otym ze 3/4 zombi wykorzystuje bugi map oraz strzelin przez ktore wystaje noga/glowa i mozna zarazic kogos.

http://zapodaj.net/14af40be0bbe6.jpg.html
http://zapodaj.net/a6042812b9eca.jpg.html
http://zapodaj.net/8c21d46ab9d02.jpg.html
http://zapodaj.net/e9f1c3fac442f.jpg.html blokowanie przez zloty jesli sie mowi wyjdz i nie blokuj bo wychodzilem specjalny blok by tylko ct ubilo.

Pozdrawiam
P.s
jesli post zostanie usuniety badz co kolwiek znim sie stanei swiadczy o tym ze adminstracja to dzieci i nie potrafia rozpatrzyc danej skargi. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Sick
Yep' This's it!



Wiek: 27
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 197
Piwa: 42/6
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 06-07-12, 18:54   

No, guzik powinien czasami wbić na specta i poobserwować co robią gracze, co do kolegi - nie osądzaj od raz całej administracji, rozpatruje ona wszystkie skargi i stawia przeważnie sprawiedliwy werdykt. Najlepiej byś podał czas i nazwy map na których dochodziło do blokowania ze strony innych.
Ps. Gustowny ten twój ostatni screen :]
_________________


Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
aniol



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 21
Skąd: kontera
Wysłany: 06-07-12, 19:12   

Polecil mi serwer znajomy mowil ogar ludzie gra tu troche malo wazne kto jendak tych ludzi to chyba jak na lekarstwo ktorzy ogarniaja zombi moda;) zapomnialem ze jak sie gra w cs to czasami ciezko ruszyc szarymi czesciami mozgu o ktorych tutaj mowa:) no ale nie mi to oceniac bo widzac to co robia ludzie to sie smiac chce.Ale 3/4 serwa to dzieci 15letnie i trolel lansujace sie na vipa i blokujaca mapy te ss sa z dzisiejszego dnia.Ale 14letni admin ktory nie ma zielonego pojecia o adminie i o tym co ma za zadanie to juz nie moja wina :) wczoraj sytaucje typ zaraza przez strzeline siedzi admin co robi szukam na zombi w konsoli kto mowie nick dalej gra co dostalem w zamian ze zarazil mnie anti gdzie 30paczek w plecy bylem kupujac nieskonczonosc amo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-07-12, 19:16   

Screen 2-3 -> Sam bym Cie nie wpuścił, ponieważ to jest kampa w której ostatni gracz nic nie widzi i prawie nie może nikogo zabić więc uważam ją za 1 osobową.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
aniol



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 21
Skąd: kontera
Wysłany: 06-07-12, 19:18   

tak ciekawe ze runde pozniej siedza tam 3osoby razem z tym samym vipem:) wiec oczym my tu rozmawiamy :) a jesli ktos ogarniaj lm + cevlar i siedzisz i w 30:) bo po 2 tam masz pokoik wiec 2-3 spokojnie sie tam wcisnie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guzik



Wiek: 26
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 504
Piwa: 95/57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-07-12, 20:01   

Ja ci pozwolę grać jeśli przeprosisz mnie i wszystkich graczy.
Po pierwsze, dużo osób potwierdzi, że cały czas przeklinałeś przez mikrofon (i powinieneś się cieszyć że cie nie zbanowałem, bo po prostu wyglądałeś na spoko typa).
Po drugie, obrażałeś KAŻDEGO (podkreślam KAŻDEGO), i dałem ci za to bana po czym TY zacząłeś się "lansować" że wbijesz na drugim steam. Po drugie co ty tam piszczałeś "Co mama 20 zł na steam nie da?" "Nie lansuj sie vipem", to ja ci zadam pytanie: Co mama 10 zł na vipa nie da?

Po prostu jak widać mam 14 lat, ale to co ty wyprawiasz.. Gdyby nie mikrofon każdy by uważał że jesteś jakimś 11 letnim neosem.

PS: Nie mogę zbanować gracza jeśli nie widzę co robi. Za blokowanie mogę slay/slap. I dużo razy pisałeś ale ja się tym nie zająłem. Więc za to przepraszam.

[ Dodano: 06-07-12, 20:02 ]
Aha, i widziałeś jak ludzie szparowali, mówiłem 2 razy wróćcie dam wam Antidotum jako nagrodę, za to że was zbugował. A tego co bugował zbanowałem. :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
aniol



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 21
Skąd: kontera
Wysłany: 06-07-12, 20:10   

Po 1 prowodyrem jest osoba jesli sie mowi nie blokuj raz 2 trzeci a jesli ty nie ogarniasz ludzi ktorzy blokuja specjalnie razem z toba na czele campy po 2 lans na admina bo dostalem goo i jestem kozak, Po 4 jesli chcesz to moge wejsc na 2 steam bo posiadam owe ale mi sie niechce juz z toba bawic wolalem na forum to zalatiwc a jesli ktos trollem jest i sie mowi nicki a ty lejesz na to to juz nie moja wina a jak to robia to zlewasz i w dobre grasz dalej jesli ogarniesz cs i mody to pograj dluzej:0 bo chyba nei wiesz do czego admin sluzy:)


bo ja za nikim nie latam i go nie blokuje specjalnie i nie utrudniam mu gry a jesli ty nie banujesz ludzi a banujesz ludzi co wyzywaj takich co to psuja to pozdrawiam zacznij od prowodyra potem koncz na osobie ktorej sie to nalezy ;) pozdrawiam szkoda slow na to i na ciebie stary dam sobie sp okoju bo widze ze toba nie ma co polemizowac bo do zadnych sensowych argumentow mnie tu nie przekonasz bb moze jakis bardziej ogarniety admin sie tu znajdziej nie urazajac nikogo i taki ktory uzywa wieksza czesc mozgu,
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
przemos05



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 122
Piwa: 7/5
Skąd: Cardiff
Wysłany: 06-07-12, 20:21   

Trzeba mieć powyżej 15 lat żeby zostac adminem a guzik ma 14 i tak ma admina :) Te wymagania to możecie sobie w dupe wsadzić bo i tak ich nie przestrzegacie (admini) Element ma 15 lat w tym roku spoko koles widać ze ogarniety chciał sie zgłosic na admina napisał delmie czy może to ten odpisał ze musi mieć skonczone 15 a t utaki guzik który ma 14 więc pozdro :)
_________________
Cześć Gość
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guzik



Wiek: 26
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 504
Piwa: 95/57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-07-12, 20:26   

Możesz wrócić. :] Tylko musisz przeprosić graczy. ;>

PS: Nie ma zakazu blokowania kamp. A jak blokuje zombie no to mówię że przepraszam za nie zwrócenie uwagi.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
aniol



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 21
Skąd: kontera
Wysłany: 06-07-12, 20:28   

tam nei chodzi o to bo dla mnie moze miec i 12 jesli ogarnia to co sie dzieje i mowi bo jesli kogos sie wyzywa to musi cos zrobic. A jesli ktos biega i utrudnia gre to nie jest normalna rzecza bo jesli wchodzi i blokuje by nei wejsc a za chwile wpuszcza tam 3 swoich przydupasow to cos tu nie halo?? oczywiscie admin adminowi reke myje jak to bywa tu inne serwerownie jak widuje sie skargi oraz word/sejm i inne tego typu rzeczy pozdrawiam:) moze ktos sie zainsteresuje rola admina i to co ma robic a nie w najlepsze sobie grac jesli gracze mowia ten ten ten cos robi admin siedzi i gra dalej i w najlepsze gra;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guzik



Wiek: 26
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 504
Piwa: 95/57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-07-12, 20:54   

Ja blokuje kampe, dlatego że zwykli gracze to tak.. Wbijają do kampy zombie ich zarazi, bo nie mają armora i koniec rundy, lub blokują. A np. VIP to wiadomo że ogar.

No widzisz jeszcze raz przepraszam że nie zwróciłem uwagi jak do mnie pisałeś. Postaram się poprawić. :]
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
aniol



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 21
Skąd: kontera
Wysłany: 06-07-12, 21:32   

A np. VIP to wiadomo że ogar.
hmmm i tu bym sie klocil ze vip to ogar przeczytac mozna ze zwykly gracz bez vipa to nooob czytajac miedzy wierszami tego co tu jest i snujac domysly. Szkoda tylko ze jesli ja gram bez vipa i znajomy vip jakos zawsze runde przetrwamy do momentu kiedy zombi nie zarazi przez strzeline badz bugiem:)

A jesli zwykly gracz to noobo to sie mozesz zdziwic ;) jeszcze jak padniesz od zwyklego gracza <hura>
Bo jesli ktos mozgu nie uzywa to i vip nie pomoze:) :]


To co zostanei sciagniety ten ban bo ban jest smieszny bo mialem racje a admin oczywsicie banuje osoby nie te ktore powinny dostac bana czekam na unbana ;) wszystko jest w amx bans nick : I <3 interp:*
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Guzik



Wiek: 26
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 504
Piwa: 95/57
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-07-12, 00:07   

Banuje uczciwie. Mogłem dać ci perma ale cóż.
Więc odczekaj bana.
Nie mówię że zwykły gracz to "noob" bo są też fajni gracze. :] Tylko gracze którzy nie widzą czatu, i np. Kampimy w windzie na jednej mapie, to on wciska przycisk i otwiera winde żeby zombie wlazły. I takich sytuacji chcę ominąć.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
aniol



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 21
Skąd: kontera
Wysłany: 07-07-12, 00:13   

Perma hahaha wez lepiej pograj dluzej w cs bo chyba zielonego pojecia nie masz o moderowaniu bo jak narazie to twoje argumenty jeden wielki smiech. Jak sie mowi nie blokuj camp nie blokuj ogolnie jak sie chce wyjsc nie zarazaj przez dziury szpary bugi map wykorzystywane co admin robi Guzik daje anti bo po co dac bana temu co to zrobil. Lepiej napisac na forum przepraszam bo zeby nie bylo ze ja cos pominolem bo po co ukarac prowodyra lepiej ukarac tego co wyzywa bo ten przeszkadza w grze lata za toba z nozem badz blokuje. No tak idac twoim tokiem myslenai daleko nie dojdziemy pograj jeszcze z 5lat w cs potem bedziemy polemizowac o moderowaniu bo jak narazie do piet nie dorastasz z tym co robisz widze nie ma co liczyc jak to mowia z dzieckiem nie wygrasz ustap mu i kup nowe zabawki a bedzie zadowolony i da ci spokoj.


Nie mowiac o tym admin ktory blokuje specjalnie campy no tak zapomnialem ze tylko kolega moze tam wejsc. A inny by za to bana dostal bo adminowi mozna wszystko hmmm ciekawe i interesujace jest to nadal.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ZDR
Free TPS !



Wiek: 32
Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 10
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 07-07-12, 07:45   

No i kolejny przykład na to , że H@ dają Admina jakimś dzieciakom , którzy nawet nie reagują na prośby graczy lub też sami grają tak jak by im było wszystko wolno bo przecież mają Adma , którego zdobyli za to że mają 30 postów na forum ... Ja się pytam gdzie jakiekolwiek doświadczenie . Niektórzy dostają warny bo nie spełniają wymagań w podaniu , a tu 14 latek ma Adma ha . Jego wiek nie dotyczy ? Może ktoś to wytłumaczyć , czy temat znowu znajdzie się w koszu . Na innych serwerach jest rekrutacja 18+ , tam skargi są raz na rok , każdy potrafi się dogadać i nie ma szczeniaków . ANIOŁ tu żeby dostać Adma liczy się ilość postów na forum i to kiedy się zarejestrowałeś . Nie patrzą na to czy ktoś ma o tym pojęcie :D Ja mam prawie 21 lat , byłem Admem na dużo większych serwerowniach i nie dostałem Adma tu ... Po co , bo nie nie spełniam wymagań . Nie mam 30 postów haha . A z Amxx każdą komendę mogę Ci wymieniać na pamięć ale dla nich to się nie liczy :D Mój drugi temat też usunęli i nie można z nikim pogadać , a publicznie chyba boją się odpowiedzieć na kilka pytań bo obciach :D Ciekawe dlaczego ten dzieciak ma Adma skoro nie spełnia wymagać ? Chyba bardzo dobrze z H@ "pogadał" ha

Droga administracjo z tego co możemy zauważyć widać , że nie jedna osoba wyśmiewa wasze wymagania . Jest narzekanie , że Admini nic nie robią , nie banują ? Nie uważacie że czas coś z tym zrobić ? Z tych wymagań cieszą się tylko 15-latki . I taka jest średnia wieku osób grających na tej serwerowni . Jak nie niższa . Proponuję przeprowadzić jakąś selekcje . Zadać jakieś pytania np na gadu , dać kilka sec na odpowiedź . Zobaczymy kto co potrafi i jak zachował by się w danej sytuacji . Adminów zawsze znajdziecie , a dzieci i nieogarów proponował bym wyeliminować , dla was byłoby lepiej .

http://classic-zone.pl/viewtopic.php?t=2119
_________________
W domach samochodach słychać rap tu na blokach
Jak pieniądz to na towar, nie pali to na browar .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
aniol



Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 21
Skąd: kontera
Wysłany: 07-07-12, 10:42   

Zdr prawde mowiac leje na to ze ma 15 czy 30lat admin chodzi mi o to ze ja dostalem bana za to ze wyzywalem graczy tak bo ktos taki mi utrudnia gre to nie jest normalne. A jesli sie mowi adminowi to on nic nie robil dawal anti w nosie mam jego anti na nic mi nie potrzebne bo paczek za EQ mi nikt nie oda. A on mi pisze tu przepraszam nei widzialem jak gadam przez dobra minute na troll ktory przeszkadza a potem ja dostaje bana bo admin leje na to co sie dzieje to juz jest leka zenada. A co do wymagan i warnow to sie smiech na sali robi czytajac to na forum zeby dawac 2 warny za nie spelnienie wymagan?? Hmmm interesujaca teza jak pojdzie do szkoly to wpierdoli mu 4pizdy do dzienka za to ze nie seplnia wymagan na lekcji czy jak bo chyba tak to mozna sie odniesc :) powinien dostac 1 a dotanie bonus 4:) nie no to poprostu jest jeden wielki smiech.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
iMßa
Twój Anioł Stróż



Nick w grze: WilczeK#JCSK
Wiek: 27
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 825
Piwa: 76/19
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-07-12, 11:02   

Zamykam bo sie syf robi.Mam gdzieś to ile dany admin ma lat, tylko jak się zachowuje i czy jest sprawiedliwy.

Ja guzika lubie i znam długo , gdyby ode mnie to zależało to nie odebrał bym mu żadnej funkcji.

Do 20-letniego kolegi który narzeka na administrację: Skoro masz 20 lat to czemu piszesz "pomorze ,bez kultury wdg. mnie "

Skoro uważasz że admin zależy od skilla ,to ja już Ci podziękuje.


Zamykam ,zobacze co delma obwieści.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Styl stworzony przez Style-SMS


Do góry